20 Temmuz 2017
6,858
5,171
293
Merhaba arkadaşlar, bu forum a Dh den geldim, ordan sıkıldım, artık sizinleyiz.
Note 8 ikinci el de Ev kur satışı kapalı kutu Cihaz lar dolanıyor. 3500tl gibi oynuyor fiyatlar. Aslında mi note 3 alacaktım fakat bu fiyatları duyunca ilgimi çekti. 3200 civarına denk gelirse alacam. Sorun şu ki ben telefon a pek özen göstermem. Sürekli düşürürüm. Daha önceki telefonum gflex 2 ekran kırılmadı ama bu telefon için ne diyorsunuz.
Ona göre koruma amaçlı yatırım yapmalısınız

prewett

Öğrenci
22 Ekim 2012
8
2
3
Herhangi bir uygulamadayken ana ekran düğmesine bastığınızda yarım saniyelik bir gecikme yaşıyorsanız ve benim gibi bu durumdan rahatsızsanız ayarlardan tek ek kullanım modunu kapatin ya da alt köşelerden kaydırma seçeneğini aktive edin. Home buttonu seçeneğinde, cihaz 3 adet dokunuş için bekliyor ve sinir edici bir gecikme ortaya çıkıyor. Belki benim durumumda olanlar vardır diyerek paylaşmak istedim.

4 Eylül 2017
183
113
43
31
Merhaba arkadaşlar, bu forum a Dh den geldim, ordan sıkıldım, artık sizinleyiz.
Note 8 ikinci el de Ev kur satışı kapalı kutu Cihaz lar dolanıyor. 3500tl gibi oynuyor fiyatlar. Aslında mi note 3 alacaktım fakat bu fiyatları duyunca ilgimi çekti. 3200 civarına denk gelirse alacam. Sorun şu ki ben telefon a pek özen göstermem. Sürekli düşürürüm. Daha önceki telefonum gflex 2 ekran kırılmadı ama bu telefon için ne diyorsunuz.
Kırılır yazık olur, Spigen de Thin Fit 360 var. Hem kılıf hemde ekran koruyucu alırsan tavsiye ederim. Diğer piyasadaki ekran koruyucular beş para etmez.

gogobaba

Asistan
19 Şubat 2007
103
46
28
Samsung Galaxy S9 ile birlikte düşer. Genelleme yaparsak bu şekilde oluyor. Eylüy 2018 itibariyle düşme garantileşir.
Tahminen en fazla yaz dönemine kadar kur farkı, vergi vs değişiklikleri hariç 100 usd veya 100 euro gibi fiyat düşüklüğü olacağını düşünmüyorum.
Ama distrübütör , ithalatöçı ve bayiler için duyduğumuz çok yüksek kar marjlarını düşürdüklerinde ortaya bazen güzel indirimler oluşabiliyor.

Ayrıca note 8 in şu anda rakiplerinden duyurulan cazip telefonlar ortada çok duyum yapmadığından aşırı fiyat oynaması gene beklenmiyor.

bankaların kredi kartlarına bin TL üzerine 100 TL bonus gibi kampanyaya denk getirip, günün , haftanın fırsatı gibi promasyon fiyatı yakalanınca iyi olur.

ben misal olarak ilk çıktığında saat + note8 + hatta bazı sigorta, kasko, hediye ile alanları takdir ediyorum. Ben yılın son gününe siparişimi zor yetiştirdim, ithalatçı garantili alabildim, ePttAvm den aldığımdan banka kartına bonus kazanamadım. Birde bankama telefonu kredi kartımdan tek çekim yerine 3 takside böl diyerek cuzi bir fark verdim. Ama aldığıma memnunum. yaza kadar aldığım fiyattan aşağı elbette düşer. ama varsın olsun, bir önceki ceptelefonum kanverme sonrası başım dönüpte akrabosiler yapıp yere çarpınca ekran çatırt :( ehh mecbur alım işini hızlandırdım. yoksa ianaın s9 çıkınca ya kadar almama diyordum. s9 çıkınca istediğim telefon note8 düşer beklentisindeydim. Yani aralık 2017 de almasaydım, aralık 2018 de alacaktım zaten :p

vayy be note 8 sen neymişsin bana ince hesaplar yaptırtıyorsun. tüm planlarımı altüst ettin. ne sevdaymış bu NOtE8 sevdası.

halende ekrana koruyucu , yok bu kılıf kaba incesi olsun, aceba kılıf ve ekran koruma olmasa ne güzel bir ince telefon, aman sabun gibi bu ne biçim telefon elde avuçta durmuyor, içsesleriyle dolanıyoruz :p

Keşke amiral gemi telefonlar en fazla 200 USD ye satılsa da bu kadar çelişkiler yaşamasak. Elinoğlu amiralgemisi ceptelefon katili telefon üretip 100-200 USD ye satıyor. Bizim de keşke bu tür telefonlarımız olsada alsak.

NOT: konuyu uzattım, dağıttım, yaydım falan ama kkusura bakmayın. Kapitalist düzen , fahiş fiyatlar, faan filan tırlattım.

Seneye kadar düşmeyecek gibi

Death Mark

Guru
Emektar
16 Ocak 2017
23,429
15,465
8,958
Samsung Galaxy S9 ile birlikte düşer. Genelleme yaparsak bu şekilde oluyor. Eylüy 2018 itibariyle düşme garantileşir.
Tahminen en fazla yaz dönemine kadar kur farkı, vergi vs değişiklikleri hariç 100 usd veya 100 euro gibi fiyat düşüklüğü olacağını düşünmüyorum.
Ama distrübütör , ithalatöçı ve bayiler için duyduğumuz çok yüksek kar marjlarını düşürdüklerinde ortaya bazen güzel indirimler oluşabiliyor.

Ayrıca note 8 in şu anda rakiplerinden duyurulan cazip telefonlar ortada çok duyum yapmadığından aşırı fiyat oynaması gene beklenmiyor.

bankaların kredi kartlarına bin TL üzerine 100 TL bonus gibi kampanyaya denk getirip, günün , haftanın fırsatı gibi promasyon fiyatı yakalanınca iyi olur.

ben misal olarak ilk çıktığında saat + note8 + hatta bazı sigorta, kasko, hediye ile alanları takdir ediyorum. Ben yılın son gününe siparişimi zor yetiştirdim, ithalatçı garantili alabildim, ePttAvm den aldığımdan banka kartına bonus kazanamadım. Birde bankama telefonu kredi kartımdan tek çekim yerine 3 takside böl diyerek cuzi bir fark verdim. Ama aldığıma memnunum. yaza kadar aldığım fiyattan aşağı elbette düşer. ama varsın olsun, bir önceki ceptelefonum kanverme sonrası başım dönüpte akrabosiler yapıp yere çarpınca ekran çatırt :( ehh mecbur alım işini hızlandırdım. yoksa ianaın s9 çıkınca ya kadar almama diyordum. s9 çıkınca istediğim telefon note8 düşer beklentisindeydim. Yani aralık 2017 de almasaydım, aralık 2018 de alacaktım zaten :p

vayy be note 8 sen neymişsin bana ince hesaplar yaptırtıyorsun. tüm planlarımı altüst ettin. ne sevdaymış bu NOtE8 sevdası.

halende ekrana koruyucu , yok bu kılıf kaba incesi olsun, aceba kılıf ve ekran koruma olmasa ne güzel bir ince telefon, aman sabun gibi bu ne biçim telefon elde avuçta durmuyor, içsesleriyle dolanıyoruz :p

Keşke amiral gemi telefonlar en fazla 200 USD ye satılsa da bu kadar çelişkiler yaşamasak. Elinoğlu amiralgemisi ceptelefon katili telefon üretip 100-200 USD ye satıyor. Bizim de keşke bu tür telefonlarımız olsada alsak.

NOT: konuyu uzattım, dağıttım, yaydım falan ama kkusura bakmayın. Kapitalist düzen , fahiş fiyatlar, faan filan tırlattım.

Önemli değil bende almayı düşünüyorum TR bazı internet sitelerinden 3500 tl ye kadar düşürse alıcağım çünkü kılıf ekran koruyucu ve kılıf olarak Spigenin slim armor ve nano Liquid i de sipariş vericem 3700 tl tutar olucak daha önce kredi kartından bu kadar büyük maddi bir miktarda cihaz almamıştım araştıracağım en güvenli en ucuz satan siteden alacağım Note 8 güzel bir cihaz alabileceğimiz en son bir amiral gemisi olabilir benim için aksi taktirde Note 9 lar falan çıktıktan 2 sene boyunca 3500 tl ye ineceğini hiç sanmıyorum

gogobaba

Asistan
19 Şubat 2007
103
46
28
şu andaki durum.

Almadan En ucuz Samsung Galaxy Note 8 Cep Telefonu fiyatını anında bulun. Tüm fiyatlar, likler ve yorumlar. Akakçe karşılaştırmalı alışveriş platformu

Tüm fiyat seçenekleri (55)

SıralaEn ucuzKargo dahilSatıcı puanıFiltrele

Bugün Kargo: Satıcıdan iletilen son kargo saatine göre bugün kargolanan ürünlerKolay Sipariş: Akakçe Kolay Sipariş® sistemiyle doğrudan satın alınabilen ürünler
Distribütör: Garantisi markanın üreticisi veya yetkili distribütörü tarafından sağlanan ürünler

---- Mesajlar birleştirildi ----

tabi banka kartlarına bonus ta önemli çoğumuz için. yani 100 TL bonus/wadaa/puan iyi bir avantaj.

cimride ki son durum.
Orkide Grisi3.344,00 TLStar WarsFiyatı YokturPembe3.369,00 TLMaviFiyatı YokturAltın Sarısı3.940,00 TLSiyah3.318,90 T

Mağaza Puanı 9.8Samsung Galaxy Note 8 64GB Cep TelefonuGittigidiyor’da 100 TL’ye varan Worldpuan hediye+ Kargo ÜcretiAynı Gün KargoSponsor3.339,00 TL

Mağaza Puanı 9.2Samsung Galaxy Note 8 64Gb GoldHızlı ve Hesaplı Alışverişin Adresi Hızlıal.com!Ücretsiz Kargo3 Günde KargoEn Ucuz3.299,00 TLMağaza Puanı 8.1Samsung Galaxy Note 8 64Gb Siyah - İthalatçı Firma GarantiliTeknoloji Alışveriş SitesiÜcretsiz KargoEn Ucuz3.299,00 TLMağaza Puanı 9.8SAMSUNG GALAXY NOTE 8 ÇİFT SİM CEP TELEFONU500 TL’ye Varan İndirim Kuponu Fırsatı!+ Kargo Ücreti3.318,90 TLMağaza Puanı 9.8Samsung Galaxy Note 8 64 GB Dual Sim (İthalatçı Garantili) - Pembe“Türkiye'de ilk defa alışveriş kredisi burada!’’Ücretsiz KargoAynı Gün Kargo3.344,00 TLMağaza Puanı 9.5Samsung Galaxy Note 8 N9500 64 GB Dual Sim Pembe Cep Telefonu İthalat GarantiliEn ucuz teknoloji fiyatlarını arayanlara incehesap.comÜcretsiz KargoAynı Gün Kargo3.369,00 TLMağaza Puanı 9.8Samsung Galaxy Note 8 64gb Cep Telefonu (İthalatçı Garantili)Ücretsiz Kapıda Ödeme Avantajı!Ücretsiz Kargo3.439,00 TLMağaza Puanı 9.4Samsung Galaxy Note 8 64GB Pembe Dual Sim Cep TelefonuÜst Üste 2 Defa Tüketici Kalite Ödülü Alan Güvenilir SiteÜcretsiz KargoAynı Gün Kargo3.799,00 TLSAMSUNG GALAXY N9500 NOTE 8 DUAL SİM SİYAH (İTH)İster Al, İster Sat+ Kargo Ücreti3 Günde Kargo3.937,65 TLMağaza Puanı 9.6Samsung Galaxy Note 8Fastpay %10 indirim, 75TL Worldpuan, Tüm Kartlara 9 Taksit+ Kargo Ücreti4.149,00 TLMağaza Puanı 9.2SAMSUNG GALAXY NOTE 8 SM-N950F 64GB 12Mp (2017) ALTIN- SAMSUNG TR GARANTİLİDİR SM-N950FZDATURTüm Ürünlerde Geçerli İlave Havale İndirim Fırsatı!Ücretsiz KargoAynı Gün Kargo4.225,67 TLSamsung Galaxy Note 8 64 GB (Samsung Türkiye Garantili)Saat 16:00'a kadar verilen Siparişler Aynı Gün Kargo!+ Kargo Ücreti4.299,00 TLMağaza Puanı 9.7Samsung Galaxy Note8+ Kargo Ücreti4.699,00 TLMağaza Puanı 9.3Samsung Galaxy Note 8 N950 Akıllı Telefon (Altın)Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo+ Kargo Ücreti4.999,00 TLN950F-ALTIN Galaxy Note 8 64GB 6.3'' 12MP Altın Sarısı+ Kargo Ücreti5.489,95 TLSAMSUNG Galaxy Note 8 64GB 6.3" 12MP Altın Sarısı+ 11,90 TL Kargo2 Günde Kargo5.604,00 TL

Son düzenleme:

Sahilmb07

Öğrenci
2 Aralık 2017
69
6
8
44
Ekran koruyucuya bu kadar takılmamak lazım amoled ekranlar kolay kolay çizilmiyor 4 sene note 4 kullandım ekran koruyucu kullanmadım en ufak bir çizik olmadı

Note 8 orjinal teması bende yok üstünde yüklü gelmiyormu nasıl iş anlamadım

Son düzenleme:
4 Eylül 2017
183
113
43
31
Bide yüz tanıma teknolojisinin sadece gündüz iyi çalışması

Yeni cihazlarda hem göz tanıma hemde yüz tanımanın aynı ayna çalışacağı yönünde dedikodular mevcut. Bu sayede göz tanımanın almadığı yerlerde yüz tanıma, yüz tanımanın almadığı yerlerde göz tarama çalışacakmış.

Yeni cihazlara geldikten sonra güncelleme ile sağlanan bir şey ise eski cihazlara da gelebilir.

Ekran koruyucuya bu kadar takılmamak lazım amoled ekranlar kolay kolay çizilmiyor 4 sene note 4 kullandım ekran koruyucu kullanmadım en ufak bir çizik olmadı

Tecrübe ile sabit kılcal çizikler olabilir, ekranı sağa sola hareket ettirdiğimde gözüme çarpıyor. :)

Önemli değil bende almayı düşünüyorum TR bazı internet sitelerinden 3500 tl ye kadar düşürse alıcağım çünkü kılıf ekran koruyucu ve kılıf olarak Spigenin slim armor ve nano Liquid i de sipariş vericem 3700 tl tutar olucak daha önce kredi kartından bu kadar büyük maddi bir miktarda cihaz almamıştım araştıracağım en güvenli en ucuz satan siteden alacağım Note 8 güzel bir cihaz alabileceğimiz en son bir amiral gemisi olabilir benim için aksi taktirde Note 9 lar falan çıktıktan 2 sene boyunca 3500 tl ye ineceğini hiç sanmıyorum

Spigen Nano Liquid sıvı ?? Bence almamalısın. Toz ve parmak izi tutmaz deniyor ama tutuyor. Ayrıca direk Spigen Türkiye ile konuştum darbeye karşı koruması yok,

Neo Flex ' i de almamalısın. Kalem ile kullanım sonrası çökme yapıyor, sonrasında kalem ile tekrar kullanımda çökmelere kalem takılıyor.

Yeni çıkardıkları Thin Fit 360 Kılıf ve Ekran koruyucuyu tavsiye ederim. Piyasadaki en iyi şuan o.

Ekran koruyucu almak istiyorum fakat sürekli bir şikayet bir kötü yorumlar okuyorum piyasadakiler hakkında sizin öneriniz varsa cevaben link paylaşırmısınız lütfen.

Spigen Thin Fit 360 , Hem ekran koruyucu hem kılıf, tavsiye ederim.

Neo flex ve Nano Liquid den uzak dur.

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Beyler ve bayanlar ekran sürelerinizi ve kac saatlik bir kullanımda ne şartlarda aldığınızi atabilir misiniz?

Death Mark

Guru
Emektar
16 Ocak 2017
23,429
15,465
8,958
Yeni cihazlarda hem göz tanıma hemde yüz tanımanın aynı ayna çalışacağı yönünde dedikodular mevcut. Bu sayede göz tanımanın almadığı yerlerde yüz tanıma, yüz tanımanın almadığı yerlerde göz tarama çalışacakmış.

Yeni cihazlara geldikten sonra güncelleme ile sağlanan bir şey ise eski cihazlara da gelebilir.

Tecrübe ile sabit kılcal çizikler olabilir, ekranı sağa sola hareket ettirdiğimde gözüme çarpıyor. :)

Spigen Nano Liquid sıvı ?? Bence almamalısın. Toz ve parmak izi tutmaz deniyor ama tutuyor. Ayrıca direk Spigen Türkiye ile konuştum darbeye karşı koruması yok,

Neo Flex ' i de almamalısın. Kalem ile kullanım sonrası çökme yapıyor, sonrasında kalem ile tekrar kullanımda çökmelere kalem takılıyor.

Yeni çıkardıkları Thin Fit 360 Kılıf ve Ekran koruyucuyu tavsiye ederim. Piyasadaki en iyi şuan o.

Spigen Thin Fit 360 , Hem ekran koruyucu hem kılıf, tavsiye ederim.

Neo flex ve Nano Liquid den uzak dur.

Çizklere ve düşürmelere dayanıklı gerisi hikaye zaten ne çökmesi varmış Sdn başka cihazlara bir sürü işkence yaptı onlarda öyle bir şey görmedim

4 Eylül 2017
183
113
43
31
Çizklere ve düşürmelere dayanıklı gerisi hikaye zaten ne çökmesi varmış Sdn başka cihazlara bir sürü işkence yaptı onlarda öyle bir şey görmedim

Neo Flex yumuşak madde olduğu için kalem ile kullanınca çöküyor, hatta bu yüzden Spigen bana 1 kutu Neo Flex bedava gönderdi.

Spigen Nano Liquid sıvıda toz tutmaz ve parmak izi tutmaz diyorlar ama tutuyor, Ayrıca Spigen Türkiye ' yi arayıp darbe işini sordum korumaz dediler.

Bu 2 ürünü de kullandım. Spigen Thin Fit 360 öneriyorum, en iyisi o.

@SpigenTürkiye , arkadaşları bilgilendirebilir misiniz ? 20 sayfadır ekran koruyucusu tartışması var.

Neo Flex, Nano Liquid Sıvı ve Thin Fit 360 ile ilgili bilgiler verirseniz sevinirim.

Teşekkürler,

Son düzenleme:

Death Mark

Guru
Emektar
16 Ocak 2017
23,429
15,465
8,958
Neo Flex yumuşak madde olduğu için kalem ile kullanınca çöküyor, hatta bu yüzden Spigen bana 1 kutu Neo Flex bedava gönderdi.

Spigen Nano Liquid sıvıda toz tutmaz ve parmak izi tutmaz diyorlar ama tutuyor, Ayrıca Spigen Türkiye ' yi arayıp darbe işini sordum korumaz dediler.

Bu 2 ürünü de kullandım. Spigen Thin Fit 360 öneriyorum, en iyisi o.

@SpigenTürkiye , arkadaşları bilgilendirebilir misiniz ? 20 sayfadır ekran koruyucusu tartışması var.

Neo Flex, Nano Liquid Sıvı ve Thin Fit 360 ile ilgili bilgiler verirseniz sevinirim.

Teşekkürler,

Neo flex ten bahsetmiyorum nano Liquid den bahsediyorum

4 Eylül 2017
183
113
43
31
Neo Flex'i biliyorum kullanıcılar şikayetçi fakat nano Liquid da böyle bir şey söz konusu olamaz

Nano Liquid deki sorun toz ve parmak izi tutmaz demelerine rağmen tutması. Ayrıca darbeyi korumuyor ve 6 ayda bir o sıvıyı değiştirmek gerekiyor. 6 ayda bir para vereceğine Spigen Thin fit 360 alsın diyorum insanlara, kullandığım için paylaşayım dedim.

Death Mark

Guru
Emektar
16 Ocak 2017
23,429
15,465
8,958
Nano Liquid deki sorun toz ve parmak izi tutmaz demelerine rağmen tutması. Ayrıca darbeyi korumuyor ve 6 ayda bir o sıvıyı değiştirmek gerekiyor. 6 ayda bir para vereceğine Spigen Thin fit 360 alsın diyorum insanlara, kullandığım için paylaşayım dedim.

6 ay bir süreçte çok kısa değil kir tutma falan onlar hikayede çizilmeye ve ufak darbelere karşı dayanıklı bir sürü testleri yapıldı oturmayacak uyumlu olmama gibi bir olasılığı yok

4 Eylül 2017
183
113
43
31
6 ay bir süreçte çok kısa değil kir tutma falan onlar hikayede çizilmeye ve ufak darbelere karşı dayanıklı bir sürü testleri yapıldı oturmayacak uyumlu olmama gibi bir olasılığı yok

Küçük darbelere, anahtar çizilmelerine karşı dayanıklı onlarda sıkıntı yok. Ama 6 ay içerisinde inceldi mi o tabaka incelmedi kimse bilemez. Ayrıca tahmin edersin telefonu alıp ekran koruyucusuna yatırdığı paraya acıyan veya veremeyecek insanlar var. Benim amacım 1 kere alsınlar tam alsınlar diye.

Death Mark

Guru
Emektar
16 Ocak 2017
23,429
15,465
8,958
Küçük darbelere, anahtar çizilmelerine karşı dayanıklı onlarda sıkıntı yok. Ama 6 ay içerisinde inceldi mi o tabaka incelmedi kimse bilemez. Ayrıca tahmin edersin telefonu alıp ekran koruyucusuna yatırdığı paraya acıyan veya veremeyecek insanlar var. Benim amacım 1 kere alsınlar tam alsınlar diye.

Ama Galaxy Note 8'i alacaklar insanların acı çekeceği zannetmiyorum piyasa değeri 4200-5500 tl civarı olan cihaza paran veren o koruyucuyu her türlü alır 3 kez alsa 300tl edecek daha sonrasındada gerek kalacağını zannetmiyorum ileride daha uzun zaman iddia eden koruyucu modelleri de çıkacak zaten

4 Eylül 2017
183
113
43
31
Ama Galaxy Note 8'i alacaklar insanların acı çekeceği zannetmiyorum piyasa değeri 4200-5500 tl civarı olan cihaza paran veren o koruyucuyu her türlü alır 3 kez alsa 300tl edecek daha sonrasındada gerek kalacağını zannetmiyorum ileride daha uzun zaman iddia eden koruyucu modelleri de çıkacak zaten

Spigen çıkardı işte thin fit 360 daki ekran koruyucusu ondan diyorum :) 300 TL koymaz ama ekran kırılınca 2000 TL biraz sarsar :)

Death Mark

Guru
Emektar
16 Ocak 2017
23,429
15,465
8,958
bu konuşmadan ikimizde haklı çıkamayacağız gibi :) Kişi tercihlerine bırakalım, bende kullandığım için bilgilendirme amaçlı yorum yapmış olayım :)
Seni anlıyorum haklısın şuna değinelim neo flex'in de bir süre sonra kalkma kabarcık oluşma kılıf takılıyken cihazı usb soketinden şarj edince bazı sıkıntı yaratabilen durumlar söz konusu olucak bir kullanıcı öncelikle dediğin gibi onu bir almalı daha sonra bir problem olursa 1 tane de nano liquid bulundursun uzun bir süre sonra onu kullanır sıkıntı olmaz

4 Eylül 2017
183
113
43
31
Seni anlıyorum haklısın şuna değinelim neo flex'in de bir süre sonra kalkma kabarcık oluşma kılıf takılıyken cihazı usb soketinden şarj edince bazı sıkıntı yaratabilen durumlar söz konusu olucak bir kullanıcı öncelikle dediğin gibi onu bir almalı daha sonra bir problem olursa 1 tane de nano liquid bulundursun uzun bir süre sonra onu kullanır sıkıntı olmaz

1 ay önce deseniz haklısınız bende öncesinde 2 kutu Neo Flex bitirip ( 4 tane ) sonra Nano Liquid aldım, yapacak bir şey yok diye kullanıyordum. Sonra Thin fit 360 geldi. Aldım taktım onu kafa rahat :) Diğer insanların benim izlediğim yolu izlemesine gerek yok direk sonuca ulaşsınlar :D

Yoksa sizde benim gibi çok para harcadınız, insanlar da mı harcasın diyorsunuz ? :p :D

Death Mark

Guru
Emektar
16 Ocak 2017
23,429
15,465
8,958
1 ay önce deseniz haklısınız bende öncesinde 2 kutu Neo Flex bitirip ( 4 tane ) sonra Nano Liquid aldım, yapacak bir şey yok diye kullanıyordum. Sonra Thin fit 360 geldi. Aldım taktım onu kafa rahat :) Diğer insanların benim izlediğim yolu izlemesine gerek yok direk sonuca ulaşsınlar :D

Yoksa sizde benim gibi çok para harcadınız, insanlar da mı harcasın diyorsunuz ? :p:D

:D ya şimdi o kadar harcama yapmasına gerek yokta illa bir miktar harcama yapmalılar
Thin fit 360'da güzelmiş :) etkili üstüne bir nano liquid yaptımmı mis :D