Sdn Forumu bırakma kararı aldım!!

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

drocco

Profesör
Belli bir kesimin taraftarının çok olduğunu düşündüğüm için. Moderatör içerik ekibi yönetici her neyse bu tarz yetkilere sahip insanlarında görüşlerini kullanarak konulara cevaplara müdahale ettiğini düşündüğüm için ve benim herhangi bir görüşüm olmadığı için tarafsızım ve tarafsızlığı sevdiğim için.
Sdn forumu bırakma kararı aldım.

Bir çok konu soru cevap şeklinde etkileşimlerimiz olmuştur.
Hakkınızı helal edin. Benden yana helal olsun.

Son düzenleyen moderatör:

Su tankı

Asistan
Belli bir kesimin taraftarının çok olduğunu düşündüğüm için. Moderatör içerik ekibi yönetici her neyse bu tarz yetkilere sahip insanlarında görüşlerini kullanarak konulara cevaplara müdahale ettiğini düşündüğüm için ve benim herhangi bir görüşüm olmadığı için tarafsızım ve tarafsızlığı sevdiğim için.

Helal olsun

Dertsizali

Profesör
Bende bu konuda biraz üzgünüm... ama polemiğe ve siyasete pek girmiyorum... modlar iyiler ama hani tayyip beyi eleştirmekten korkanlar gibiyim.. ama ister mod olsun ister üye polemiğe gircem de ban yicem diye endişeleniyorum...

Son düzenleme:

The Judge

bmbozbey
Yönetici
Moderatör
Moderatör içerik ekibi yönetici her neyse bu tarz yetkilere sahip insanlarında görüşlerini kullanarak konulara cevaplara müdahale ettiğini düşündüğüm için
Ne tür bir müdahale?
Bu şekilde düşünmenize aynı konunun forumda bulunması ve konunuzu kitlemem mi sebep oldu?

Usain

Modcuk
Yönetici
Moderatör

Konulara hakaretleşme vs olmadığı sürece müdahale edilmiyor.

The Judge

bmbozbey
Yönetici
Moderatör

Ve tekrar hatırlatmak isterim.
Konulara müdahale yetkisi içerik ekibi değil Yönetici etiketi taşıyan kişilere aittir.

Görkem Say

In the middle of the night...
Yönetici
Super Moderator
Editor
Biz tarafsızlık olmalı, diyoruz. Sen taraflılık olabilir, diyorsun. Hem de yönetim/içerik ekibi için. 😂
İçerik ekibi ile yönetim ekibi bir değil. İçerik ekibinin kendi görüşü de olabilir, bunu kurallar çerçevesinde ifade de edebilir. Ek olarak içerik ekibi raporlara karışmıyor bile. Benim de kendi görüşüm var. Bende konularda kendi görüşümü ifade edebilirim. Konuda görüş ifade belirtmek farklı, herhangi bir konuyu veya raporu tarafsız olarak değerlendirmek çok farklı bir şey. Bir konu hakkında görüşü veya tarafı olan bir insan, o konuyu gayet tarafsız bir şekilde değerlendirebilir. Görüş farklı bir şey holiganlık farklı bir şey.

bilexsamet

Profesör
İçerik ekibinin kendi görüşü de olabilir, bunu kurallar çerçevesinde ifade de edebilir.
"O zaman devlet memurunun da tarafı olabilir ve bunu ifade edebilir" diyebilir miyiz? Mesela polis/hakim/savcı. Tabiki bir tarafı olabilir ama bunu ifade edemez.

Eğer içerik ekibi/yönetim ekibi de burada görevli ise tarafını belli edememeli.