SDN Maskotunu Arıyor - Ödüllü Yarışma -

Buzkent

Öğrenci
11 Ağustos 2009
6
0
0
bursa spor şampiyon olmuşken timsahlı bir maskot hazırlıyayım dedim :)

j0mg5hkqpine048ruk1r.png

JJaWaa

Doçent
24 Ekim 2009
589
5
0
Buyrun buda 2.çalışmam kabataslak yaptım beğenildiği takdirde güzelce düzenleyebilirim güzel tasarımlar var yarışmanın birincisini merakla bekliyorum
21c8shw.jpg

---------- saat 18:05 eklendi ---------- önceki mesaj saat 17:29 eklenmişti ----------

Buda 3.çalışmam 2 gün tatilin olması yaradı artım her çalışmama imzamı atıcam çalıntı yapmasınlar imzamındaki J nickimin baş harfi neden öyle yaptım diye soracak olursanız çok imza değiştirdim kısa yazı tipli bu imza hoşuma gitti
mn2o3r.jpg

JJaWaa

Doçent
24 Ekim 2009
589
5
0
Ben Adobe cs4 photoshop programını kullanıyorum ve yanında 3d aracı programlar yakında cs5 e geçicem.

jonjon

Profesör
16 Ocak 2006
1,669
54
228
Arkadaşlar böyle bi PS çalışması yaptım amatörce :) maskot değil ama nası olmuş ??

1zdaij9.png

JJaWaa

Doçent
24 Ekim 2009
589
5
0
Buyrun kaçıncı çalışmam unuttum herneyse
j9r0vk.jpg

---------- saat 16:02 eklendi ---------- önceki mesaj saat 16:02 eklenmişti ----------

Benim çalışmalarım içinde yorum alabilirim ama seviyeli olsun

aruchan.blog

Profesör
18 Mart 2010
1,638
56
228
mertgenc renklendirme işi kötü olmuş karakalem daha güzeldi...

işte eleştiri böyle olur:) yorum için teşekkür ederim...renklendirmeyi denedim sadece...galiba beceremedim:D

---------- saat 16:30 eklendi ---------- önceki mesaj saat 16:27 eklenmişti ----------

Buyrun kaçıncı çalışmam unuttum herneyse
j9r0vk.jpg

---------- saat 16:02 eklendi ---------- önceki mesaj saat 16:02 eklenmişti ----------

Benim çalışmalarım içinde yorum alabilirim ama seviyeli olsun

burdaki karakter BEN10 çizgifilmindeki elemanın dönüştüğü ufak yaratık var onu hatırlattı bana:D güzel:thumbup:

burda herkes marifetini gösteriyor bu çok güzel ama önce maskot hakkında biraz araştırma yapmanın hepimize faydası olacağını düşünüyorum:) acizane ben biraz yaptım:)

JJaWaa

Doçent
24 Ekim 2009
589
5
0
işte eleştiri böyle olur:) yorum için teşekkür ederim...renklendirmeyi denedim sadece...galiba beceremedim:D

---------- saat 16:30 eklendi ---------- önceki mesaj saat 16:27 eklenmişti ----------

burdaki karakter BEN10 çizgifilmindeki elemanın dönüştüğü ufak yaratık var onu hatırlattı bana:D güzel:thumbup:

burda herkes marifetini gösteriyor bu çok güzel ama önce maskot hakkında biraz araştırma yapmanın hepimize faydası olacağını düşünüyorum:) acizane ben biraz yaptım:)
Ben10 nedir bilmiyorum ama bu tasarım tamamen hayali sağolasın yorumun için beğendiğine sevindim

yumluanarsist

Rektör
11 Haziran 2009
12,009
280
0
dsc00156d.jpg

Bir önceki resmimde çizdiğim robottan esinlendim. :D

Robotun elindeki çakma iPad. :)

Ve lütfen robotlu çalışmalar yapın arkadaşlar ya. Börtü böcek yakışmıyor gerçekten de.

Krazky

Profesör
5 Mart 2009
1,643
45
0
Jeaquares sen kendini hiç yorma be, senin yaptığından ne maskot olur, ne de logo... Olsa olsa ana okuluna panolara asılacak güzel şirin bir resim olur. :D

yumluanarsist

Rektör
11 Haziran 2009
12,009
280
0
Jeaquares sen kendini hiç yorma be, senin yaptığından ne maskot olur, ne de logo... Olsa olsa ana okuluna panolara asılacak güzel şirin bir resim olur. :D

:D Bugün gördüğüm en komik yorum. :D

Teşekkür ederim açık sözlülüğün için ama zaten benim bir iddiam yok. Sadece arkadaşları robotlu şeyler yapmaya davet ediyorum. Hem de bende hiç olmayan resim yeteneğinden kazanmaya çalışıyorum. :)

@Akhun Aktosun, çok teşekkür ederim beğendiğiniz için. :flowers:

JJaWaa

Doçent
24 Ekim 2009
589
5
0
:D Bugün gördüğüm en komik yorum. :D

Teşekkür ederim açık sözlülüğün için ama zaten benim bir iddiam yok. Sadece arkadaşları robotlu şeyler yapmaya davet ediyorum. Hem de bende hiç olmayan resim yeteneğinden kazanmaya çalışıyorum. :)

@Akhun Aktosun, çok teşekkür ederim beğendiğiniz için. :flowers:
Abla benim küçük arı robotum nasıl hemen yukarda :D