Samsung Galaxy Note 7 Kullananlar Kulübü

bthndmrc

Asistan
14 Ağustos 2016
329
111
43
23
ya ben 2 yıldır turkcell t50 kullanıyorum baya kötü kasma donma karşı tarafa sesim gitmemesi baya bıktırdı o yüzden kasma donma sordum yani note 7 de de 2-3 yıl sonra yine aynı problemleri yaşarmıyım diye sormuştum.Oyun felan oynarım tabi film dizi felan
Tamam 3 yıl normal kullanımda kasmaz ama 3 yıl sonraki oyunlarda kasma yaşayabilirsin onun dışında bi sıkıntı yaşamazsın

byserhatt

Doçent
26 Şubat 2013
807
198
43
Note 7 kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşabilir mi?
Twitter play store web tarayıcı vs de kaydırırken geçişlerde vs fps düşmesi takılma oluyor mu?

Ozzynight

Doçent
19 Şubat 2014
609
12
18
Merhaba şöyle söyliyim o xx olan cihaz su alıyor demektir belli bölgeden cihazınız su almış o kağıt boş olduğunda cihazda su alma olmamış demektir çok x demek cihaz tamamen su almış demektir servise sorun 1.90 metre çok onun ölçüşü 1.60 metre den fazla derine cihazı sokmayın ve tuzlu suya kesinlikle telefonlarınızı sokmayın o kadar para veriyorsunuz vurdum duymaz davranmayın ürün sizin ürününüz ama para kolay kazanılmıyor.

bthndmrc

Asistan
14 Ağustos 2016
329
111
43
23
Merhaba şöyle söyliyim o xx olan cihaz su alıyor demektir belli bölgeden cihazınız su almış o kağıt boş olduğunda cihazda su alma olmamış demektir çok x demek cihaz tamamen su almış demektir servise sorun 1.90 metre çok onun ölçüşü 1.60 metre den fazla derine cihazı sokmayın ve tuzlu suya kesinlikle telefonlarınızı sokmayın o kadar para veriyorsunuz vurdum duymaz davranmayın ürün sizin ürününüz ama para kolay kazanılmıyor.
abi az önce araştırdım beyaz üstüne pembe veya mor x sıvı hasarı almamaış cihaz örneğidir diyo

bthndmrc

Asistan
14 Ağustos 2016
329
111
43
23
Bilmeden sallamak böle bişe heralde az aönce biraz daha baktım sıvı alan cihaz beyaza döner tamamen diyor yani ne kadar x o kadar sıvı almış anlamına gelmiyor yaptığım şeyde vurdum duymazlık değil birisi 2 metre suya sokunca ne olur diye merak ederse burada bulabilecek. parayı kolay kazanmakla bi alakası yok

uğurözbayrak

Asistan
23 Ağustos 2016
107
18
18
35
Arkadaşlar amerikadan note 7 almak istiyordum ama sim free si çıkmamış bu patlamalardan sonrada gecikir birazdaha diye düşünüyorum sizce ne zaman sim free gelir ve telefonu hala tavsiye ediyormusunuz ilerde kasma donma yaparmı çünkü rahat 3 yıl kullanıcam cevaplarsanız sevinirim iyi geceler
Ben bimeksten aldım çatır çatır çalışıyor şarj orta güç tasarrufunda günde yüzde 50 kalıyor. Donma kasma ısınma yok emin ol benim gibi nice leri var

B.H.U

Asistan
26 Ağustos 2016
152
21
18
31
Siz bilirsiniz tek bir sorunu var ama neyse
Ilk basta cikan bazi cihazlarda donma ve tekrad baslama problemi sonrasinda kalemin bazi kullanicilarda arka basilan bolumunun bozulup cihaz icinde kalmasi simdide pil ile yasanan sıkıntı. Bence 2 haftalik cihazda bu kadar problem,herkeste hepsi gozukmese bile cihazdan soguma sebebi icin gecerli sebepler hic degilse benim icin oyle.

1 Eylül 2016
169
31
28
44
Ilk basta cikan bazi cihazlarda donma ve tekrad baslama problemi sonrasinda kalemin bazi kullanicilarda arka basilan bolumunun bozulup cihaz icinde kalmasi simdide pil ile yasanan sıkıntı. Bence 2 haftalik cihazda bu kadar problem,herkeste hepsi gozukmese bile cihazdan soguma sebebi icin gecerli sebepler hic degilse benim icin oyle.
Cihazı kullanan menünün olan kulüpte çok dediğim gibi düzgün parti piyasaya sürülür iş hallolur
Tabiki soğuyup soğumamakine telefondan sizin seçiminiz ama ben hala en iyisi olduğunu en azından bu sene daha iyisi cikmayacagini düşünüyorum

B.H.U

Asistan
26 Ağustos 2016
152
21
18
31
Cihazı kullanan menünün olan kulüpte çok dediğim gibi düzgün parti piyasaya sürülür iş hallolur
Tabiki soğuyup soğumamakine telefondan sizin seçiminiz ama ben hala en iyisi olduğunu en azından bu sene daha iyisi cikmayacagini düşünüyorum
Tabi dogru soyluyosunuz ama en basitinden 3600 lira verdigim cihazin kalemini acaba bu sefer icinde kalacakmi korkusuyla cikarmak istemem cihazdan. En iyi ozellikli telefonu almamis olurum bi dusugunu alirim ama hic degilse gonul rahatligi ile kullanirim. Daha oncedende yazdim baska markalar ile yaris icerisine giripte yeni bir cihazi bu kadar cabuk cikarmak onlarin zararina oldu. Dusunceme gore de dunya capinda cok musteri kaybedecek. Cihazimi seviyordum kullanacaktimda ama internette her gun note 7'de bir sorun daha yazilarini gordukce sogudugumu tamamen anlamis oldum. Uzun lafin kisasi almayin sakin hata yapmayin demiyorum benden artik gecti ama, cihaz ozellik ve tip bakimindan cok guzel ama bence uzun bir sure bekleyip oyle almak lazim.

Voyager

Öğrenci
16 Mart 2015
40
22
8
44
Şimdiye kadar donma, kitlenme, batarya patlamaları ve benim gibi bir kaç kişide ekranda lekelenme şikayetleriyle karşılaştım. Samsung'un batarya patlamaları yüzünden değişime gitmesi özellikle donma yapan cihazlarda sorun neydi acaba diye şüpheye düşürüyor. Sağlam cihazı olan arkadaşlar haklı olarak değişime soğuk bakıyor. Yabancı batarya test videolarında görünen pillerin çok çabuk alev aldığı. Bu yüzden bu riske girip cihazı değişmemezlik etmeyin. Bende para iade hakkımı değişimden yana kullanırsam bu donma problemi tekrar edermi diye şüphe ediyorum. Bu yüzden yeni parti üretimlerin dağıtılmasını beklemeye karar verdim. Bu arada iPhone yeni cihazını tanıtacak onunda özellik ve fiyatını net olarak görme şansı olur. Hediye VR iade edileceği için onun ederi de az buz değil. Yurtdışı fiyatı 100$ Türkiye'de vergi dahil 400 Lira gibi satılır. Bu yüzden VR kutusunu daha açmadım. Bunları da değerlendirmek gerekiyor. Note 7'nin gelmesi Eylül sonunu bulacak gibi. Yarın iade belgemi alıp Samsung mağazasıyla görüşücem. Marka takıntım olmadığı için işime hangisi gelirse ona karar kılıcam. Hepimize geçmiş olsun.

Son düzenleme:

keremakan222323

Öğrenci
4 Eylül 2016
12
0
1
28
arkadaşlar s7edge forumunda da sordum burada da soracağım yardımcı olun lütfen..
ıphone 5s telefonumdaki kişileri nasıl s7 edge telefonuma aktarabilirim. MC BACKUP uygulamasını denedim ama e mailime kişiler gelmedi acaba neden ? :(

B.H.U

Asistan
26 Ağustos 2016
152
21
18
31
arkadaşlar s7edge forumunda da sordum burada da soracağım yardımcı olun lütfen..
ıphone 5s telefonumdaki kişileri nasıl s7 edge telefonuma aktarabilirim. MC BACKUP uygulamasını denedim ama e mailime kişiler gelmedi acaba neden ? :(
Samsungun kutusundan cikan otg parcasi ile bir ucuna iphone diger ucunada samsungu baglayip istediginiz bilgileri aktarabilirsiniz cihaziniza.

Ali Oruc12

Öğrenci
4 Eylül 2016
2
0
1
26
Kullandigim note 7 cihazım 8-9 saatte bir kendi kendine yeniden başlıyor. Otomatik yeniden başlama seçeneği kapalı. Bilgisi olan?

B.H.U

Asistan
26 Ağustos 2016
152
21
18
31
Kullandigim note 7 cihazım 8-9 saatte bir kendi kendine yeniden başlıyor. Otomatik yeniden başlama seçeneği kapalı. Bilgisi olan?
Bu sorundan dolayi servise goturdum bostanci kvk direkt degisim denildi benimki de 2-3 gun arayla yapiyordu ayni sorunu. Ilk partilerin islemci sorunu varmis. Aksamina pil olayiyla ilgili degisim yada para iadesi cikinca servisten cihazimi aldim aldigim yere goturerek para iadesi istedigimi belirttim. Hafta icinde teslim alacagim heralde ucretimi oyle dediler.

B.H.U

Asistan
26 Ağustos 2016
152
21
18
31
Olmuyo ki giriş yeri uymuyor yani
Nasil uymaz ? Samsungun arkasina o usb girisli parcayi takiyorsunuz. Usb girisine iphone'un usb'sini bagliyorsunuz. Bosta kalan sarj girisinide iphone'a takiyorsunuz. Zaten direkt sayfa aciliyor ne yapmak istiyorsunuz diye. Ben note 7'ye bu sekilde aktarmistim iphone 6 plus cihazimdan.

uğurözbayrak

Asistan
23 Ağustos 2016
107
18
18
35
Bak uygulamalı çektim kıymetimi bilin

Ekli dosyalar

• Screenshot_20160904-202436.jpg
    Screenshot_20160904-202436.jpg
    629.5 KB · Görüntüleme: 305

seyhmus21

Müdavim
Müdavim
19 Mart 2013
1,962
255
263
Arkadasim note 7 ler sorunlu cikti haberin yokmu.degisim ve para iadesi yapiliyor
İşlemci yüzünden restart atma ısınınca ekran karıncalanması kutudan arka sol alt kısımda çatlak oluşması ve batarya patlaması 1.seri cihazlar sorunlu çıktı elinde olan mutlak değişsin benimkinde sorun yok demesin eğer derse ilerde şarja taktığında bir bakmışki telefon kömür olmuş

DrMFD

Öğrenci
5 Eylül 2016
4
2
3
33
İade sürecini başlatan var mı acaba? telefonun fiyatı düşer mi? ona göre para iadesi alıp sonrasında tekrar düşük fiyattan telefonu almak mantıklı geldi bana.