Samsung Galaxy Note 7 Kullananlar Kulübü

exclusive80

Asistan
29 Ağustos 2016
151
35
28
42
O zaman daha değişim işlemi başlamamış çünkü önce teknisyen kontrol edip karar alıyor. Servis ayrıca bana kendi sisteminden kontrol numarası verdi. Onunla da servisin sitesinden kontrol edebiliyorum. Hergün kontrol et canlı destekten. Mutlaka sisteme giriş yapılır.

Tamam öyle yapayım kardeşim. Çok saolasın.

seyitgumus

Öğrenci
30 Ağustos 2016
25
7
3
41
ben bugün aradım konuştum değişim için onay bekliyormuş muhtemelen p.tesi günü değişim onaylanır dediler bana. para iadesi söz konusu değil iade olacak dendi. ne olursa olsun note 2'den beri note sever biri olarak başka marka yada modele dönmeyi düşünmüyorum. kesin note 7 nin en iyi halini bekleyip alacağım.

Cesur Doğan

Öğrenci
27 Ağustos 2016
32
4
8
26
ben bugün aradım konuştum değişim için onay bekliyormuş muhtemelen p.tesi günü değişim onaylanır dediler bana. para iadesi söz konusu değil iade olacak dendi. ne olursa olsun note 2'den beri note sever biri olarak başka marka yada modele dönmeyi düşünmüyorum. kesin note 7 nin en iyi halini bekleyip alacağım.
sence ne zaman almalıyız kardeşim? şu anda bende almayı düşünüyorum. Sence nerden almalıyım aldığımda bendede bu sorunlar çıkarsa değişim yapacak bi yerden almak istiyorum

Voyager

Öğrenci
16 Mart 2015
40
22
8
44
Ben para değil değişim istiyordum dedim elimizde cihaz yok herkese para iadesi yapıyoruz dedi iban nomu istedi
Note 7 Belçika'da toplatılıyormuş. Muhtemelen Türkiye'de tüm cihazları geri çağırabilirler.
Nakit ödediyseniz nakit isteyin. Banka kesinti falan yapar, belli olmaz.

seyitgumus

Öğrenci
30 Ağustos 2016
25
7
3
41
sence ne zaman almalıyız kardeşim? şu anda bende almayı düşünüyorum. Sence nerden almalıyım aldığımda bendede bu sorunlar çıkarsa değişim yapacak bi yerden almak istiyorum
ne zaman almalıyız fikrim yok fakat kullanıcılardan duyarız zaten hazır olduğunu. nereden alayım diyorsan güvendiğin teknoloji mağazalardan al mutlaka.

kuavo15

Öğrenci
31 Ağustos 2016
18
4
3
29
bi ürün aldığınızda sebepsizce değiştirme hakkınız var mı veya kusurlu bi ürünü kaç gün içerisinde değiştirebilirim bilginiz var mı meraktan soruyorum
bana söylenen 30 gün içinde bir sorun olursa parça ile ilgili birebir değişim isteniyormuş ama yazılımsal ise yazılım desteği ile sorun gideriliyormuş bana samsung servis veznesindeki bayan söyledi servisinin arka yüzünde neler oluyor bilmiyorum.

exclusive80

Asistan
29 Ağustos 2016
151
35
28
42

Hadi gözün aydın kardeş. İnşallah yeni gelecek telefonun sorunsuz olur:)

bthndmrc

Asistan
14 Ağustos 2016
329
111
43
23
bana söylenen 30 gün içinde bir sorun olursa parça ile ilgili birebir değişim isteniyormuş ama yazılımsal ise yazılım desteği ile sorun gideriliyormuş bana samsung servis veznesindeki bayan söyledi servisinin arka yüzünde neler oluyor bilmiyorum.
Anladım. Teşekkürler :)

exclusive80

Asistan
29 Ağustos 2016
151
35
28
42

İyi de sorun yazılımsal da olsa kullanıcı parça değişim talep ederse firma parça değişimini yapmak zorunda benim bildiğim

exclusive80

Asistan
29 Ağustos 2016
151
35
28
42

Bu arada Note serisi 'Aşk' tır. Söylemeden geçemedim:D:D

uğurözbayrak

Asistan
23 Ağustos 2016
107
18
18
35
Screenshot_20160901-230126.jpg
Bu gün ki pil durumun orta güç modu face chrome forum. Top eleven ufak tefek. Kamera 5 10 foto. Yarım saate bir face 5 er dakka internet hep açık. 5 gibi evde wifi açık birkaç video. Bu konuda note 7 ye atılan korku senaryolarını 4 5 sayfa okudum. Kısacası fazla yüklenmedim. Sabah 7 buçuk gibi şarjdan çıkardım. İlerleyen vakitlerde başka günlük kullanım testleri yaparım. Exclusive80 in dediği gibi note aşktır candır gerisi heycan

celalettinaktas

Doçent
22 Şubat 2014
650
34
28
Arkadaşlar hepinize geçmiş olsun. Aynı sorun sebebiyle daha önce note 4 telefona 1 ay geçmesine rağmen para iadesi almış biri olarak isteyen olursa samsungun bu konudaki yıldırma politikasını ve sürecini anlatabilirim. Aslında sizin yasal hakkınız arıza yapan cihaza 1 e 1 değişim yada para iadesini ilk 1 ay direk yapmaları. Hatta işk 1 aydan sonrada tamir değil değişim isteme hakkınız var. Ancak bunu mahkemede yada tüketici hakem heyetinde işleme aldırabiliyorsunuz. Burada ise tüketici hakem heyeti sınırı aşıldığı için o kanalı maalesef kullanamıyorsunuz.

bthndmrc

Asistan
14 Ağustos 2016
329
111
43
23
Arkadaşlar bi sorum olacak güvenli klasörün kullanımını detaylı anlatabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Enes aciel

Öğrenci
2 Eylül 2016
31
21
8
28
Merhaba shiftdelete.net ahalisi.

1 hafta önce note7 aldım telefon gerçekten herşeyi ile mükemmelDİ

Ta ki kendi kendine kapanmaya fabrika ayarlarina dönmeye başladığından beri son 3 günde elimdeyken en az 30 kere kapandı açıldı ve bunlar 2 3 kere tekrarlanıyor hemen açılmıyor yani 100kere falan sadece elimdeyken reset attı.

Crash hatası çökme hatası oluyor pikseller karışıp telefon resetleniyor birazdan bayiye gidip kontrol ettirecegim bi çok forumda youtubeda yerli yabancı onlarca insan bu hatayı belirtmiş siz de böyle bi durum var mı ?

Edit: forumu okudum fakat ilk ve son sayfalarda dikkatimi cekmedi aynı hata sadece pil patlama mevzularını gördüm lanet kaçsın diyorum ya samsung Türkiye lansmaninda şuana kadar üretilmiş en iyi telefon dedi bu en iyi telefonsa sen telefon yapma samsung..

Son düzenleme:

exclusive80

Asistan
29 Ağustos 2016
151
35
28
42
Noktalama isareti kullanmadigim icin yanlis anlasilmis k.bakmyin birebir degisimden kastim cihazi degistimiydi.iyi forumlar...

mesajından sorun yazılımsal olursa sadece yazılım güncellemesiyle servis sorunu çözer gibisinden bir anlam çıkıyor. ben de sorun yazılımsal olsa da kullanıcı cihaz değişimi talep ederse firmanın cihaz değişimi yapmak zorunda olmasını belirttim :)

exclusive80

Asistan
29 Ağustos 2016
151
35
28
42
Merhaba shiftdelete.net ahalisi.

1 hafta önce note7 aldım telefon gerçekten herşeyi ile mükemmelDİ

Ta ki kendi kendine kapanmaya fabrika ayarlarina dönmeye başladığından beri son 3 günde elimdeyken en az 30 kere kapandı açıldı ve bunlar 2 3 kere tekrarlanıyor hemen açılmıyor yani 100kere falan sadece elimdeyken reset attı.

Crash hatası çökme hatası oluyor pikseller karışıp telefon resetleniyor birazdan bayiye gidip kontrol ettirecegim bi çok forumda youtubeda yerli yabancı onlarca insan bu hatayı belirtmiş siz de böyle bi durum var mı ?

Edit: forumu okudum fakat ilk ve son sayfalarda dikkatimi cekmedi aynı hata sadece pil patlama mevzularını gördüm lanet kaçsın diyorum ya samsung Türkiye lansmaninda şuana kadar üretilmiş en iyi telefon dedi bu en iyi telefonsa sen telefon yapma samsung..

kardeşim çok geçmiş olsun. maalesef senin yaşadığın sorunları Note 7 alan hemen hemen herkes yaşadı. o nedenle sana tavsiyem zaman kaybetmeden bir an önce servise götür. cihaz değişim talep et. cihaz değişimi için orjinal fatura istiyorlar.

exclusive80

Asistan
29 Ağustos 2016
151
35
28
42
Ekli dosyayı görüntüle 9866 Bu gün ki pil durumun orta güç modu face chrome forum. Top eleven ufak tefek. Kamera 5 10 foto. Yarım saate bir face 5 er dakka internet hep açık. 5 gibi evde wifi açık birkaç video. Bu konuda note 7 ye atılan korku senaryolarını 4 5 sayfa okudum. Kısacası fazla yüklenmedim. Sabah 7 buçuk gibi şarjdan çıkardım. İlerleyen vakitlerde başka günlük kullanım testleri yaparım. Exclusive80 in dediği gibi note aşktır candır gerisi heycan

evet bu ekranı kendi Note 7 telefonumda da görmüştüm. Orta güç tasarrufunda telefon gerçekten şarjı ekonomik kullanıyor. normal kullanımda şarj çok hızlı gidiyor. şunu belirtmek istiyorum. normal kullanımda Note 5, Note 7 ye göre şarjı çok daha fazla ekonomik kullanıyor. Şarjı verimli kullanmak adına Note 7, Note 5 in çok gerisinde kalmış batarya kapasitesi daha yüksek olmasına rağmen. bunun dışında insan eline Note 7 yi alınca Note 5 in yüzüne bakası gelmiyor. :D

Enes aciel

Öğrenci
2 Eylül 2016
31
21
8
28
kardeşim çok geçmiş olsun. maalesef senin yaşadığın sorunları Note 7 alan hemen hemen herkes yaşadı. o nedenle sana tavsiyem zaman kaybetmeden bir an önce servise götür. cihaz değişim talep et. cihaz değişimi için orjinal fatura istiyorlar.

Teşekkür ederim gittim verdim biraz saydım sövdüm neymiş samsung değişim yapacak çok büyük ihtimalle cihazdaki hatayı tespit edip yeni üretim telefonlarda bunun düzeltmek için merkeze gidiyormuş telefonlar neyse daha sim kart takmadan o yuvayı açmadan geri verdik :) komik bi durum böyle bi telefonun bunları yaşatması

Enes aciel

Öğrenci
2 Eylül 2016
31
21
8
28
Kapanıp açılma sorunu yaşayan arkadaşlar bugün Balıkesir bayisine verdim telefonun çok büyük ihtimalle değişeceğini Samsungun hatayı tespit edip yeni üretimde düzeltmek amacıyla telefonları merkezde topladığını söylediler samsung un sözde bugüne kadar üretilen en iyi telefonunu alanlara geçmiş olsun diliyorum ve sorun bende yok diyen arkadaşlara da bendede yoktu fakat bir anda oluveriyor ekran donup kapanıyor beklemeden gidin verin abi telefon çöp

exclusive80

Asistan
29 Ağustos 2016
151
35
28
42

Teşekkür ederim gittim verdim biraz saydım sövdüm neymiş samsung değişim yapacak çok büyük ihtimalle cihazdaki hatayı tespit edip yeni üretim telefonlarda bunun düzeltmek için merkeze gidiyormuş telefonlar neyse daha sim kart takmadan o yuvayı açmadan geri verdik :) komik bi durum böyle bi telefonun bunları yaşatması

sen gene erken davranmışsın. ben ertesi gün verdim servise:)

exclusive80

Asistan
29 Ağustos 2016
151
35
28
42
Kapanıp açılma sorunu yaşayan arkadaşlar bugün Balıkesir bayisine verdim telefonun çok büyük ihtimalle değişeceğini Samsungun hatayı tespit edip yeni üretimde düzeltmek amacıyla telefonları merkezde topladığını söylediler samsung un sözde bugüne kadar üretilen en iyi telefonunu alanlara geçmiş olsun diliyorum ve sorun bende yok diyen arkadaşlara da bendede yoktu fakat bir anda oluveriyor ekran donup kapanıyor beklemeden gidin verin abi telefon çöp

hata derken pildeki sıkıntı mı yoksa donma sorunu mu? bu konuda birşey söyledi mi bayidekiler?

Enes aciel

Öğrenci
2 Eylül 2016
31
21
8
28
sen gene erken davranmışsın. ben ertesi gün verdim servise:)
Yok ben 3 gün bekledim oyun oynarken olmuştu ilk kapanma heralde android sürümüyle ilgili dedim çünkü oyun dandirik bişeydi playstore da sonra durduk yere oldu fab. Ayarlarina döndürdüm olmadı bi kaç saat sonra youtube da da video izlerken kapanınca anladım ki samsung zıçmış batırmış bu sefer