gorkemmalp

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Phone Info bölümünde sadece Knox Sürümü yazıyor.
Download Mode,a nasıl giriş yapılıyor ?
Bendeki Phone İnfo'da işaretlediğim yerde yazıyo ama siz de neden yazmıyor bilmiyorum.

Download Mode için telefon kapalı konumda iken ses kısma+ana ekran+güç tuşlarına aynı anda basılı tutmalısın gelen ekranda bir kez ses açma tuşuna bastığında Download Mode açılır.
7f9db0cb032f7a021a7bf65475b6f453.jpg

Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477
Bendeki Phone İnfo'da işaretlediğim yerde yazıyo ama siz de neden yazmıyor bilmiyorum.

Download Mode için telefon kapalı konumda iken ses kısma+ana ekran+güç tuşlarına aynı anda basılı tutmalısın gelen ekranda bir kez ses açma tuşuna bastığında Download Mode açılır.
7f9db0cb032f7a021a7bf65475b6f453.jpg
Sizin telefon S7 edge, benim telefon Note 8.
Note 8,e göre anlatırsanız sevinirim.

gorkemmalp

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Pardon kardeşim yaa ben Note 8'de ana menü tuşu olmadığını unuttum bir an kusura bakma ama phone info'da yine de fark etmemesi lazım [emoji16]

gorkemmalp

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Sanırım Note 8 için de işlem aynı sadece home butonu yerine Bixby tuşuna basman gerek yani ses kısma+bixby tuşu+güç tuşu şeklinde olucak

Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477
Çok soru sordum ama kusura bakmayın lütfen, telefonu bilgisayara bağlamak için hangi programı kullanıyorsunuz, Samsung Kies yükledim fakat uyumsuz telefon gibi bir şey diyor.
Orijinal Windows 10 Home 64Bit kullanıyorum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Çok soru sordum ama kusura bakmayın lütfen, telefonu bilgisayara bağlamak için hangi programı kullanıyorsunuz, Samsung Kies yükledim fakat uyumsuz telefon gibi bir şey diyor.
Orijinal Windows 10 Home 64Bit kullanıyorum.
Samsung kies Android'in eski sürümleri için
Sizin Samsung Smart Switch yüklemeniz gerekiyor

Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477
Samsung kies Android'in eski sürümleri için
Sizin Samsung Smart Switch yüklemeniz gerekiyor
Lütfen çok bilmişlik veya ukalalık olarak algılamayın ancak, yazılım kurtarma ve yeni yazılım yükleme harici Apowersoft Telefon Yöneticisi,nin yanında Samsung Smart Switch bir hayli boş geldi bana.
Eğer denemedi iseniz, mutlaka Apowersoft Telefon Yöneticisi,ni tavsiye ederim.
Bu arada sizinde başka bir öneriniz var ise öğrenmek isterim. :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Lütfen çok bilmişlik veya ukalalık olarak algılamayın ancak, yazılım kurtarma ve yeni yazılım yükleme harici Apowersoft Telefon Yöneticisi,nin yanında Samsung Smart Switch bir hayli boş geldi bana.
Eğer denemedi iseniz, mutlaka Apowersoft Telefon Yöneticisi,ni tavsiye ederim.
Bu arada sizinde başka bir öneriniz var ise öğrenmek isterim. :)
Benim PC-Telefon ilişkim biraz garip. Bu tarz uygulamalara ihtiyacım olmuyor. Samsung Smart Switch'de işimi görüyor sık sık bağlama ihtiyacı duymuyorum. O yüzden böyle uygulamaları hiç araştırmadım. Bu uygulamanın Samsung Smart Switch'e karşı üstünlüğü ney?
Telefonu formatlama ihtiyacım olursa rehberi SIM kart'a yedekler veya vcf alır fotoğrafları kendim yedekler uygulamaları formattan sonra tekrar eleye eleye kurarım.(Nadiren Smart Switch'den hepsini tekrar yüklerim kaldı ki nadiren format atarım ihtiyaç olmuyor böyle uygulamalara da sadece format attığımda ihtiyacım oluyor).

Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477
Benim PC-Telefon ilişkim biraz garip. Bu tarz uygulamalara ihtiyacım olmuyor. Samsung Smart Switch'de işimi görüyor sık sık bağlama ihtiyacı duymuyorum. O yüzden böyle uygulamaları hiç araştırmadım. Bu uygulamanın Samsung Smart Switch'e karşı üstünlüğü ney?
Telefonu formatlama ihtiyacım olursa rehberi SIM kart'a yedekler veya vcf alır fotoğrafları kendim yedekler uygulamaları formattan sonra tekrar eleye eleye kurarım.(Nadiren Smart Switch'den hepsini tekrar yüklerim kaldı ki nadiren format atarım ihtiyaç olmuyor böyle uygulamalara da sadece format attığımda ihtiyacım oluyor).
Bu uygulamanın Samsung Smart Switch'e karşı üstünlüğü ney ?
Sanırım menüsünü göstersem ne demek istediğimi anlayacaksınız. ;)
d7GA0L.jpg

Brykhia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Mavi renginin gelip gelmeyeceği hakkında Kesin bilgi sahibi olan var mı ? N11 de 3993 TL yi görmüş nasıl bu kadar ucuza satıyorlar ve güvenilir mi ?

atik posta

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Samsung'un hiçbir telefonuna 5 kuruş vermem.

Bordo38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Sa arkadaşlar iphone 7 plus 128gb ile yurt dışından alınma kapalı kutu note 8 ile takas edilirmi ?

atik posta

Asistan
Reaksiyon puanı
54
celalettinaktas yapılan yorumları merak edip okuyorum. Bunu anlamayacak ne var? Yeni çıkanlar ne kadar iyi-kötü-kaliteli-kalitesiz vs. teknolojiyi de mi takip etmeyelim? Apple severler samsung bölümüne, samsung severler apple bölümüne girmesin mi? Bu teknoloji, illa hepsini sevmek zorunda değiliz ki. İyi kötü takip etmek gerek. O yaptığım yorum apple içinde geçerli. O kadar fahiş fiyat ki, o bakımdan 1 kuruş vermem dedim. 2 aylık maaşım ile anca alabiliyorum; ama ev kredisi, faturalar, mutfak, ihtiyaç vs. zor. Maaşın yarısı krediye gidiyor. Yalnız samsung alacağıma 5k tl ye, apple alırım. Sen hiç applenin bir uçakta 200 ya da başka bir yerde telefon dağıttığını gördün mü? Bence bu bir özel'liktir. Yani samsung genele, apple özele hitap ediyor. Oysaki 4 yıldır s4 mini kullanıyorum ve memnunum.

Son düzenleme:

celalettinaktas

Doçent
Reaksiyon puanı
34
Şunun için yazdım. Biz bu cihazı kullanıyoruz. Burada cihazla ilgili sorunları, özellikleri uygulamalatı konuşmak tartışmak istiyoruz. Mesele spene özel ne uygulama var. Ne işe yarıyor yada cihaza optimize hangi oyun var tema var bunları konuşmak istiyoruz. Bundan sebep de buraya gelip 5 kuruş etmez demek sadece yeni yartışmaları yaratıp, biz cihaz kullanıcılarının bu başlıktan faydalanmasına engel oluyor. Çünkü sizin yazdığınız mesaja burada birilerinin sayfalarca mesaj yazcağınıda biliyorsunuz bence. O yüzden diyorum ki zaten sizin için bir bedeli yoksa cihazın, bu tarz tartışma ortamları yaratarak bizim faydalanmamıza engel olmaya gerek yok. Derdim bu.
Bana sorarsanızda x hariç apple 5 para etmez. Adamlar iphone 6 dan beri aynı kasayı satıyor millete. Ama gidipte bunu apple başlığında yazmıyorum.

celalettinaktas

Doçent
Reaksiyon puanı
34
Estağfirullah, amacım sizi rencide etmek falan değil. Sadece gidip ne apple ben para etnez diyen androidcileri nede butaya gelip yzn applecıları tasvip etmiyorum. Bu başlıklarda cihazın kusuru tartışılmalı ama iyi ve faydalı yönlerinide görebilmeli öğrenebilmeliyiz derdim bu sadece.

Reaksiyon puanı
113
Samsung'un hiçbir telefonuna 5 kuruş vermem.
Neden vermeyeceğini en başta yazsaydın bu kadar tepki almazdın, herkes fikrine saygı duyardı. Ama direk ben vermem der geçersen olmaz dost.

Biri uçakta bedava dağıtıyor, biri dağıtmıyor olayı da çok saçma olmuş. :D Kimin tüketiciye değer verdiği ortada, Kendini özel hissetmek için gereksiz birşeye daha fazla para vermek insanı kendine özel hissetirmez. Enayi gibi hissettirir.

hade yoluna, merak edenlerin kafalarını karıştırma.

Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477
Dostlar bu ışık sızması denilen şey nerede oluyor, ya benim gözüm görmüyor ya da bende yok.
Ben Gold Clear View Kapaklı Kılıf ile kullandığım için aslında benim için sorun teşkil etmiyor. :)

Bordo38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Dostlar bu ışık sızması denilen şey nerede oluyor, ya benim gözüm görmüyor ya da bende yok.
Ben Gold Clear View Kapaklı Kılıf ile kullandığım için aslında benim için sorun teşkil etmiyor. :)
karanlıkta incelemeniz mümkünmüdür ?

atik posta

Asistan
Reaksiyon puanı
54
FlyingSpacePanda tepki fln yok Uçan Panda :) Olmayan yerinden tepki yapma. Konuyu uzatmanın lüzumu yok. Hadi yoluna yaylan.

Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477
karanlıkta incelemeniz mümkünmüdür ?
Var gibi de, yok gibi de, daha önce de dediğim gibi ben Gold Clear View Kapaklı Kılıf ile kullandığım için, benim için sorun yok, ben canavarın keyfini çıkarıyorum. ;)

Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477
Dostlar, yine ben. :)
Eski bir Nokia Lumia 1520 kullanıcısı olarak bir şey sormak istiyorum, Nokia Lumia 1520,de Rehber yani Kişiler bölümüne Facebook bağlantısı oluyordu ve bu sayede Facebook Kişileri,nin Profil Fotoğrafları, Nokia Lumia 1520,nin Kişilerinde görünüyordu, böyle bir ayar Note 8,de var mı ?
Kişiler böyle çok boş görünüyor. :(
Örnek Resim.
nokia-lumia-925-kisiler.jpg

Kemal Şengül

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar

Kullanan arkadaşlar, boyut size zorluk çıkarıyor mu? Daha önce note2 kullanmıştım, arada da epey bir fark var boyut anlamında... emin olamadım