Samsung Galaxy Note 7 Kullananlar Kulübü

seyitgumus

Öğrenci
30 Ağustos 2016
25
7
3
41
Arkadaslar şimdi samsung aradı beni, yaşanılan sıkıntı için özür dilediler p.tesi yada salı değişim olacak dediler. iade istiyorum dedim oda olur siz nasıl isterseniz dediler.

Voyager

Öğrenci
16 Mart 2015
40
22
8
44
Parayı iade isteyeceğim. İşin ilginç yanı VR kargoya verilmiş. Yarın ya da Pazartesi teslim edilir. Nasıl olacak bu iş, iyice çorbaya çevirdiler.
Parayı alacaklar; cihazı iade yaparsanız VR iade edilecek. Kampanya şartları nedeniyle. Kargoyu açmamak en doğrusu.

B.H.U

Asistan
26 Ağustos 2016
152
21
18
31
Bugun cihazi aldigim samsung subesine teslim ettim kvk'dan geri alip. Urun bedelini istiyorum dedim fatura ve servis fisinide kendime aldim. Pazartesi gunu arayacagiz dediler umarim bir terslik cikmaz. Ilk gittigimde de size mesaj geldimi bunun icin dediler. Ne mesaji dedigimde de sorunlu olan cihazlara mesaj atiyolar o cihazlara iade yada degisim yapiyoruz dediler. Benim bildigim suan cihaza sahip olan herkes cihazini degistirebiliyor yada para iadesi alabiliyor dedim(dogru biliyorumdur umarim). Degisim olacagina dairde kvk fisi vardi zaten elimde dedigim gibi umarim iadeyi alirim en kisa zamanda.

unbroken97

Öğrenci
3 Eylül 2016
11
1
3
26
Teknosaya gittim onlar samsunga gidip oradan belge getirmem gerektiğini belirttiler sonra samsung yetkili sevisine gittim onlarda telefonumu istanbula yollayıp orada bakılacagini soylediler sonra samsungu aradim durumu anlattim gerekli bilgilerimi alıp bana geri donus yapilacigini soylediler hicbiryere vermedim telefonu yani umarım bir sorun yaşamam :(

FOM

Müdavim
Müdavim
2 Nisan 2016
2,577
1,264
293
Bugun cihazi aldigim samsung subesine teslim ettim kvk'dan geri alip. Urun bedelini istiyorum dedim fatura ve servis fisinide kendime aldim. Pazartesi gunu arayacagiz dediler umarim bir terslik cikmaz. Ilk gittigimde de size mesaj geldimi bunun icin dediler. Ne mesaji dedigimde de sorunlu olan cihazlara mesaj atiyolar o cihazlara iade yada degisim yapiyoruz dediler. Benim bildigim suan cihaza sahip olan herkes cihazini degistirebiliyor yada para iadesi alabiliyor dedim(dogru biliyorumdur umarim). Degisim olacagina dairde kvk fisi vardi zaten elimde dedigim gibi umarim iadeyi alirim en kisa zamanda.

Doğru biliyorsunuz. Zaten satışı tamamen durdurulmuş direkt samsung mağazasından aldım bu bilgiyi ve iade edip ücretinizi alabilirsiniz cihazının da sorun olmasa bile ilerde sorun çıkabiliceği durumuna karşılık.

ismlyldrm27

Öğrenci
10 Nisan 2015
15
20
3
Samsung tan tarafıma bilgi geldi mail olarak ve cihazı iade etmem gerektiği istersem para iadesi istersem de değişim olacağı bilgisi verildi BTK da açıklama yaptı samsung Türkiye de gerek çıktığı gün alanlar gerek ise şimdi alanlar farketmiyor direk aldıkları yere (gerek teknoloji marketler gerek ise distribütör kanalıyla alanlar veya operatör kanalıyla alanlar) götürmeleri durumunda direk para iadesi alabiliyoruz arkadaşlar ha benim amacım para iadesi değil cihazı kullanmak onu da sordum yeni nesil cihazlar 1 eylül itibariyle seri üretime geçmiş 15 gün içinde sevkiyatlar başlar dediler ama olumsuz bir durum ihtimaline karşıda en geç ay sonu bu değişim cihazları hallolacak diye bilgi verildi yani değişim isteyenler biraz bekleyecek gibi görülüyor umarım ayın 15 ine kadar çözülür cihazıma kavuşurum yoksa eylül sonuna kadar geçen süre telefonsuz eziyet olur bana note 5 i de sattım geçici cihaz bulacağım mecbur hatasız kul olmaz gülü seven dikenine katlanır diyor ve herşeye rağmen Note Serisi diyorum Saygılarımla

Ozzynight

Doçent
19 Şubat 2014
609
12
18
Samsung yaptığı büyük bir hatayı sizlere aktarmak istiyorum Pil üzerinde sıkıntı yaşıyor Usb kullandığında sıkıntı yoktu dikkat ediniz note 4 note 5 patlamadı Neden Note 7 ? Usb Type -C çok hızlı şarj ettiği için 1.5 saat şarj olan telefon patlaması çok normal kardeşim o batarya belli bir ısıya dayanıyor onu şarj ederken enerji sürekli kinetik akımın içinde ve o enerji durmadan daha hızlı hareket edip iyonda bozulma yaratıp meydana patlama geliyor Usb Type -C ben telefonlarda bir yararını görmüyorum zararı daha çok Usb firmalar mecbur geri dönücek bunu bütün üreticilere söylüyorum hızlı şarj telefon için iyi bir şey değil sen onun ömrünü tüketiyorsun o batarya 2 yıl gidicekse 6 ay sonra şarjım şu kadardan bu kadar çok düşüyor deme sendromu yaşıyorsan hızlı şarj sebebi güzel forumlar :)

exclusive80

Asistan
29 Ağustos 2016
151
35
28
42
Samsung tan tarafıma bilgi geldi mail olarak ve cihazı iade etmem gerektiği istersem para iadesi istersem de değişim olacağı bilgisi verildi BTK da açıklama yaptı samsung Türkiye de gerek çıktığı gün alanlar gerek ise şimdi alanlar farketmiyor direk aldıkları yere (gerek teknoloji marketler gerek ise distribütör kanalıyla alanlar veya operatör kanalıyla alanlar) götürmeleri durumunda direk para iadesi alabiliyoruz arkadaşlar ha benim amacım para iadesi değil cihazı kullanmak onu da sordum yeni nesil cihazlar 1 eylül itibariyle seri üretime geçmiş 15 gün içinde sevkiyatlar başlar dediler ama olumsuz bir durum ihtimaline karşıda en geç ay sonu bu değişim cihazları hallolacak diye bilgi verildi yani değişim isteyenler biraz bekleyecek gibi görülüyor umarım ayın 15 ine kadar çözülür cihazıma kavuşurum yoksa eylül sonuna kadar geçen süre telefonsuz eziyet olur bana note 5 i de sattım geçici cihaz bulacağım mecbur hatasız kul olmaz gülü seven dikenine katlanır diyor ve herşeye rağmen Note Serisi diyorum Saygılarımla

Yeni nesil cihazların 1 Eylül tarihi itibarıyla başlaması çok güzel bir haber:) ayrıca ben de note 5 i satamadım bu yüzden:)

kuavo15

Öğrenci
31 Ağustos 2016
18
4
3
29
arkadaşlar elinde note7 olanlardan birşey rica edeceğim duvar kağıdı değiştir bölümünden online olarak sunulan siyah küpler aşağıya doğru düşen bir duvar kağıdı vardı onu buraya upload edebilecek olan var mı çok beğenmiştim internetten bir türlü bulamıyorum:):D

bthndmrc

Asistan
14 Ağustos 2016
329
111
43
23
arkadaşlar siz benim gibi note 7 kullanıcılardan bir ricam var şimdi bu sim kart slotunu çıkarınca yukarıdan bakılınca küçük bir boşluk ver orda water damage sticker (su hasar bandı) varmış sizdekilerde bu durum nedir s7 edgelerde aşağıdaki resimlerde oluyormuş yani suya girmeyen cihazlar.Acaba note 7 lerdemi böyle?
237edf9a1c44c22e8898beba740557cd.png
------------------>
e61a02b1d3af094385997ca956861099.png

2.kalemi çıkarıp takarken tutukluk-sıkışma yaşayan varmı ?
teşekkürler
kardeşim bugün fark ettim evet çok küçük 2 tane pembe x x yazısı gördüm yani şuan su geçirmemiş mi oluyor

uğurözbayrak

Asistan
23 Ağustos 2016
107
18
18
35
Böyle diyorsunda ben bi uygulama indirdim batarya derecesini gösteriyor. Sonra şarja taktım ve yatağımın ustüne koyarak 40 dakika şarj oldu ve ısı bir iki derece yükseldi sadece. Bence sorun başka bişey. Sorun derken benim tel ne donuyor ne kasıyor ne de ısınıyor

uğurözbayrak

Asistan
23 Ağustos 2016
107
18
18
35
Kıyaslama: Parmak izi okuyocusu mesela. İphene 6 da bırak elini yıkamayı parmak uçların terliyken bile okumuyordu ama note 7 tak okuyor. İris tarayıcı bazen inanın o tarama ekranını bile göremiyorum

uğurözbayrak

Asistan
23 Ağustos 2016
107
18
18
35
Bilmiyorum ama benim tel sağlam çıktı. İade istemem ama bu ikinci sorunsuz note 7 piyasaya çıksın aynı gün değişim olacaksa belki o zaman değiştiririm. Bimeks ten aldım.

kuavo15

Öğrenci
31 Ağustos 2016
18
4
3
29
suda denediniz mi derken ? 2 metre suya soktum tam 2 değil de 1.90 falan dır 2 ye yakın yani
o zaman 2 x belkide suya soktuktan sonra olmuş olabilir diğer note kullanıcıların yorumu burada önemli suya sokmayan arkadaşlar sizlerde kontrol edebilir misiniz ?

uğurözbayrak

Asistan
23 Ağustos 2016
107
18
18
35
Suya sokacak kadar rahat olmayın ha elinden kaydı düştü filan
Ya su geçirmiyor du bi sigara içim sonra aliyim de demeyin
Sonra kullanıcı hatası belasıyla uğraşmayın

bthndmrc

Asistan
14 Ağustos 2016
329
111
43
23
o zaman 2 x belkide suya soktuktan sonra olmuş olabilir diğer note kullanıcıların yorumu burada önemli suya sokmayan arkadaşlar sizlerde kontrol edebilir misiniz ?
asılında sadece o ikisini gördüm belkide üstüne başka parçalar gömülü olduğu için sadece orayı açık bırakmış olabilirler

kuavo15

Öğrenci
31 Ağustos 2016
18
4
3
29
Suya sokacak kadar rahat olmayın ha elinden kaydı düştü filan
Ya su geçirmiyor du bi sigara içim sonra aliyim de demeyin
Sonra kullanıcı hatası belasıyla uğraşmayın

haklısınız suya dayanıklı deniyor suya sokun fotograf çekin demiyorlar her ne kadar s7 ve s7 edge reklamlarında bu böyle olsada

asılında sadece o ikisini gördüm belkide üstüne başka parçalar gömülü olduğu için sadece orayı açık bırakmış olabilirler

senin büyük ihtimal su almamış bence s7 lerde durum öyle ise note 7lerde öyledir diye düşünüyorum

bthndmrc

Asistan
14 Ağustos 2016
329
111
43
23
haklısınız suya dayanıklı deniyor suya sokun fotograf çekin demiyorlar her ne kadar s7 ve s7 edge reklamlarında bu böyle olsada

senin büyük ihtimal su almamış bence s7 lerde durum öyle ise note 7lerde öyledir diye düşünüyorum
Kırmızı alana aldım normalde fotoğrafın tamamı ama ben sadece kırmızı alanı gördüm

Ekli dosyalar

• Screenshot_20160904-003010.jpg
    Screenshot_20160904-003010.jpg
    431.8 KB · Görüntüleme: 743

Faruk Yurdakul

Öğrenci
4 Eylül 2016
6
1
3
34
Arkadaşlar amerikadan note 7 almak istiyordum ama sim free si çıkmamış bu patlamalardan sonrada gecikir birazdaha diye düşünüyorum sizce ne zaman sim free gelir ve telefonu hala tavsiye ediyormusunuz ilerde kasma donma yaparmı çünkü rahat 3 yıl kullanıcam cevaplarsanız sevinirim iyi geceler

bthndmrc

Asistan
14 Ağustos 2016
329
111
43
23
Arkadaşlar amerikadan note 7 almak istiyordum ama sim free si çıkmamış bu patlamalardan sonrada gecikir birazdaha diye düşünüyorum sizce ne zaman sim free gelir ve telefonu hala tavsiye ediyormusunuz ilerde kasma donma yaparmı çünkü rahat 3 yıl kullanıcam cevaplarsanız sevinirim iyi geceler
Şu donma kasma olayını aşın artık abi

bthndmrc

Asistan
14 Ağustos 2016
329
111
43
23
3 yıl sonraki oyunları çalıştırmakta zorlanabilir ama kasma donma normal şartlarda olmaz

Faruk Yurdakul

Öğrenci
4 Eylül 2016
6
1
3
34
3 yıl sonraki oyunları çalıştırmakta zorlanabilir ama kasma donma normal şartlarda olmaz
ya ben 2 yıldır turkcell t50 kullanıyorum baya kötü kasma donma karşı tarafa sesim gitmemesi baya bıktırdı o yüzden kasma donma sordum yani note 7 de de 2-3 yıl sonra yine aynı problemleri yaşarmıyım diye sormuştum.Oyun felan oynarım tabi film dizi felan