S6 Şarj sorunu

Bu konuyu okuyanlar

ecift

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar

S6 marshmallow güncellemesi geldikten sonra şarj sorunu yaşamaya başladım. Lolipopta sıkıntı yoktu 2 gün kullanıyordum. Akşam full bıraktığım şarj sabah sıfır oluyor. Sabaha kadar şarjda bırakmıyorum. Fabrika ayarlarına döndüm. Servise verdim şarj aletide dahil 5 parçası değişti ertesinde yine aynı sorunu yaşamaya devam ettim.Yeni şarj aleti %100 olduğunda fişi çekince %95 e düşüyor, saniyesinde oluyor.Çözümü nedir? Yada sorun nedir?

Teşekkür ederim.

Memento Morx105

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Merhaba Arkadaşlar

S6 marshmallow güncellemesi geldikten sonra şarj sorunu yaşamaya başladım. Lolipopta sıkıntı yoktu 2 gün kullanıyordum. Akşam full bıraktığım şarj sabah sıfır oluyor. Sabaha kadar şarjda bırakmıyorum. Fabrika ayarlarına döndüm. Servise verdim şarj aletide dahil 5 parçası değişti ertesinde yine aynı sorunu yaşamaya devam ettim.Yeni şarj aleti %100 olduğunda fişi çekince %95 e düşüyor, saniyesinde oluyor.Çözümü nedir? Yada sorun nedir?

Teşekkür ederim.
Büyük ihtimal yazılımsal bi sorun bu ama yatmadan önce wifi mobil veri bluetooth arkada çalışan uygulamalırı kapat istersen bi de öyle dene ama yazılımsal bişeyse bunun pek önüne geçileciğini sanmıyorum

EmreAkarsu

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Problemin kaynağını bilmiyorum ama anormal bir durum ben %100 bıraktığım zaman sabah %97 civarında oluyor

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Merhaba Arkadaşlar

Teşekkür ederim.
yazılımsal muhtemelen ama sen yinede arkada çalışan uygulamaları kapattıgından emin ol olamıyorsan greenify ile uyut fayda sağlar...

pantokrator

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşların dediği gibi yazılımsal olabilir ama bataryayı değiş yeni al. ama kendi orjinal al rica ediyorum.