Samsung Galaxy W Bir Kaç Soru

neons41

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba.Daha önceki konumu inceleyenler zaten biliyordur Samsung Galaxy Ace almaya karar vermiştim taa ki GAlaxy W yi fark edene kadar.Kısa bir araştırmadan ve arkadaşların yardımı ilede Galaxy W almaya karar verdim.Bana göre Galaxy W gerçekten fiyat performans uyumunu çok iyi sağlayan kaliteli bir telefon.Neyse işte bu telefonla ilgili incelemelerime devam ederken shiftdelete.net videolu incelemesini izledim.Oradada Galaxy W nin performansından,işletim gücünden vs. bahsediliyordu.Ancak Android 4.0 güncellemesinin gelmeyeceği yazıyordu.İlk olarak eğer Android 4.0 yüklemessen çok fazla bir kayıbım olur mu ve yüklersemde telefoncularda veya kendim yükleyebilir miyim ? Ayrıca kamerasındaki renklerin çokta canlı olmadığı söylendi Galaxy W ile çekilen bir kaç fotoğraf indirip baktım ve bana yeterli geldi.Ancak tabiki uzmanların yorumu daha önemli.Galaxy Ace ın kamerasından çözünürlüğünün daha iyi olduğu yazıyor ürün bilgilerinde siz kamerası hakkında ne düşünüyorsunuz?? Cevap veren vermeyen herkese çok teşekkürler.İyi Forumlar..

sorgusual

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostum, Galaxy W, işlemci hızı ve RAM ile öne çıkan bir telefon. Kamera ve ekran kalitesi olarak çok bir şey beklememen gerekir. Çok iyi fotoğraf çeken bir telefon alırsın ama diğer özelliklerini verimli kullanamazsın. Tercih sana kalmış. Android 4.0.4 yazılımını, kişiselleştirilmiş romları kullanarak cihaza yükleyebilirsin ancak garanti kapsamı dışına çıkar (tekrar orijinal romu yüklediğinde garantisi geçerli olur). Fiyat performans oranı açısından çok iyi bir telefon.

neons41

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Dostum, Galaxy W, işlemci hızı ve RAM ile öne çıkan bir telefon. Kamera ve ekran kalitesi olarak çok bir şey beklememen gerekir. Çok iyi fotoğraf çeken bir telefon alırsın ama diğer özelliklerini verimli kullanamazsın. Tercih sana kalmış. Android 4.0.4 yazılımını, kişiselleştirilmiş romları kullanarak cihaza yükleyebilirsin ancak garanti kapsamı dışına çıkar (tekrar orijinal romu yüklediğinde garantisi geçerli olur). Fiyat performans oranı açısından çok iyi bir telefon.

Evet haklısınız mutlaka her telefonun bir yanı eksiktir.Fİyat performans olarak harika bir telefon oldugunu bilmem kaç gündür yaptığım araştırmalar neticesinde anlamış oldum.Ancak yukarıdada dediğim gibi ben bu telefonu farketmeden önce Galaxy Ace almayı düşünüyordum.İki telefonu karşılaştırdıgımda kamera çözünürlüğünün daha yüksek oldugunu gördüm.Flaş desteği ile çokta kalitesiz resimler çekeceğini sanmıyorum.İşimi görecek kadar kalitede çekim yapsa yeter..

neons41

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yaw arkadaş şimdi kafayı yiyecem.Tam karar veriyorum heh işte bu alacağım telefonu buldum diyorum biraz araştırma yapıyorum bir eksiği çıkıyor.Ben Ace in özelliklerinin neredeyse iki katı oldugu için ve fiyat farkınında çok olmadıgı için W almaya karar verdim.Dediğim gibi biraz araştırma yapıyorum bu sefer W nin ics güncellemesi yokmuş.Haydaa buyur burdan yak.Arkadaşlar gerçekten anlamıyorum bu işlerden bilen birisi ne olur yardımcı olsun bu ics güncellemesi çok mu önemlidir.Androidle alakalı sanıyorum.İcs güncellemesi yerine Value Patch diye bir şey getiriyorlarmış.Off ALLAH'ım off.Dediğim gibi hiç anlamıyorum lütfen birileri yardımcı olsun.Nedir benim bu teknolojiden çektiğim .. :)

neons41

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ALLAH aşkına birisi yardım etsin mutlaka bilen vardır bir bilgilendirsinde ona göre bir yol izleyeyim.Kafam iyice karıştı..

aquess1999

Dekan
Reaksiyon puanı
21
İcs öyle olmazsa olmaz birşey değildir.Belki Samsung ileride çıkarır,ya da daha iyi telefonlara çıkarır.Bunu bilemeyiz.

neons41

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İcs öyle olmazsa olmaz birşey değildir.Belki Samsung ileride çıkarır,ya da daha iyi telefonlara çıkarır.Bunu bilemeyiz.

Yani açıkcası ben bu telefonu almaya çok niyetliyim.Performans olarak gerçekten iyi bir telefon oldugunu düşünüyorum.(Fiyatına göre)Ancak internette baktım kullananlar ics güncellemesi yok diye ortalıgı yıkıyor içime kuşku düştü.Size şöyle birşey sorsam Android 4.0 lı Galaxy Ace mı , Value Patch lı Galaxy W mi ? Belki çok doğru bir soru olmadı çünkü resmi olarak olmasa bile kendimiz güncelleyebiliyormuşuz sanırım onuda biraz araştırmam gerekecek ..

aquess1999

Dekan
Reaksiyon puanı
21
Yani açıkcası ben bu telefonu almaya çok niyetliyim.Performans olarak gerçekten iyi bir telefon oldugunu düşünüyorum.(Fiyatına göre)Ancak internette baktım kullananlar ics güncellemesi yok diye ortalıgı yıkıyor içime kuşku düştü.Size şöyle birşey sorsam Android 4.0 lı Galaxy Ace mı , Value Patch lı Galaxy W mi ? Belki çok doğru bir soru olmadı çünkü resmi olarak olmasa bile kendimiz güncelleyebiliyormuşuz sanırım onuda biraz araştırmam gerekecek ..

Güzel telefon.Bence al.Ace resmi olarak İCS gelmedi diye biliyorum ama. :)

neons41

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Güzel telefon.Bence al.Ace resmi olarak İCS gelmedi diye biliyorum ama. :)

Bencede kafamı daha fazla karıştırmayayım.İşlemcisi vs. güçlü bir telefon Android sürümü eski olsa bile bir çok uygulamayı sağlıklı bir şekilde açabileceğini düşünüyorum..

yasin50

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende galaxy w almayı düşünüyorum ama aynı sorun bendede var kamera çözünürlüğü nasıl?

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
ALLAH aşkına birisi yardım etsin mutlaka bilen vardır bir bilgilendirsinde ona göre bir yol izleyeyim.Kafam iyice karıştı..

ics nin olmamasına çok takma , standart 512mb ramli cihazlarda icsde henüz stabiliteyi yakalayamadılar (çoğu markada kasma sorunları var , hiç kasmasa da 1gm ramlik bir cihazın yerini tutamaz)
Anladığım kadarıyla max bütçen 1000tl , eğer daha aşağısı diyorsan başk altenatifin yok 700tl ye en iyi cihazdır galaxi w.
Yok 1000 TL verebilirim diyorsan belki motorola atrix , hatta biraz daha eklersen desire hd (htc) oldukça başarılı cihazlar.
Ben 1000 TL lik cihazlar arasında LG OPTİMUS BLACK kullanıyorum genel olarak memnunum
Ama belirttiğim gibi eğer 512mb lik bir cihaz düşünüyorsan f/p olarak en iyi galaxy w, ama min. 1ghz rami olsun istiyorsan 1000tl yi gözden çıkarıp en uygunu motorola atrix almalısın.

Aslında kafanı pek bişi karıştırmamalı:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ii akşamlar ben galaksy w aldım kullanıyorum ve gerçekten hoşema gitti ve tavsiyede ederim ancak mikrofonla mesaj yazmak veya birisni aramak gibi özelliğini çalıştıramadım ya telefonda bi skntı var ya bende eğer bilen varsa yardım ederse sevinirim..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar samsung galaxy w almaya karar verdım ama sımdı bu telefon kendı gucellemesıyle androıdın hangı surumunu kullanıyor bilgilendırırsenız sevınırım ayrıca sarj sorunu yasıyor mu ???:hammer:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ii akşamlar ben galaksy w aldım kullanıyorum ve gerçekten hoşema gitti ve tavsiyede ederim ancak mikrofonla mesaj yazmak veya birisni aramak gibi özelliğini çalıştıramadım ya telefonda bi skntı var ya bende eğer bilen varsa yardım ederse sevinirim..

İnternet gerekiyor. :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben şu an galaxy w kullanıyorum ve hiç bir sorunla karşılaşmadım. Gerçekten çok harika ve kullanımı kolay bir telefon. Bence telefonu al. Telefonu galaxy ace ile karşılaştırman bile saçma. Çünkü galaxy w her türlü alır. Bana inanmayacaksan http://kiyas.la/cep-telefonu/karsilastir/Samsung-Galaxy-W-I8150-vs-Samsung-Galaxy-Ace-S5830 al linki ben sana diyeyim galaxy w alırsan karlı çıkarsın karşılaştırmaya bak aşağılara in kendi kararını kendin ver. Sana Yardımcı Olabildiysem Ne Mutlu Bana...​

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mıkrofonda mesaj yazmak yada bırnı sesle aramak ınternet baglantısı gerektırıo.bılıyorum sacma gelıyo kulaga. bunun sebebı. mıkrofonla yonlendırmeyı telefon aslında ınternette bılgı aramada kullanıyo. ama ılaveten de net baglantn varsa kışı arama yada mesaj yazmaya da olanak tanıyo. nete bağlıyken dene

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hocam 800 mhz ancak çift çekirdekli yani 1.6 ghz gelir yani w'den daha iyi işlemci

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler cihaz harika içiniz rahat olsun. Ama... Pil ömrünü bir türlü uzatamadım en fazla 10 saat gidiyor hemde sadece birkaç konuşmayla internet wifi kapalı birçok program denedim olmuoyr olmuyor. NNe yapacagımı ben de bilmiyorum ayrıca güncellemeyi kafaya takmayın ics gelmeyecek bu sene ama value pack geliyor hiç olmadı onu kullanırsınız ben 2.3.6 Gingerbeard dan memnunum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar gerçekten çok yardımcı oldunuz teşekkürler galaxy w almaya karar verdim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
son 1 haftadır ace mi yoksa iphone 3 mü alsam diye düşünüp duruyodm ki galaxy w yi gördüm.. biraz araştırmadan sonra tek sorunun android 4.0a güncellemesi olmicağını öğredim akat açıkçası bu benim fikrimi pek değiştirmedi.. fiyat performans açısından şu an alabileceğim en iyi telefonun galaxy w olduğunu düşünüyorum. aldıktan sonra da gerekirse fikirlerimi paylaşabilirim

muhammed46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Galaxy W yarın almayı düşünüyordum ama aklıma takılan güncelleme oldu. Value pack güncellemesi avrupaya dağıtılmaya başlanmış, peki bize gelecek mi ?

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
arkadaşım ıcsye takılma benzer cihazlarda millet güncelleme geldi geri dönemiyoz diye sövüyo

polonyalimendil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sar degeri problem edilmesi gereken birsey degil bence yasal sınır 2, ace 2 de yada w de durum ne bilmiyorum ama xperia solada 1.3lar mertebesinde, bence sıkıntı yok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
700 800 lira arası bir telefon alacaksanız kesinlikle samsung galaxy w i öneririm size.. kamerası hızı işlemcisi performansı herşeyiyle 10 numara telefon.. 2 aydır kullanıyorum her konuda beklentimin üstünde çıktı.. sadece tek hayal kırıklığım oldu ramı 512 diye geçiyorken 381 mb çıktı.. başta sadece benimkinde olan bir sorun sandım ama zaten öyleymiş ve nedenini de bilmiyorum..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ram 381 mi ? ben 512 zar zor yeter diye düşünüyordum.ben de turkcell ile bir telefon almam gerekiyor ama karar veremedim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar Hafıza ya Film Atıp Galaxy w den film izleyebiliyormuyuz ? şimdiden teşekkürler.

Son mesajlar