Samsung Galaxy W Bir Kaç Soru

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
381 mb ram öok mu az ben pek anlamam ama heralde baya az yorumlarda gördüğüm kadarıyla . benim telefondan beklediğim fazla bişi yok ama ramin az olması çok mu sorun yaratır bana galaxy w alcatım ama çok iyi özelliklerinin yanında berbat özellikleride var ne yapmam lazım .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bak arkadasım bnde ilk telefonum olarak bya bi arastırmadan sonra galaxy w aldım vede zerre pişmanlık yok. ICS ne mi ice cream sandwich işletim sistemi su anda wonderlarda gigerbread denilen 2.3.6 versiyou var ics ise 4.0 bu sadece bi envi pc nin işletim sisitemini xp den vistaya cıkarmak gbi biş iyda win 7 ye sakin ol sadece görünüm olarak değiştirmek istensen Google play store a Go louncher ex yaz ICS teamn hmen cebinde ve ayrıca bnm telde rootlu yoksa oyunlarıda fazla oynayamazsın. 1.7 lik hafızaya kac tane oyun yuklucen rootlayıp kendi hafızasıyla micro sd kartın yerini değiştiriosun sonra istediğin oyunu yukle bnm wodnerda 8-9 tane byuk oyun var spiderdan tut backstap asphalt7 nova most wanted hepsi ace ı tavsiye etmem. ayrıca videoyu 720p çözünürlükte hd çekiyor vede fotoraf çekimi yeterince iyi bi tek skıntısı HDMI cıkısı olmayısı telin yoksa harkulade ben teli aldım 2. haftaya girdik mi bilmiorum rootladım kendim forumları geze geze . Yardımcı olduysam ne mutlu bna :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu galaxy w nin wifi si nasıl çekiyor başka biyerde ''modemin dibine kadar geliyorum hala çekmiyor'' yazıyordu yardımcı olun bende almak istiyorum:blink:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar samsung galaxy wonder da kiliti açıcağım zaman arkadaki görüntü değişik olmasını istiyorum bunu nasıl yapabilirim bir yardımcı olursanız çok iyi olur.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba bende galaxy w kullanıyorum bn youtube da 10 dk. video izleyebiliyorum zonra telefon kendini resetliyor telefonum ne rootlu nede rom var yardım edin lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
galaxy w çekme problemi var telefonu kapatıp açmak gerekiyor

Son mesajlar