Samsung Galaxy Note 7 Kullananlar Kulübü

bayıldırım

Öğrenci
2 Eylül 2016
6
0
1
46
NOTE 7 yi bende beğendim ama 2-3 günden beri bataryası inanılmaz hızlı bitmeye başladı. Kullanımda da andoroid os çok fazla kullanmış görünüyor. Ki öyle aman aman da kullanmıyorum telefonu. Benimle aynı sıkıntıyı yaşayan var mı? Bu yüzde parasını alacağım

MR.Anonymous

Müdavim
Müdavim
7 Aralık 2014
5,140
498
263
Az önce çamur atanlara duyrulur
Note7 Duyuru

Çamur atmak mı? Ne malum daha fazla patlamayacağı. Sizin elinizde patlasa siz yine çamur dersiniz.

Samsung her zaman en yüksek kalitede ürünler tasarlamayı ve kullanıcılarımıza sunmayı hedeflemektedir. Bu yüksek kalitedeki hizmetlerimizi sürdürebilmek için, değerli kullanıcılarımızdan gelen her türlü
Ciddiye almasalar ne olacak [emoji23]

SmokeXD

Müdavim
Müdavim
4 Eylül 2014
9,819
1,877
293
NOTE 7 yi bende beğendim ama 2-3 günden beri bataryası inanılmaz hızlı bitmeye başladı. Kullanımda da andoroid os çok fazla kullanmış görünüyor. Ki öyle aman aman da kullanmıyorum telefonu. Benimle aynı sıkıntıyı yaşayan var mı? Bu yüzde parasını alacağım
Hacı telefon soeunlu çıktı üst mesajlara bak. İade ya da değişim isteyebiliyorsun.

bthndmrc

Asistan
14 Ağustos 2016
329
111
43
23
Ürünü değiştirenler veya iade eden arkadaşlar foruma bildirirse sevinirim benim tel ile sorunum yok ama muhtemelen iade etmeyi düşünüyorum 1 hafta içinde

bthndmrc

Asistan
14 Ağustos 2016
329
111
43
23
Ürünü değiştirenler veya iade eden arkadaşlar foruma bildirirse sevinirim benim tel ile sorunum yok ama muhtemelen iade etmeyi düşünüyorum 1 hafta içinde

FOM

Müdavim
Müdavim
2 Nisan 2016
2,577
1,264
293
Cihazınızda sıkıntı olmasa bile ileride sıkıntı çıkmayacağı garantisi olmadığı için bence iade edip yeni sürümü bekleyip onu alın.

uğurözbayrak

Asistan
23 Ağustos 2016
107
18
18
35
Orta güç tasarrufta ben 2 günü görüyorum. Standart kullanımda tabi
Screenshot_20160901-230126.jpg

stinghardyzz

Müdavim
Müdavim
24 Ekim 2014
3,274
747
293
Arkadaşlar şuan da note 7 hepsimi sorunluymuş. Tam note 7 almaya karar vermişken kfam karıştı iyice sorunlu cihazlar olduğunu biliyordum ama hepsimi sorun. Zaten alsam bile media marktan alıcam değişimi iadesi çok iyi o firmanın
Hayir hepsi degil 100 modelden 35 gibi bi ornek veriyim benimki saglam

uğurözbayrak

Asistan
23 Ağustos 2016
107
18
18
35
Ufak pil testi. 1 saat 43 dakikalık film. Full ışık orta güç tasarrufu. Yüzde 38 den yüzde yirmibeşe indi.

exclusive80

Asistan
29 Ağustos 2016
151
35
28
42
Arkadaşlar samsung Türkiye şubesi açıklama yaptı. Bütün telefonlar geri alınıp isteyene para iadesi isteyene cihaz değişimi yapılacak dedi.
Hadi hayırlı olsun. İyi ki çıkar çıkmaz almamışım. Sanırım sene sonu almak en mantıklısı. Muhtelemen çözerler sorunu

Olması gereken buydu zaten

exclusive80

Asistan
29 Ağustos 2016
151
35
28
42
benim cihazım değişim sürecindeydi takip edenler bilir , az önce bu basın açıklamasından ötürü samsung u aradım telefonumu servisten alıp satın aldığım yere götürüp para iademi alabileceğimi söylediler yarın bilgilendirme için dönecekler tekrardan cihaz çok hoşuma gitti paramı iade alacağım biraz bekleyip yeni cihazlar satışa çıktığında tekrar satın alacağım şuan beklentilerimi karşılayan başka cihaz ve marka yok...:) samsung a da bravo kendine yakışır bir adım attı.

Note 7 den ben de kopamadım her nedense:)

kuavo15

Öğrenci
31 Ağustos 2016
18
4
3
29
servisi aradım merkezden servisteki note 7 ler hakkında ne yapılması gerektiği hakkında açıklama bekliyoruz ona göre döneceğiz dediler, merkezide aradım ürünüzün para iadesi hakkında dün talebiniz ilgili birimlere aktarılmış en kısa zamanda döneceğiz dediler bakalım şuan birbirlerine top atıyorlar (tabi Türkiye geneli bir durum söz konusu olduğu için sabretmeye çalışıyorum)benim gibi cihazı serviste olup başka bir durum yaşayan var mı ?