Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Arkadaşlar rica etsem pil kullanım sürelerinizi atarmısınız ocak şubat gibi note 8 yada s8 plus alacam pil durumu çokmu kötü öğrenmem lazım

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,463
Arkadaşlar rica etsem pil kullanım sürelerinizi atarmısınız ocak şubat gibi note 8 yada s8 plus alacam pil durumu çokmu kötü öğrenmem lazım

Yoo neredeyse aynı performansı alıyorsun S8+ ile Note 8 in pil performansı öyle
--- Gönderi Güncellendi ---

Ayrıca arada baya bir gelişmişlik mevcut mesela Performans Ram Çift Kamera S Pen Daha büyük ekran gibi farklar var bence Note 8 al

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Ya şimdi 6.3 inç ekran 3300 mah pil tabi optimizasyonu iyidir ama diğer yandanda s8+ ın pilini övüp note 8 e gömenler var bende emin olmak istiyorum aldıktan sonra pişman olmamak için

Ayrıca arada baya bir gelişmişlik mevcut mesela Performans Ram Çift Kamera S Pen Daha büyük ekran gibi farklar var bence Note 8 al
Aradaki farkları biliyorum hocam benim için en önemli erken pil günün ortasında şak diye pili bitecekse hiçbir işe yaramaz demek istediğim bu yoksa tabiki note 8 daha iyi bi cihaz özellikle müthiş kamera ve s pen

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,463
Ya şimdi 6.3 inç ekran 3300 mah pil tabi optimizasyonu iyidir ama diğer yandanda s8+ ın pilini övüp note 8 e gömenler var bende emin olmak istiyorum aldıktan sonra pişman olmamak için

Aradaki farkları biliyorum hocam benim için en önemli erken pil günün ortasında şak diye pili bitecekse hiçbir işe yaramaz demek istediğim bu yoksa tabiki note 8 daha iyi bi cihaz özellikle müthiş kamera ve s pen

Onları boşver bazı kanallarda yapılan testlere göre iki telefonun pil ömrü aynı sürede bitiyor
Bütçen 5000 TL ye ulaşabiliyorsa note 8 alman daha mantıklı olur samsung'un en gözde cihazı olduğu için uzun yıllar boyunca performans kaybı yaşamazsın 6GB ram oluşu sistemin kısıtlamasız performanslı çalışmasına olanak sağlıyor

8note8note8

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
OnePlus 5 64 GB (İthalatçı Garantili) Fiyatı - Taksit Seçenekleri
upload_2017-12-7_11-49-57.png

tabi ki bir note 8 değil fakat bu bir killer, 5000 TL nerde 2000 TL nerde

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014

Aradaki farkları biliyorum hocam benim için en önemli erken pil günün ortasında şak diye pili bitecekse hiçbir işe yaramaz demek istediğim bu yoksa tabiki note 8 daha iyi bi cihaz
Onları boşver bazı kanallarda yapılan testlere göre iki telefonun pil ömrü aynı sürede bitiyor
Bütçen 5000 TL ye ulaşabiliyorsa note 8 alman daha mantıklı olur samsung'un en gözde cihazı olduğu için uzun yıllar boyunca performans kaybı yaşamazsın 6GB ram oluşu sistemin kısıtlamasız performanslı çalışmasına olanak sağlıyor
Evet hocam maşallah performans olarak ezmediği telefon kalmadı.Yurtdışından alacam büyük ihtimal babam ocakta arabistana gidiyor orda bi arkadaşımdan alacak nasip olursa.Eğer dediğin gibi s8+ la pil ömrü aynıysa note 8 almak daha mantıklı

Mtnkts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Benim farklı zamanlarda aldığım değerler böyle

Ekli dosyalar

• Screenshot_20171207-125357.jpg
    Screenshot_20171207-125357.jpg
    409.1 KB · Görüntüleme: 636
  • Screenshot_20171207-125354.jpg
    Screenshot_20171207-125354.jpg
    211.7 KB · Görüntüleme: 455
  • Screenshot_20171207-125323.jpg
    Screenshot_20171207-125323.jpg
    371.9 KB · Görüntüleme: 662
  • Screenshot_20171207-125326.jpg
    Screenshot_20171207-125326.jpg
    209 KB · Görüntüleme: 570
  • Screenshot_20171207-125242.jpg
    Screenshot_20171207-125242.jpg
    381.8 KB · Görüntüleme: 548
  • Screenshot_20171207-125246.jpg
    Screenshot_20171207-125246.jpg
    210.7 KB · Görüntüleme: 640

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,463
Aradaki farkları biliyorum hocam benim için en önemli erken pil günün ortasında şak diye pili bitecekse hiçbir işe yaramaz demek istediğim bu yoksa tabiki note 8 daha iyi bi cihaz

Evet hocam maşallah performans olarak ezmediği telefon kalmadı.Yurtdışından alacam büyük ihtimal babam ocakta arabistana gidiyor orda bi arkadaşımdan alacak nasip olursa.Eğer dediğin gibi s8+ la pil ömrü aynıysa note 8 almak daha mantıklı
Evet daha mantıklı olur Şu Diamond Protect'i de alıp deneyimlerini bizimle paylaşırsan diğer arkadaşlarıda bilgilendirmiş olursun

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Benim farklı zamanlarda aldığım değerler böyle
Değerler çok iyi hocam ben s7 edgede 6 buçuk saatin üstüne çıkamadım bu aralar
Evet daha mantıklı olur Şu Diamond Protect'i de alıp deneyimlerini bizimle paylaşırsan diğer arkadaşlarıda bilgilendirmiş olursun
Ekran koruyucular görüntünün içine ediyo zaten normal koruyucu almayı düşünmüyorum arkaya bi kılıf almayı düşünüyorum.Diamond Protect ne derece güvenilir bilmiyorum testler var tabi ama yinede insan tam olarak güvenemiyo ama bi alıp deneyecem sizede aktarırım deneyimlerimi nasip olursa

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,463
Değerler çok iyi hocam ben s7 edgede 6 buçuk saatin üstüne çıkamadım bu aralar

Ekran koruyucular görüntünün içine ediyo zaten normal koruyucu almayı düşünmüyorum arkaya bi kılıf almayı düşünüyorum.Diamond Protect ne derece güvenilir bilmiyorum testler var tabi ama yinede insan tam olarak güvenemiyo

Al kullan işte sana telefonu vur kır çiz demiyorum ki aldıktan bir hafta sonra deneyimlerini anlatırsın daha ne kullanacaksın cam falan olmuyor jelatin kağıtta sıkıntılı

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Ekran koruyucular görüntünün içine ediyo zaten normal koruyucu almayı düşünmüyorum arkaya bi kılıf almayı düşünüyorum.Diamand
Al kullan işte sana telefonu vur kır çiz demiyorum ki aldıktan bir hafta sonra deneyimlerini anlatırsın daha ne kullanacaksın cam falan olmuyor jelatin kağıtta sıkıntılı
Tamam hocam sakin:D Telefonu alınca kesin bi Diamond alıp deneyimleyecem sonra neler yaşadığımı saniye saniyesine anlatacam:D

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,463
Ekran koruyucular görüntünün içine ediyo zaten normal koruyucu almayı düşünmüyorum arkaya bi kılıf almayı düşünüyorum.Diamand

Tamam hocam sakin:D Telefonu alınca kesin bi Diamond alıp deneyimleyecem sonra neler yaşadığımı saniye saniyesine anlatacam:D

:D işe yaramaz diyenler çok inanmayanlar var resmen SDN'nin çektiği videoya itiraz ediyorlar açıklama yapıyoruz sallıyorsun diyorlar görücez bakalım

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
:D işe yaramaz diyenler çok inanmayanlar var resmen SDN'nin çektiği videoya itiraz ediyorlar açıklama yapıyoruz sallıyorsun diyorlar görücez bakalım
Sdn ye laf edenin alnını karışlarız kardeş sen rahat ol kimse itiraz edemez:DAma ne yalan söyleyim banada pek inandırıcı gelmemişti başlarda sonra videoyu izleyince ikna oldum Kerem enginar resmen telefonla kan davası varmış gibi cebelleşti ama nafile kırılmadı valla:)

CrussheN

Asistan
Reaksiyon puanı
91

Kardes cok yogun kullaniyorsan dedegin telefonlar 1 gunu mumkun degil cikarmaz emin ol ama sadece alo de kapat facede dolas asiri derece olmamak kaydi ile ve whatsap kullanacaksan cikarir onun haricinde ben youtubede cok video izlerim facem hic kapanmaz instagram full acik cok oyun oynarim telefon elimden dusmez dersen cikarmaz.

Ama sonucta hizli sarj var tak 15 dk. %30 olsun al kullan takma kafana

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
youtube a note 8 light leaking ya da bleeding yaz, o şekilde tut

telefonunu hafif sağa ya da sola çevirdiğinde de belli olur(tabi ki sızma varsa)
telefonu kibrit kutusu gibi birşeyin üstüne koy ve sana baksın, sonra kamerasına güvendiğin telefonla kenarlara hafif çapraz şekilde bak, eğer varsa hemen belli olur. ama öncesinde gönderdiğim videoyu izlemelisin. çıplak gözle görünmüyorsa seninkinde bu sızma yoktur demektir. Çünkü arkadaşımdakinde bu sızma yok, diğerinde iki tarafta var. Kısmet.

bu internetteki resimdeki gibi alt tarafında ince ışığı diyorsanız o benim telefonun her iki edge kenarlarında da var.sadece alt ve üst traflarda belli olmuyor.ama bunun ışık sızması olduğunu sanmıyorum.normal ekran ışığı gibi.yalnız beyaz sayfada yandan bakınca renk sarımsı gbi gözüküyor.kamerasına güvendiğim aşka telefonum yok malesef
Daha net biyerde ekran ışığını fulle ekranı beyaz yap sadece yan kısımları çekip bidaha gönder böyle tam belli olmuyor.
nasıl net bir yerde ? ışıkları kapatıp full karanlık yerde çekim yaptım.ama telefon çok eski olduğundan kamerası iyi değil
şimdi tekrar kontrol ettim.galiba o ışık sızması benim telefonda da var .özellikte sağ tarafta açma kapama tuşuna kadar olan kısma kadar belirgin sarımsı bir ışık beliriyor.aşağıya doğru ınınce biraz daha inceliyor.diğer tarafta da icne bir şekilde mevcut.bu sızma belirgin olarak telefona zarar verir mi?samsung her ne kadar sorun olmadığını söylese de uzmanlara danışmak gerek
hemen thk ya başvurup paramı iade isteyip 7 plus alayım.bu ayıplı grubuna girer.yoksa 1 sene falan kullanıp mı başvuru yapsam :)

8note8note8

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
fatura tutarı 3.600 den fazla olduğundan tüketici mahkemesine gitmeniz gerekiyor, heyete boş yere gitmeyin.hepsini araştırdım.
buarada su geçirmiyor. arkadaş denedi. 1 bardak suyu döktü hiç birşey olmadı. ama bende artık algıda seçilik derler ya , her baktığımda o florasana gözük takılıyor, ses açma düğmesinden aşağıya kadar

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,463
Sdn ye laf edenin alnını karışlarız kardeş sen rahat ol kimse itiraz edemez:DAma ne yalan söyleyim banada pek inandırıcı gelmemişti başlarda sonra videoyu izleyince ikna oldum Kerem enginar resmen telefonla kan davası varmış gibi cebelleşti ama nafile kırılmadı valla:)

:D aynen

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
hemen thk ya başvurup paramı iade isteyip 7 plus alayım.bu ayıplı grubun
fatura tutarı 3.600 den fazla olduğundan tüketici mahkemesine gitmeniz gerekiyor, heyete boş yere gitmeyin.hepsini araştırdım.
buarada su geçirmiyor. arkadaş denedi. 1 bardak suyu döktü hiç birşey olmadı. ama bende artık algıda seçilik derler ya , her baktığımda o florasana gözük takılıyor, ses açma düğmesinden aşağıya kadar
tamam biliyorum unutmuşum.ama önemlisi bu durumun sorun yaratp yaratmadığı.yoksa yeni bir telefon almak için dah fazla uğraşmak istemıyoırum

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
bu internetteki resimdeki gibi alt tarafında ince ışığı diyorsanız o benim telefonun her iki edge kenarlarında da var.sadece alt ve üst traflarda belli olmuyor.ama bunun ışık sızması olduğunu sanmıyorum.normal ekran ışığı gibi.yalnız beyaz sayfada yandan bakınca renk sarımsı gbi gözüküyor.kamerasına güvendiğim aşka telefonum yok malesef

nasıl net bir yerde ? ışıkları kapatıp full karanlık yerde çekim yaptım.ama telefon çok eski olduğundan kamerası iyi değil
şimdi tekrar kontrol ettim.galiba o ışık sızması benim telefonda da var .özellikte sağ tarafta açma kapama tuşuna kadar olan kısma kadar belirgin sarımsı bir ışık beliriyor.aşağıya doğru ınınce biraz daha inceliyor.diğer tarafta da icne bir şekilde mevcut.bu sızma belirgin olarak telefona zarar verir mi?samsung her ne kadar sorun olmadığını söylese de uzmanlara danışmak gerek
hemen thk ya başvurup paramı iade isteyip 7 plus alayım.bu ayıplı grubuna girer.yoksa 1 sene falan kullanıp mı başvuru yapsam :)
Sırf bi yansıma için 7 plusa geçilmez sorun edilecek bişey değil bu yinede sen bilirsin para senin paran.

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Sırf bi yansıma için 7 plusa geçilmez sorun edilecek bişey değil bu yinede sen bilirsin para senin paran.
sen çok fanatik samsung fanboyucusun :D bu sözlerimden sonra tepki geleceğini biliyordum :)
ama gerçekten telefonun donanıma ,kullanıma zarar vermiyorsa sorun yok demekitr.telefon gerçekten güzel telefon.fazla alternatif olmadığı için 7 plustan bahsettim.telefondan anlayan tarafsız uzman kişilerin bu konuda açıklamalarını dikkate almak gerek.bu noktada açıklama yapan varsa görmek isterım.lakin samsung yetkılılerının açıklamalarını dikkate almamak gerek.
mahkeme her ne kadar tüketiciyi korusada bu konuda kullanıma mani değildir şeklinde karar da verebilir.

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,463
benim lafım ortaya .yapmıyorsan ozaman üzerine alınıp gocunmana gerek yok.yarası olan gocunur.
ayrıca sana göre doğru olan başkasına göre doğru olmayabilir.illa senin dediğin doğrudur diye birşey yok
satıcı her zaman malını över.kimse tabiki ayranım ekşi demez
kendi görmediğin denemediğin birşeyi başkalarının ağzına bakarak önerme sonra arkandan kötü laf eden çok olur.her lafa da atlama
bu yazdıklarımı anlayacağını da sanmıyorum.bir daha mesajımdan alıntı yapıp bana cevap verme.

Son kez söylüyorum ben hiçbir ürünü Övmüyorum dediklerimi zerresini bile anlamak istemiyorsun arkamdan laf falan eden yok emin olmadığım bir konunun üzerinde durmam sen bana resmen reklamcı primci diyorsun ya sen o Note 8 neye dayanarak neye inanarak bir siteden alabildin söylesene he ha bir de SDN'nin videosuna inanmıyorsan itiraz ediyorsan daha artık sana ne denilebilir ki

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
sen çok fanatik samsung fanboyucusun :D bu sözlerimden sonra tepki geleceğini biliyordum :)
ama gerçekten telefonun donanıma ,kullanıma zarar vermiyorsa sorun yok demekitr.telefon gerçekten güzel telefon.fazla alternatif olmadığı için 7 plustan bahsettim.telefondan anlayan tarafsız uzman kişilerin bu konuda açıklamalarını dikkate almak gerek.bu noktada açıklama yapan varsa görmek isterım.lakin samsung yetkılılerının açıklamalarını dikkate almamak gerek.
mahkeme her ne kadar tüketiciyi korusada bu konuda kullanıma mani değildir şeklinde karar da verebilir.
Şimdi birileri var diyor birileri yok diyor sen var diyenlere inanmak istiyosun sorun olduğunu kabullenmek istiyosun.Evet tam bir samsung fanıyım inkâr etmiyorum ama sende biraz bilgisizsin kusura bakma telefonlarla ilgili pekbir bilgin yok note 8 den 7 plusa geçmeyi düşünüyosun daha ne deyim ben sana elinde miss gibi note 8 'n var sorun etmeyi bırakta telefonun zevkini çıkarmaya çalış:)

Son düzenleme:

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Şimdi birileri var diyor birileri yok diyor sen var diyenlere inanmak istiyosun sorun olduğunu kabullenmek istiyosun.Evet tam bir samsung fanıyım inkâr etmiyorum ama sende çok bilgisizsin kusura bakma telefonlarla ilgili hiçbir bilgin yok note 8 den 7 plusa geçmeyi düşünüyosun daha ne deyim ben sana elinde miss gibi note 8 'n var sorun etmeyi bırakta telefonun zevkini çıkarmaya çalış:)
ben kendi gördüklerime inanırım.olup olmadığını anlamak için defalarca baktım ve sonunda olduğuna kanaat getirdim.çünkü daha önceleri ışık yansıması nasıl belirdiğini bilmediğimden farkedememiştim.sana göre bu sorun olmayabilir.kaldı ki birçok kullanıcıı bunu sorun ettiklerinden sürekli dile getiriyorlar.belki senin gibi 3-5 fancı bunu sorun etmiyordur.çünkü insanlar bu telefona o kadar para veriyorlar sorunsuz olmasını istemeleri en doğal hakları.ayrıca ben aradığım kriterlere uygun başka telefon olmadığından dolayı mecburen ıphone 7 plusa geçebileceğimden bahsettim.sana göre note 8 iyi telefondur bir başkasına göre ıp7 plus.bu senin bilgili olduğun anlamına gelmez.zevkler ve renkler tartışılmaz bunu unutma
yine tekrar söylüyorum bu ışık sızma olayının telefonun kullanımına ,perfonmasına etki etmeyecekse tabiki kullanmaya devam ederim.lakin bunu da ancak uzman kişiler belirler

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,463
:D performans kaybımı yok artık patlasaydı bare geçen seneki model gibi ortada yanlış anlaşılma var ve siz bunu ciddiye alıyorsunuz madem ciddi bir sorun var Samsung Türkiye ye Müşteri hizmetlerini ararsın telefonunumda şöyle bir şey olması normalmi diye sor bakalım ne diyorlar

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Geçiş yaptık note 8 e. Op5 de guzeldi de note bir başka.
POb049.jpg

g91qz3.jpg

M

Murat Burç

SDN Okuru
Daha kutuyu yeni actım pil icin erken. Kamera da tabiki fark var op5 gece kumlanma yapıyor. Bu dehşet. Op5 daha hızlı da şu telefonu ele aldımı yavaş olsun benim olsun diyorsun.
Sen onu bunu boşver 6/64 mü 8/128 mi sendeki ithalatçı garantili mi direk garantsisiz mi fiyat ver bana :D :D