Samsung Galaxy Note 7 Kullananlar Kulübü

ismlyldrm27

Öğrenci
10 Nisan 2015
15
20
3
Arkadaşlar 18 inde Note 7 cihaz aldım siyah renk aldığım günden beridir kullanıyorum şarj sorunu yaşadım ani düşüşler wipe yaptım düzeldi lakin bir bayiye gidip demo cihaz ile karşılaştırdığımda ekran da resmen sarılık görülüyor benim cihazımda demo cihaz daha beyaz renkler veriyor benim cihazıma nazaran bu sorunu yaşayan arkadaşlar var mı acaba

exclusive80

Asistan
29 Ağustos 2016
151
35
28
42
Samsung, Note 7 dağıtımını kalite kontrol için durdurmuş. Satın alınan Note 7'ler ne olacak belirsiz. Olacak iş değil. Galaxy Note 7 shipments have been delayed for quality testing

Pek çok ülkede donma/kapanma sorunları raporlanıyor. Singapur'da işlemci değişimine gidiliyormuş. Stok olmadığı için bekleyenler var. Note 7 Repeated Restart/Bootloop Issues

Bu mesajınla Samsung'un kalite kontrol birimi hakkındaki şüphelerim doğru çıkmış oldu. Hepimize çok geçmiş olsun:(:(

exclusive80

Asistan
29 Ağustos 2016
151
35
28
42
Servise biraktiginizda para iadesi diyorsunuz yada onlar yeni cihaz mi verecekler soruyorsunuz. Eger cihaz degisimi yada para iadesi olmayacaksa servisten acilan kayit formu ile birlikte istanbuldakiler icin kartal adliyeye gidiyorsunuz ve tuketici mahkemesine basvuruluyor. Kazanmaniz cok yuksek dediler cunku cihaz daha yeni oldugu icinmis. Birde adliyeler bakiyor cunku cihazin bedeli 3.300den yuksek olunca direkt adliyeler bakiyorlarmis. Servise verdigimde yazilim guncelleyip geri verirlerse bu yontemi kullanacagim. Bakalim ne olacak. Umarim yenilerler ve sorun cozulmus olur.

Serviste açılan kayıt formunu nasıl alacağız? Servisten istesek vermezler ki

bthndmrc

Asistan
14 Ağustos 2016
329
111
43
23
Ya benim anlamafığım bu cihazları uzun bi teste tabi tutmuyolar mı tutuyolar peki bu büyük sorunları nasıl fark etmediler anlamadılar.

Son düzenleme:

vega1977

Asistan
3 Ağustos 2013
371
13
18
Arkadaşlar 18 inde Note 7 cihaz aldım siyah renk aldığım günden beridir kullanıyorum şarj sorunu yaşadım ani düşüşler wipe yaptım düzeldi lakin bir bayiye gidip demo cihaz ile karşılaştırdığımda ekran da resmen sarılık görülüyor benim cihazımda demo cihaz daha beyaz renkler veriyor benim cihazıma nazaran bu sorunu yaşayan arkadaşlar var mı acaba
İsmail burada da buldun mu beni :)

kuavo15

Öğrenci
31 Ağustos 2016
18
4
3
29
resimleri mümkün olduğunca net çekmeye çalıştım ayriyetten baya dikkatli baktım sim slotunun içine ama göze çarpan bişe göremedimEkli dosyayı görüntüle 9746 Ekli dosyayı görüntüle 9747

Merhaba telefon bu sekildeyken bende kendi telefonumun içine ışık tutup sol alt tarafına aşağıya (senin resmin üzere çizdim ) baktım iki tane kırmızı çarpı işareti gözüküyor ama çok küçük çok dikkatli ve ışık tutup bakmak gerekiyor yinede sağol bakmışsın.sonra merak edersen tekrar bakabilirsin :) benim teli değişim için aldılar kalem parça olduğu ve parça değişimi olacağı için satın alalı 1 ay olmadğı için değişime sunacağız dediler korkarak verdim reset atmayan güzel çalışan telefonu kalem yüzünden değişime verdik :/ bakalım ben ne kadar uğraşacağım
full

B.H.U

Asistan
26 Ağustos 2016
152
21
18
31
Acaba bu donma problemini yasayanlar ne zamanlarda oluyor nasil bu cihazi dondurabiliriz biliyorlar mi ? Servis video cekerseniz daha iyi olur dedi cunku benim cihaz 3-4 gunde bir donuyor ve kapanip aciliyor. Hangi durumlarda ortaya cikarsa videoya cekmeyi dusunuyorum

Cesur Doğan

Öğrenci
27 Ağustos 2016
32
4
8
26
beyler bende almayı düşünüyorum sizce nerden ne zaman almalıyım? bu sorunları görünce korkmuyor değilim çünkü 5 ay staj görüp tüm parayı telefona vericem içim cız etmesin.

YupPieE

Öğrenci
24 Ağustos 2015
68
9
8
beyler bende almayı düşünüyorum sizce nerden ne zaman almalıyım? bu sorunları görünce korkmuyor değilim çünkü 5 ay staj görüp tüm parayı telefona vericem içim cız etmesin.
Bekle 2 ay kadar yeni parti gelsin Samsung bütün sorunların raporlarını inceliyordur.(Sanmam) Yeni partide sorunlar düzeltilir inşallah :):)

YupPieE

Öğrenci
24 Ağustos 2015
68
9
8
Onu ben de anlamadım. Kalite kontrol biriminde bir sıkıntı var belli. Yoksa bu kadar telefonda aynı anda donma olayı yaşanmazdı
Bu tür sorunlar nasıl yaşanıyor dünya devi firmalarda bende anlayabilmiş değilim İphone 6 lardada şu an donanımdan kaynaklı dokunmatik ekran çalışmaması problemi var.

bthndmrc

Asistan
14 Ağustos 2016
329
111
43
23
Merhaba telefon bu sekildeyken bende kendi telefonumun içine ışık tutup sol alt tarafına aşağıya (senin resmin üzere çizdim ) baktım iki tane kırmızı çarpı işareti gözüküyor ama çok küçük çok dikkatli ve ışık tutup bakmak gerekiyor yinede sağol bakmışsın.sonra merak edersen tekrar bakabilirsin :) benim teli değişim için aldılar kalem parça olduğu ve parça değişimi olacağı için satın alalı 1 ay olmadğı için değişime sunacağız dediler korkarak verdim reset atmayan güzel çalışan telefonu kalem yüzünden değişime verdik :/ bakalım ben ne kadar uğraşacağım
full
sen telefonu değişime verdin ama ne değişecek ben tam anlamadım kalemmi yoksa telefonun tamamı mı?

seyitgumus

Öğrenci
30 Ağustos 2016
25
7
3
41
bi ürün aldığınızda sebepsizce değiştirme hakkınız var mı veya kusurlu bi ürünü kaç gün içerisinde değiştirebilirim bilginiz var mı meraktan soruyorum
Ürünü eğer internet üzerinden aldıysan değişim bir sanırım 15 gün kutuyu açmış olsanda.
Eğer bir mağazadan görerek aldıysan değişim yok mağazada sağlamda olsa bozukda olsa servise gideceksin.

mirai

Asistan
1 Nisan 2016
348
43
28
26
Note serisinin böyle sorunlar yaşaması çok ilginç ve cihazları nereden aldığınızı sorabilir miyim?

exclusive80

Asistan
29 Ağustos 2016
151
35
28
42
Cihazınız sorunlu mu çünkü s7 ailesini Vodafone dan alan alan arkadaşlarda da bazı sorunlar olmuştu

Evet maalesef. Benim cihaz da birkaç defa açılıp kapandı. Sonra kilitlendi. Servise gönderdim ama bunun Vodafone ile ilgisi yok. Çünkü Note 7 ilk parti ürünlerinde üretim hatası varmış. Samsung, bu nedenle şimdilik Note 7 dağıtımını durdurmuş

uğurözbayrak

Asistan
23 Ağustos 2016
107
18
18
35
Bende de siyah var da reskle alakalı değil şarj. Şarj konusuna gelince normalde bana da oldu erken düşmeler. İlk yüzde doksan erken sonrası normal son 40 ise bitmek bilmiyor. Ama bu dediğim orta güç tasarufunda. Güç tasarrafsuz günü kurtarırsın ama ucu ucuna. Tam güç tasarrufunu hiç konuşmayalım maşallah