Şaka gibi cumartesi ders yapcaklar

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
hocam sizin yaş kaç ?Takdir teşekkür mü kaldı ?Zaten artık herkes takdir alıyor
yoklama alınıyor ona göre not verilecek hem eğer yüz yüze yapılan sınavada girmediyse katılımına göre not alıcak girdiyse bile sözlü için girecek yine bende girmiyordum kendim çalışıyordum ama artık zorundayım :/
Bilmiyorsanız yorum yapmayın lütfen. 1. Dönemin notları 15 şubattan sonra yapılacak olan sınavlarla belli olacak.
valla arkadan oyun mu oynayayaım yani
Nedem oynayasın ki? 30 dakika yerinde duramıyor musun?
saygısızlık değil ki .Online dersten bir şey anlaşılmıyor zaten .Mal gibi ekrana bakacağımıza kendim çalışırım daa iyi
Ooo bahaneyi de bulmuşuz. Dinleyen için online derste anlaşılmayacak bir şey yok.
bide başka bir sorun var internnetim bi aralar leş di bunu bütün hocalarda biliordu sürekli ve gennelikle dersin sonunda falan atıyodu girmeye çalıştığımda da error veriyordu bu atmlardan devamsızlıka geçmez dimi
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam ama bir bizim okul yapıyor müdür zaten aşırı gıcık suratsız bir tip
Oo sen de bahaneyi bulmuşun.
ben de o yaştayımda.Biraz online eğitimi savununca öğretmen olduğunuz kanısına vardım .d
Neden savunmasın online eğitimi?
yok hocam şu an iyi gidiyorum çok şükür deneme yapmaya başlamadım da.Ama en iyi fen liselerinden birindeyim kendim gidince oluyor.İnanın online dan verim alan yalan söylüyordur.En basitinden oyun oynarken bir süre sonra kafa bir milyon olur ya aynen derste de öyle oluyor.Sonra ders de çalışılmıyor.
Derste oyun oynayıp dizi izlersem tabii anlamazsın. Dersin başına oturup sadece dersle ilgilen bak nasıl anlıyorsun.

Gir derse nolacak ki?

daily.Chavo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,494
Otursa bile bazı öğrenciler anlamayabiliyor.Senin anlaman onların anlaması demek değil !!!!
Bilmiyorsanız yorum yapmayın lütfen. 1. Dönemin notları 15 şubattan sonra yapılacak olan sınavlarla belli olacak.

Ooo bahaneyi de bulmuşuz. Dinleyen için online derste anlaşılmayacak bir şey yok.
Derste oyun oynayıp dizi izlersem tabii anlamazsın. Dersin başına oturup sadece dersle ilgilen bak nasıl anlıyorsun.

Gir derse nolacak ki?

_emre_emre_

Profesör
Reaksiyon puanı
2,265
gir derse. çok verim alamayabilrsin ama adam akıllı dinle

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Otursa bile bazı öğrenciler anlamayabiliyor.Senin anlaman onların anlaması demek değil !!!!
Dersi dinleyen herkes anlar. Ben anladığımı söylemedim dersi tamamen dinleyince tabii ki de anlıyorum.
O zaman online dan anlamayanın okulda da anlamaması lazım bu da dikkat problemi demek oluyor.

daily.Chavo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,494
Ben girmiyorum giriyorum sadece açık oluyor ders.Kendim 1 saat çalışsam online eğitimden daha yararlı.

Dersi dinleyen herkes anlar. Ben anladığımı söylemedim dersi tamamen dinleyince tabii ki de anlıyorum.
O zaman online dan anlamayanın okulda da anlamaması lazım bu da dikkat problemi demek oluyor.
Okulda ilgilenebilicekleri birşey yok.Peki pc başında ? Hoca okulda naptıklarını görüyor peki ya pc başında ?

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
Resmen akıl fışkıran bir konu. Okumak istemiyorsan sen bilirsin. Ama zaten sürekli Cumartesi günü ders vardı.

Şöyle konuları açanları boğasım geliyor.

muharrem4201

Profesör
Reaksiyon puanı
952
ne yani bende hergün özel ders veriyorum online den anlattığım çocukta beni dikkatli dinlerse konuyu çok güzel anlatıyor

ben @Umut Çelik e katılıyorum

daily.Chavo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,494
Resmen akıl fışkıran bir konu. Okumak istemiyorsan sen bilirsin. Ama zaten sürekli Cumartesi günü ders vardı.

Online dersle okumak mı ? Buna gülerim 3 saatlik online ders yerine kendim 1 saat çalışssam daha verimli geçer.

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
Tamam biraz abartı olmuş da mesela ben anlıyorum canlı dersten.

SleeepyJosef

Asistan
Reaksiyon puanı
77

Gir derse nolacak ki?
Online dersten anlaşılmayacak bir şey yok yazmışsınız yaa :)) Tek akıllı sizsiniz tebrik ederim.

Berat yapıcı 88

Profesör
Reaksiyon puanı
866

bizdede vardı velilerden tepki yiyince kaldırdılar

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Ben girmiyorum giriyorum sadece açık oluyor ders.Kendim 1 saat çalışsam online eğitimden daha yararlı.

Okulda ilgilenebilicekleri birşey yok.Peki pc başında ? Hoca okulda naptıklarını görüyor peki ya pc başında ?
Burada derse kendine ve öğretmene saygı devreye giriyor. İdareli olan kazanıyor.

Online dersten anlaşılmayacak bir şey yok yazmışsınız yaa :)) Tek akıllı sizsiniz tebrik ederim.
Teşekkürler?

_emre_emre_

Profesör
Reaksiyon puanı
2,265
çok anlamayabilirsin ama anlarsın.

DESLAER

Profesör
Reaksiyon puanı
630
ben şu an dersteyim :(

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,154
Kardeşlerimin de cumartesi dersi var. Bence her şeyi abartıp kıyamet kopuyormuş gibi davranma.

Amello

Doçent
Reaksiyon puanı
596
nasıl herkes takdir alıyor kardeşim? Son haftalar hocaların ayağında gezine gezine o ortalamayı 85 yapıyorum ben.

invisibled

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Kusura bakmayın da neyin kafası bu arkadaşlar? ailenizin sizden tek beklediği başarılı olmanız. Bunun içinde doğru düzgün derslerinize çalışmanız. çok zeki olmayabilirsiniz. yada çok yetenekli zaten bunun için düzenli eğitim gerekiyor ya.
online yada yüz yüze cumartesi günü ders olmasa gidip ne yapıcaksın ? tiktok mu cekiceksin yoksa 2-3 arkadaşın ile zaman mı öldüreceksin ?.. varlık içinde yokluk yaşamak bu olsa gerek.

ben 40 yaşındayım, 14.400 kbps modemimiz vardı. arkadaşlarımızla dönüşümlü olarak kullanırdık. deli gibi telefon faturası gelirdi internet kullandığımız için. nasıl daha fazla birşeyler öğrensek diye bakardık. şimdi burada görüyorum da çoğu genç ailem oyun oynamama izin vermiyor. ailem şunu yaptırmıyor ailem ona buna izin vermiyor diye sürekli isyanda..

aileniz çalışmaz ve aylak aylak takılırsanız başınıza neler geleceğini çok iyi biliyor ondan olabilir mi ?
gıcık dediğiniz müdür siz öğrenin gelişin vatan'a millete faydalı bir birey olun diye öğretmenler ve kendisi cumartesisi ni feda ediyor ama siz sanki yapacak çok güzel iyi işleriniz varmış gibi nasıl girmesek isyanındasınız.. yazıklar olsun gerçekten.

büyüdüğünüzde bir iphone parası için 1 sene çalışınca aklınız başınıza gelir. iş işten geçtikten sonra tabi.

benimde 9 yaşında kızım var, telefonu da var, bilgisayarı da, dersine de çalışıyor. arkadaşları ile oyununu da oynuyor. cumartesi bugün ve şu anda derslerini yapıyor, derslerini bitirdikten sonra istediğini yapabiilir.
dersini ihmal etmediği sürece her şeye izni var. benim geleceğim değil aldığı eğitim kendi geleceği için.

aileniz 'de öğretmenlerinizde kendileri için değil sizin için emek ve zaman harcıyor. nankörlük etmeyin.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993

Gir derse nolacak ki?
Yani bence oynamak kesinlikle yanlış. Ama Uzaktan eğitim cidden verimsiz. 6 saat boyunca durmadan bir cihaza bakıyorsunuz. Radyasyon altında kalıyorsunuz. Yani insan bir süre sonra anlatılandan birşey anlamıyor.

Thoron ZX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
Dün yılbaşıydı halinle tatildi onu telafi etmek için cumartesi ders yapacaklar 10 dakika sonra onlara girecem napıcam bu adil mi sadece bizim okul yapıyor müdür zaten aşırı gıcık biri onu hiç sormayın yani ben gerçekten anlamadım canlı dersler başladıktan sonra aşırı bir baskı yapıyolardı kanser olsak gene çalışacaz yani kırk yılın başı 3 günlük tatil oluyodu ya
Bizde ayın 4 ü yapcaklar benim kardeşimde bugün derse girdi

daily.Chavo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,494
Yani bence oynamak kesinlikle yanlış. Ama Uzaktan eğitim cidden verimsiz. 6 saat boyunca durmadan bir cihaza bakıyorsunuz. Radyasyon altında kalıyorsunuz. Yani insan bir süre sonra anlatılandan birşey anlamıyor.
Sonunda anlayan biri.Allah razı olsun isteyen anlar diyip geçiyorlar sinir oluyorum.