Samsung Galaxy S3 Kullananlar Kulübü

theotto

Asistan
Reaksiyon puanı
3
arkadaslar az once yaklasik 66 mb lik guncelleme yaptim ama bi farkini goremedim sizde de oldumu

birde ben kies e odin e hic bulamad hep tel wifi den indiriyorum bi eksiklik yasar miyim

__kadıköyRAP__

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
2. rom olarak slimbean yükledim, çok hoş acayip hızlı ve takılmanın t'si yok, lakin batarya sammy tabanlı romlara göre daha çabuk tükeniyor hep bu aosp romlarda.

brk134

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bana da 104 mb lık bir güncelleme geldi ama değğişen bişey göremedim hala 4.1.2 güncelleme hakkında bilgisi olan var mı?

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Youtube uygulamasında desteklenmeyen video biçimi uyarısı veriyor, nedenini bilen var mı beyler? Uygulamayı kaldırıyorum, verileri siliyorum yine aynı hata.

ibocann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
meraba arkadaşlar samsung galaxy 3mini aldım spot garantisiz yani 300 tl.tlffn çok güzel herşeyi orjinal fakay google playerden mesela facebook indirmeye kalkıyorum hata veriyor bunun gibi birkaç oldu. birde telefonla konuşurken karşı tarafın sesi çok az geliyor.bu konuda bilgisi olan varmı şimdiden teşekürler

bootlader

Asistan
Reaksiyon puanı
7
pr2Gki8.jpg
Arkadaslar resimde gordugunuz uzere saatim guncellenmiyor. Telefonu aldigimdan beri bu sorun devam etmekte. Butun saat veya hava durumu widgetlerini denedim ama ayni sonuc. Bildirim cubugundaki saat saniyede guncelleniyor ama ana sayfadaki saat widgetinin guncellenmesi icin widgete uzun basip ayni yere birakmam lazim. Buda benim sinirimi bozuyor. Telefonum rootlu, stock rom yuklu ve sppedmod kernel yuklu. Samsungun kernelinde de ayni sorun vardi. Her widgette ayni sorunu yasiyorum fakat samsungun orjinal hava durumu widgetinde boyle bir sorun yok ama bu widgette cok buyuk ve arkaplanin yarisini kapliyor, goruntu bozuluyor. O kocaman widgeti kullanmak istemiyorum. Bu sorunu internette hicbir yerde bulamadim. Telefonum guncel. Ne yapacagim?

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Son zamanlarda wifi ye baglandiktan bir süre sonra kimlik denetim hatasi aliyorum sorun modemden mi telefondan mi ve modemi resleyince sorun geçici bir sure düzeliyor yardim edebilecek var mı

kayseri398

Asistan
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar .galaxy s3 var.Şarj cihazım bozuldu bende galaxy s4 şarj cihazı almayı düşünüyorum.

Ama şarj aletinin çıkışı 2A.Telefona zarar verir mi acaba?

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Yardim edicek olan var mi?
var ben!!!!:D
şöyleki resimde kullandığın ram temizleme programı saatini program olarak görüp kapatıyor o yüzden saat donuyor(banada oldu)
1-programda kapatılacak uygulamaları seçme menüsü varsa ordan halledebilirsin
2-bu programda yoksa ram booster indir onda var

bootlader

Asistan
Reaksiyon puanı
7
var ben!!!!:D
şöyleki resimde kullandığın ram temizleme programı saatini program olarak görüp kapatıyor o yüzden saat donuyor(banada oldu)
1-programda kapatılacak uygulamaları seçme menüsü varsa ordan halledebilirsin
2-bu programda yoksa ram booster indir onda var

O eski ram programını kaldırdım yerine ram booster pro sürümünü kurdum, şimdi ayarlardan ne yapacağım :D

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Son zamanlarda wifi ye baglandiktan bir süre sonra kimlik denetim hatasi aliyorum sorun modemden mi telefondan mi ve modemi resleyince sorun geçici bir sure düzeliyor yardim edebilecek var mı
Modemle alakalı bir sorun diye sanıyorum :) Bendede oluyor modemi kapıyorum, telefondan ağı unutuyorum, modemi açıp telefonu yeniden başlatıyorum sonra yeniden bağlanıyorum sorun çözülüyor :D

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Modemle alakalı bir sorun diye sanıyorum :) Bendede oluyor modemi kapıyorum, telefondan ağı unutuyorum, modemi açıp telefonu yeniden başlatıyorum sonra yeniden bağlanıyorum sorun çözülüyor :D

Ya modem uzakta sabah kalkinca bakiyorum bu hata olmuş ama kim gidecek modemin yanina kadar diyorum :D

bootlader

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar benim bir soru(nu)m var, ben tarayıcı olarak Mozilla Firefox kullanıyorum S3'te. Çünkü chrome'dan çok hızlı fakat chrome ile sayfaları aynı şekilde görüntülemiyorlar. Chrome'un gösterdiği sayfalar daha kaliteli fakat firefoxunkisi sanki sahteymiş gibi. Resimlerle göstersem belki daha iyi anlarsınız: Bu chrome
u4esu2e8.jpg
buda firefox
y2eqy4um.jpg
belki bazılarınız için küçük bir sorun olabilir ama benim gözüme çok takılıyor ve işlevsizde. Firefoxtaki google görselleri açtığımda çok geç yükleniyor. Bu dediğim kalitesizlik genellikle arama motorlarında görülüyor. Bu neyden kaynaklanıyor acaba? Nasıl çözebilirim? :)

BlackShopAre

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar benim bir soru(nu)m var, ben tarayıcı olarak Mozilla Firefox kullanıyorum S3'te. Çünkü chrome'dan çok hızlı fakat chrome ile sayfaları aynı şekilde görüntülemiyorlar. Chrome'un gösterdiği sayfalar daha kaliteli fakat firefoxunkisi sanki sahteymiş gibi. Resimlerle göstersem belki daha iyi anlarsınız: Bu chrome
u4esu2e8.jpg
buda firefox
y2eqy4um.jpg
belki bazılarınız için küçük bir sorun olabilir ama benim gözüme çok takılıyor ve işlevsizde. Firefoxtaki google görselleri açtığımda çok geç yükleniyor. Bu dediğim kalitesizlik genellikle arama motorlarında görülüyor. Bu neyden kaynaklanıyor acaba? Nasıl çözebilirim? :)
Cozumu bilmem ama hizli ve guzel bir tarayici istiyorsan dolphin browser a bir bak bence :)

bootlader

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Tarayici isini cozemedim ama baska bir sorum var, telefonum rootlu ve custom kernel yuklu, ben bildirim cubugundaki saati sagdan alip ortaya koymak istiyorum. Bunu nasil yapabilirim? :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler sayfaları tek tek okumaya üşendim yaklaşık 2 hafta önce s3 aldım. Hızından,kamerasından,raminden her şeyinden memnunum. Tek sıkıntım şarj. Şarjım 1 gün anca yetiyor yani bu normal mi bilmiyorum. Daha önce hiç akıllı telefon kullanmamıştım. Her gün yaklaşık 1 saat oyun oynuyorum. 2 saat whatsapp,1-2 saat internette takılıyorum. Yaklaşık 30 dk da telefon görüşmesi yapıyorum. Gördüğüm ve anladığım kadarıyla telefonun arka planında kapattığımı sandığım uygulamalar açık kalıyor sıkıntı burada. Gece %70 ile bıraktığım telefon, tuş kilidi kapalıyken sabah kalktığımda %50 'ye iniyor. Ne düşünüyorsunuz? Bi aydınlatsanız beni :) Sağolun şimdiden.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146

sinfulseytan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben 3000 lik aldım ya, orjinal samsung un 2 gün yetiyor çok işime geldi, arakdaşlar kalın oluyo diye beğenmediler ama benim için incelik mi sarj süresi mi, tabiki sarj süresi :)