Samsung Galaxy S3 Kullananlar Kulübü

ErwinSmith

Rektör
Emektar
12 Mayıs 2013
11,559
344
263
[MENTION=321092]lion4141[/MENTION] yok değildir yan sanayi Çin malı falan ama garantisinden emin olamazsin işte

lion4141

Öğrenci
11 Ocak 2013
24
0
1
31
Arkadaşlar s3'te arka planda calısan uygulamaları nereden görücez?

Uygulama yoneticisine girince çalışan uygulamalar mı bunlar?

Mesela facebook var, durduruyorum, faceye girmiyorum ama o yine calısıyo gozukuyo bunu nasıl halledicez?

lion4141

Öğrenci
11 Ocak 2013
24
0
1
31
Arkadaşlar birde hangi telefon kılıfını ve ekran koruyucusunu tavsiye ediyorsunuz?

Özellikle ekran koruyucusu, geçici olarak ucuzundan bi tane aldım ama, tavsiye ettiğiniz marka hangisi, uzun süre idare edebilecek?

Teşekkürler..

buqrapa55

Öğrenci
17 Haziran 2013
1
0
0
Aga guc tasarrufunda ekran kasilmalarim menu gecisleri falan vardi ayarlarina girip guc tasarrufunda ekran kare hizi tikini kaldirdim telefon ayni normal modda gibi calisiyordu sonra tus kilidini kapadim tekrar actigimda ayni kasilmalar devam etti. Guc tasarrufunu acip kapattigimda telefon hizlaniyor buna bi care bulabilirmisiniz

lordarcual

Müdavim
Müdavim
28 Mayıs 2012
3,166
6
218
Arkadaşlar birde hangi telefon kılıfını ve ekran koruyucusunu tavsiye ediyorsunuz?

Özellikle ekran koruyucusu, geçici olarak ucuzundan bi tane aldım ama, tavsiye ettiğiniz marka hangisi, uzun süre idare edebilecek?

Teşekkürler..
Telefon kılıfı olarak Case-Mate öneririm :) Ekran koruyucu olarak Buff/Clear Coat/IPG markaları en iyileridir :) Bunları taktığında rahat 2 yıl gider :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Aga guc tasarrufunda ekran kasilmalarim menu gecisleri falan vardi ayarlarina girip guc tasarrufunda ekran kare hizi tikini kaldirdim telefon ayni normal modda gibi calisiyordu sonra tus kilidini kapadim tekrar actigimda ayni kasilmalar devam etti. Guc tasarrufunu acip kapattigimda telefon hizlaniyor buna bi care bulabilirmisiniz
Onun bir çözümü yok. Çekirdeklerin hızını kısıyor buda yavaşlamasına neden oluyor telefonun. Güç tasarrufu bir işe yaramıyor bu arada.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Müdavim
3 Mart 2007
29,198
2,146
7,358
Ben 1400-1500'e satarım :) Seni bilmem 16 GB'likti sanırım seninki 900-1000 arası satarsın. İyi güzel aksesuarı varsa 1400-1500 satabilirsin :) Bende 300 TL'lik aksesuar var :p

Çok dedin sanki. :) Benimki yurtdışı garantili ama belçikadan alınma olduğu için türkiyede geçerliliği var mı bilmiyorum, onu bi yarın sorarım.
Temiz kullandım silikon bi kılıfı ve ustaca takılmış bi filmi var, askerlik durumu olduğu için satabilirim.

lordarcual

Müdavim
Müdavim
28 Mayıs 2012
3,166
6
218

BlackShopAre

Doçent
9 Haziran 2012
684
1
18
Ben telefonu değiştiricem gidicem buralardan :D

Bu arada hata ettiysem kusura bakma @BlackShopAre dede :)

hıı gerçek yaşın ortaya çıktı desene ;D

Bende öyle düşündümde hala kararsızım. Kullandığım iPhone 5 'ler gibi olursa biraz sıkıntı olabilir http://m.youtube.com/#/watch?v=Z31HP_2CNvQ&feature=player_embedded&desktop_uri=%2Fwatch%3Ffeature%3Dplayer_embedded%26v%3DZ31HP_2CNvQ :) (çözüm bu)Birde çok çiziliyor. Onada mükemmel bir çözüm buldum s III te SDN ye yazı yazmak kadar zor birşey yok. Acı çekiyorum yazana
Çökadar

tamam işte iphone 5 uzun ya yan çevir her yere bırak parmakla basmayı kafanı sokarsın :D

lordarcual

Müdavim
Müdavim
28 Mayıs 2012
3,166
6
218
hıı gerçek yaşın ortaya çıktı desene ;D

tamam işte iphone 5 uzun ya yan çevir her yere bırak parmakla basmayı kafanı sokarsın :D

Telefonla alakası olduğunu düşünmüyorum aslında :D Sağa sola gidiyor ekran ikide bir sildiğim zaman mesajın başından siliyor bir türlü çözümünü bulamadım :D Sinir oldum :) Dede :D

lordarcual

Müdavim
Müdavim
28 Mayıs 2012
3,166
6
218
ben de çok çekiyorum onu torun sen onu bırakta şimdi gezerken adamın s2 telefonu gördüm internette 4.2.2 yüklü ben de istiyom :( @lordarcual

torun
@lordarcual
Bakıyorum dedeciğim. Al su iç,
su-icmenizi-gerektiren-10-sebep-22445-1g.jpg

[MENTION=274968]BlackShopAre[/MENTION] dedeciğim buyur http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2036229 buradan bak :) CM ile 4.2.2 yapılıyormuş :)