Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,421
Zaten böyle koruyucu kullanılmalı 3D full cover ekran koruyucu

Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477
Ne etiketi? SS atar mısın? Taşıyacak kadar çok mu yer kaplıyor.
Kamera - Etiketler - + Daha Fazla bölümündeki kamera etiketleri söylüyor arkadaş.
Bu arada bazı etiketler gerçekten çok büyük, 587Mb olanı gördüm.
Ancak arkadaşın endişe etmesine gerek yok çünkü 64Gb hafıza öyle kolay kolay dolmaz, sürekli 4K video çekmedikten sonra.
105Gb One Drive
15Gb Google Drive
15Gb Samsung Cloud

Telefonun kendi 64Gb hafızası ile birlikte toplam 199Gb hafıza var. ;)

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
arkadaşlar merhaba
note 8 ekranı donuyor gibi bir şey duydum aranızda bu sorunu yaşayan var mı

prewett

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar merhaba
note 8 ekranı donuyor gibi bir şey duydum aranızda bu sorunu yaşayan var mı
Böyle bir sorun yaşamadım şahsen ben, herşey gayet yolunda. Zaman zaman çok zorlamaya çalışmama rağmen yavaşlama bile hissetmedim.

Arkadaslar spigen tough armor kullaniyorum ve cam bakıyorum on yüzeyi kapatmak için ancak bir türlü bulamadım kılıfla birlikte kullanabileceğim bir cam. Birkaç sayfa öncesindeki ürünleri nereden temin edebilirim, yardımcı olursanız çok sevinirim.

celalettinaktas

Doçent
Reaksiyon puanı
34
Böyle bir sorun yaşamadım şahsen ben, herşey gayet yolunda. Zaman zaman çok zorlamaya çalışmama rağmen yavaşlama bile hissetmedim.

Arkadaslar spigen tough armor kullaniyorum ve cam bakıyorum on yüzeyi kapatmak için ancak bir türlü bulamadım kılıfla birlikte kullanabileceğim bir cam. Birkaç sayfa öncesindeki ürünleri nereden temin edebilirim, yardımcı olursanız çok sevinirim.
Sunix her aksesuarcıda olur. Elde cihaz biraz telefoncu dolaşmanız lazım. Birde spigenle görüştüm. Kendi camlarının kılıfla uyumlu olduğunu söylüyorlar

prewett

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Anladım internette bulamamama epey şaşırdım. Neo flexten bahsediyosaniz sanırım kalem ile kullanimda bazı sorunlarla karşılaşılıyomuş. Ama yine de denemek lazım tabii ki. Teşekkürler.

Reaksiyon puanı
113

Spigen ' in kılıf kesiminden dolayı Neo Flex dışında bir şey kullanılmıyor. Ama oda kalem ile kullanırsanız içine çöküyor biraz.

Böyle olunca Baseus kılıf ve ekran koruyucu kullandım ama ekran koruyucu kalkma yaptı, bende tekrar spigen ' e döndüm. Şimdi Spigen ' in seramik kaplamasını kullanacağım, zaten kılıf ekranın değmesini engelliyor yüzeye, çizilmelere karşı korusun yeter.

crazyaltug

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Kamera - Etiketler - + Daha Fazla bölümündeki kamera etiketleri söylüyor arkadaş.
Bu arada bazı etiketler gerçekten çok büyük, 587Mb olanı gördüm.
Ancak arkadaşın endişe etmesine gerek yok çünkü 64Gb hafıza öyle kolay kolay dolmaz, sürekli 4K video çekmedikten sonra.
105Gb One Drive
15Gb Google Drive
15Gb Samsung Cloud

Telefonun kendi 64Gb hafızası ile birlikte toplam 199Gb hafıza var. ;)

evet o bölümü diyorum etiket olan hafıza kart taşımak istiyorum tel hafıza fazla doldurmak istemiyorum
hafıza kart
SAMSUNG 256GB MicroSD Evo Plus kullanıyorum

pisst0n

Doçent
Reaksiyon puanı
180
Yav konuda ios-android kavgası olmuş hep 20 sayfa okudum :D

kullananlar bir yorum yaparsa sevinirim 7 plustan geçilir mi

gkhan.55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Galiba dolandırıldım cepaksesuar.com dan note 8 için kırılmaz cam ve kılıf sipariş ettim görseldekinden çok çok farklı şeyler geldi dikkatli olunuz. Aramalarıma rağmen telefona bakan yok.

Overdose27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhaba bende 2 hafta önce note 8 aldım. Şuana kadar çok memnunum.

Benim bir sorum var; telefonu tv ye bağlamak istiyorum. Yani film felan izlemek için telefondaki görüntüyü birebir aktarsın istiyorum. Dex çok pahalı şuan. Hem şarj olsun hemde hdmi girişi olan bir aparat var mı?
--- Gönderi Güncellendi ---
Bu arada Sunix marka ekran koruyucu sakın kullanmayın. 10 tllik bi ürün. Aldığın yer bedavaya taktı yolda giderken çıkardım. O derece kalın ve ışığı inanılmaz yansıtıyor. Parmak izinden bahsetmeme bile gerek yok. Uzak durun

gkhan.55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12

Benim bir sorum var; telefonu tv ye bağlamak istiyorum. Yani film felan izlemek için telefondaki görüntüyü birebir aktarsın istiyorum. Dex çok pahalı şuan. Hem şarj olsun hemde hdmi girişi olan bir aparat var mı?
Bu arada Sunix marka ekran koruyucu sakın kullanmayın. 10 tllik bi ürün. Aldığın yer bedavaya taktı yolda giderken çıkardım. O derece kalın ve ışığı inanılmaz yansıtıyor. Parmak izinden bahsetmeme bile gerek yok. Uzak durun
Anycast diye yazarsanız google çıkar o ürünle görüntü aktarımı yapabilirsiniz diye düşünüyorum

celalettinaktas

Doçent
Reaksiyon puanı
34

Ben memnunum. Sunixinde çakması var haberiniz olsun. Bu arada öyle bedavayada takmazlar. Sunix babamın oğluda depil ama. Hanıma s8 e spigen aldım taktım. Kendime sunix note 8 için. Ben memnunum. Kesimi ve kılıfla uyumu zaten mükennel. Eğee benim tavsiyeme uyarak aldıysanız uyarmıştım.
Tek cam kullanacaksanız baseus 3d arc. Kılıf için sunix diye

mei

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Bugün itibari ile iphone dan vazgeçerek ve note 8 alarak araniza katıldım. Hadi hayırlısı okuduğum kadarıyla takılmalar oluyormuş ama ben de yaşamadım böyle bir sorun. Cihaz gayet güzel bu arada.

celalettinaktas

Doçent
Reaksiyon puanı
34
Bugün itibari ile iphone dan vazgeçerek ve note 8 alarak araniza katıldım. Hadi hayırlısı okuduğum kadarıyla takılmalar oluyormuş ama ben de yaşamadım böyle bir sorun. Cihaz gayet güzel bu arada.
Note o takılıyor dihe ilk sizden duydum. Hattaaaa siz söylemediniz kabul edip , hiç duymadım diyebilirim

Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477
video yapılan işlem telefon hafıza hafıza kart birleştirmek bunun içinde root gerekiyor ve garantisi gider benim yapmak istediğim kamera etiket hafıza kart taşımak
Bu konuda keşke yardımcı olabilsem ancak bu konuda bilgim yok maalesef. :(

Merhaba.
İlk önce hayırlı olsun, güle güle kullanın. :)
Sorununuza gelecek olursak, TV, Wi-Fi veya Kablolu olarak aynı ağda ise, telefon üzerinden geçerli formatta resim ve videoları TV ekranında izleyebilirsiniz.
Resim üzerinde işaretlediğim yerden yapabilirsiniz.
7yB0kP.jpg

mei

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Note o takılıyor dihe ilk sizden duydum. Hattaaaa siz söylemediniz kabul edip , hiç duymadım diyebilirim

Ben takılıyor demedim, yapılıyormuş diye okudum dedim. Bende bugün hiç öyle bir şey yaşamadığını belirttim. Bu konu da endişesi olan varsa rahat olandı için.

pisst0n

Doçent
Reaksiyon puanı
180
Beyler parlak siyah olanı almayı düşünüyorum parmak izi olayı nasıl kılıf sevmiyorum telefonlarımda hiç kullanmadım

Dr.murat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Beyler parlak siyah olanı almayı düşünüyorum parmak izi olayı nasıl kılıf sevmiyorum telefonlarımda hiç kullanmadım

Bence gri olan daha güzel. Ya da mavi... parlak siyah o kadar da güzel bir renk değil. Ben siyah aldım lakin gri veya mavi almadığıma pişmanım.

crazyaltug

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar s8 plus çift kamera var note8 gözükmüyor
42a7a39ae935753a319e15dfde9049c8.jpg