Reaksiyon puanı
113
Merhabalar.. tam olarak yazıları okuyamadımda. Bi kaç sorum olacak abilerim., yardımcı olursanız çok sevinirim. Ben note 8 aldım ama cam filmi ve kılıf bulamadm. Nereden temin edebilirim hangi markaları kullanmalıyım. 05052738389 numaram. İyi günler dilerim
Kesinlikle tek tercihin olabilecek marka Spigen ' dir. Spigen Türkiye adresi üzerinden kılıf ve Neo Flex ekran koruyucu ( şuan stok da yok bu hafta geleceğini söylediler. )

Not: En az 5 adet ekran koruyucu değiştirdim. 400 500 TL ' m gitti.
Clear View Stand Kılıf kullandınız mı ?
Denemedim ama tavsiye ediyorsan alabilirim. Arkaya tam katlanıyor mu ?
--- Gönderi Güncellendi ---
Note 8 le aranıza yeni katıldım
Hayırlı olsun. hoşgeldin

YunusEmreAğca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende aranıza katılmış bulunmaktayım :) Fakat bir kaç sorum olacak bu edge ekranında oluşan yansıma bende de var fakat sadece karanlıkta ekranın kenarında beyaz renk varsa yansıma yapıyor diğer renklerde öyle bir yansıma yok acaba bu ekranın açıklığından mı kaynaklı ve su geçirmesinde bir sıkıntı çıkarır mı? Birde ekrana kırılmaz cam bulamıyorum o konuda yardımcı olabilecek var mı ?

Reaksiyon puanı
113
Bende aranıza katılmış bulunmaktayım :) Fakat bir kaç sorum olacak bu edge ekranında oluşan yansıma bende de var fakat sadece karanlıkta ekranın kenarında beyaz renk varsa yansıma yapıyor diğer renklerde öyle bir yansıma yok acaba bu ekranın açıklığından mı kaynaklı ve su geçirmesinde bir sıkıntı çıkarır mı? Birde ekrana kırılmaz cam bulamıyorum o konuda yardımcı olabilecek var mı ?
O gördüğün ışık yansıma,

kılıf ve ekran koruyucu spigen den tedarik edebilirsin. Ekran koruyucu adı Neo Flex spigen ' in yine ( Şuan yok bu hafta gelecekmiş ),

Spigen Türkiye yazarsan bulabilirsin. Hoşgeldin bu arada

Dr.murat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ya biri şu ekran koruyucu konusunda yardımcı olsun lütfen. Spigen neo flex deniyor ama kullanan biri tam bilgilendirebilir bizi ?
Ya da başka kullandığı ekran koruyucu için bilgilendirme yapabilirse çoook müteşekkir olacam. Özellikle sormak istediklerim şunlar
Önereceğiniz ekran koruyucu Ekran kırılma ve çizilmelere karşı ne kadar korur?
Ekran koruyucunun dokunmatik hissi nasıl ?
Note 8 kaleminin ekran koruyucuda kullanımı nasıl ? Rahat kulalnılabiliyor mu ?
Çok fazla toz kir tutuyor mu ??
Ve şu ürün hakkında bilggisş olan var mı ?

Spigen Universal Glas Nano Liquid Sıvı
(Seramik) Kaplama

celalettinaktas

Doçent
Reaksiyon puanı
34
Ya biri şu ekran koruyucu konusunda yardımcı olsun lütfen. Spigen neo flex deniyor ama kullanan biri tam bilgilendirebilir bizi ?
Ya da başka kullandığı ekran koruyucu için bilgilendirme yapabilirse çoook müteşekkir olacam. Özellikle sormak istediklerim şunlar
Önereceğiniz ekran koruyucu Ekran kırılma ve çizilmelere karşı ne kadar korur?
Ekran koruyucunun dokunmatik hissi nasıl ?
Note 8 kaleminin ekran koruyucuda kullanımı nasıl ? Rahat kulalnılabiliyor mu ?
Çok fazla toz kir tutuyor mu ??
Ve şu ürün hakkında bilggisş olan var mı ?

Spigen Universal Glas Nano Liquid Sıvı
(Seramik) Kaplama
Eğer kılıf kullanmayacak iseniz baseus 3d arc alabilitsiniz. Gayet güzel ve tam koruma sağlıyor. Ama ekrana basan kılıfla kullanamazsınız

ismail kastanbolu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar

Kullanan arkadaşlar, boyut size zorluk çıkarıyor mu? Daha önce note2 kullanmıştım, arada da epey bir fark var boyut anlamında... emin olamadım
en rahat note 8 her bakımdan süper bilhassa elde iken
Merhabalar.. tam olarak yazıları okuyamadımda. Bi kaç sorum olacak abilerim., yardımcı olursanız çok sevinirim. Ben note 8 aldım ama cam filmi ve kılıf bulamadm. Nereden temin edebilirim hangi markaları kullanmalıyım. 05052738389 numaram. İyi günler dilerim

Samsung Galaxy Note 8 S8 Plus Tam Kaplayan Kırılmaz Cam Baseusarc - n11.com
Spigen Crystal Hybrid Samsung Galaxy Note 8 Siyah Kılıf - n11.com

Bu ikili güzel oluyor. ben kullanıyorum,,,

celalettinaktas

Doçent
Reaksiyon puanı
34

MrJokes

Doçent
Reaksiyon puanı
283
Screenshot_20171031-023341.jpg sizce bu iyi bir kullanım senaryosu mudur?

Dr.murat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

Bordo38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhabalar arkadaşlar n11 veya gittigidiyor'daki satıcılardan note 8 alan varmı sıkıntı cıktmı dedikleri gibi samsung türkiye garantilimi ? teşekkürler.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Fikrim yok hocam yeni yeni android kullanıyorum sayılabilir.
Onu demiyorum hocam attığınız görüntünün en üstünde ekran yazıyo üstüne tıklayın orda kaç saat ekran kullandığınız yazıyo

Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477
Dostlar bir sorunum var.
Bu Edge Aydınlatması Açık ve Ekran Kapalıyken Her Zaman ayarında olmasına rağmen Edge Aydınlatması yanmıyor, sizlerde durum nedir ?
NOD5mN.jpg

IKrakeN8

Asistan
Reaksiyon puanı
42
note 8 alıcağıma ne alabilirim :D 95 şahin falan olur mu :D

Reaksiyon puanı
113
Dostlar bir sorunum var.
Bu Edge Aydınlatması Açık ve Ekran Kapalıyken Her Zaman ayarında olmasına rağmen Edge Aydınlatması yanmıyor, sizlerde durum nedir ?
Yanıyordur, ancak ilk başta ayarları biraz düşükte. Resimdeki gelişmiş ayarlara gir oradan görünürlüğünü arttırıp ( enini ) ve şeffaflığı %0 yapmalısın.
Yanıyordur, ancak ilk başta ayarları biraz düşükte. Resimdeki gelişmiş ayarlara gir oradan görünürlüğünü arttırıp ( enini ) ve şeffaflığı %0 yapmalısın.
Edit: Ayrıca yanması için telefonu masaya veya başka bir yere ters koyman gerekiyor. Ayarlardaki Ekran kapalı, ekran açık olayı ( tuş kilitliyken veya değilken gibi ).
Edit 2 : Bildirimleri ekranın yüzü masaya filanda baksa yanmıyor. ( sebebi biri seni aramaya bırakana kadar edge ışığı yanıyor, bildirimde durduracak bir şey olmadığından şarjın biter bu sebeple bildirim edgesi sadece ekran açıkken çalışır.

Son düzenleme:

ftpx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bana sorarsanız Spigen Neoflex berbat bir ekran koruyucu. Üzerinde parmak değil tırnak izi kalıyor. Bir ayda kendini kaybetti. Hatta orta tuş olarak kullandığımız kısımda iğrenç bir iz oluşuyor. Bu hafta buff deneyeceğim. 129 TL fiyatı var. İzlenimlerimi yazarım.

Bu arada telefon Samsung garantili Hepsiburada da 4400 e düşmüş. Yanında Dex alırsan o da 200 tl. Bir ayda böyle fiyat düşüşü mü olur arkadaş. İyi ki saatli kampanyadan alıp saati sattım. Çok sinirlenirdim yoksa

Dr.murat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bana sorarsanız Spigen Neoflex berbat bir ekran koruyucu. Üzerinde parmak değil tırnak izi kalıyor. Bir ayda kendini kaybetti. Hatta orta tuş olarak kullandığımız kısımda iğrenç bir iz oluşuyor. Bu hafta buff deneyeceğim. 129 TL fiyatı var. İzlenimlerimi yazarım.

Bu arada telefon Samsung garantili Hepsiburada da 4400 e düşmüş. Yanında Dex alırsan o da 200 tl. Bir ayda böyle fiyat düşüşü mü olur arkadaş. İyi ki saatli kampanyadan alıp saati sattım. Çok sinirlenirdim yoksa

Eyv. Yahu samsung note 8 gerçekten kaliteli bir telefon. Andeoid dünyasında şu anda açık ara lider lakin samsungun en sevmediğim özelliği değer kaybetmesi 5000 alırsın 6 ay sonra 3000 olur. Bu tamamen samsungun hatası samsung piyasaya çok fazla cihaz sürüyor. Halbuki iphone'u o konuda takdir etmek lazım adamların piyasaya süreceği telefon sayısı belli.... çok fazla değişme olmuyor. Ayrıca buff'u denersen kesin yaz buradakiler eminim ki herkes en az 300 lira ekran koruyucuya harcamış ama verim alamamıştır.

Reaksiyon puanı
113
Arkadaşlar Spigen ' in Seramik ekran koruyucusu daha doğrusu ekranı çizilmeden koruyan sıvısını deneyeceğim.

siparişi verdim gelmesini bekliyorum. 1 ay sonra tecrübelerimi sizin ile paylaşırım.

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.kullanan biri olarak sence parmak izi okuyucu nun konumlandırılmasını nasıl buldun sence kullanımı nasıl ?
Valla benim eller büyük çok büyük sıkıntı yaşamadım erişimim kolat oldu arada kamerayaysa dokunduk tabi
Benim pil kullanımın pazartesi sabah 7 de sarj dan çektim bugün çarşamba şuan saat 17.35 ve 24 şarkım var

Ekli dosyalar

• Screenshot_20171101-173259.jpg
    Screenshot_20171101-173259.jpg
    382.9 KB · Görüntüleme: 526
Reaksiyon puanı
113
SORU

Sizin de S pen uçları çok çabuk pisleniyor mu ? 2. ciyi taktım o da simsiyah oldu

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Valla benim eller büyük çok büyük sıkıntı yaşamadım erişimim kolat oldu arada kamerayaysa dokunduk tabi
Benim pil kullanımın pazartesi sabah 7 de sarj dan çektim bugün çarşamba şuan saat 17.35 ve 24 şarkım var
Cevap için teşekkürler iyi günlerde kullanmanız dileğiyle

Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477

Edit: Ayrıca yanması için telefonu masaya veya başka bir yere ters koyman gerekiyor. Ayarlardaki Ekran kapalı, ekran açık olayı ( tuş kilitliyken veya değilken gibi ).
Edit 2 : Bildirimleri ekranın yüzü masaya filanda baksa yanmıyor. ( sebebi biri seni aramaya bırakana kadar edge ışığı yanıyor, bildirimde durduracak bir şey olmadığından şarjın biter bu sebeple bildirim edgesi sadece ekran açıkken çalışır.
Cevap için teşekkür ederim, nasıl yaptım bilmiyorum ama youtube,ta bir video izledikten sonra bi kaç yeri kurcaladım ve oldu, tekrardan teşekkür ederim. ;)

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Note 8 uzun sürede şarj oluyor nerde hızlı şarj ayarlarda biseymi yapicaz

Reaksiyon puanı
113
Note 8 uzun sürede şarj oluyor nerde hızlı şarj ayarlarda biseymi yapicaz
uzun süreden kastın ? 75 dakikada şarj oluyor. %0 ' dan %100 ' e.

Eğer hızlı şarj özelliğini kapattıysan olabilir ama. Ayarlardan arama yerine kablolu hızlı şarj yaz çıkar karşına aktif hale getir. Yanlışıkla kapattın heralde.

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Hayır başka şarj aleti kullanmıyorum bugün sabah 6.30 da sarj taktik 9.15 de 94 du dolmuş hızlı şarj açık

Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477
Hayır başka şarj aleti kullanmıyorum bugün sabah 6.30 da sarj taktik 9.15 de 94 du dolmuş hızlı şarj açık
Neredeyse 3 saat,ten bahsediyorsunuz, benim bildiğim çok daha kısa sürede 1.5 saat civarı sıfırdan yüze doldurması gerekir, ya telefonda bir hata var veya şarj aletinde ki bence sorun şarj aletinde olabilir, şarj kablosunu şarj başlığına tam olarak oturttuğunuza eminmisiniz ?
Telefonu fabrika ayarlarına döndürmeyi deneyebilirsiniz.