Samsung Galaxy S3 Kullananlar Kulübü

DumDumaq

Müdavim
Müdavim
17 Ocak 2013
5,084
9
0
evet orijinal var, telpa garantili n11 de 95 turkcelde 100 e satılıyor, bende alcam ama merak ettim yinede kullanan var mıdır diye

telefonu bozmazmı orjinali 2100 mah ?? fazla enerji yükleniminden dolayı fazla kapasiteyi aştırıyosun Overclock gibi bişey öyle olmasada ,

Ben s4 e 2600 mah yerine 3000 takabilrmym

sinfulseytan

Öğrenci
16 Ağustos 2012
36
0
6
http://shiftdelete.net/galaxy-s3-icin-yeni-batarya-satisa-sunuldu-42249.html

ocak ayında satışa sunulmaya başlandı yurt dışında,
s2 içinde 2000 mah lik çıkmıştı, herhangi bir sorunla karşılaşılmadı diye duymuştum, ayrıca samsung un kendi üretimi yani merdivenaltı olmadığı ben fazla kapasiteyle ilgili bir sorun olacağını düşünmüyorum ama yinede kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını alabiliriz

Ɲevermore

Müdavim
Müdavim
24 Kasım 2012
2,607
249
243
27
DumDumaq Samsungun ürettiği bataryalardan başka batarya kullanırsan telefonun kararlılığı yani stabilirliği bozulur

DumDumaq

Müdavim
Müdavim
17 Ocak 2013
5,084
9
0
Kapagı filan değiştirceksin bir sürü iş :D s4 e batarya seçeneği çıkarsa aynı 2600 ebatında alırım artık yedek batarya

Kadima

Müdavim
Müdavim
17 Mart 2011
11,958
841
293
3000 mAh değil isterse 10bin mAh olsun. bi zararı olmaz. önemli olan voltaj değeri. kaliteli firmanın ürünü ise bi sorun olmaz :)

DumDumaq

Müdavim
Müdavim
17 Ocak 2013
5,084
9
0
foruma ilk geldıgımde ilk yazdıgım mesaj S.S.S nedır di :) sonradan ögrendımkı sıkça sorulan sorular

lion4141

Öğrenci
11 Ocak 2013
24
0
1
31
Arkadaşlar merhaba, ben Galaxy s3 almak istiyorum fakat kararsızım, yani sizce bu fiyatlarda başka iyi bir telefon bulabilir miyim?

İlk defa akıllı telefon kullanıcam, sanırım benim işimi rahatlıkla görür s3, tasarımınıda seviyorum onun ama işte o fiyatlarda daha başka telefon tavsiye eder misiniz yoksa gönül rahatlığıyla s3 al der misinz?

BlackShopAre

Doçent
9 Haziran 2012
684
1
18
Arkadaşlar merhaba, ben Galaxy s3 almak istiyorum fakat kararsızım, yani sizce bu fiyatlarda başka iyi bir telefon bulabilir miyim?

İlk defa akıllı telefon kullanıcam, sanırım benim işimi rahatlıkla görür s3, tasarımınıda seviyorum onun ama işte o fiyatlarda daha başka telefon tavsiye eder misiniz yoksa gönül rahatlığıyla s3 al der misinz?

bence al her türlü işini görür

lordarcual

Müdavim
Müdavim
28 Mayıs 2012
3,166
6
218

Her türlü işini görür Kardeşim. Ama biraz beklersen veya ikinci el alırsan http://www.sahibinden.com/ilan/alis...aksesuarlariniz-bizden-hediye-125111474/detay valla 1269 a düşmüş sıfırı :D S IV'ün istersen S IV al daha iyi olur :) http://www.sahibinden.com/ilan/alis...500-galaxy-s-4-bahariye-mobil-127668758/detay 1180 TL ikinci eli :)

lion4141

Öğrenci
11 Ocak 2013
24
0
1
31
Her türlü işini görür Kardeşim. Ama biraz beklersen veya ikinci el alırsan http://www.sahibinden.com/ilan/alis...aksesuarlariniz-bizden-hediye-125111474/detay valla 1269 a düşmüş sıfırı :D S IV'ün istersen S IV al daha iyi olur :) http://www.sahibinden.com/ilan/alis...500-galaxy-s-4-bahariye-mobil-127668758/detay 1180 TL ikinci eli :)

Teşekkür ederim :) Ama s4 ile s3 arasında çok fark var mı?Yani tabiki vardır ama hani o kadar büyük derecede var mı? Eğer illa s4 derseniz temizinden ikinci elini almaya çalışırım tabiki :)

lordarcual

Müdavim
Müdavim
28 Mayıs 2012
3,166
6
218
Mantıklı :) Ama s4 ile s3 arasında çok fark var mı?Yani tabiki vardır ama hani o kadar büyük derecede var mı? Eğer illa s4 derseniz temizinden ikinci elini almaya çalışırım tabiki :)
:) Belli ki çoğu kişinin "Arada sadece ekran farkı var, Tasarım aynı hiçbir fark yok, S4 de hiçbir fark yok S3 alın daha iyi." gibi yorumlara maruz kalmışsın :) O adamlar çok bilmiyor hiç bilmiyor hatta :) S III ile S IV arasında gerçekten çok fark var. Gerek işlemci, gerek ekran kartı, gerek ekran, gerek sensör, gerek kamera. Yani çok daha iyi S III'ten. Beyaz rengi neredeyse tam olarak verebiliyor. Ekranı PenTile değil. PenTile ekran kötü. Şuan piyasadaki en iyi telefon. Daha ince, daha şık yani bir sürü özelliği var. Ben S IV alman daha hayırlı olur diyorum. Çünkü 1 yıllık S III en fazla 1-2 yıl daha kullanabilirsin çünkü artık oyunlar daha çok Ram istemeye başladı. Bu yüzden S IV alırsan rahat olursun 2-3 yıl.

lion4141

Öğrenci
11 Ocak 2013
24
0
1
31
:) Belli ki çoğu kişinin "Arada sadece ekran farkı var, Tasarım aynı hiçbir fark yok, S4 de hiçbir fark yok S3 alın daha iyi." gibi yorumlara maruz kalmışsın :) O adamlar çok bilmiyor hiç bilmiyor hatta :) S III ile S IV arasında gerçekten çok fark var. Gerek işlemci, gerek ekran kartı, gerek ekran, gerek sensör, gerek kamera. Yani çok daha iyi S III'ten. Beyaz rengi neredeyse tam olarak verebiliyor. Ekranı PenTile değil. PenTile ekran kötü. Şuan piyasadaki en iyi telefon. Daha ince, daha şık yani bir sürü özelliği var. Ben S IV alman daha hayırlı olur diyorum. Çünkü 1 yıllık S III en fazla 1-2 yıl daha kullanabilirsin çünkü artık oyunlar daha çok Ram istemeye başladı. Bu yüzden S IV alırsan rahat olursun 2-3 yıl.

Bak şimdi moralim bozuldu :(

S4 daha iyi fakat o fiyatları veremicem ya, telefoncu tanıdıgımız var, ondan elde taksitle alıcam eger alırsam s3'ü, biraz pahalı satıyor cünkü ama mecbur, kredi kartı istemiyorum acıkcası.Elden taksik iyi oluyor, elime ne geçerse veriyorum :)

O yüzden S3 alıcam büyük ihtimal, fakat zaten ilk akıllı telefonum olucak yani tecrübeli falan değilim açıkcası işimi görür sanırsam, o kadar oyun manyağıda değilim sadece sosyal ağ, internet bunlarda kasma olmasında, oyun olarak sadece temple run oynarım herhalde haha :)

Yani telefondan çok büyük bi beklentim yok, zaten şuan nokia e71 var, onu elime alınca evrim geçirmiş gibi bişey olucam :)

He tabi zaman içersinde s3'te az gelicek bunu biliyorum, en azından 2 yıl idare eder diye düşünüyorum..

lordarcual

Müdavim
Müdavim
28 Mayıs 2012
3,166
6
218
Bak şimdi moralim bozuldu :(

S4 daha iyi fakat o fiyatları veremicem ya, telefoncu tanıdıgımız var, ondan elde taksitle alıcam eger alırsam s3'ü, biraz pahalı satıyor cünkü ama mecbur, kredi kartı istemiyorum acıkcası.Elden taksik iyi oluyor, elime ne geçerse veriyorum :)

O yüzden S3 alıcam büyük ihtimal, fakat zaten ilk akıllı telefonum olucak yani tecrübeli falan değilim açıkcası işimi görür sanırsam, o kadar oyun manyağıda değilim sadece sosyal ağ, internet bunlarda kasma olmasında, oyun olarak sadece temple run oynarım herhalde haha :)
O zaman S III yeterli sana hatta biraz fazla :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lordarcual kardeş sen bu işlerden anlıyon heralde bende s3 alma taraftarıyım 1300 e alcam ve samsung türkiye garantiliymiş benim ilk akıllı telefom yani android olcak ben oyun manyağı birisiyim ve geniş telefonları seviyorum sonra facebok interneti filan hızlı olmasını istiyorum sence bu özelliklere göre bu telefon bana yeter mi

lordarcual

Müdavim
Müdavim
28 Mayıs 2012
3,166
6
218
lordarcual kardeş sen bu işlerden anlıyon heralde bende s3 alma taraftarıyım 1300 e alcam ve samsung türkiye garantiliymiş benim ilk akıllı telefom yani android olcak ben oyun manyağı birisiyim ve geniş telefonları seviyorum sonra facebok interneti filan hızlı olmasını istiyorum sence bu özelliklere göre bu telefon bana yeter mi
Bence o fiyata alma+Garantili S IV 1269 TL http://www.sahibinden.com/ilan/alis...aksesuarlariniz-bizden-hediye-125111474/detay :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Kardeşim eğer alırsan S III'ü oyun manyaklığın azalır. Çok küfredersin. S III güzel telefon tüm oyunları kaldırır ama sorun olan kasar telefon. S IV kasmaz ama. :) Yani oyun manyağıysan S IV senin için daha iyi bir seçim olacaktır. Ve S IV'ün ekranı mükemmel yani :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim alcağım yer tanıdık ve ben internete güvenmiyorum bide telefonun garantisi 2 yıl neyse ama ben şöyle bir oyun manyağıyım kalkıp telefona gta vice city aspalt gibi oyunlar yüklemem yüklersem daha düşük seviyeli yarış oyunları veya temple run gibi oyunlar yüklerim ama bunları bayaa bi oynarım o yüzden batarya yönünden iyi heralde öyle duydum diğerlerine göre bide internet hızı bağlanması filan yada gezinme kolaylığı facebook gibi iyi heralde s3 de eğer bunlar varsa iyi olur bide s4 pahalı ve ilk telefonum o kadar para verilmesini istemiyorum (akıllı telefonum android)

lion4141

Öğrenci
11 Ocak 2013
24
0
1
31
s4 1600, 1700'den başlıyor bildiğim kadarıyla, bu neden bu kadar ucuza satıyor ki? :)

s3 ile idare edicez artık, ilk android telefonum olduğu için herhalde yeter bana :)