Samsung Galaxy S3 Kullananlar Kulübü

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum gün içinde yeniden başlatma şikayetiyle servise verdim 8 gün oldu, yedek parça değişimi olcakmış, motoru değişcek dendi batarya dendi, bir kaç parça daha söylediler anlamadım :D samsungtan aldığım son telefon oldun s3 kusura bakma samsung :)

bak şöyle yap , parçaları değiştikten sonra çeşitli hatalar için yeniden ver. mesela hayla yeniden başlıyor ve ekrana bişeyler oluyor ama arada sırada felan de. 1 sene içinde 4 kere , 2 sene içinde 6 kere parça değişimi olduğu taktirde anında fatura bedelini veya yeni bir s3 iade ediyorlar ki fatura bedelini alıp iphone 5 almak mantaklı :)

BlackShopAre

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Emir vermeyi kes :P Kamera ayarlarına girip bakmayı düşündün mü hiç ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Telefonunuzu Download Mode'a alın,
OqvwqqF.jpg

Bu şekilde "Custom Binary Download" kısmında "Yes (9 Counts)" veya herhangi bir sayı yazıyorsa garantide olmaz. Yani garantisiz olur. Ama orada "No" yazarsa sorun yok :) "Current Binary" ve "System Status" "Offical" olmalı, yoksa yine girmez garantiye :)

Bakmadigimi nerden biliyosun :P

BlackShopAre

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bakmamış olabilirsin diye şeyettirdiydim :D Yapabileceğin bir şey yok dostum, bence SuperNexus en mantıklısı :D

hee ondan sonra sarjım 8 saatte bitiyor diye yakınırım :P:D

Emir vermeyi kes :P Kamera ayarlarına girip bakmayı düşündün mü hiç ?

Telefonunuzu Download Mode'a alın,
OqvwqqF.jpg

Bu şekilde "Custom Binary Download" kısmında "Yes (9 Counts)" veya herhangi bir sayı yazıyorsa garantide olmaz. Yani garantisiz olur. Ama orada "No" yazarsa sorun yok :) "Current Binary" ve "System Status" "Offical" olmalı, yoksa yine girmez garantiye :)

bu senin takoz değil mi :D

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
hee ondan sonra sarjım 8 saatte bitiyor diye yakınırım :P:D

bu senin takoz değil mi :D
Benim takoz evet :) Yalnız benim şarj oyun oynamadığımın dışında 8 saatten önce bitmedi. SuperNexus varken 22-24 saatte bitiyordu ;)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
4.2.2 sızıntı sürümü kurdum

şu sorunum var

Her Nerede Facebook , Ana Menü , Ayarlar yada her hangibir Oyunda bile olsam Ekrana çift tıkladığımda ekranı büyültüyor Bunu nasıl Önleyebilirim ?

xlorxlarge

Asistan
Reaksiyon puanı
1
4.2.2 sızıntı sürümü kurdum

şu sorunum var

Her Nerede Facebook , Ana Menü , Ayarlar yada her hangibir Oyunda bile olsam Ekrana çift tıkladığımda ekranı büyültüyor Bunu nasıl Önleyebilirim ?
Ayarlar->Cihazım->Erişebilirlik->Büyütme Kapalı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba. benim telefonum da wi-fi ye bağlı olduğu halde dosya indirmiyor. tıkladığım zaman indirme başlatılıyor diyor sonra bakıyorum indirme başarısız yazıyor. ne yapmalıyım.?

xlorxlarge

Asistan
Reaksiyon puanı
1
merhaba. benim telefonum da wi-fi ye bağlı olduğu halde dosya indirmiyor. tıkladığım zaman indirme başlatılıyor diyor sonra bakıyorum indirme başarısız yazıyor. ne yapmalıyım.?
Sıkıntı indirdiğiniz yerde olabilir bilgisayarda iniyormu ?

Kadir Sekme

Profesör
Reaksiyon puanı
2
[MENTION=272847]lordarcual[/MENTION] muhammet senin s3 dungeon hunter 4 de kasıyor mu ya

sinfulseytan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefon gün içinde kendi kendine kapandığı için servise vermiştim, cumartesi aldım aynı sorun devam ediyor ve bugün bir kez daha aynı sorunla telefonu servise verdim haydi hayırlısı bakalım, iyice soğudum telefondan

bak şöyle yap , parçaları değiştikten sonra çeşitli hatalar için yeniden ver. mesela hayla yeniden başlıyor ve ekrana bişeyler oluyor ama arada sırada felan de. 1 sene içinde 4 kere , 2 sene içinde 6 kere parça değişimi olduğu taktirde anında fatura bedelini veya yeni bir s3 iade ediyorlar ki fatura bedelini alıp iphone 5 almak mantaklı :)

valla katakulli yapmaya gerek kalmadı ya 13 gün serviste kaldı cumartesi aldım aynı sorun devam ediyo bakalım, 1 kere parça değişimi oldu bu kezde değiştircekler mi bilmiyorum

Uranos

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Beyler benim aklı kıt yigen gidip Çakma s3 almış alırken telefoncu hattı takıp denemiş şebeke sorunu yokmuş.

Yeni mini hat alıp taktı ama çekmiyor telefon , hattı başka telefona takınca no problem.

Sizce nasıl halledilir? Yada bir bardak soguk su mu verim?

Up:)

up :)

up :)

__kadıköyRAP__

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Telefonu aldığı yere gitsin versin adama adam şebekeyi getirsin bakalım madem sorun yoksa. [MENTION=262256]Uranos[/MENTION]

–––––––––––––
Benim telefonda bu ekran lekeleri daha bi belirgin olmaya başladı sanki, lekelerin görünürlüğünde artma olan var mı başka?

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Telefonu aldığı yere gitsin versin adama adam şebekeyi getirsin bakalım madem sorun yoksa. [MENTION=262256]Uranos[/MENTION]

–––––––––––––
Benim telefonda bu ekran lekeleri daha bi belirgin olmaya başladı sanki, lekelerin görünürlüğünde artma olan var mı başka?

Bu telefonun sorunu bitmez kaptan abimde htc evo 3d var daha hiçbir sorun yasamadi sadece guncelleme almıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
galaksi s3 teki, videoyu bilgisayara atmak istiyorum ama telefonu pc ye bağladığım zaman resimler açılıyor fakat videoyu bulamıyorum acaba hangi klasörde olabilir veya nasıl bulabilirim hepsine baktım yardım ederseniz çok sevinirim ....teşekkürler :(((

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
galaksi s3 teki, videoyu bilgisayara atmak istiyorum ama telefonu pc ye bağladığım zaman resimler açılıyor fakat videoyu bulamıyorum acaba hangi klasörde olabilir veya nasıl bulabilirim hepsine baktım yardım ederseniz çok sevinirim ....teşekkürler :(((
DCIM -> Camera kısmında bulabilirsin :)

Telefonu aldığı yere gitsin versin adama adam şebekeyi getirsin bakalım madem sorun yoksa. @Uranos

–––––––––––––
Çoğaldı gibi ama görünürlüğü artmadı :)

xlorxlarge

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Telefonu aldığı yere gitsin versin adama adam şebekeyi getirsin bakalım madem sorun yoksa. @Uranos

–––––––––––––
bu lekelerden kastınınız ekran kararınca beliren siyah lekelermi ?

finisterre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler benim s3 bayram degil seyran degil sim kart hatasi veriyor. Sim cikar tak yenuden başlat en az 10 defa denedim hak getire. Bu sorunu yaşayan varsa acele yardim lutfen. Iyice sogudum su aletten. Iphone 5s çıkana kdr idare etsin yeter. Daha da samsung ve android bitmiştir benim icin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonumda google play'dan uygulama indirirken önceden bildirim çubuğunda indiliyor simgesi görünüyordu ve çubuğu aşağı kaydırdığımda kaç MB kaldığını gösteriyordu, ancak şu an ne bildirim çubuğunda indiriliyor simgesi görünüyor ne de kaç MB kaldığını gösteriyor ne yapabilirim?

ali1792

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar cm10.1 kullanlanlar bir bakabilir mi bu romun son surumunde sarj haric sikintili bir unsur var mi bug diyebilceginiz bir durum kurmami tavsiye eder misiniz stabil midir daha once galaxy w telefonumu uzunca bir sure cm9 ile kullandim ve memnundum ama bu s3 icin ilk rom denemem olacak

__kadıköyRAP__

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Arkadaslar cm10.1 kullanlanlar bir bakabilir mi bu romun son surumunde sarj haric sikintili bir unsur var mi bug diyebilceginiz bir durum kurmami tavsiye eder misiniz stabil midir daha once galaxy w telefonumu uzunca bir sure cm9 ile kullandim ve memnundum ama bu s3 icin ilk rom denemem olacak

Millete bakma adaşım, şimdiki sisteminin yedeğini al, kur cm10.1 kullan bak beğenmezsen eskisine dön, en güzeli o. Android'e de yabancı değilsin zaten root nedir cwm nedir nasıl yedek alınır zip nasıl flashlanır biliyorsundur.

ali1792

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Millete bakma adaşım, şimdiki sisteminin yedeğini al, kur cm10.1 kullan bak beğenmezsen eskisine dön, en güzeli o. Android'e de yabancı değilsin zaten root nedir cwm nedir nasıl yedek alınır zip nasıl flashlanır biliyorsundur.

Aynen hocam dedigin konulara hakimim dedigin gibi en mantiklisi deneyip gormek cm romlari gunluk kullanimda ve arayuz performansinda her zaman memnun etmistir beni bakalim cm9 dan bu zamana neler degismis :-)

__kadıköyRAP__

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Aynen hocam dedigin konulara hakimim dedigin gibi en mantiklisi deneyip gormek cm romlari gunluk kullanimda ve arayuz performansinda her zaman memnun etmistir beni bakalim cm9 dan bu zamana neler degismis :-)

İstersen siyah kernel kurup cm10.1'i ikinci rom olarak bile kurabilirsin, daha kolay olur.

bootlader

Asistan
Reaksiyon puanı
7
oJMS1b6.jpg

Arkadaslar telefonu iki gun once aldim hic elimden birakmiyorum. Bu sartlarda bu sarj suresi normal mi ? Degilse ne yapmaliyim ? Gun gectikce bataryanin kullanim suresi artar mi ? Simdiden teşekkürler :)