Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
ben kendi gördüklerime inanırım.olup olmadığını anlamak için defalarca baktım ve sonunda olduğuna kanaat getirdim.çünkü daha önceleri ışık yansıması nasıl belirdiğini bilmediğimden farkedememiştim.sana göre bu sorun olmayabilir.kaldı ki birçok kullanıcıı bunu sorun ettiklerinden sürekli dile getiriyorlar.belki senin gibi 3-5 fancı bunu sorun etmiyordur.çünkü insanlar bu telefona o kadar para veriyorlar sorunsuz olmasını istemeleri en doğal hakları.ayrıca ben aradığım kriterlere uygun başka telefon olmadığından dolayı mecburen ıphone 7 plusa geçebileceğimden bahsettim.sana göre note 8 iyi telefondur bir başkasına göre ıp7 plus.bu senin bilgili olduğun anlamına gelmez.zevkler ve renkler tartışılmaz bunu unutma
yine tekrar söylüyorum bu ışık sızma olayının telefonun kullanımına ,perfonmasına etki etmeyecekse tabiki kullanmaya devam ederim.lakin bunu da ancak uzman kişiler belirler
Ben note 8 7 plustan iyi diyince telefondan anlamış olmuyorum boş konuşmuşsun.Samsung açıklama yaptı bu bir sorun değildir gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz herhangi bi performans kaybı yaşatmaz diye onlara inanmadın sonra gelip bize sordun kimileri var dedi kimileri yok dedi şimdide ben kanaat getirdim var diyosun ne zaman karar verdin olduğuna? Sen en iyisi bide apple müşteri hizmetlerini ara onlarada sor onlar daha iyi bilirler sonra sat 7 plus al sende rahat et bizde rahat edelim:)

vedat_1966

Asistan
Reaksiyon puanı
79
Size bir öneri sunayım.

Hem iphone hemde samsung telefon sahibi olup ayın tek günlerinde birini çift günlerinde de diğer telefonu kullanın. Karar vermekte zorlanacak olursanız kura çekin.

[emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]

CrussheN

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Son kez söylüyorum ben hiçbir ürünü Övmüyorum dediklerimi zerresini bile anlamak istemiyorsun arkamdan laf falan eden yok emin olmadığım bir konunun üzerinde durmam sen bana resmen reklamcı primci diyorsun ya sen o Note 8 neye dayanarak neye inanarak bir siteden alabildin söylesene he ha bir de SDN'nin videosuna inanmıyorsan itiraz ediyorsan daha artık sana ne denilebilir ki
Kardesim sende note 8 varmi? Yoksa bu forumda ne atip tutuyosun gec git kendi telefon formuna milleti kizdirip cekiliyosun kenara

T3stament

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Işık yansıması vs hiçbişi yok mis gibi telefon ne samsung fanı nede apple fanıyım samsung note2 s4 s6 note3 note 5 - iphone 5s 6 6s 7plus hepsini kullandım hiçbirindede şikayetim olmadı valla iphone da güzel telefon samsungda şu an note 8 kullanıyorum bundada bi şikayetim yok aksine bugüne kadar kullanmış olduğum en başarılı telefon bana göre gereksiz polemiklere girip üzmeyin kendinizi ya :/ gerçekten probleminiz varsa ve çözülmüyosa edilebilecek heryere şikayet edin burda birbirinizin kalbini kırmayın. Birde telefon hafızam bitmesine az kaldı şöle 128 gb sd kart alayım diyorum da varsa tavsiye edebilecek okuma hızı yüksek vs. Almışken düzgün bişi olsun :)

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Işık yansıması vs hiçbişi yok mis gibi telefon ne samsung fanı nede apple fanıyım samsung note2 s4 s6 note3 note 5 - iphone 5s 6 6s 7plus hepsini kullandım hiçbirindede şikayetim olmadı valla iphone da güzel telefon samsungda şu an note 8 kullanıyorum bundada bi şikayetim yok aksine bugüne kadar kullanmış olduğum en başarılı telefon bana göre gereksiz polemiklere girip üzmeyin kendinizi ya :/ gerçekten probleminiz varsa ve çözülmüyosa edilebilecek heryere şikayet edin burda birbirinizin kalbini kırmayın. Birde telefon hafızam bitmesine az kaldı şöle 128 gb sd kart alayım diyorum da varsa tavsiye edebilecek okuma hızı yüksek vs. Almışken düzgün bişi olsun :)
Samsung pro 128+ iyi diye duydum bi bak istersen

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
Samsung 128G mSD Pro PlusU3 95 - 90mb/sn MB-MD128DA/EU

Mtnkts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Konuyu elimden geldiğince takip ediyorum arkadaş note 8 i verip 7 plus alayım demiş polemikler falan oluşmuş. Arkadaşlar bırakın isteyen istediğini alsın ki o arkadaş anladığım kadarıyla pek bilgili değil telefon konusunda yani telefonu aldığı gibi kullanacak biri ve böyle biri için en iyi telefon iphone. Bunu ışık sızmasını bahane ederek yapması da onun için gayet mantıklı.

Bordo38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhabalar ben iPhone 7 plus 128gb kullanmakta idim ve note8'e geçtim çok memnunum ah keşke bu ışık sızması denen olay olmasa idi ama sanırım herkezde mevcut

CrussheN

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Isik sizmasi dediginiz olay bumu? Bunu sorun edenler telefonu yandan bakarakmi kullaniyor acaba?
8b01e3db5c9b9c1296acd6ab6e6c95c3.jpg

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Ben note 8 7 plustan iyi diyince telefondan anlamış olmuyorum boş konuşmuşsun.Samsung açıklama yaptı bu bir sorun değildir gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz herhangi bi performans kaybı yaşatmaz diye onlara inanmadın sonra gelip bize sordun kimileri var dedi kimileri yok dedi şimdide ben kanaat getirdim var diyosun ne zaman karar verdin olduğuna? Sen en iyisi bide apple müşteri hizmetlerini ara onlarada sor onlar daha iyi bilirler sonra sat 7 plus al sende rahat et bizde rahat edelim:)
yazdıklarımı nerenden anlıyorsun merak ediyorum :D ben hiçbir zaman note 8 ıp 7 plustan daha iyidir yada daha kötüdür şeklinde bir cümlem olmadı.eğer böyle birşey dedım ise bu o cümlemi göster bana.ama belli ki samsung fanatikliğin anlayışına engel oluyor.yukarıda yazdıklarımı anlayana kadar okumanı tavsiye ediyorum;)sana göre note 8 iyidir bir başkasına göre ıp 7 plus.bu senin telefondan anladığın onun ise anlamadığı anlamına gelmez.
daha önce ışık sızmasının,nasıl birşey olduğunu bilmediğimden anlamıyordum.ama verilen linklerde ki videolara baktığımda aynısının benim telefonda da olduğunu farkettim
herkes kendi malını tabiki över.kusurunu kabul etmek istemez.yani kimse ayranım ekşi demez.benim önceki telefonumda arızalıydı ama samsung hiçbir zaman bunu kabul etmedi.oysa thk bunun tam tersini söyledi.burada sizlere arızalı videosunuda göstermiştim..ee ne oldu.hani samsung hiçbir sorun yok diyordu.3-5 kuruş için birilerinin yalakalığını yapmaya gerek yok
--- Gönderi Güncellendi ---
bu arada geçenlerde birileri sormuştu.buff marka ekran koruyucu aldım.taktırmak iç,n servise falan gittim ilgilenmediler.kendim takmaya çalıştımiyi olmadı.üzerinde hava kabarcıkları kaldı .aralarına toz falan girdi.kötü bir görüntü aldı.yani para boşa gitti

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,458
O küçücük yansımayı dert ediyor ya hemde o karanlıkta

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
yazdıklarımı nerenden anlıyorsun merak ediyorum :D ben hiçbir zaman note 8 ıp 7 plustan daha iyidir yada daha kötüdür şeklinde bir cümlem olmadı.eğer böyle birşey dedım ise bu o cümlemi göster bana.ama belli ki samsung fanatikliğin anlayışına engel oluyor.yukarıda yazdıklarımı anlayana kadar okumanı tavsiye ediyorum;)sana göre note 8 iyidir bir başkasına göre ıp 7 plus.bu senin telefondan anladığın onun ise anlamadığı anlamına gelmez.
daha önce ışık sızmasının,nasıl birşey olduğunu bilmediğimden anlamıyordum.ama verilen linklerde ki videolara baktığımda aynısının benim telefonda da olduğunu farkettim
herkes kendi malını tabiki över.kusurunu kabul etmek istemez.yani kimse ayranım ekşi demez.benim önceki telefonumda arızalıydı ama samsung hiçbir zaman bunu kabul etmedi.oysa thk bunun tam tersini söyledi.burada sizlere arızalı videosunuda göstermiştim..ee ne oldu.hani samsung hiçbir sorun yok diyordu.3-5 kuruş için birilerinin yalakalığını yapmaya gerek yok
--- Gönderi Güncellendi ---
bu arada geçenlerde birileri sormuştu.buff marka ekran koruyucu aldım.taktırmak iç,n servise falan gittim ilgilenmediler.kendim takmaya çalıştımiyi olmadı.üzerinde hava kabarcıkları kaldı .aralarına toz falan girdi.kötü bir görüntü aldı.yani para boşa gitti
Eğer bu bir sorunsa aynısı şuan benim s7 edgetede var niye o zaman bu kadar sorun haline gelmedi neden note 8 'n üstünde bu kadar fazla duruldu eğer bu konu açılmasaydı telefonu kullanırken dikkatini bile çekmeyecekti bu tamamen sabote etmek için yapılmış bişey.Samsungu seviyorum ve kullanmasını seviyorum sorun edilmeyecek bişeyi neden kötüleyim ciddi bi durum olsa savunmazdım note 7 olayında hiçbir savunmaya geçmedim.Kimseye yalakalık yaptığım falan yok kendi düşüncem neyse onu söylüyorum söylediklerimi doğru yada yanlış bulursun o senin bileceğin bişey.Yaygara çıkarmaya gerek yok telefondan şikayetin varsa iade istersin paranı alıp yeni telefon alırsın sabote etmeye gerek yok iyi forumlar.

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,458
:D Note 8'e sabotaj işte S7 edge madem varmış onda bir şey denemediğine göre çok saçma

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Eğer bu bir sorunsa aynısı şuan benim s7 edgetede var niye o zaman bu kadar sorun haline gelmedi neden note 8 'n üstünde bu kadar fazla duruldu eğer bu konu açılmasaydı telefonu kullanırken dikkatini bile çekmeyecekti bu tamamen sabote etmek için yapılmış bişey.Samsungu seviyorum ve kullanmasını seviyorum sorun edilmeyecek bişeyi neden kötüleyim ciddi bi durum olsa savunmazdım note 7 olayında hiçbir savunmaya geçmedim.Kimseye yalakalık yaptığım falan yok kendi düşüncem neyse onu söylüyorum söylediklerimi doğru yada yanlış bulursun o senin bileceğin bişey.Yaygara çıkarmaya gerek yok telefondan şikayetin varsa iade istersin paranı alıp yeni telefon alırsın sabote etmeye gerek yok iyi forumlar.

.ama önemlisi bu durumun sorun yaratp yaratmadığı.yoksa yeni bir telefon almak için dah fazla uğraşmak istemıyoırum

burakaltun

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Telefon su gecirmiyor isik sizmasi varsa nasil bi sorun olabilirki

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
sorun olup olmayacağını uzman kişiler belirler.Satıcının,firma sahibinin, fanatiklerinin ..vs düşüncesi ,vereceği kararlar tarafsız olmadıklarından bir hükmü yoktur

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Ben daha fazla bişey demek istemiyorum nasıl istiyosan öyle yap ağzımda tüy bitti laf anlatmaya çalışmaktan nasıl olsa anlamak istemiyosun yine kendine inanıyosun.

burakaltun

Asistan
Reaksiyon puanı
43
sorun olup olmayacağını uzman kişiler belirler.Satıcının,firma sahibinin, fanatiklerinin ..vs düşüncesi ,vereceği kararlar tarafsız olmadıklarından bir hükmü yoktur
Uzman bir kisi yok tanidigim telefon ureten iphone da var samsung da benim icin onemsiz kullanima zarari yok sa onemsiz seyler siz sorun ediyosaniz ayri tabi