Sahte mi acaba galaxy s3'üm :S

Bu konuyu okuyanlar

fersan56

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:) evet ama gelsin kargo parasından zarar gorsunler o arkadasın yorumunu yenı gordum içim rahatladı şimdi

:) evet ama gelsin kargo parasından zarar gorsunler o arkadasın yorumunu yenı gordum içim rahatladı şimdi

administrator

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Merhaba arkadaslar

2 gün önce yenigalaxys3.com adlı siteden bir adet S3 satın aldım 800 TL'ye. Telefonda çin malı mı diye israrla sorduğumda hayır değil orjinal kendi ithalatımız diye cevap aldım cuma günü telefonum kapıda ödeme seçeneğiyle gelecek acaba hiç almasam mı bu işte bi pürüz çıkar mı bilemedim :S
konuyu bilen arkadaşlarım lütfen bana yardım edebilir mi kararsızım
sakın alma kardeşim dün bir sitede çin malına 499TL fiyat istiyorlardı. üstelik de çin malı olduğunu belirtmişler. düşün artık çin malına bu fiyatı istiyorlar sence orjinalini o fiyata verirler mi? bence direk geri gönder

Mg.

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Aslında şurda 50 - 100 kişi sipariş verip kapıda almasak caydırıcı olur mu :) kargo paraları zarar olur ama güzel memleketimden 1 kişi alsa bile yine adamlar kârda olur :|

HapS

Profesör
Reaksiyon puanı
63
hepimiz 1 adet sipariş edelim kargo parasından batsın p...enkler :D

Hafiye

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Ben birtane bizim yandaki boş eve sipariş verdim, bakalım göndereceklermi :D

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Arkadaşlar Telefon geldi bugun yurtiçikargo ile ve subeye gidip kontrol etmek istediğimi söledim onlarda bana en doğal hakkınız tabi dediler açtım faturası var içinde samsung galaxy s3 diye yazıyor bi tane hediye paketine sarmışlar telefon kutusunu bi açtım iphone 4s kutusu ve kutu o kadar dandik ki o anda içindekinin çin malı oldugunu anladım içini açtım ve içinde çakma iphone 4 bitane nokia bataryası bitanede kulaklık ayrıca da telefonun arkası harita gibi çizik doluydu direk geri yolladım ne kargo parası verdim ne de başka birşey kurtuldum
Adamlar tamamen dolandırıymış bunuda çok şükür bir bedel ödemeden öğrenmiş oldum ve sizlerle de paylaşmak istedim.. Tüm yorum yhazan arkadaslarıma da teşekkürü bir borç bilirim :D

OHA YAAAAAAA OHAAA !!!

Allahsızlar.Bunları çarmağa germek lazım ya.Bunların hakkı direk idam.Hiç acımam.Allah belalarını versin.Şerefsizler...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung türkiyeye mail attım sizde atın. bilmiyorum ne işe yarayacağını.

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
kapıda kontrol et ettirmezlerse devamınaleyküm paramara verme:D

byneco

Asistan
Reaksiyon puanı
1
yurtdışı fiyatı bile bu değil sakın!

Aderans

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynen öle hocam kontrol etmesek sonunda mahkemelik olcaz ordan da bi sonuc cıkmayacak :D

mehmet0321

Doçent
Reaksiyon puanı
0
@Anerans videosunu çekip koy bakalım birde biz görelim.

Aderans

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aslında şurda 50 - 100 kişi sipariş verip kapıda almasak caydırıcı olur mu :) kargo paraları zarar olur ama güzel memleketimden 1 kişi alsa bile yine adamlar kârda olur :|

aynen bence yapabiliriz ve beni de aramadılar niye geri gönderdiniz diye hani 7/24 müşteri hizmeti vardı :D

@Anerans videosunu çekip koy bakalım birde biz görelim.

neyin videosunu gönderiyim ürünü direk subeden geri şutladım :D

heroares

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Çin malı tablet :D

5452075_700b_v1.jpg

Vefasiz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Kontrol ettirmiyorlarsa bilki sahtedir yazmış biri alakası bile yok bu adamlar sana kapıda ödeme ile yollayacak sen ön kontrol şartıyla yollatırsan açar kontrol de edersin teste eğer bunu bilmeden sipariş etmissen kontrol etme gibi bir şansın yok.

Dr.Yunus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
herkes alma geri gönder yazmış ama ödemeyi soran yok . aldım dediğine göre kredi kartı veya bankamatikle ödeme yapmış bence . ah be kardeşim bu konuyu almadan önce açsaydın keşke inşallah para yatırmamışsındır yatırdıysan ödeme bilgilerinle şikayetçi ol çakallara

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
herkes alma geri gönder yazmış ama ödemeyi soran yok . aldım dediğine göre kredi kartı veya bankamatikle ödeme yapmış bence . ah be kardeşim bu konuyu almadan önce açsaydın keşke inşallah para yatırmamışsındır yatırdıysan ödeme bilgilerinle şikayetçi ol çakallara

Birader altta ki siyahla belirttiğim yeri iyi oku.

Merhaba arkadaslar

2 gün önce yenigalaxys3.com adlı siteden bir adet S3 satın aldım 800 TL'ye. Telefonda çin malı mı diye israrla sorduğumda hayır değil orjinal kendi ithalatımız diye cevap aldım cuma günü telefonum kapıda ödeme seçeneğiyle gelecek acaba hiç almasam mı bu işte bi pürüz çıkar mı bilemedim :S
konuyu bilen arkadaşlarım lütfen bana yardım edebilir mi kararsızım