Death Mark

Guru
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
15,466
merhabalar arkadaşlar note 8 pil kullanımı nasıl deneyimlerinizi paylaşırmısınız kaç saat ekran süresi alıyosunuz ona göre s8 yada note 8 alacağım mesela akşam yatıp sabah kalktığınızda % kaç düşüyor.bide arkadaşlar hepsiburada.comda 4150 lira teknosa falan 5,500 nedir bunun olayı bilen varmı?

Bazı mağazalar kendi payını abartarak katıyor bazende ithalatçı garantili olunca daha ucuza satılabiliyor Ucuza TR garantili yerlerden almanı öneririm

teacher26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Spigen thin fit 360 ve cam ekran koruyucu bugün itibariyle kullanmaya başladım tavsiye ederim hepsiburadadan almıştım 102 tl ye indirimden

Sayginss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar allways on display çok mu şarj yiyor sabah 7:35 te çıkardım şarjdan şuan saat 8:45 elime almadım telefonu desem yeridir şarjım %96 ya düşmüş

burhan_52

Asistan
Reaksiyon puanı
14
arkadaşlar allways on display çok mu şarj yiyor sabah 7:35 te çıkardım şarjdan şuan saat 8:45 elime almadım telefonu desem yeridir şarjım %96 ya düşmüş
%100 den %92 ye kadar sebebini bilmediğim şekilde hızlı düşüyor sonra duruyor

Lazzz

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
piyasada 3 tane garantili telefon dolaşıyor ağızda
1. samsung türkiye garantili
2. genpa kvk garantili
3. ithalatçı garantili

hadi ithalatçı garantiyi anladım fakat 1 ile 2 nin ne farkı var ?

1 ile 2 aynı.
Genpa ve Kvk Samsung distiribütörüdür.

Death Mark

Guru
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
15,466

Çünkü ekran hala çalışır durumda oluyor o yüzden o şarjı biraz hızlı gidebilir

Sahilmb07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Son düzenleme:

burhan_52

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Zengin olaydımda şu telefonu kılıfsız kullanaydım

teacher26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Geliştirici seçeneklerden model adını tıkliyorum ama 5 6 kez açılmadı napmam gerekiyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

Dedığinizi yapıyorum ama açılmıyor

Son düzenleme:

gogobaba

Asistan
Reaksiyon puanı
46
--- Alıntı---
Galaxy Note 8 gerçekten çok güçlü bir donanıma sahip ve cihaz animasyonları bu gücü gösterecek kadar hızlı olmayabilir. Animasyonları biraz hızlandırmak için Ayarlar’dan ‘Cihaz Hakkında’ sekmesine gidin ve Yazılım Bilgisi’ne dokunun. ‘Artık bir geliştiricisiniz’ uyarısı gelene kadar yapı numarası sekmesine dokunun.

Ardından Ayarlar’a yeniden dönün ve en altta bulunan geliştirici seçeneklerine girin. Aşağılarda bulunan animasyon hızlarını 0.5x’e getirerek cihazınızın geçiş efektlerinin daha hızlı olmasını sağlayabilirsiniz.
Cihazın Gerçek Hızını Serbest Bırakın
---Alıntı---

aynen yukardaki gibi deneyin. tekrar deneyin bir zararı yok.

Al bendende o kadar, sen git en son model teknoloji amiral gemisi telefon al, sabun gibi kayıyor, ince klılıf alsan bir dert, kalın kılıf alsan bir dert, heleki ön cam egde, kıvrık , düşme acısıyla paramparca, keza arkasıda öyle. öncama temperli koruma, nono sıvı koruma yaptırırsın 1-2 ay sonra uçar gider, yada çizilmez derler anında çizilir, korur derler alakası yok. bıcak çizmez ama bir zerre toz elmas gibi çiziktirir. 5500 TL verdiğin telefona onlarca para dök , yakında elektrik verip, securitydog falan ... töbe töbe... inan varya eski general mobile GM1 telefonumu ne kılıf ile nede ekran koruyucu ile korumadım, dikkatli kullandım ama kaç defa düştü, hiç bir sorun yok idi. Keza J7 telefonumda sadece ekran koruyucu olarak tempered glass var idi oda çin işi orta kalite. Ama s7edge armor tabiri kılıfla bile gümledi. off ulan offf. zor bela alınca böyle, yada sakınan göze çöp batar misali, millet cebinde çakmakla parayla kullandım diyor, biz yawlumm üşüme gel, dur sana bir bıcıbıcı yaptırtayım, amanda aman sen tozmu oldun,... en kötüsüde kılıf, cam arası toz çirkinliği. kıvrıkcam/edge cam secmiyorum, ama note8 de seceneğim yok idi. (s7edge den vazgeçmemin sebebidir, sevmiyorum., kılfı , koruması dert)

Son düzenleme:

burhan_52

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Geliştirici seçeneklerden model adını tıkliyorum ama 5 6 kez açılmadı napmam gerekiyor

Dedığinizi yapıyorum ama açılmıyor
Telefon hakkında>yazılım bilgileri > yapım numarasına 5-6 defa tıklayın hızlıca geliştirici seçenekleri açılacak ayarlar menüsünde

teacher26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Evet buldum geliştirici modlarının tamamını 0.5 mi yapacağım yoksa hepsini kapatacakmıyım

Sahilmb07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
telefonumda sürekli ikinci bir arayüz oluşmasına sinir oluyorum.mesela bir program indiriyorum arayüz yerine yan pencereye download oluyor.her defasında bu arayüzü siliyorum.bundan kurtulmanın bir yolu yokmu?

Sahilmb07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar bixby home un olduğu bölgeyi tamamen kaldırabiliyormuyuz. Daha önce olduğu gibi sonsuz kaydırma sağdaki son sayfaya soldan kısa yoldan kaydırsak

teacher26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Geliştirici modundaki değerleri 0.5 mi yapacam yoksa hepsini kapatacak mıyım

burakaltun

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Arkadaşlar bixby home un olduğu bölgeyi tamamen kaldırabiliyormuyuz. Daha önce olduğu gibi sonsuz kaydırma sağdaki son sayfaya soldan kısa yoldan kaydırsak
Evet kapatabiliyorsun ekrana basili tutu solda uste bixby home kapama tusu var

Geliştirici modundaki değerleri 0.5 mi yapacam yoksa hepsini kapatacak mıyım
Ben 0.5 kullaniyorum yoksa cok takoz duruyo

Son düzenleme:

Arsllan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Denediğim Ekran koruyucular ;

Spigen Neo Flex = Sorunlu !!! Yumuşak madde olduğu için kalem ile kullanımda çökme yapıyor. Sonrasında kalem o çukurlara takılıyor.
Spigen Nano Liquid Sıvı = Parmak izi toz tutmaz dediler tutuyor, ayrıca darbeye karşı korumaz ( Spigen Türkiye ' yi arayıp sordum )
Piyasa da dolaşan " temperlilerden " 3-4 farklı ekran koruyucu kullandım. Kalkma yapıyor. Tuşlar düzgün çalışmıyor.

Ekran koruyucuya en az 500 TL harcamış biri olarak söylüyorum ki, Spigen ' in 360 Fit inde ki ekran koruyucu piyasadaki en iyi koruyucu, denemeni tavsiye ederim ayrıca güzel bir kılıfta almış oluyorsun.
Görmemişim bu mesajı hakkını helal et. Teşekkür ederim ben de deneyeceğim bu ürünü mutlaka

teacher26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Spigen thin fit 360 ve cam ekran koruyucu kullanıyorum gayet güzel biraz daha sert dokunmayız gerekiyor ama çok iyi telefonun her tarafını kapatmakta toz vs gibi birşey kaptığını görmedim hepsi buradada indirimden102 tl ye aldim normal fiyatı 170 tl gayet şık ve kaba değil olumsuz yorum yapanlar var ama siz ona aldırmayın samsungun kendi sattığı full body wrapsol marka ekran koruyucu samsunun orijinal kılıflarıyla uyumsuz wrapsol tr ye sordum ama SAMSUNG WA uyumlu diye satıyor sakın almayın iade ettim 10 gün oldu hala para iadesini de yapmadılar başınızı ağrıtmayın
Denediğim Ekran koruyucular ;

Spigen Neo Flex = Sorunlu !!! Yumuşak madde olduğu için kalem ile kullanımda çökme yapıyor. Sonrasında kalem o çukurlara takılıyor.
Spigen Nano Liquid Sıvı = Parmak izi toz tutmaz dediler tutuyor, ayrıca darbeye karşı korumaz ( Spigen Türkiye ' yi arayıp sordum )
Piyasa da dolaşan " temperlilerden " 3-4 farklı ekran koruyucu kullandım. Kalkma yapıyor. Tuşlar düzgün çalışmıyor.

Ekran koruyucuya en az 500 TL harcamış biri olarak söylüyorum ki, Spigen ' in 360 Fit inde ki ekran koruyucu piyasadaki en iyi koruyucu, denemeni tavsiye ederim ayrıca güzel bir kılıfta almış oluyorsun.

Animasyonları 0.5 yaptım bunun bataryaya olumlu etkisi var mı daha mı çok gidiyor bataryası?

Son düzenleme:

Sinan alkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Arkadaşlar samsung members uygulamasında az önce farkettim avantajlarım bölümünde samsung gear fit 2 pro 599 tl yerine 350 tl almak isteyenler bu fırsatı kaçırmasın ben almayı düşünüyorum

gogobaba

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Samsung Gear fit2Pro olduğundan eminmisiniz, o samsung members yok ama tahminimce gear2fit olan içindir o fiyat. Eğer gear2fitPRO içinse gayet iyi. 799 TL çünkü normal fiyatı. ama şayet Gear2fit için ise zaten hepsiburada gibi yerlerde 349 TL dan satılıyor ara ara.

Eğer PRO ise almak isteyen düşünen vaqr ise cazip fiyat.

frzndnz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Note8 Rom Root Bilg başlıklarımız ile gruplarımız

Bilgi alışverişi
Apk paylaşımı
Rom
Root
Yazılım güncelleme
Duvar kağıtları
Temalar
İkon paketleri
Kısaca Note8 ile ilgili ne varsa konuşulacak bir grup

Telegram Grubumuz

Note8 TR

Facebook Grubumuz

Facebook'a Giriş Yap | Facebook

harunn70

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
paralel ihracat note8 3400₺. sizce alınır mı?
iphone 7 plus var elimde. satıp note8 almayı düşünüyorum ama fiyatı çok yüksek.
ikinci el fiyatı 4000₺ paralel ihracat 3400₺ sizce hangisini almalıyım.
fikir verirseniz sevinirim...
@KeremEnginar @tolgacem @Hakkı Alkan @KaanArli

Hamsi53

Cezalı
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Daha önce soruldumu bilmiyorum ama note 8 de arka kameradan huawei deki gibi siyah beyaz ve bir objeyi renkli çekebilirmiyiz acaba böyle bir eklenti gören duyan oldumu