Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477
Merhabalar

Kullanan arkadaşlar, boyut size zorluk çıkarıyor mu? Daha önce note2 kullanmıştım, arada da epey bir fark var boyut anlamında... emin olamadım
Merhaba.
Açıkçası büyük 6inc telefon kullanan biri kolay kolay 6inc altına inmez.
Ben Nokia Lumia 1520 den geçtiğim için benim için sorun teşkil etmedi, fakat sizin içinde sorun olacağını sanmıyorum.
Bu arada SPen yani kalem ile büyük ekranda telefon keyfi bambaşka.
Diğer arkadaşları bilemem ancak ben tavsiye ederim. ;)

Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477
Dostlar, galiba bir hata buldum ama tam emin değilim bu yüzden sizlere de sorayım dedim.
Instagram da video izlerken Clear View Kapaklı Kılıf ,ı kapattığımda, video oynamaya devam ediyor, sizlerde de durum böyle mi ve böyle mi olması gerekiyor ?

Bordo38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Sa arkadaşlar iphone 7 plus 128gb note 8 ile takas etmek istiyorum lakin kafama takılanlar var sizce note 8 kapalı kutu jelatinli ama yurt dışı yada 10 15 günlük tr garantili note 8 hangisi ile takas etmemi önerirsiniz nelere dikkat etmem gerekir teşekkür ederim

MrJokes

Doçent
Reaksiyon puanı
283
Note 8 kullanan arkadaşlar telefonu öne arkaya sallar mısınız bi ses geliyor mu

Bordo38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Note 8 kullanan arkadaşlar telefonu öne arkaya sallar mısınız bi ses geliyor mu
Hocam ben kullanmıyorum ama cevaplıyayım muhtemelen herkez'de vardır o ois'den kaynaklanıyor arka kamerayı açın odaklayın sesin azaldıgını fark edersiniz.

MrJokes

Doçent
Reaksiyon puanı
283
Pardon vermeyeceğim olacaktı
--- Gönderi Güncellendi ---
7 plusta yoktu hocam

Bordo38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ben en iyisi gidip sıfıra bakayım

Sorduğum iyi oldu gidiyordu cihaz :D
iPhone'de bu ses çok daha az gelirken samsung'un ois olan telefonlarında daha çok belli oluyor.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben en iyisi gidip sıfıra bakayım

Sorduğum iyi oldu gidiyordu cihaz :D
Örnek foto mesela :D
3.7 megapiksel :D forum daha fazlasını kabul etmiyor
Hatta yarıya böldüm bir de :D
20171026_154354.jpg

MrJokes

Doçent
Reaksiyon puanı
283
Kameraya denecek biriey yok. Ama 1 ayını doldurmadı değişim isteme durumum olabileceği için bir sorunsa vereyim diye dedim. Şimdi biri çıkıp benden gelmiyor diyebilir

Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477
Bixby tuşu+ses kısma+güç tuşuna basın
Teşekkür ederim bilgilendirme için, deneyeceğim. :)
Dostlar bu arada bir bilgilendirme yapayım.
Kablosuz Hızlı Şarj Standı EP-PG950TBEGWW ile birlikte Clear View Stand Kılıf - EF-ZN950CNEGWW kullanırsanız, kılıfı çıkarmanıza gerek yok, kılıfı ile birlikte şarj oluyor. :)

Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477
Dostlar bu arada bir bilgilendirme yapayım.
Kablosuz Hızlı Şarj Standı EP-PG950TBEGWW ile birlikte Clear View Stand Kılıf - EF-ZN950CNEGWW kullanırsanız, kılıfı çıkarmanıza gerek yok, kılıfı ile birlikte şarj oluyor. :)
Dostlar, yine ben. :)
Eski bir Nokia Lumia 1520 kullanıcısı olarak bir şey sormak istiyorum, Nokia Lumia 1520,de Rehber yani Kişiler bölümüne Facebook bağlantısı oluyordu ve bu sayede Facebook Kişileri,nin Profil Fotoğrafları, Nokia Lumia 1520,nin Kişilerinde görünüyordu, böyle bir ayar Note 8,de var mı ?
Kişiler böyle çok boş görünüyor. :(
Örnek Resim.
nokia-lumia-925-kisiler.jpg
Bu soruların cevabı yok galiba ? :(

Dr.murat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar sakın sakın samsung mağazalarında note 8 , s8,s8+ telefonlarınızı samsung satıcısınun gazına gelip ön cam arka kapak ve yanları kaplatmayın. Özel bir kaplatma ile telefonunuzu koruyoruz vb diyorlar ama grk gör ki bu koruma slikon bir madde çok toz tutuyor yapış yapış oluyor hemen sararıyor ve note 8 kalemi kullanılmıyor bile. Slikon bir kılıfın üstünde kalemi kullanmak gibi.

Bordo38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar bu ekran formatı çok sorun oluyormu ? oyunlarda videolarda dedikleri gibi tam ekran yapmak bozukluklara sebeb oluyormu teşekkürler.

Reaksiyon puanı
113
Ekran koruyucusu ile ilgili sizlere bir şey iletmek istiyorum. 130 TL verdiğim ekran koruyucu çöp çıkınca Vatan ' a gidip, birde burdan alıyım dedim. Note 8 ekran koruyucusu var mı diye sorduğumda var ama almayın önermiyoruz dendi, zaman ile kalktığı ekrana dokunma hissiyatını baya bir kötüleştirdiği tarafıma iletildi.

Edit: ayrıca yapıştırmalı olduğundan kaldırdığınız zaman iz bırakıyormuş.

Bilgilerinize,

Dr.murat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ekran koruyucusu ile ilgili sizlere bir şey iletmek istiyorum. 130 TL verdiğim ekran koruyucu çöp çıkınca Vatan ' a gidip, birde burdan alıyım dedim. Note 8 ekran koruyucusu var mı diye sorduğumda var ama almayın önermiyoruz dendi, zaman ile kalktığı ekrana dokunma hissiyatını baya bir kötüleştirdiği tarafıma iletildi.

Edit: ayrıca yapıştırmalı olduğundan kaldırdığınız zaman iz bırakıyormuş.

Bilgilerinize,
Samsung magazasında satılan bu tür ekran koruyucuyu ben şikayet ettim. Mağazada satıldığına göre ürün samsung güvencesi altında bu tür bir ürün satmak onlara yakışmadı bari başkalafı mağdur olmasın.

Reaksiyon puanı
113
Samsung magazasında satılan bu tür ekran koruyucuyu ben şikayet ettim. Mağazada satıldığına göre ürün samsung güvencesi altında bu tür bir ürün satmak onlara yakışmadı bari başkalafı mağdur olmasın.
Aynı zamanda Vatan beni uyarınca Samsung ' a gittim, orada S8 ' e ve S8+ ' a ait ekran koruyucuları gösterip bu modellerin var niye Note 8 ' in yok dediğimde çok şikayet aldık, zamanla kalkma yapıyor, bu yüzden Note 8 ' e üretmediler dedi.

Keşke Samsung Spigen ile anlaşsa da mağazalarında satılsa,

Şuan Neo Flex'in Türkiye ' ye gelmesini bekliyorum stoklar tükendi. En iyi seçenek spigen neo flex oldu yine baseus ' un ki kalktı ve içine toz aldı. Böyle olunca tekrar Spigen kılıfa döndüğümden başka seçeneğim yok zaten. Neo Flex ' i kullanırken kalemi az baştıracaz artık yapacak bir şey yok.

EDİT: Elimde Baseus Note 8 kılıf var, isteyen varsa karşı ödemeli gönderiyim.
Çok ince bir kılıf, sanki telefona kılıf takmamışsınız gibi. Ama ben Samsung fanı olduğum gibi spigen fanı olduğumdan Spigen ' e geri dönüş yaptım :)

Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477
Aynı zamanda Vatan beni uyarınca Samsung ' a gittim, orada S8 ' e ve S8+ ' a ait ekran koruyucuları gösterip bu modellerin var niye Note 8 ' in yok dediğimde çok şikayet aldık, zamanla kalkma yapıyor, bu yüzden Note 8 ' e üretmediler dedi.

Keşke Samsung Spigen ile anlaşsa da mağazalarında satılsa,

Şuan Neo Flex'in Türkiye ' ye gelmesini bekliyorum stoklar tükendi. En iyi seçenek spigen neo flex oldu yine baseus ' un ki kalktı ve içine toz aldı. Böyle olunca tekrar Spigen kılıfa döndüğümden başka seçeneğim yok zaten. Neo Flex ' i kullanırken kalemi az baştıracaz artık yapacak bir şey yok.

EDİT: Elimde Baseus Note 8 kılıf var, isteyen varsa karşı ödemeli gönderiyim.
Çok ince bir kılıf, sanki telefona kılıf takmamışsınız gibi. Ama ben Samsung fanı olduğum gibi spigen fanı olduğumdan Spigen ' e geri dönüş yaptım :)
Clear View Stand Kılıf kullandınız mı ?

Bordo38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Selamlar arkadaşlar 18:5:9 çok sıkıntı çıkarıyormu oyunlarda videolarda ? hoşunuza gittimi ? teşekkürler.

Fatih köken

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar.. tam olarak yazıları okuyamadımda. Bi kaç sorum olacak abilerim., yardımcı olursanız çok sevinirim. Ben note 8 aldım ama cam filmi ve kılıf bulamadm. Nereden temin edebilirim hangi markaları kullanmalıyım. 05052738389 numaram. İyi günler dilerim

celalettinaktas

Doçent
Reaksiyon puanı
34
Merhabalar.. tam olarak yazıları okuyamadımda. Bi kaç sorum olacak abilerim., yardımcı olursanız çok sevinirim. Ben note 8 aldım ama cam filmi ve kılıf bulamadm. Nereden temin edebilirim hangi markaları kullanmalıyım. 05052738389 numaram. İyi günler dilerim
N11 de gg de bit sürü ürün var. Oralardan arayın bence.