Samsung Galaxy S3 Kullananlar Kulübü

lordarcual

Müdavim
Müdavim
28 Mayıs 2012
3,166
6
218
s4 1600, 1700'den başlıyor bildiğim kadarıyla, bu neden bu kadar ucuza satıyor ki? :)

s3 ile idare edicez artık, ilk android telefonum olduğu için herhalde yeter bana :)
Yurt dışında bu fiyat :) 1200 TL yurt dışında toptan getirirsen 1100 hatta 1000 TL ye bile alabilirsin :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Veya ikinci elde alınabilir güvenmiyorsanız :D

vasooo

Doçent
24 Mart 2013
694
1
18
s4 de şuanlık ısınma sorunu mevcut , mesela herhangi bir oyunu 10 - 15 dakka oynadıktan sonra çabuk ısınıyor.tamam her telefon ısınır.fakat bu yanma derecesine kadar geliyor , bu bakımdan dolayı s3 derim.ama güncellemeyle düzeltirler galiba yada donanım sorunuda olabilir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lordcural ben bişey yazmıştım ama görünmedi heralde tekrar yazim :D alcağım yer tanıdık olduğu için ordan almak istiyorum ve 2 yıl garantili türkiye samsung ve ben oyun manyağı derken kalkıp gta kurmucam yani benim oynayacağım oyunlar temple run yarış oyunları kapasitesi yüksek oyunlar deil ve ikinci ele güvenemiorum bide internete güvenemiorum :D ve s4 pahalı benim için bide s3 de internet hızı iyi mi ?

lordarcual

Müdavim
Müdavim
28 Mayıs 2012
3,166
6
218
s4 de şuanlık ısınma sorunu mevcut , mesela herhangi bir oyunu 10 - 15 dakka oynadıktan sonra çabuk ısınıyor.tamam her telefon ısınır.fakat bu yanma derecesine kadar geliyor , bu bakımdan dolayı s3 derim.ama güncellemeyle düzeltirler galiba yada donanım sorunuda olabilir.
Bilmiyorum da ben S III'te 15-20 dakika oynayınca tutamıyorum cihazı. 1 saat tuttum bir kere elimde zıplatıyodum telefonu. :) iPad'le yarım saat oynayınca tutamaz oluyosun zaten :) Sanırım S IV'te gezinirken, internette dolaşırken de ısınıyor. Buda kötü.

lion4141

Öğrenci
11 Ocak 2013
24
0
1
31
Ya sonuç olarak s3 al diyor musunuz önemli olan bu? :) En azından 1 bucuk 2 sene idare eder mi telefon? Dediğim gibi ilk akıllı telefonum olucak..

BİLGE ADAM

Asistan
8 Ocak 2013
131
0
16
Merhaba arkadaslar bn s3 kullanicisiyim ve bu telefonlara 4.2.2 ne zaman gelecek beklemekten usandim bilgilendirirseniz sevinirim

Platon

Asistan
27 Temmuz 2008
382
2
0
öyle bir başlık atmışsın ki, sanki atomu parçalayakmışsın da güncelleme gelmediğinden atom küflenmiş...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
4.2.2 gelince dunya kurtulacaktir belki. 4.2.2 ile gelen ozellikler neyine yarayacaksa artik. millet sorunlu mudur nedir/

mstfhll2012

Doçent
2 Haziran 2013
571
4
18
Beklemek iyidir beklemeye degecek durak varsa :)
Biraz edbiyat yapiyim dedim :)
Bu kadar cileden cikma ya geldiginde nolacak 4.3 icin yada 5 icin yollarda bekleyecen kendine de cihazina da yazik etme

DumDumaq

Müdavim
Müdavim
17 Ocak 2013
5,084
9
0
4.2.2 4.2.3 den bile daha kapsamlı bir güncelleme ama hayatını güncelleme bekleyerek geçirme :)

güncelleme bitmez adı üstünde GÜNCEL her zaman değişir sabit kalmaz , bekleye bekleye bi bakmışın 60 yaşındasın daha 4.2.2 gelecek

Mg.

Müdavim
Müdavim
18 Ocak 2010
2,070
24
218
şimdi böyle isen güncelleme sonrası pek fark göremediğinde ki halin korkutuyor.. Sakin ol biraz

ErwinSmith

Rektör
Emektar
12 Mayıs 2013
11,559
344
263
Ulan ben anlayamıyorum zaten yeni sürüm çıkıyor onunla beraber hatalar çıkıyor sonra bir ust sürüm cikiyor baska hatalar çıkıyor sonra bunun adı guncelleme desteği oluyor hatali destek mi olur ... bir tane çıksın adam gibi çıksın baska bisey istemiyorum su sarj olma sorunu rehbere girme sorunu entegrasyon ve bildirim sorunlari ve uygulama durduruldu ram sorunlari duzelmiyor hiç nasil bir güncelleme geliyor peki yok coklu pencere geliyor diyorlar ki youtube da video izlerken mesaj yazabileceksin bir kisi de çıkıp demiyor lan mal video izlerken niye mesaj yazayim diye bu guncellemelerin bir yarari var teknosa da telefonu incelerken aa bu ozellik de varmis diyorsun bu konu gene kapitalizm e kayıyor yani :D

patientia

Müdavim
Müdavim
7 Ağustos 2012
1,283
2
0
Haline şükret gerçi bize de geldi ama 3 ay oyaladı bizi Sony sonunda aldık 4.1.2 yi 4.2.2 meçhul :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar klavyemde ş ve ı harflerini yazamıyorum bunun sebebi ne nasıl düzeltebilirim ?

ErwinSmith

Rektör
Emektar
12 Mayıs 2013
11,559
344
263

lion4141

Öğrenci
11 Ocak 2013
24
0
1
31
Arkadaşlar merhaba,

Samsung Galaxy s3 buldum 1250 TL'ye 2 yıl garantili Fonotel garantiliymiş.

Fonotel,Genpa vs. bunlar pek anlayan birisi değilim, güvenilir mi sizce bu fiyata?

Yada yan sanayi olma olasılığı var mıdır?

Fonotel garantili telefon kullanan var mı, sizce ne yapmalıyım?

ErwinSmith

Rektör
Emektar
12 Mayıs 2013
11,559
344
263
Arkadaşlar merhaba,

Samsung Galaxy s3 buldum 1250 TL'ye 2 yıl garantili Fonotel garantiliymiş.

Fonotel,Genpa vs. bunlar pek anlayan birisi değilim, güvenilir mi sizce bu fiyata?

Yada yan sanayi olma olasılığı var mıdır?

Fonotel garantili telefon kullanan var mı, sizce ne yapmalıyım?

Onu alman saçmalık fonotel diye birsey duymadim genpa telpa kvk veya samsung Türkiye garantilileri al zaten çoğu buyuk magazalarin sitesine gir 1249 dan satiliyor böyle garantilo

lion4141

Öğrenci
11 Ocak 2013
24
0
1
31
Onu alman saçmalık fonotel diye birsey duymadim genpa telpa kvk veya samsung Türkiye garantilileri al zaten çoğu buyuk magazalarin sitesine gir 1249 dan satiliyor böyle garantilo

Sence yan sanayi, çin malı vs. çıkma ihtimali var mıdır? Yada nasıl anlarım?

Aldığım yer tanıdık, eğer öyle bişey olursa gidip kafasına fırlatıcam da, nasıl anlarım?