Samsung S5620 Monte iyi bir telefon mu? önerir misiniz?

PLACEBO

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefon almayı düşünüyorum.. telefonları incelerken samsung s5620 monte dikkatimi çekti..bu telefon hakkında bilgisi olan var mı? fiyatı 400tl civarlarında sanırım...bu telefonu önerir misiniz? hatta bu telefonu genelde nokia 5800 ile kıyaslamışlar ;) sonuçlar nerdeyse yarı yarıya gibi.. yarısı monte iyi demiş yarısı 5800 iyi demiş. benim hiç bilgim yok :confused1: kullanan veya bilgisi olan arkadaşlar beni bilgilendirirseniz sevinirim :wink: şimdiden teşekkürler :biggrin:

RamoneS

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hiçbir işe yaramaz bana göre kullandım 2 sene boyunca

adoganses

Doçent
Reaksiyon puanı
28
ben bu telefonu 1 yıldır kullanıyorum. bence çok iyi. özellikleri ve fiyat anallizi yaparsak. tabiki bi galaksy değil ve yaIphone değil. ama mbu telefondaki özellikleri ancak 700- 800 lira lık tefonlarda bulabilirsiinz. bikere ekranı 5800 gibi basmatik değil. mükemmel. istersen sayarım şu an yazma tembelliğim üzerimde. ama pişman olmasssın 400 liraya alabilirsen

PLACEBO

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben bu telefonu 1 yıldır kullanıyorum. bence çok iyi. özellikleri ve fiyat anallizi yaparsak. tabiki bi galaksy değil ve yaIphone değil. ama mbu telefondaki özellikleri ancak 700- 800 lira lık tefonlarda bulabilirsiinz. bikere ekranı 5800 gibi basmatik değil. mükemmel. istersen sayarım şu an yazma tembelliğim üzerimde. ama pişman olmasssın 400 liraya alabilirsen

çok teşekkür ederim.. boş bir vaktinizde size göre olumlu ve olumsuz özelliklerini yazabilirseniz çok sevinirim ;) tekrar teşekkürler ;)

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
bir süre kullandım bu telefonu. akıllı telefon değil. eski nesil telefonlar arasında dokunmatiği en iyi diyebilirim. kapasitif ekranı ile eski nesil telefonları kaliteli bir dokunmatik ekranla kullanmış oluyorsunuz. ayrıca görüntülü görüşme özelliğide var. akıllı telefonlardan hoşlanmayanlar için en iyi çözüm. kullanırken hiç sorun yaşamadım bu telefonda.

fakat uygulamalar ilgili çekiyorsa bu telefonu önermem. çünkü java uygulamalarını destekliyor ve bunlarda pek fazla değiller.

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
O fiyata gidin androidli teleofn alın derim. Özelliği çok olmaz ama stabil olur fiyatına göre .

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
teknosada 300tl ye lg p503 one yada 450 tl ye gio alabilirsiniz

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
bu telefonda görüntülü görüşme yapan var mı ..3g acık ınternet var ama ben yapamıyorum arama sonlandırıldı dıyor