SDN Maskotunu Arıyor - Ödüllü Yarışma -

teknorem

Öğrenci
21 Mart 2009
7
0
0
çok iyi değil ama elimden gelen bu:)

---------- saat 22:44 eklendi ---------- önceki mesaj saat 22:42 eklenmişti ----------

resmi yükleyemedim yardım ederseniz sevinirim:(

teknorem

Öğrenci
21 Mart 2009
7
0
0

---------- saat 09:37 eklendi ---------- önceki mesaj saat 09:35 eklenmişti ----------

Benim adım hıdır elimden gelen budur :4:

FiRARDA

Asistan
7 Mayıs 2007
188
1
18
kucucugumm.jpg

---------- saat 11:46 eklendi ---------- önceki mesaj saat 11:44 eklenmişti ----------

çok uğraşamadım 256mb ram olan bir pc için fazla bile :D:D logoya yağlı boya efekti vermek kastı resmen bende vermedim oyuzden

teknorem

Öğrenci
21 Mart 2009
7
0
0
bana kalırsa sdn'nin kendi logosu güzel onu biraz uğraşılarak maskotlaştırılabilir çünkü çok detaylı birşey göze hoş görünmeyebilir. tabi benim görüşüm

uma350

Profesör
15 Ocak 2010
4,411
70
0
Bende çok abartılı birşey olmamasından yanayım sadelik her zaman güzeldir..:):thumbup1:

gadfLy

Öğrenci
9 Haziran 2009
30
4
8
maskot2.jpg

maskot5.jpg

Birkac karalama daha yaptim.

Yanliz bir ricam olacak nacizhane. Geri donuslerde " arilarinda boyle burnu oldugunu ogrenmis olduk" tarzi alayci ve yikici elestirilerden ziyade, yapici, fikir verici, yonlendirici elestiriler olursa daha makbule gecer diye dusunuyorum. Sonucta hem cizen arkadaslar kazanir, hemde cizemeyen arkadaslar en azindan fikir vermek bazinda katkida bulunmus olurlar. Neticede bu bir karakter tasarimi. Bende spor ayakkabi giyen usb kablosu gormemistim mesela.:w00t:

yumluanarsist

Rektör
11 Haziran 2009
12,009
280
0
maskot.jpg

Yanliz bir ricam olacak nacizhane. Geri donuslerde " arilarinda boyle burnu oldugunu ogrenmis olduk" tarzi alayci ve yikici elestirilerden ziyade, yapici, fikir verici, yonlendirici elestiriler olursa daha makbule gecer diye dusunuyorum. Sonucta hem cizen arkadaslar kazanir, hemde cizemeyen arkadaslar en azindan fikir vermek bazinda katkida bulunmus olurlar. Neticede bu bir karakter tasarimi. Bende spor ayakkabi giyen usb kablosu gormemistim mesela.:w00t:

Sen takılma, çizmeye devam. Benim oyum kesinlikle sana.

yumluanarsist

Rektör
11 Haziran 2009
12,009
280
0
J., bu sevimli hayvanda hiç kolunu kapacakmış gibi bir hal varmı?
En fazla birkaç diş izi bırakır. :D

Tabi en fazla parmağımın bir kısmını yer. :D Babamın başına gelmiş zamanında, oradan biliyorum. Sincap görmüşler, kafasına taş mı atmış ne, bir süreliğine etkisiz hale getirmiş. Almış eline. Hayvan kendine gelince elini parçalamış ve kaçmış. Bunu duyduğumdan beri uzaktan severim sincapları. :D

aruchan.blog

Profesör
18 Mart 2010
1,638
56
228
maskot.jpg

amacım dalga geçmek alay etmek değildi...kusura bakma...mesela SeDaN isimli çizimin gayet güzel...ama biraz daha geliştirilmesi gerek...o sözümü şakayla karışık al:D bak daha güzel çizimlerin ortaya çıkmasını sağlamış:D

Persona Grata

Profesör
Emektar
21 Aralık 2009
3,516
53
228
maskot.jpg

Bence şu ana kadar yapıtığın çalışmalar çok başarılı. Bu konuda çok yeteneklisin. Yarışmada birinci olacağını düşünüyorum. :)

serkan94

Profesör
Emektar
20 Mart 2010
2,184
22
218
bir çizim daha ekliyeyim bu sefer renklendirmeyeceğim(berbat oluyo :thumbdown:).

Umarım güzel olmuştur :w00t::clap::biggrin:

Uploaded with ImageShack.us

gadfLy

Öğrenci
9 Haziran 2009
30
4
8
Buda eglencesine olsun..ilk iphone :drool: hemde multi touch.
belki boyle bir karakter de olabilir; teknoloji sitesine, teknolojiye ters, ilk insan hmm...

ipon.jpg