Samsung Galaxy S3 Kullananlar Kulübü

lordarcual

Müdavim
Müdavim
28 Mayıs 2012
3,166
6
218
Supernexus kullanıyorum ama :) Şarjı içiyor. 3 saatte hiç bir şey açık değilken ekran kapalı duruyor öyle %25 şarj gitti :D 8 saatte %40 filan kalıyor :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefon bana 2 hafta sonra gelecek ve ben hâlâ " ilk sarj" olayını anlamadım . açıklayabilir misin ?

lordarcual

Müdavim
Müdavim
28 Mayıs 2012
3,166
6
218
telefon bana 2 hafta sonra gelecek ve ben hâlâ " ilk sarj" olayını anlamadım . açıklayabilir misin ?
Kardeşim telefon geldiğinde şarjını sonuna kadar bitir. Pek önemli değil bu yıllarda ama yinede en sağlıklısı ve en iyisi bu. Geldiğinde bitir sonuna kadar telefon kapansın. Telefon kapalıyken şarja tak 12 saat şarj olsun çıkar kullan. 2. 3. 4. ve sonraki şarjlarında telefonunu şarja takarken şarjı en çok %5 olsun. Telefonu şarja takarken açık/kapalı olması fark etmez. Ama ilk seferinde kapalıyken tak. Pilin ömrünü bu şekilde dahada uzatabilirsin. Çok mecbur kalmadıkça %30 %40 gibi seviyelerde takma.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
12 Mayıs 2013
11,559
344
263
S3 e lanet ediyorum artik dun gece taktım sarja sabaha yuzde 40 di hala zaten vodafone kullandigim halde evde 3g çekmiyor telefondan kaynakli mi bilmiyorum iyice sinir olmaya başladım hoparlorden gelen cızırtı da cabası

lordarcual

Müdavim
Müdavim
28 Mayıs 2012
3,166
6
218
S3 e lanet ediyorum artik dun gece taktım sarja sabaha yuzde 40 di hala zaten vodafone kullandigim halde evde 3g çekmiyor telefondan kaynakli mi bilmiyorum iyice sinir olmaya başladım hoparlorden gelen cızırtı da cabası
Allah Allah. Lanet etmeni tavsiye etmiyorum birazcık ağır. Lanet etmek acayip derecede kötü bir şey biraz araştır. Bende sorun yok Allah'a şükür hiç sorun yaşamıyorum.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
12 Mayıs 2013
11,559
344
263
[MENTION=272847]lordarcual[/MENTION] kardeşim kisilere değil telefona lanet ediyorum bişey olmaz herhalde :)

El Padrino

Müdavim
Müdavim
15 Şubat 2007
6,045
70
228
[MENTION=272847]lordarcual[/MENTION] [MENTION=16260]__kadıköyRAP__[/MENTION]

Beyler öncedende belirtmiştim.Telefonum yurtdışı üründü.Imei kayıtlıydı aldıgımda.3 kez kayıttan düştü.Sonunda gittim eski telefonumun imei ini klonlattım.Şimdiki en büyük sorunum GÜNCELLEME ! IMEI klonlu S3 ü güncelledin mi şebeke gidiyormuş.Arıza adlı bi patch var ancak 4.2 sürümünde çalışıp çalışmadığı belli değil.Bu işin başka bir yolu var mı? Siz S3'ün hafızlarısınız artık.Hayırlı cumalar...

__kadıköyRAP__

Müdavim
Müdavim
3 Mart 2007
29,198
2,146
7,358
@lordarcual @__kadıköyRAP__

Beyler öncedende belirtmiştim.Telefonum yurtdışı üründü.Imei kayıtlıydı aldıgımda.3 kez kayıttan düştü.Sonunda gittim eski telefonumun imei ini klonlattım.Şimdiki en büyük sorunum GÜNCELLEME ! IMEI klonlu S3 ü güncelledin mi şebeke gidiyormuş.Arıza adlı bi patch var ancak 4.2 sürümünde çalışıp çalışmadığı belli değil.Bu işin başka bir yolu var mı? Siz S3'ün hafızlarısınız artık.Hayırlı cumalar...

Büyük ihtimal çalışır arıza patch. 4.2.2 yükle çalışmazsa dönersin 4.1.2 sürümlerine.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba. s3 ümde ilk önce kişiye özel ayarladığım müzik sesleri çalmamaya başladı bir arkadaşın tavsiyesiyle uygulamalardan badgeprovider ve rehberi sildim düzelmişti. şimdi aynı sorun yine var ve üstüne telefonun zil sesi istediği zaman çalıyor istediği zaman çalmıyor bi bakıyorum cevapsız var bunu nasıl düzeltebilirim. fabrika ayarlarına döndürmek işe yararmı? lütfen acil cevap.