Samsung Galaxy S3 Kullananlar Kulübü

__kadıköyRAP__

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
merhaba. s3 ümde ilk önce kişiye özel ayarladığım müzik sesleri çalmamaya başladı bir arkadaşın tavsiyesiyle uygulamalardan badgeprovider ve rehberi sildim düzelmişti. şimdi aynı sorun yine var ve üstüne telefonun zil sesi istediği zaman çalıyor istediği zaman çalmıyor bi bakıyorum cevapsız var bunu nasıl düzeltebilirim. fabrika ayarlarına döndürmek işe yararmı? lütfen acil cevap.

denemek lazım

- - - Mesaj Güncellendi - - -

istediğin root olsun
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2130276

Kadir Sekme

Profesör
Reaksiyon puanı
2
yok telefonun nedir? i9300 değil mi? daha önce root yaptın mı download sayacın hala 0 ise bu yöntemle yap root, sayacı arttırmaz
bluetoothdan atarsın apk dosyasını tabi :)

Valla ben hiç anlamıyorum sıfırım bu konularda :D Verdiğin linkte bir sürü frameroot var kafam karıştı :D , Telefon i9300 , senin root luysa hangisinden rootladın :D Download sayacı nedir yahu ? :S

__kadıköyRAP__

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Valla ben hiç anlamıyorum sıfırım bu konularda :D Verdiğin linkte bir sürü frameroot var kafam karıştı :D , Telefon i9300 , senin root luysa hangisinden rootladın :D Download sayacı nedir yahu ? :S

ben bu yöntemden önce yapmıştım
root garantiyi bozar diyorlar ya bu yüzden bozuyor işte download sayacı arttığı için bozuluyor, ama artmazsa bozulmuyor, bu da bozmayanı yani
şunu indir sen
http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=2078200&d=1372500000

sinfulseytan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok uygulama mi yukledin telefona ya da virus girmiş olabilir mi

valla uygulama sayısı normal bence azalattım yine aynı bir kaç arkadaştada aynı problem var ben servis e verdim, bir arkadaşımda ekran kararması oluyor sorunlar çok fazlalaştı çevremde maalesef diyorum artık s3 için

BlackShopAre

Doçent
Reaksiyon puanı
1

__kadıköyRAP__

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
soft brickde telefonu eğer download moda alamıyorsan bu alet yardımcı oluyor

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
bu jig ne işe yarar bende bunu anlamam
brick olmuş cihazı download modda açıyor diyorda soft olanımı hard olanımı :D
@lordarcual 1 ağustosta internetim sınırsız :D (anladın sen onu )
İnternet kesilmişti yeni girebildim :) Link atarım 1 ağustosta o zaman ;) Nasıl gidiyor senin Rom sorun çıkardı mı Note II Mini'n :D Soft olan, Hard olanı açamazsın, Hard olan donanım ile alakalı :)

Gezginci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar benimde Galaxy s3 de bir sorunum var telefonda google rehberi kullanıyorum senkronizasyon da sorun yok
rehber facebook ve google+ sosyal ağ hesaplarini ekledim ve rehberi aynı isimleri birbirine birleştirdi (bazılarını) diğerlerinide "Kişiyi Kat" yöntemiyle birleştirdim şimdi bu yaptığım birleştirmeleri birleştirmek yani tekbi hesapdaymış gibi bilgilerin birleşmesini istiyorum format attıktan sonra google yada samsung account (hangisine yedeklediysem) o hesabi ekleyince resimleri ile gelmesini istiyorum var mıa acaba bunun birt yolu ??

Yoksa google rehbere gidip 100 200 kişi tek tek resimlerinimi ekleyecem ( gerçi bu bir ölüm olur :D )

Konu Dışı: 2005 de kayıt olmuşum ve ilk mesajımmış komik oldu böle görünce :)

__kadıköyRAP__

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Merhabalar benimde Galaxy s3 de bir sorunum var telefonda google rehberi kullanıyorum senkronizasyon da sorun yok
rehber facebook ve google+ sosyal ağ hesaplarini ekledim ve rehberi aynı isimleri birbirine birleştirdi (bazılarını) diğerlerinide "Kişiyi Kat" yöntemiyle birleştirdim şimdi bu yaptığım birleştirmeleri birleştirmek yani tekbi hesapdaymış gibi bilgilerin birleşmesini istiyorum format attıktan sonra google yada samsung account (hangisine yedeklediysem) o hesabi ekleyince resimleri ile gelmesini istiyorum var mıa acaba bunun birt yolu ??

Yoksa google rehbere gidip 100 200 kişi tek tek resimlerinimi ekleyecem ( gerçi bu bir ölüm olur :D )

Konu Dışı: 2005 de kayıt olmuşum ve ilk mesajımmış komik oldu böle görünce :)

Dışa aktar diyerek yapabilirsin aslında ama resimler küçülüyor ve kalitesiz oluyor geri yükleyince. Bu nedenle başka programlara yönelebilirsin my backup pro resimleri de yedekliyormuş sanırım ama kaliteli mi yedekliyor kalitesiz mi denemek lazım.

lion4141

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4.1.2 yüklü şuan benim cihazda, ne zaman update gelir acaba?

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Ölme esegim olme bir dahaki cihazim ya nexus ya iphone olacak bu nedir adam 100 farkli model cikariyor guncelleme yetistiremiyor

__kadıköyRAP__

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Bence yine iyi güncelleme konusunda Samsung. S2 kaç senelik telefon 4.1.2 verdi adamlar.

BlackShopAre

Doçent
Reaksiyon puanı
1
İnternet kesilmişti yeni girebildim :) Link atarım 1 ağustosta o zaman ;) Nasıl gidiyor senin Rom sorun çıkardı mı Note II Mini'n :D Soft olan, Hard olanı açamazsın, Hard olan donanım ile alakalı :)

Ya bir sorun yokta ekrani acmak icin tusa bastığında ekran gec aciliyor bunu hallet :)

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Ya bir sorun yokta ekrani acmak icin tusa bastığında ekran gec aciliyor bunu hallet :)
O sorun değil ki :) Benimkinde de öyle. Çok fazla bekletmiyorsa takma, çünkü o sorunu halletmenin yolu çekirdek hızını en sonra çıkarmak :) Yani Overclock'lu kullanırsan o sorun ortadan kalkar :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ben telefonu 2 ay önce root ladım ve , sonra beğenmeyip 4.1.1 sürümüne geri döndüm. Ondan sonrada kiesten 4.1.2 ye güncelledim. Şimdide 4.2.2 kurdum ve 5 gün sonra samsung da stajım başlıcak ondan orda telefonu geri vermeyi düşünüyorum inşallah. Ayrıca fatura bedelinide iade ediyorlarmış donanım arızası varsa. Benimkindede en az 4 tane var. Staja başlamadan tekrar 4.1.1 stock dönüp kies ile 4.1.2 ye güncelleyim dedim. Download mode ' da download no offical felan yazıyor kiestende güncelleme alıyorum. Kesin girmişmidir şimdi tekrardan garantiye?

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
bide 4.1.2 stock ta kamera ses acmaya ya da kısmaya basınca yakınlaştırıyodu ama bunda direk fotoğrafcekiyor yakınlaştırmayı sadece ekrana dokunarak yapabiliyorum bunuda çöz
Emir vermeyi kes :P Kamera ayarlarına girip bakmayı düşündün mü hiç ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Arkadaşlar ben telefonu 2 ay önce root ladım ve , sonra beğenmeyip 4.1.1 sürümüne geri döndüm. Ondan sonrada kiesten 4.1.2 ye güncelledim. Şimdide 4.2.2 kurdum ve 5 gün sonra samsung da stajım başlıcak ondan orda telefonu geri vermeyi düşünüyorum inşallah. Ayrıca fatura bedelinide iade ediyorlarmış donanım arızası varsa. Benimkindede en az 4 tane var. Staja başlamadan tekrar 4.1.1 stock dönüp kies ile 4.1.2 ye güncelleyim dedim. Download mode ' da download no offical felan yazıyor kiestende güncelleme alıyorum. Kesin girmişmidir şimdi tekrardan garantiye?
Telefonunuzu Download Mode'a alın,
OqvwqqF.jpg

Bu şekilde "Custom Binary Download" kısmında "Yes (9 Counts)" veya herhangi bir sayı yazıyorsa garantide olmaz. Yani garantisiz olur. Ama orada "No" yazarsa sorun yok :) "Current Binary" ve "System Status" "Offical" olmalı, yoksa yine girmez garantiye :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
custom binary de no yazıyor diğerlerinin hepside offical , ayarlardanda giriyorum telefon durumu normal yazıyor. rooulu iken modifiyeli yazıyordu girmiş o zaman garnatiye saol.

sinfulseytan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefonum gün içinde yeniden başlatma şikayetiyle servise verdim 8 gün oldu, yedek parça değişimi olcakmış, motoru değişcek dendi batarya dendi, bir kaç parça daha söylediler anlamadım :D samsungtan aldığım son telefon oldun s3 kusura bakma samsung :)