Note 4 şarj sorunu

Bu konuyu okuyanlar

hhcam1999

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar oncelikle note 4 kullanıcısıyım 3. Senedeyim 1.5 ay önce bir problem yaşamaya başladım telefonumun şarjı normalden hızlı bitmeye başladı şarja takarken ısınıyordu bi anda sarjım 80 den 75 e dusuyordu sarj düşüşleri dengesiz olmaya başladı ilk başta bataryadan olduğunu düşündüm ve batarya degistirdim ilk gelen bataryayı taktığımda gene aynı problemleri yasamaya devam ettim bataryam şişti sonra yenisini istedim orjinal onu taktım sonuç aynı telefonumu fabrika ayarlarına döndürdüm gene düzelmedi virus taraması yapti gene değişmedi mesela şarjim 0 olduğu zaman bataryayı çıkarıp takıyorum şarj %10 gösteriyor ya da şarjım 70 diyelim bataryayı çıkarıp takıyorum şarjım olduğu halde telefon açılmıyor ancak şarja takınca acabiliyorum telefonumdaki tum uygulamalari kapatip parlaklığı düsürdugümde telefonu ucak moduna alsamda olmadı telefon ekrani kilitliyken şarj sabit kalıyor ama açıp bir uygulamaya girince bi anda 3 şarj düşüyor bu sorunu yaşayan varsa Allah aşkına ne olabilir servise vericem tabiki ama vermeden önce yaşayan varsa bilmek istiyorum

Reaksiyon puanı
5,172
batterystats.bin de büyük ihtimal yazılımdal bir hata meydana gelmiştir. Stock firmware kurduğunuz zaman bu sorun çözülecektir diye düşünüyorum.

Son mesajlar