Samsung Galaxy S3 Kullananlar Kulübü

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
oJMS1b6.jpg

Arkadaslar telefonu iki gun once aldim hic elimden birakmiyorum. Bu sartlarda bu sarj suresi normal mi ? Degilse ne yapmaliyim ? Gun gectikce bataryanin kullanim suresi artar mi ? Simdiden teşekkürler :)

Telefonla cok ugrastiysan normal benim 4 saatte sarjini bitirdigim de oldu

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
oJMS1b6.jpg

Arkadaslar telefonu iki gun once aldim hic elimden birakmiyorum. Bu sartlarda bu sarj suresi normal mi ? Degilse ne yapmaliyim ? Gun gectikce bataryanin kullanim suresi artar mi ? Simdiden teşekkürler :)
beyler bu ortam sunucusu ne oluyor arka planda çalışan bendede var hangi uygulama yapıyor onu?

jorem44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
An itibariyle s3 e yeni bir güncelleme var. Kiesten güncellemeyi indirdim ama şarjım az olduğundan yüklemedi. Biraz sonra güncelleyebilecem.

bootlader

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Bana guncelleme gelmemis ? 4.2.2 ne zman gelecek acaba? Deneme romunda hata cikar diye yuklemek istemiyorum :/

jorem44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Henüz güncelliyorum ve uzun süreceğe benziyor.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Güncelledim. Hala 4.1.2 sadece kernel sürümde değişiklik var.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Sağolasın , peki benim 5-6 gun sonra hevesim gecer. Telefonu cok kullanmam. O zaman 1 gun rahat gider mi pil ?

Kaptan ben mesajlasiyorum bayagi wifi mobilveri acik face tapatalk twitter kullanıyorum 10 saati rahat cikariyorum yani rahat yeter sana ha gene yetmiyorsa 85 tl ye orijinal s3 batarya ve arka kapak satılıyor 3000 mah onu alirsin 1.5 gun gider :)

ali1792

Asistan
Reaksiyon puanı
0
An itibariyle s3 e yeni bir güncelleme var. Kiesten güncellemeyi indirdim ama şarjım az olduğundan yüklemedi. Biraz sonra güncelleyebilecem.

Hocam ben sizinti 4.2.2 kullaniyorum ama kuzenim resmi rom 4.1.2 kullaniyo kendisi bu guncellemeyi yapmis ve telefonun yavasladigindan sikayetci sizde boyle bir sorun oldu mu olduysa veya olmadiysa nasil cozebiliriz sizce wipe yapmak dışında

androchar

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Telefonu aldığı yere gitsin versin adama adam şebekeyi getirsin bakalım madem sorun yoksa. [MENTION=262256]Uranos[/MENTION]

–––––––––––––
Benim telefonda bu ekran lekeleri daha bi belirgin olmaya başladı sanki, lekelerin görünürlüğünde artma olan var mı başka?

Valla benimki aldığım günden beri duruyor. Ama bence çok önemli bir şey değil o leke anlamak için telefonun ekranının siyah-gri arası birşey olması gerekiyor. Örneğin facebook'u açarken görüyorum. 2 tane leke var ama çok dikkat çekmiyor onlar zaten :)

__kadıköyRAP__

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Valla benimki aldığım günden beri duruyor. Ama bence çok önemli bir şey değil o leke anlamak için telefonun ekranının siyah-gri arası birşey olması gerekiyor. Örneğin facebook'u açarken görüyorum. 2 tane leke var ama çok dikkat çekmiyor onlar zaten :)

Ben hep koyu tonlarda kullanıyorum o yüzden gece yatarken kullandığımda rahatsızlık vermeye başladı. :)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
3000 mah lik bataryadan kullananlar var mi arkadaslar? Bilgi verebilir mi

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
3000 mah lik bataryadan kullananlar var mi arkadaslar? Bilgi verebilir mi
3000 mAh'lıklar pek fark etmez sanıyorum ki. :) 10 saat gidiyorsa 13-14 saat gider :) Ama ZeroLemon'lar var 7500. mAh onları tavsiye ederim. 10 saat gidiyorsa 35 saat gider :D bende alacağımda 30 dolar çok pahalı :) Birde yakında değiştirmeyi planlıyorum. S III duracak yalnız anneme vereceğim bende Allah'ın izniyle Lumia 1020 almayı planlıyorum. :)

Allah Allah sizdede oluyor mu bu ?
sxUii3u.jpg

http://i.imgur.com/sxUii3u.jpg

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
3000 mAh'lıklar pek fark etmez sanıyorum ki. :) 10 saat gidiyorsa 13-14 saat gider :) Ama ZeroLemon'lar var 7500. mAh onları tavsiye ederim. 10 saat gidiyorsa 35 saat gider :D bende alacağımda 30 dolar çok pahalı :) Birde yakında değiştirmeyi planlıyorum. S III duracak yalnız anneme vereceğim bende Allah'ın izniyle Lumia 1020 almayı planlıyorum. :)

Allah Allah sizdede oluyor mu bu ?
sxUii3u.jpg

http://i.imgur.com/sxUii3u.jpg

Onlarda çok kalinlastiriyorlar ya lumia 1020 dense xperia honamiyi tercih ederim ben

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Onlarda çok kalinlastiriyorlar ya lumia 1020 dense xperia honamiyi tercih ederim ben
Bi Xperia Honami'dir gidiyor anlatında bizde mükemmel özelliklerini bilelim. Bana hiç çekici gelmedi Honami, zevkler ve renkler tartışılmaz ama yani bilemiyorum. Sony bana dandik geliyor. Telefonları kalitesiz Çin malı telefonlara benziyor. O arka tarafı dümdüz Nexus 4 özentisi cam nasıl bir şeyse bana çok itici geliyor. Samsung'da kalitesiz üretiyor dış tarafını ama ben daha çok seviyorum nedense. Nokia çok kaliteli üretiyor. Plastik sanırım dışı ama telefonu alınca eline o kaliteyi hissediyorsun. Takoz gibi doğru. Ama takoz gibi olmasını seviyorum ben :) Son alacağım marka Casper sonra Sony sonra Lenovo Sonrada Grundig bunlar aynı kalitesiz Çin malı gibi. Ama fotoğraf makinesinde Sony 3. tercihimdir. Nikon, Canon, Sony. Sizede laf söylemiş gibi oldum ama :) Söylemeyincede rahat edemiyorum :) Nedenlerini bilin istedim :) Samsung donanımı ve teknolojisiyle kasasının kalitesiz olmasını dengeliyor. Bu yüzden çok satıyor. En kaliteli markada sanırım Apple :)

Birde insanlar için artık önemli olan tasarım, teknoloji değil...

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
[MENTION=272847]lordarcual[/MENTION] 1020 alıp samsungu aldatanlar bizden değildir :D

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Ne Samsung'u aldatması Hocam :) 2 S III'de yanımda duracak :) hep kalbimde ve yanımda olacaklar inşaAllah :D S III'ü ezberledim zaten Android'ide ezberledim 1-2 yıl içinde yeni Nexus'uda alırım :) Bide onu kullanırım :P

buna resmen şey derler :P :D seni aforoz ediyoruz ... mahkeme celbini gmail adresine tekmeleyeceğiz :D nexus mu didin? o da ne :) motoroladan uzay kasa bir telefon bekliyorum aslında ben ya 1020 ye yada S4 zooma geçicem

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
buna resmen şey derler :P :D seni aforoz ediyoruz ... mahkeme celbini gmail adresine tekmeleyeceğiz :D nexus mu didin? o da ne :) motoroladan uzay kasa bir telefon bekliyorum aslında ben ya 1020 ye yada S4 zooma geçicem
Bende S IV Zoom ile Lumia 1020 arasında kaldım emmmeee Lumia 1020 41 megapikseliyle beni benden aldı :D Windows Phone'da çok iyi. Rahatlıkla IOS'tan stabil diyebilirim :) En azından benim kullandığım WP'li telefonlarda öyleydi :) Nokia'nın navigasyonuda çok güzel :) Tek kötü yanı optik zoom yok :) Oda S IV Zoom'da var. Bir tek yakınlaştırma konusunda şüpheye düştüm. Sonra bir ses dediki "41 megapiksel yavrum evladım 10x optik zoom olsa ne yazar" bende hakkat doğru dedim :D

Yeni dikkat ettimde o nasıl avatar Abi :D Ne yaptın öyle yaşlı bir şey koymuşun :D

jorem44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam ben sizinti 4.2.2 kullaniyorum ama kuzenim resmi rom 4.1.2 kullaniyo kendisi bu guncellemeyi yapmis ve telefonun yavasladigindan sikayetci sizde boyle bir sorun oldu mu olduysa veya olmadiysa nasil cozebiliriz sizce wipe yapmak dışında
Bende zaten hem kendi hafızasını hemde hafıza kartını doldurduğumdan güç tasarrufu modunda kasmalar oluyordu. şimdi hafızayı rahatlattım kasılmalar azaldı. sorunun çözümüde sanırım yeni güncellemeyi beklemek:rolleyes:

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Bende S IV Zoom ile Lumia 1020 arasında kaldım emmmeee Lumia 1020 41 megapikseliyle beni benden aldı :D Windows Phone'da çok iyi. Rahatlıkla IOS'tan stabil diyebilirim :) En azından benim kullandığım WP'li telefonlarda öyleydi :) Nokia'nın navigasyonuda çok güzel :) Tek kötü yanı optik zoom yok :) Oda S IV Zoom'da var. Bir tek yakınlaştırma konusunda şüpheye düştüm. Sonra bir ses dediki "41 megapiksel yavrum evladım 10x optik zoom olsa ne yazar" bende hakkat doğru dedim :D

Yeni dikkat ettimde o nasıl avatar Abi :D Ne yaptın öyle yaşlı bir şey koymuşun :D

paylaştığım fotoğrafları gördün değil mi? dahasını da ekleyeceğim ... optik zoomu çok iyi ben denedim bayıldım diyebilirim... istersen biraz bekle (zaten bekleyecen mecburen gelmesi zaman alır :) ) yaşlı twety :D nasıl ama?

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
paylaştığım fotoğrafları gördün değil mi? dahasını da ekleyeceğim ... optik zoomu çok iyi ben denedim bayıldım diyebilirim... istersen biraz bekle (zaten bekleyecen mecburen gelmesi zaman alır :) ) yaşlı twety :D nasıl ama?
Hocam bana link ver uğraştırma sabah sabah :D tiviti güzelmiş :D

BlackShopAre

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar bir tane uygulama vardi telefona biri dokununca siren caliyordu eskiden kullaniyordum simdi ama adini unuttum bilen var mi

Chriminal

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Police Lights (Android Polis Işık ve Siren Uygulaması) Bu olabilir mi ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben s3 stock android kurmak istiyorum bana rom önerilerinizi bekliyorum stabil ve sarj suresi iyi olsun stock android olsun mumkunse link verirseniz sevinirim :)

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Ben s3 stock android kurmak istiyorum bana rom önerilerinizi bekliyorum stabil ve sarj suresi iyi olsun stock android olsun mumkunse link verirseniz sevinirim :)
Link'i iPad'den bulmak zor :) Ama SuperNexus yazarsan çıkar. Telefon çok stabil oluyor ve tamamen Stock Android oluyor. Ama sorun olan şarj çok uzun gitmiyor. 1 gün yine çıkarırsın ama biraz fazla oluyor şarj tüketimi. Yeni sürüm çıkmış olabilir şimdiye bilmiyorum :) Cyanogen Mode var istersen oda çok iyi bir Rom.