Mtnkts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Sen avukatımısin? Sana ne oluyor? Aynı şeyi sana da diyorum. SANANE. Sen kim oluyorsun? Forum admini sensen kuralları varsa söyle ona göre davranalım? Var mı bi kural? Söylesinler kural varsa ona göre davransın herkes. Ha yoksa kalabalık yapmayın boş konuşmayın herkes istediğini yazar. Gölge yapma ötede oyna uyecik
Verdiğin cevaptan seviyen belli sana bir kez cevap vereceğim. Fazlasına değmezsin çünkü benim için zaman kaybısın.
Öncelikle evet mesleğim avukatlık ve öyle üyecik falan dediğine göre sen de aşağılık kompleksli birisin sanırım ayrıca hayattaki tek başarın bu forumda parazitlik yapmaktır eminim. "Sana ne" kısmına gelirsek ben de note 8 kullanıcısıyım ve senin gereksiz kirliliğini çekmek zorunda değilim. Forum admini falan değilim sana çatmamın tek sebebi arkadaşa hakaret etmen. Öyle forumu kirletmeni çok da sallamıyorum açıkçası sadece haksız olmana rağmen kendinde başkalarına hakaret etme hakkı görmene taktım. Dediğim gibi sana başka cevap vermeyi lüzumsuz görüyorum muhteşem ötesi asistan hazretleri.

sahinsahiner

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Insanlar gerçekten çok tuhaf :D kendi kendilerine triplere giriyor felan :D gereksiz kirlilik goren varsa bu formu bi daha girmez olur biter yani ne biliyim bunlardaki beyni kusa taksak kuş ters uçar sanırım. Ayrıca arkadaşa hakaret felan da ermedim. SANANE kelimesi ne zamandır hakaret olmuş? Yineliyorum uyecik SANANE. arkadaşın kendisi cevap verme lüzumu görürse kendisi verir zaten. Neyse çoluk çocuk diyip geçiyim diger insanlara saygimdan dolayi bu konuyu burda bitiriyorum. bi daha açmayacağım ne yazarsan yaz. Gerçekten komik :D

Overdose27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Insanlar gerçekten çok tuhaf :D kendi kendilerine triplere giriyor felan :D gereksiz kirlilik goren varsa bu formu bi daha girmez olur biter yani ne biliyim bunlardaki beyni kusa taksak kuş ters uçar sanırım. Ayrıca arkadaşa hakaret felan da ermedim. SANANE kelimesi ne zamandır hakaret olmuş? Yineliyorum uyecik SANANE. arkadaşın kendisi cevap verme lüzumu görürse kendisi verir zaten. Neyse çoluk çocuk diyip geçiyim diger insanlara saygimdan dolayi bu konuyu burda bitiriyorum. bi daha açmayacağım ne yazarsan yaz. Gerçekten komik :D

Cins kelimesi sence hakaret değil mi?

Reaksiyon puanı
113
Güzel insanlar,

hep aynı konular 30 sayfadır döndüğünden,

• yeni bir şey soran adamı kimse görmüyor.
  • telefonun tek özelliği edge aydınlatması değil.
Ayrıca bu bir sitem ve öneri idi.. Yine dilediğinizi yapmakta özgürsünüz tabi.

OKU !!!!
--- Gönderi Güncellendi ---
Seni rahatsız eden ne onu anlamadım? Sana ne yani? Burası note 8 kullananlar klubu değil mi herkes istediğini yazar. Isteyen cevap verir isteyen vermez. Herkes okumak zorunda değil. Sanane yani kardeşim. Cinsmisiniz nesiniz
Cinsim.

Edit: Sakin kalamadım. Cinsim yazıp geçecektim ama.
Herkes okumak zorunda değil demişsin ? Bu nasıl bir çelişki ? Aynı konuyu yeniden yazan adam alacağı cevabı okumayacak mı ?

Ayrıca cevap beklerken zaman kaybetmeyecek ve yukarıdaki yazdığım + maddelere sahip olacağız.

Bu bir öneri idi ama senin bu cins kim deyip bir şeyler yazmaya çalışman hiç hoş değil.

Son düzenleme:

sahinsahiner

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Güzel insanlar,

hep aynı konular 30 sayfadır döndüğünden,

• yeni bir şey soran adamı kimse görmüyor.
  • telefonun tek özelliği edge aydınlatması değil.
Ayrıca bu bir sitem ve öneri idi.. Yine dilediğinizi yapmakta özgürsünüz tabi.

OKU !!!!

Cinsim.

Edit: Sakin kalamadım. Cinsim yazıp geçecektim ama.
Herkes okumak zorunda değil demişsin ? Bu nasıl bir çelişki ? Aynı konuyu yeniden yazan adam alacağı cevabı okumayacak mı ?

Ayrıca cevap beklerken zaman kaybetmeyecek ve yukarıdaki yazdığım + maddelere sahip olacağız.

Bu bir öneri idi ama senin bu cins kim deyip bir şeyler yazmaya çalışman hiç hoş değil.

Tamam.

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
resim ekleyecem de pil kullanım detaylarına nereden bakıyorduk ?

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
Arkadaşlar google drive klasöründe fotoğraflarım var bunları çevrimdışı kullanmak istiyorum. Yaklaşık 9 gb bir boyutu var. Çevrimdışı kullan dediğimde cihazın dahili hafızasını kullanıyor. Ben sd kartı kullanmasını istiyorum. Nasıl yapabiliriz?

burakaltun

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Arkadaşlar google drive klasöründe fotoğraflarım var bunları çevrimdışı kullanmak istiyorum. Yaklaşık 9 gb bir boyutu var. Çevrimdışı kullan dediğimde cihazın dahili hafızasını kullanıyor. Ben sd kartı kullanmasını istiyorum. Nasıl yapabiliriz?
İndirdikten sonra sd karta tasiycaksin 1000 tane tek seferde secebiliyosun

emre__ss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba
Bir veriyi sd kartta saklamak mı cihazı daha akıcı ve sorunsuz kullanmamı sağlar yoksa telefon hafızasında mı?Örneğin spotify da 3.6 gb verim var.Bunları hangi tarafta saklamam cihazın akıcılığı yönünden sağlıklı olur?

sahinsahiner

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Bu güncellemeyi yaptıktan sonra benim telefon ısınmaya başladı. Yapmadan hic ısınma yoktu. Aynı sorunu yaşayan var mi

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
spen kalemi kırıldı..orjinal yeni kalem almayı düşünüyorum.internette de satılanların orjinal olup olmadığı nasıl anlaşılır ?

kartalll

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Gencler note 8 in ön camı yandan catladi her dafasinda basima geliyor kafayi yicem artik sag ustten alta dogru cizik var napicam simdi

Reaksiyon puanı
113
spen kalemi kırıldı..orjinal yeni kalem almayı düşünüyorum.internette de satılanların orjinal olup olmadığı nasıl anlaşılır ?
Sana en yakın Samsung mağazasını arayıp gönderim yapmalarını sağlayabilirsin.
Bu güncellemeyi yaptıktan sonra benim telefon ısınmaya başladı. Yapmadan hic ısınma yoktu. Aynı sorunu yaşayan var mi
Senin yazını görünce oyun oynamayı bırakıp kılıfı çıkardım ve sıcaklığa baktım, sanki biraz ısınmış.
Gencler note 8 in ön camı yandan catladi her dafasinda basima geliyor kafayi yicem artik sag ustten alta dogru cizik var napicam simdi
Düştü mü ? yoksa durup dururken mi oldu ?

kartalll

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Sana en yakın Samsung mağazasını arayıp gönderim yapmalarını sağlayabilirsin.

Senin yazını görünce oyun oynamayı bırakıp kılıfı çıkardım ve sıcaklığa baktım, sanki biraz ısınmış.

Düştü mü ? yoksa durup dururken mi oldu ?
Yok düşmedi kaplama da yaptirmisim ama çatladı

Reaksiyon puanı
113
Bende güncellemeyi yukledim.herhangi bir isinma yok.oyun oynamiyorum

Ücret alırlar mi?
Tabiki de , arayıp fiyatını öğren. Akşam yolum düşerse Marmaris ' de var mağazaya sorup yazarım buraya fiyatını.

Kanıtlayamazsın bence bu durumu en az 1000 tane telefonun durup dururken ekranının çatlaması gerekiyor. Ama bir sor bence teknik servisine Samsung ' un
Bende güncellemeyi yukledim.herhangi bir isinma yok.oyun oynamiyorum

Ücret alırlar mi?
Tabiki de , arayıp fiyatını öğren. Akşam yolum düşerse Marmaris ' de var mağazaya sorup yazarım buraya fiyatını.

Kanıtlayamazsın bence bu durumu en az 1000 tane telefonun durup dururken ekranının çatlaması gerekiyor. Ama bir sor bence teknik servisine Samsung ' un

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Servise sordum ücretli dedi.fiyata bakmam için sıra numarası al dedi.normal piyasaya göre pahalı satiyorlardir.o yüzden almak istemedim
Kalem orta yerinden kırıldı. Bantladım böyle şimdilik kullanıyorum.lakin yerine girmiyor

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
Iyi akşamlar. Aranızda gear iconx 2018 modelini kullanan var mi ? Tavsiye eder misiniz ?

Reaksiyon puanı
113
Iyi akşamlar. Aranızda gear iconx 2018 modelini kullanan var mi ? Tavsiye eder misiniz ?
Büyük ihtimal yıl başı hediyesi olarak kendime alacağım :) Kağıt üzerinde özellikleri iyi, ancak ses kalitesi kişiden kişiye değişeceği için bir şey demek zoru olur.

Melike Nurperi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Instagrami kullanamiyorum. Ekran donuyor surekli. Uygulamayi sildim yeniden yukledim ama yok sorun devam ediyor. Ne yapmaliyim?

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
Büyük ihtimal yıl başı hediyesi olarak kendime alacağım :) Kağıt üzerinde özellikleri iyi, ancak ses kalitesi kişiden kişiye değişeceği için bir şey demek zoru olur.
Valla bende ses kalitesini merak ediyorum. Apple'dan geçtim bende. AirPods var onu satıp almayı düşünüyorum. 3 model arasında kararsizim. Gear iconx 2018, sony WF-1000X(şarj kutusu büyük diye vazgeçebilirim ama noise cancelling özelliğini de merak etmiyor degilim). Diğer seçeneğim ise Alman kulaklık üreticisi Beyerdynamic'in Byron BT modeli.

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
telefonu fabrika ayarlarına çevirdim yine arayüz değişmedi.eskisine nasıl çevirebilirim.ama sadece 1 tane arayüz olacak