Samsung GALAXY W - Sony XPERIA Neo V | Kararsızım

Bu konuyu okuyanlar

SLukather

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bu teknoloji çok zalim :sneaky2: .İlk Galaxy Y almaya karar Verdim sonra Galaxy Mini gördüm ona karar verdim.Sonra Galaxy Ace gördüm derken , Galaxy W 'da karar kıldım.Ancak Sony XPERIA Neo V 'de varmış. Galaxy W alayım diyorum çünkü , İşlemcisi hızlı,Flash player desteği var ve ROM(pek bilgim yok) ile ICS alabiliyormuş.Neo V alsam diyorum çünkü, daha ucuz, ekranı LED olduğu için daha kaliteli.(Galaxy W'da ölü piksel çıkabilirmiş korkutuyor beni.)ICS güncellemesi resmi olarak var,kamerasında artıları var.Şimdi ICS Neo V de kasıntılara neden oluyormuş.Bu ROM olayınca ise ICS sürümünde Wonder gayet hızlı.Ayrıca ben "oyuncu"yumdur.Oyunlara bayılırım hele ki telefon Android'se allah allah .Ama ICS sürümünde Neo V oyun oynattırmıyor diyorlar.E ben oyun sıkıntısından 2,3 e dönücem mecburen Neo V 'de .Ozaman ne anlamı var ? :huh:Gider Wonder alırım. Ama beni Wonder'ın Ekranı korkutuyor. :bored:Napacağımı şaşırmış durumdayım.Wonder alma isteğim fazla ama ekrandan korkuyorum.Neo V ekranı süper diye istiyorum ama ICS de kasıyorsa napayım ? Nolur kendi telefonunuzu unutup tarafsız bir şekilde bana gerekçelerle yardımda bulunun .Muhtacım yardımınıza :rolleyes:Eğer başka marka önerelim derseniz, Fiyat olarak en fazla 750-800 verebilirim fazlasını önermeyin arkadaşlar.Saygılar.

FY2005

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Bu aralar bende alacağım bir telefon. Baya araştırıyorum. Blidiğim kadarıyla Galaxy W'nun resmi bir ICS güncellemesi yok ve çıkmayacak. 2.3.6 tabanlı value update diye birşey çıkarmışlar o kadar.

selcukks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
W al kimseyi dinleme bence pişman olmazsın

HarunT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Özetle, ''galaxy w hızlı , neo v güzel'' sen seç :)

FY2005

Profesör
Reaksiyon puanı
8
biraz daha verebiliyorsan motorola atrix'e de bi bak. Şuanda f/p olarak en iyisi o duruyor. Kullananlarda okuduğum kadarıyla baya bi memnun. hepsiburada'da 860 tl.

kayhanm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ayrıca hepsiburda.com da 400 tl üzeri world kartla yapılan alışverişlerde 40 tl worldpuan veriyor. ayrıca bende olsam Atrix alırdım bataryası daha büyük çift işlemci 16 bg hafıza ve parmak izi okuyucu var.

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
bak söyliim eğer oyun oynuycaksan galaxy ace ve üstündeki tel. al yani wonder buna uygun menüleride hem hoş gözüküo hmde özzelikleri iyi tabi yinede sen blrsin

SamsungGalaxyS3

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bu teknoloji çok zalim :sneaky2: .İlk Galaxy Y almaya karar Verdim sonra Galaxy Mini gördüm ona karar verdim.Sonra Galaxy Ace gördüm derken , Galaxy W 'da karar kıldım.Ancak Sony XPERIA Neo V 'de varmış. Galaxy W alayım diyorum çünkü , İşlemcisi hızlı,Flash player desteği var ve ROM(pek bilgim yok) ile ICS alabiliyormuş.Neo V alsam diyorum çünkü, daha ucuz, ekranı LED olduğu için daha kaliteli.(Galaxy W'da ölü piksel çıkabilirmiş korkutuyor beni.)ICS güncellemesi resmi olarak var,kamerasında artıları var.Şimdi ICS Neo V de kasıntılara neden oluyormuş.Bu ROM olayınca ise ICS sürümünde Wonder gayet hızlı.Ayrıca ben "oyuncu"yumdur.Oyunlara bayılırım hele ki telefon Android'se allah allah .Ama ICS sürümünde Neo V oyun oynattırmıyor diyorlar.E ben oyun sıkıntısından 2,3 e dönücem mecburen Neo V 'de .Ozaman ne anlamı var? :huh:Gider Wonder alırım. Ama beni Wonder'ın Ekranı korkutuyor. :bored:Napacağımı şaşırmış durumdayım.Wonder alma isteğim fazla ama ekrandan korkuyorum.Neo V ekranı süper diye istiyorum ama ICS de kasıyorsa napayım ? Nolur kendi telefonunuzu unutup tarafsız bir şekilde bana gerekçelerle yardımda bulunun .Muhtacım yardımınıza :rolleyes:Eğer başka marka önerelim derseniz, Fiyat olarak en fazla 750-800 verebilirim fazlasını önermeyin arkadaşlar.Saygılar.
neo v al
4.0.4 ıcs güncellemesi stabil şekilde çalısıyor

SamsungGalaxyS3

Profesör
Reaksiyon puanı
0
neo v de İCS gûncellemesi resmi mi yoksa? Bi de neo v nin tasarımı berbat ya :(
pardon söz konusu olan cihaz neo v mi ? güldürme lütfen beni sony ericssonun en güzel tasarımı neo v de var
sizin o bahsettiginiz klasik samsung modellerine bin basar.. ele oturuşu kullanışı
neo v 4-0-4 resmi kendi güncellemesi şunuda unutma ki yazılım konusunda en hızlı çalısan firma sony dir
tüm xperia serisini neredeyse 4.0.4 güncellemesine getirdi artık sonynin çoğu modelinde ıcs yüklü

sofu44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
neo v de İCS gûncellemesi resmi mi yoksa? Bi de neo v nin tasarımı berbat ya :(
Neo v de İCS 4.0.4 güncellemesi resmi ve gayet stabil çalışıyor bende kullanıyorum alacak arkadaşlara kesinlikle tavsiyemdir.

Mr.Dante

Profesör
Reaksiyon puanı
2
pardon söz konusu olan cihaz neo v mi ? güldürme lütfen beni sony ericssonun en güzel tasarımı neo v de var
sizin o bahsettiginiz klasik samsung modellerine bin basar.. ele oturuşu kullanışı
neo v 4-0-4 resmi kendi güncellemesi şunuda unutma ki yazılım konusunda en hızlı çalısan firma sony dir
tüm xperia serisini neredeyse 4.0.4 güncellemesine getirdi artık sonynin çoğu modelinde ıcs yüklü

hmm hocam zahmet olmazsa neo v nin özelliklerini bi de fiyatını yazarmısın. Varsa bi foto da koysan yanlis telefonumu hatirliyorum. Mobilim yoksa ben bakardim

SamsungGalaxyS3

Profesör
Reaksiyon puanı
0
xperia-arc-s-ve-xperia-neo-v-turkiye-de-3140818_6293_o.jpg
Sony_Ericsson_Xperia_Neo_V_Cep_Telefonu_1.jpg
sony-ericsson-xperia-neo-v_198516.jpg

GENEL
3G BantHSDPA 900 / 2100 - HSDPA 850 / 1900 / 2100
2G BantGSM 850 / 900 / 1800 / 1900
Duyurulma2011, Ağustos
Çıkış TarihiPiyasada
BOYUT
Ağırlık126 g.
Telefon Boyutu116 x 57 x 13 mm
GÖRÜNTÜ
Ekran Ölçüleri480 x 854 piksel, 3.7 inç
Renk Derinliği16M
Ekran TipiLED-backlit LCD, kapasitif dokunmatik
Çizilmeye dayanıklı önyüz
Accelerometer sensor for auto-rotate
Multi-touch giriş metodu
Sony Mobile BRAVIA Engine
Proximity sensor for auto turn-off
Timescape Ul
ZİL SESİ
TitreşimVar
Melodi TipiMP3 ringtones
3.5mm jack
ÖZELLİKLER
Bas-KonuşYok
WAPYok
İşletim SistemiAndroid OS, v2.3.4 (Gingerbread)
MesajlaşmaSMS, MMS, E-Posta, Push E-Posta, IM
OyunVar
Kamera5 MP, 2592 x 1944 piksel, otofokus, LED flaş, video çağrı, coğrafi konumlama, yüz ve gülücük tanıma, 3D geniş alan panorama, video 720p@30fps, devamlı otofokus, video light, ikinci VGA kamera
Renk SeçenekleriBeyaz, Mavi, Gümüş
HTML TarayıcıVar
JavaVia Java MIDP emulator
PIMYok
HAFIZA
Hafıza Kartımicro SD, maks. 32GB, 2GB kart dahil
Dahili Bellek320 MB, 512 MB RAM
VERİ TRANSFERİ
MULTİMEDYA
MP3 ÇalarVar
FM RadyoVar
Dijital Pusula
SNS integration
HDMI port
MP4/H.264/WMV player
TrackID müzik tanıma
Döküman görüntüleme
Adobe Flash 10.1 support
Prediktif metin girişi (T9 Trace)
PİL
Pil TipiStandart Pil, Li-Ion 1500 mAh
Bekleme SüresiMaks. 430 s (2G) / Maks. 400 s (3G)
Konuşma SüresiMaks. 6 s 55 dak. (2G) / Maks. 7 s (3G)
EK ÖZELLİKLER

ben 750 küsüre almıştım şuan çoğu mağazada 800 850 küsürde internet satış mağazaları uygun

Mr.Dante

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Ya iste fiyati pahali geliyo bana maximim 650 lira bütcem var :(

Ya iste fiyati pahali geliyo bana maximim 650 lira bütcem var :(

yunasyus

Profesör
Reaksiyon puanı
6
bi kere Galaxy Wonder daha ucuz...
ama ben xperia neo nun şekline aşık olmuştum :) ama işlevsellik daha önemli tabi :)

Her türlü Galaxy Wonder diyorum...

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
bi kere Galaxy Wonder daha ucuz...
ama ben xperia neo nun şekline aşık olmuştum :) ama işlevsellik daha önemli tabi :)

Her türlü Galaxy Wonder diyorum...
bencede :D wonder daha iyi gibi bana göre şekli pek iyi değil neo v nin wonder iyidir kardeş

$ervante$

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Wonder ezer geçer ya uf yazık çocuğun aklını karıştırıyorsunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben de ya wonder ya xperia neo alacağım. Neo nun dizaynı wonder a bin basar. Ama wonder daha hızlı . Neo android 4 güncellemesi alıyor. Wonder alamıyor(2.3.6 da kalmış sanırım). Neo 8.1 mgpixel, wonder 5 mgpixel. Fiyat oalrak aralarında 50 lira falan var ama o önemli değil. Ben telefonu anca ilk bi kaç gün kurcalarım oyun, program yüklerim falan. Sonra sıkılırım normal kullanıma geri dönerim. Yani o yüzden hıza gereksinim duymuyorum galiba. O yüzden şu anda Neo bana daha yakın.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S.a Bende Samsung Galaxy Wonder İle Sony Ericsson Xperia Neo V Arasında Kaldım Her Teknoloji Maduru Gibi Wonder Kullanan Bir Dostum Donma Oluyor Dedi Arastırdım cidden Oluyormus Ram'da Sıkıntılıymıs 512 Diyorlarmıs 310-320 mb Ayrılıyormus Bununda 290 mb Flan Sistem Kullanıyormus Donma Durumu Var Diyorlar İşlemci İçinde OverClock Var Diyorlar 1 ghz Ram'a Zorluyormus Diğer Şekilde İdeal Bana Göre Ama Donma Konusu 740 TL Telefon Alıpta Telefon Donarsa Hiçbirişe Yaramaz .s Şarj Sorun Değil Ben Her Türlü 1 Günde Hallederim 5800 Xpress Music Var Şarj'dan Cıkmıyor Da Gelelim Xperia Neo V HD 'si Var Donma Durumu Gormedım Android 4.0 Guncellenırse Olabileceğini Düsünüyorum Oyunlar da Performansı Yuksek Diye Okudum Daha Önemlisi Cidden Tasarımı Süper Ne Dersiniz Sizce Ne Yapmalıym

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Neo V diyorum ikisinide kullanmış biri olarak. Alın pişman olmazsınız.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bende galaxy w var ve suan cm9 rom 4.0 ics yüklü ve cok stabil oyunlarda vs kasma durumu filanda yok. :) bende cok araştırmıştım neo v oyunlarda kasma yapan bir cihaz cabuk ısnıyor ve normal bir tele göre 3 kat daha fazla radyasyon yayıyor bunlarıda dikkate alın derim ... Her türlü Galaxy Wonder :)