Samsung Galaxy Note 7 Kullananlar Kulübü

kocakaplan1

Öğrenci
10 Haziran 2016
70
11
8
27
Cihazı 2 gün önce servise verdim durumu bildirdim . Aynı gün içinde aradılar ve telefonunuzun sorununun belirlenmesi için aktif kullanım testi yapılması gerekiyor dediler . ( 2 gün ) Bugün öğlen aradılar ve telefonunuz testlerden başarıyla geçemedi değişim için genel merkeze gönderiyoruz dediler. İade nasıl oluyor mümkün mü dedim samsung size değişim ve iade seçeneği sunacak büyük ihtimalle ; sunarsa iade yapılır dedi . Başka servisle detaylı konuşan var mı iade işlemleri nasıl oluyor biraz aydınlatın .

SmokeXD

Müdavim
Müdavim
4 Eylül 2014
9,819
1,877
293
Cihazı 2 gün önce servise verdim durumu bildirdim . Aynı gün içinde aradılar ve telefonunuzun sorununun belirlenmesi için aktif kullanım testi yapılması gerekiyor dediler . ( 2 gün ) Bugün öğlen aradılar ve telefonunuz testlerden başarıyla geçemedi değişim için genel merkeze gönderiyoruz dediler. İade nasıl oluyor mümkün mü dedim samsung size değişim ve iade seçeneği sunacak büyük ihtimalle ; sunarsa iade yapılır dedi . Başka servisle detaylı konuşan var mı iade işlemleri nasıl oluyor biraz aydınlatın .
Para iadesi isteyin. İletişimi samsungla bizzat mı yaptınız?

exclusive80

Asistan
29 Ağustos 2016
151
35
28
42

İşte olay budur. Nerede Samsung'a çamur atan Apple fanboyları?

FOM

Müdavim
Müdavim
2 Nisan 2016
2,577
1,264
293
Arkadaşlar şuan da note 7 hepsimi sorunluymuş. Tam note 7 almaya karar vermişken kfam karıştı iyice sorunlu cihazlar olduğunu biliyordum ama hepsimi sorun. Zaten alsam bile media marktan alıcam değişimi iadesi çok iyi o firmanın

exclusive80

Asistan
29 Ağustos 2016
151
35
28
42
Arkadaşım troll musun nesin? Adamlar suçunu mecbur kabul etmek zorunda. Bunu bir kişiye değil dünyada milyonlarca kişiye yapmak zorundalar. Bu da zararlarına yansıyacak

Kimin troll olduğu belli avatarından? Hadi hadi başka kapıya. Biz Apple başlığına girip de ortalığı karıştırmıyoruz. Kendi aramızda durum değerlendirmesi yapıp sıkıntılarımızı konuşuyoruz

kocakaplan1

Öğrenci
10 Haziran 2016
70
11
8
27
Arkadaşlar şuan da note 7 hepsimi sorunluymuş. Tam note 7 almaya karar vermişken kfam karıştı iyice sorunlu cihazlar olduğunu biliyordum ama hepsimi sorun. Zaten alsam bile media marktan alıcam değişimi iadesi çok iyi o firmanın
Bende mediamarkt dan aldım ama sorundan dolayı orayla bağlantı kurmadan samsung servise götürdüm onlar iki günde onayladılar sorunu . media markt e ilk aldığımda 4.5 g sorunu olmuştu onu sormaya gittim bana samsung servisinin yerini tarif etti adamlar .

FOM

Müdavim
Müdavim
2 Nisan 2016
2,577
1,264
293
Bende mediamarkt dan aldım ama sorundan dolayı orayla bağlantı kurmadan samsung servise götürdüm onlar iki günde onayladılar sorunu . media markt e ilk aldığımda 4.5 g sorunu olmuştu onu sormaya gittim bana samsung servisinin yerini tarif etti adamlar .

Benim bundan önce bir tablet sorunumuz vardı hemen herşeyi yaptılar çok ilgileniyorlardı. Note7 kullanıcıları olarak szce alınmazmı bütün cihazlarmı hatalı

kocakaplan1

Öğrenci
10 Haziran 2016
70
11
8
27
Benim bundan önce bir tablet sorunumuz vardı hemen herşeyi yaptılar çok ilgileniyorlardı. Note7 kullanıcıları olarak szce alınmazmı bütün cihazlarmı hatalı
Valla hepsi mi hatalı bilmem sorunsuz kullananlarda var ama 1 hafta bendede sorun yoktu .

FOM

Müdavim
Müdavim
2 Nisan 2016
2,577
1,264
293
Valla hepsi mi hatalı bilmem sorunsuz kullananlarda var ama 1 hafta bendede sorun yoktu .

Telefon bayağı etkiledi beni şahsen almak isitiyorum birde şu vr kampanyasını kaçırmadan ama sizlerin yaşadığı bu sorunlar benide sıkıntıya düşürdü

B.H.U

Asistan
26 Ağustos 2016
152
21
18
31
Ben bugun servise verdim cihazimi direkt degisim denildi zaten hic incelemeye gerek kalmadan. Eve geldigimde toplatilmaya baslandigini gordum ve yine servise gittim degisim degil para iadesi istiyorum ben boyle bir cihazi kullanmak istemiyorum dedim. Samsungun numarasini verdi ve arayip soyleyin dediler. Buyuk ihtimalle alirsiniz paranizi dediler. Samsungu aradigim zaman degisim onayi sisteme dustugunde biz sizi arayacagiz o zaman iade istediginizi soylersiniz dediler. Yarin yada pazartesi tekrardan arayacagim bakalim sonuc ne olacak. Bu cihaz yeniden uretilsede ve ben ne kadar cihazin tipini ve ozelliklerini sevmis olsamda bende bitti artik. Ucret iadesi alamazsamda internetteki donen haberler ile birlikte tuketici mahkemesine gidip iademi almayi dusunuyorum. Umarim kolaylikla alirim iademi.

uğurözbayrak

Asistan
23 Ağustos 2016
107
18
18
35
Hdpsi değil en azından benimki. 1 haftadır kullanıyorum bursa bahsedilen hiç bir sorun ile karşılaşmadım daha doğrusu hiçbir sorunla

uğurözbayrak

Asistan
23 Ağustos 2016
107
18
18
35
Hdpsi değil en azından benimki. 1 haftadır kullanıyorum bursa bahsedilen hiç bir sorunile karşılaşmadım daha doğrusu hiçbir sorunla

kocakaplan1

Öğrenci
10 Haziran 2016
70
11
8
27
Ben bugun servise verdim cihazimi direkt degisim denildi zaten hic incelemeye gerek kalmadan. Eve geldigimde toplatilmaya baslandigini gordum ve yine servise gittim degisim degil para iadesi istiyorum ben boyle bir cihazi kullanmak istemiyorum dedim. Samsungun numarasini verdi ve arayip soyleyin dediler. Buyuk ihtimalle alirsiniz paranizi dediler. Samsungu aradigim zaman degisim onayi sisteme dustugunde biz sizi arayacagiz o zaman iade istediginizi soylersiniz dediler. Yarin yada pazartesi tekrardan arayacagim bakalim sonuc ne olacak. Bu cihaz yeniden uretilsede ve ben ne kadar cihazin tipini ve ozelliklerini sevmis olsamda bende bitti artik. Ucret iadesi alamazsamda internetteki donen haberler ile birlikte tuketici mahkemesine gidip iademi almayi dusunuyorum. Umarim kolaylikla alirim iademi.
Bende samsungu arayıp para iadesi isteyecem artık.

Voyager

Öğrenci
16 Mart 2015
40
22
8
44
Parayı iade isteyeceğim. İşin ilginç yanı VR kargoya verilmiş. Yarın ya da Pazartesi teslim edilir. Nasıl olacak bu iş, iyice çorbaya çevirdiler.

oguzokman

Asistan
5 Ağustos 2016
184
35
28
33
Arkadaşlar samsung Türkiye şubesi açıklama yaptı. Bütün telefonlar geri alınıp isteyene para iadesi isteyene cihaz değişimi yapılacak dedi.
Hadi hayırlı olsun. İyi ki çıkar çıkmaz almamışım. Sanırım sene sonu almak en mantıklısı. Muhtelemen çözerler sorunu

kuavo15

Öğrenci
31 Ağustos 2016
18
4
3
29
benim cihazım değişim sürecindeydi takip edenler bilir , az önce bu basın açıklamasından ötürü samsung u aradım telefonumu servisten alıp satın aldığım yere götürüp para iademi alabileceğimi söylediler yarın bilgilendirme için dönecekler tekrardan cihaz çok hoşuma gitti paramı iade alacağım biraz bekleyip yeni cihazlar satışa çıktığında tekrar satın alacağım şuan beklentilerimi karşılayan başka cihaz ve marka yok...:) samsung a da bravo kendine yakışır bir adım attı.