Samsung Galaxy S3 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

PrestigeMan

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Yukledim sagol guzel rom gercekten performans olarak cok iyi stocktan bakalim kullanalimda sonra tosba gibi olmaz umarim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s3'ümün sol üst köşesinde bir el işareti çıktı ve dokunmatiğim bozuldu. Bazen çalışıyor bazen çalışmıyor ve her tıklamada "dıt" sesi geliyor sorun nedir acaba ?

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Gencler rehber gec acilma sorununu yandex shell kullanarak cozdum mesajlar icin ise hoverchat kullaniyorum baska onerisi olan var mi bir de galeri de gec aciliyor nasil cozeriz

lordarcual

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Lumia 1520 aldım :) S III'den biraz daha iyi :D En kötüsü MX Player yok. Android'i sevmemin nedeni MX Player o derece yani :) Kısaca telefonu anlatayım. S III'te en sevmediğim şey ekran boyutuydu ^^ bunun ile çözülmüş oldu. Fotoğraf ve video çekimi istediğimden kötüydü, artık gayet iyi -bir Lumia 1020 olmasa da iyi-.

Kötü yönleri olarak da, şu anda WP 8.1 gelmediği için bildirim çubuğu yok ve beni rahatsız ediyor :) En büyük sorunu MX Player yok :/ Muadili olan MoliPlayer var ama bir MX Player değil. 20 MP'nin sadece 16 MP'sini kullanabiliyorum. Ve marketinde yeterince uygulama olmasına rağmen, istediğim uygulamalardan bazıları yok, ki bir yıl öncesine kadar hiç uygulama yoktu ^^ şimdilik gayet güzel gidiyor. 6 inç biraz küçük yinede :) En azından 6.5 inç 2K ekran olsa daha iyi olurdu :) Unuttuğum bir şeyde telefonun ekranı, güneş altında mükemmel gözüküyor :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Unuttuğum son bir şey daha varmış :D Kulaklığı mükemmel ^^

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Lumia 1520 aldım :) S III'den biraz daha iyi :D En kötüsü MX Player yok. Android'i sevmemin nedeni MX Player o derece yani :) Kısaca telefonu anlatayım. S III'te en sevmediğim şey ekran boyutuydu ^^ bunun ile çözülmüş oldu. Fotoğraf ve video çekimi istediğimden kötüydü, artık gayet iyi -bir Lumia 1020 olmasa da iyi-.

Kötü yönleri olarak da, şu anda WP 8.1 gelmediği için bildirim çubuğu yok ve beni rahatsız ediyor :) En büyük sorunu MX Player yok :/ Muadili olan MoliPlayer var ama bir MX Player değil. 20 MP'nin sadece 16 MP'sini kullanabiliyorum. Ve marketinde yeterince uygulama olmasına rağmen, istediğim uygulamalardan bazıları yok, ki bir yıl öncesine kadar hiç uygulama yoktu ^^ şimdilik gayet güzel gidiyor. 6 inç biraz küçük yinede :) En azından 6.5 inç 2K ekran olsa daha iyi olurdu :) Unuttuğum bir şeyde telefonun ekranı, güneş altında mükemmel gözüküyor :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Unuttuğum son bir şey daha varmış :D Kulaklığı mükemmel ^^

Kac para saydin o alete onu soyle :D

bootlader

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Arkadaslar Tinted status bar yukledim her sey iyi guzel fakat kilit ekranindaki seffaflik bozuluyor. Bunu nasil duzeltebilirim. Rom RR Remix 4.4.2 S3
zy4u5eny.jpg

PrestigeMan

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Rom onerisi istiyorum arkadaslar stock rom gibi ama hizlandirilmis sekli varmi acaba?

bootlader

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Özel olarak bloat installer dosyası var konusunda. Onu indir flashla, orada samsung uygulamaları var. Takvim zaten geliyor içinde sen görmemişsin :D

bootlader

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Şu googymax kernelindeki touch-to-wake özelligini anlatacak birisi var mı?

Causative

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bişey sorucam. Galiba benim bataryamda sıkıntı var. SARJI %80 IKEN SAAT 11:30DA YATIYORUM. (ALARMI SAAT 6:30A KURULU) SABAH KALKDIGIMDA SARJI %20 KALIYOR. SIZDE DE BÖYLE MI?

Arka planda bişey açık değil. Wifi falanda açık değil. Sadece alarm kurulu ve parlaklık en düşükte.

(Orjinal gelen 2100mAh bataryası)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Arkadaşlar bişey sorucam. Galiba benim bataryamda sıkıntı var. SARJI %80 IKEN SAAT 11:30DA YATIYORUM. (ALARMI SAAT 6:30A KURULU) SABAH KALKDIGIMDA SARJI %20 KALIYOR. SIZDE DE BÖYLE MI?

Arka planda bişey açık değil. Wifi falanda açık değil. Sadece alarm kurulu ve parlaklık en düşükte.

(Orjinal gelen 2100mAh bataryası)

Hayir normal degil en fazla yuzde 10 goturur sıkıntı var