SDN Counter Strike: GO Turnuvası | SONUÇLANDI

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ShynoLa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
0
Neyse hayırlısı olsun Haksızlığı yapan Admin forumda ama cevap vermeye yüzü yok sanırım :)

WHY AFRAİD DİE takımını tebrik ediyorum olan oldu artık yapıcak bişey yok

Maçı izleyen adminlerden

Quaresma(Caner Toygu)'ya teşekkür ediyorum en azından diğeri gibi kaçıp gitmedi konuşmaya halletmeye çalıştı.

tysagman(Taha Yusuf Sagman) Takım olarak 5 kişinin hakkını yemiştir.+ Artist artist chat tan sanki yenilin banane der gibi cevaplar verdigi için maç sonunda konuşup anlaşmak yerine kaçıp gittiği için ve şuanda hala forumda oldugu ve cevap bile yazmadıgı için hakkımı helal etmiyorum.

Herkese iyi forumlar.

Tekrardan Tebrikler Why Afraid Die
ödül ne ödüll :D

AoweeN..

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Adminler benimle ne zaman iletişime gececeksiniz ulasamiyorum hicbirinize ?

BY-nx105wlx105

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
uzun zamandır bu postu takip ediyordum hiç kimse why afraid die takımını favori göstermedi sanırım yarı final ve finaldeki takımlarda biraz küçümsedi ama unutmayalım ki ummadık taş baş yarar tebrikler why afraid die

EfeGlmzgl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tebrikler why afraid die izleyemedim ama iyi olan kazanmıştır diye düşünüyorum hakem düdüğü çaldığında kimse bir şey diyemez... :)

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Tebrikler gençler, işlerim olması ile size katilamadim. Final maçının büyük baş tarafından yani @pesimist tarafından yönetilmesini istedim.

Karşılaşmayı izlrmrsemde güzel bir maç olduğunu düşünüyorum.

Yazdiklariniza gelince kötü konuşmaları kendi aranızda yapmayın neden derseniz eğer bu turnuvadan zevk.almis olan var ise tekrarlamayi dusunuyoruz. Yani anlayacağınız tekrar bir araya geleceğiz, onun için kalp kırmaya değmez diye dusunuyorumm.

Why Afraid Die takımına ve takim liderini tebrik ederim.

Turnuva boyunca her zaman iletişimde olduğum tüm takım liderlerine bir teşekkürü borç bilirim.

Saygılarımla..

byukcell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Kardeş sen baya uçmuşsunya yalanında bi dozu olur söylemiyim diyorumda tüm türkiye woxic i tanıyo ama o seni tanımıyo o nolcak ;);) hani sallarken dikkat ette açığını bulmasınlar...
Biz sabahtan beri gülüyoruz kimliğimizi açıklamamak için zor tutuyoruz ama buNu yapmıcaz :D bırakın sallamaya devam etsin :D

AoweeN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tebrikler gençler, işlerim olması ile size katilamadim. Final maçının büyük baş tarafından yani @pesimist tarafından yönetilmesini istedim.

Karşılaşmayı izlrmrsemde güzel bir maç olduğunu düşünüyorum.

Yazdiklariniza gelince kötü konuşmaları kendi aranızda yapmayın neden derseniz eğer bu turnuvadan zevk.almis olan var ise tekrarlamayi dusunuyoruz. Yani anlayacağınız tekrar bir araya geleceğiz, onun için kalp kırmaya değmez diye dusunuyorumm.

Why Afraid Die takımına ve takim liderini tebrik ederim.

Turnuva boyunca her zaman iletişimde olduğum tüm takım liderlerine bir teşekkürü borç bilirim.

Saygılarımla..
Bekliyoruz yeni
turnuvayı :)

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Kazananlarla bi mac atacaktik ama bence hic gerek yok adamlar global:)Bi takim liderini lobiye davet ettim eksiktik sakayla kovdum sonra...

AoweeN..

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Benim adıma hesap açan gerizekali kim merak ediyorum

Batuhan Asi

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Beyler şans eseri yenme veya yenilme oldu.. şanslı olan kazandı, çünkü acaip ping vardı. gözümün önünde adamı awp ile vurdum işlemedi,bizim takımdaki herkes gördü. Bence bu pingden dolayı turnuva iptal edilmeliydi(baştan beri biliniyordu..). Şöyle ekliyeyim .. ilkten maçlar twitchte yayın yapılacak denildi, ondan sonra çeyrek finalde yayın olacak denildi... finalde yayın oldumu onuda takip etmedim..
SDN Yöneticileri olarak iyi bir iş çıkartabilirdiniz..

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,002
Yeterince iyi bir iş çıkardık. Bütün bu işleri ayarlamak, organize etmek gerçekten zor. Size göre bir şey yok. Çıkıp oyununuzu oynuyorsunuz. Bir de işin sahne arkası var ki gerçekten çok büyük emek istiyor.

Takımların belirlenmesi, turnuva günü saatleri, server ayarları, o kadar insanı bir araya getirmek. Takip etmek, maçları izlemek vs... Bunlar kolay şeyler değil.

Ping konusuna gelince, ping herkeste vardı ve abartılacak bir ping yoktu. Server kopuklukları olmasın diye yurt dışından sunucu aldık.

Güzel bir turnuvaydı. Emeğimize sağlık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...