Samsung Galaxy Note 7 Kullananlar Kulübü

exclusive80

Asistan
29 Ağustos 2016
151
35
28
42
Yok ben 3 gün bekledim oyun oynarken olmuştu ilk kapanma heralde android sürümüyle ilgili dedim çünkü oyun dandirik bişeydi playstore da sonra durduk yere oldu fab. Ayarlarina döndürdüm olmadı bi kaç saat sonra youtube da da video izlerken kapanınca anladım ki samsung zıçmış batırmış bu sefer

sim kart takmadan geri verdik dedin ama:)

Enes aciel

Öğrenci
2 Eylül 2016
31
21
8
28
hata derken pildeki sıkıntı mı yoksa donma sorunu mu? bu konuda birşey söyledi mi bayidekiler?
Pilde sıkıntı yok hocam telefon ateş ediyor 20dk video izledim %2 -3 şarj gitti kamera efsane iris sensörü daha ben kendi gözümü ekranda görmeden açılıyor parmak izi keza öyle kalem falan muhteşem tutuş hissi falan ama telefon bir anda donup pikseller iç içe giriyor ve kapanıp açılmaya başlıyor

exclusive80

Asistan
29 Ağustos 2016
151
35
28
42
Pilde sıkıntı yok hocam telefon ateş ediyor 20dk video izledim %2 -3 şarj gitti kamera efsane iris sensörü daha ben kendi gözümü ekranda görmeden açılıyor parmak izi keza öyle kalem falan muhteşem tutuş hissi falan ama telefon bir anda donup pikseller iç içe giriyor ve kapanıp açılmaya başlıyor

evet telefonun iris sensörüne ben de bayıldım. ben daha kendi gözümü görmeden telefon kendini açıyor:D

Enes aciel

Öğrenci
2 Eylül 2016
31
21
8
28
evet telefonun iris sensörüne ben de bayıldım. ben daha kendi gözümü göremedin telefon kendini açıyor:D
Bi kaç arkadaş iris leş olmamış çok yavaş falan yazmış çok güldüm muhtemelen çok uzak tanıttılar gözlerini veya ışık şartları sıkıntılı idi. Burdan sorun yaşayanlara arkadaşlar mesaj yazma mesafesinde tanıtın ne uzak ne yakın düzgün okutursanız zifiri karanlıkta bile kızılötesi sayesinde milisaniye bile sürmeden açılıyor

Enes aciel

Öğrenci
2 Eylül 2016
31
21
8
28
e biraz önce de 3 gün bekledim dedin. nasıl oluyor bu iş?:)
Şöyle anlatayım ben gittim aldım note 7yi 26 veya 25inde geç olduğu için çarşıya gidip sim değiştiremedim 4.5g uyumlu değil şuan kullandığım diğer günler işim çıktı gitmek zor geldi falan filan derken hiç gidemedim bugüne kadar simsiz kullandım elimde s4 var onla takılıyordum bu süre boyunca :)

exclusive80

Asistan
29 Ağustos 2016
151
35
28
42
Şöyle anlatayım ben gittim aldım note 7yi 26 veya 25inde geç olduğu için çarşıya gidip sim değiştiremedim 4.5g uyumlu değil şuan kullandığım diğer günler işim çıktı gitmek zor geldi falan filan derken hiç gidemedim bugüne kadar simsiz kullandım elimde s4 var onla takılıyordum bu süre boyunca :)

hımm olayı şimdi anladım. yaşadığın durum isabet olmuş aslında sim kartı takmama konusunda:)

exclusive80

Asistan
29 Ağustos 2016
151
35
28
42
Bi kaç arkadaş iris leş olmamış çok yavaş falan yazmış çok güldüm muhtemelen çok uzak tanıttılar gözlerini veya ışık şartları sıkıntılı idi. Burdan sorun yaşayanlara arkadaşlar mesaj yazma mesafesinde tanıtın ne uzak ne yakın düzgün okutursanız zifiri karanlıkta bile kızılötesi sayesinde milisaniye bile sürmeden açılıyor

aynen katılıyorum. normal gündüz ışığı şartlarında mesafeyi normal tutunca (yani biyometrik verileri telefona bu şekilde kaydettikten sonra) telefon milisaniyeler içerisinde açıyor kendini. ben kendi gözümü göremiyordum çoğu zaman:D

exclusive80

Asistan
29 Ağustos 2016
151
35
28
42

leşle ne işimiz var kardeş? pis kokar o:D

exclusive80

Asistan
29 Ağustos 2016
151
35
28
42
Kısmetse telefonum geldiğinde çekerim artık :D allah sahibine bağışlasın ne diyelim son bi şans vermiştim samsung a android e onu da çok fena harcadılar para iadesi oluncca 7s i beklemeyi düşünüyorum bakalım

tamam kardeş bekliyorum. :D

yeni gelen cihaz sorunsuz olursa Note 7 kullanmaya devam ederim ben. şimdilik Iphone ye geçmeyi düşünmüyorum. Apple fanboylarına bayram ettirmeyelim bayram öncesi:D

Enes aciel

Öğrenci
2 Eylül 2016
31
21
8
28
tamam kardeş bekliyorum. :D

yeni gelen cihaz sorunsuz olursa Note 7 kullanmaya devam ederim ben. şimdilik Iphone ye geçmeyi düşünmüyorum. Apple fanboylarına bayram ettirmeyelim bayram öncesi:D
Abi yemin olsun bende çok kızıyorum araştırıp kullanmadan samsunga laf edenlere ama şuan samsung amirali bırak uzay gemisi gibi tanıttığı telefonla kendini rezil etti iphone statü telefonundan başka bişey değil diye düşünüyorum fakat çok üzüldüm ya amerika lansmani nı canli izledim shiftdelete.net youtube kanalindan hemen önsipariş verdim baktım ses seda yok çıkar çıkmaz gittim aldım ama sonuç hüsran oldu

Enes aciel

Öğrenci
2 Eylül 2016
31
21
8
28
Assasa.png

(Arkadaşım naptın telefonu verdin mi diye sordu.)

+1 Israrla 2. Üründe de sorun çıkarsa paramı vercek misiniz dedim geçiştirdiler

Beyler biz naptık bu neyin cezası gene emektar s4 e kaldım internette gezerken 300'C ye çıkıyor telefon ama en azından ÇALIŞIYOR.

Voyager

Öğrenci
16 Mart 2015
40
22
8
44
Buna Türkiye'deki cihazlar dahil mi? Çünkü ben 400.000 cihazın sadece Kore'de satıldığını biliyordum
Kore'de ama dün Note 7'nin global düzeyde toplatma kararı çıkacağı yabancı teknoloji sitelerinde haber yapıldı.

VR başvurusu onaylandı SMS'i geldi. Hediyenizin gönderimi ardından tarafınıza sms ile bilgi verilecektir diyor. Telefonu kullanamadan VR gelicek sanırım. Tam Nasreddin hocalık durum :)

Yktrnslv

Doçent
28 Haziran 2015
563
141
43
Nerdeyse bu ay Vodafone hesabını kapatıp note7'ye geçecektim bu durumda bekliyoruz...

Sorun yaşayan arkadaşlara da geçmiş olsun, feci sinir bozucu bir durum ama Samsung'un dünya genelinde yaşadığı ilk ve en önemli sorun bu her türlü telafi edeceklerdir diye düşünüyorum.

Hoş heves kırıldıktan sonra telafi etseler neye yarar ama teknoloji böyle...