SDN Maskotunu Arıyor - Ödüllü Yarışma -

gadfLy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
kamil.jpg

Öle bi karaladim bende kagida adi kamil, shift kamil:cool:
vaktim olursa vektorel olarakta cizerim 1 ara.

JJaWaa

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Buyrun ilk tasarımım devamı gelicek bir kaçtane daha var düzenleme yaptıktan sonra koyucam
24qli8m.jpg

eskibirkullanici

Profesör
Reaksiyon puanı
8
bende 2 tane karalama sayılacak seviyede çalışma yaptım :) beğenirseniz ve zamanım olursa geliştirmeyi düşünüyorum
van kedisi ve balık
vankedisisdnmasotu.jpg

japonbalsdnmaskot.jpg

JJaWaa

Doçent
Reaksiyon puanı
5
bende 2 tane karalama sayılacak seviyede çalışma yaptım :) beğenirseniz ve zamanım olursa geliştirmeyi düşünüyorum
van kedisi ve balık
vankedisisdnmasotu.jpg

japonbalsdnmaskot.jpg
Merhaba yaptığın çalışmalar güzel emek var ama o kedi gözü bence olmamış balıklara yapılan sdn logosu güzel birde bişey dicem sdn zaten başka bir maskot arıyor neden halen sdn 'nin logusu kullanılıyor sadece sana demiyorum merakımdan soruyorum herkeze ?

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Bir tane de benden gelsin. Bence robotlar kullanılmalı. Ben "Linux for human beings and robots" isimli ünlü bir duvar kağıdından etkilendim bunu çizerken. Robotu aynen çizmeye çalıştım, ucuna da SDN'nin logosunu kondurdum. :D

dsc00121qr.jpg

JJaWaa

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Bir tane de benden gelsin. Bence robotlar kullanılmalı. Ben "Linux for human beings and robots" isimli ünlü bir duvar kağıdından etkilendim bunu çizerken. Robotu aynen çizmeye çalıştım, ucuna da SDN'nin logosunu kondurdum. :D

dsc00121qr.jpg
Ama Merve ablacım yinede başka bir yerden bakarak çizmişin yarışmanın kurallarında ne yazıyor başka yerden esinlenmek yok :D ama güzel bir çalışma olmuş

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Ama Merve ablacım yinede başka bir yerden bakarak çizmişin yarışmanın kurallarında ne yazıyor başka yerden esinlenmek yok :D ama güzel bir çalışma olmuş

Telif haklarını ihlal edecek bir şey değil ki bu. Mesela bir yerin logosundan filan esinlenmedim, sadece bir resimdeki robotu çizdim, eline de bizim logoyu verdim. Akıllı çıktı da tuttu kereta. :D

serkan94

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
22
Buda serkan94 arkadaşımızın yaptığı eskizin biraz renklendirilmiş hali. Üstünde biraz uğraşıldıktan sonra bence harika olur..

sdn02001.jpg
renklendirmeyle uğraşmayı sevmiyorum ama biri bnm için güzel renklendirse süper olur.Daha yenileri gelicek :)

JJaWaa

Doçent
Reaksiyon puanı
5
birader dikkat ettiysen koyduğun tacın önünde kocaman haç var...müslüman mahallesinde salyangoz satılmaz!
Çok dikkatlisin mağlesef hiç kral taçında müslüman işareti oaln bir taç görmedim kavukmu koyayim sende hemen konuyu hristiyanlığa çevirdin bravo sdnli yetkiler koyma derse koymam ama yinede sağolasın

SmiLey

Profesör
Reaksiyon puanı
55
Fes koy. İlginç olur. :DHatta Pardus Beyi adlı duvarkağıdına bakarsan demek istediğimi anlarsın :) Gerçi o resme kırmızı fes iyi gitmez ama :D

pardus_osm__.jpg

BaRoL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Shift Kamil Favorim simdiye kadar ençok onu beğendim :D

serkan94

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
22
Benim önceden yüklediğim karakalemi 3 boyutlu çizip renklendirdim umarım beğenirsiniz-Adıda shiftmen olsun :D

Uploaded with ImageShack.us

---------- saat 11:03 eklendi ---------- önceki mesaj saat 10:42 eklenmişti ----------

bu resimde karakalem olarak orjinali :)

TheSaviour

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Benim önceden yüklediğim karakalemi 3 boyutlu çizip renklendirdim umarım beğenirsiniz-Adıda shiftmen olsun :D

---------- saat 11:03 eklendi ---------- önceki mesaj saat 10:42 eklenmişti ----------

bu resimde karakalem olarak orjinali :)

Elinde bide silah olsa bölüm sonu canavarındaki maskot.. :mellow:

EzeLL

Asistan
Reaksiyon puanı
2
yarışmaya katılmak isteyenler olursa dışardan siteye davetiyeyle uye olunuyor nasıl kolay yoldan davetiye bulupta uye olucaklar bulmazlarsa tasarımlarını yollayamayacaklar dogru değilmi?