Sapik damgasi yemek

-MuzaffeR-

Adult games: dating for spicy meetups
Reaksiyon puanı
4
Geçenlerde kızlardan biriyle aramda geçen bi konuşma
o-ya aradığımı yine bulamadım bu google'da.
ben- eee artık geçti ingilizlerin devri, devir rus motorlarının devri.
o- pis sapık! :D

yaptığım gafın farkına sonradan vardım. Şimdi size soruyorum. Sapık olur muyum ben? :nargile:

Reaksiyon puanı
188
Yandex'i gösterip senin için fesat diyecektin ve sıyrılacaktın :D Sapık damgasını da ona yükleyecektin :D

-MuzaffeR-

Reaksiyon puanı
4
İlk gafım olsa olabilir ama ne ilk ne de son olacak :)

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
[MENTION=25201]cgrszone[/MENTION] den Sapıklıktan kurtulma dersleri :D

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Siz sapık değilsinız ama karşınizdaki şahıs internet gelişim ve trendleri hakkında zerre kadar haberi yok ki ne kadar cahil olduğunu ortaya koyuyor.

-MuzaffeR-

Reaksiyon puanı
4
Siz sapık değilsinız ama karşınizdaki şahıs internet gelişim ve trendleri hakkında zerre kadar haberi yok ki ne kadar cahil olduğunu ortaya koyuyor.
aynen öyle internet bilgisayar ve mobil teknolojilerde facebook üzerine master yapacak nerdeyse ama genel bilgi nerdeyse 0 :cursing::hammer:

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841

iyide insan internet haberlerine ilgi duymuyor diye ona cahil diyemezsin.

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11

Neden demeyelim ki 1)Interneti facebook tan ibaret sayanlar 2)interneti oyun sananlar 3)interneti ikili ilişkiler için kullananlar ve daha bir sürü madde ekleyebilecegimiz böyle tip ve alt tipli karakterler internet cahilidir denebilir neden mi elinin altında yedi milyar lik sayfa kapasitesine sahip bir kütüphane var ama bir gun olsun internet dünyasında trendleri bırak tarih edebiyat bilim teknik astronomi vb bir bir sürü makale haber video resim yayımlanıyor ama

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11

Neden demeyelim ki 1)Interneti facebook tan ibaret sayanlar 2)interneti oyun sananlar 3)interneti ikili ilişkiler için kullananlar ve daha bir sürü madde ekleyebilecegimiz böyle tip ve alt tipli karakterler internet cahilidir denebilir neden mi elinin altında yedi milyar lik sayfa kapasitesine sahip bir kütüphane var ama bir gun olsun internet dünyasında trendleri bırak tarih edebiyat bilim teknik astronomi vb bir bir sürü makale haber video resim yayımlanıyor ama

MrBronze

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Abi git kıza öyle birşey demek istemediğini söyle , olayı anlat tatmin olur :)

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841

iyide dostum sen konunun dışına çıktın :) kız arama motorlarını bilmiyormuş ama sen nerden nereye atladın tarih, edebiyat vs vs birsürü makale yayımlanıyor ama kızın bunları okuyup okumadığını bilmiyorsunki nasıl yargılıyorsun? :)

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Geçenlerde kızlardan biriyle aramda geçen bi konuşma
o-ya aradığımı yine bulamadım bu google'da.
ben- eee artık geçti ingilizlerin devri, devir rus motorlarının devri.
o- pis sapık! :D

yaptığım gafın farkına sonradan vardım. Şimdi size soruyorum. Sapık olur muyum ben? :nargile:

Rus motor sen deyince kızın kafa direk oraya gitmiş , bence ilgi duyabiliyor olabilir ruslara :)

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
İyi kıza çay içelim mi falan diye sormamışsın yatağa bağlayıp tecavüz ederdi sana. :D

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Başkasının cehaletini bilmem. Zamanında internet, bilgisayar dünyasına öyle bir sarıldım ki tüm çevreyi, arkadaşlıkları ihmal ettim. Ye, iç, bilgisayar. Hayatım bundan ibaret oldu.

Sonra bir vesile ile gerçek hayatın içerisine girdim bilgisayar internet konusunda insanların cahilliklerini gördüm önce onlara güldüm :) bu kadar basit şeyleri nasıl bilmezler diye.

Biraz daha vakit geçti baktım hayat internet ve bilgisayardan ibaret değil ve ben dışarıdaki gerçek hayatı ıskalamışım. Belki inanmazsınız ama insanlar arasında kendimi dağdan inmiş gibi hissettim.

Dışarıda insanların konuştukları, ilgilendikleri konuların hepsine uzak kalmışım.
Bir arkadaş ortamına girdiğimde ben onların nelerden konuştuğunu anlamıyorsam yemişim Yandex'i...

Artık herkes az çok bilgisayar kullanıyor. Daha çok kullananlar mı? Onlar da diğerlerinin yapamadıklarının ameleliğini yapıyor... Bana şunu yapar mısın? Şunu karıştırdım düzeltir misin? Yeni bilgisayar alacağım yardım eder misin? İş bittikten sonra yine atılırsın bir kenara eğer onlarla ortak muhabbet alanın yok ise...

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
okulda çok yaşıyordum bu "Bana şunu yapar mısın? Şunu karıştırdım düzeltir misin? Yeni bilgisayar alacağım yardım eder misin?" olaylarını, baktım olmayacak böyle insanlara Balık vermek yerine Balık Tutmasını öğrettim şimdi rahatım biraz :)