S5 aldimmm cok mutluyummm

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Aslında Merakımın Kurbanıyım

Bu konuya dalarak!

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
Ben olsam s6 yı bekle derim 10 inch lik ekranı varmış 25 mp kamera fln ayrıca su yağ ve hava soğutmalıymış ısınma sorunu fln yokmuş artık
:) ama hiç aklıma gelmezdi forumda bu şakayı yapmak helal olsun sana

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Samsung galaxy s5 aldım cok mutluyum ürün indirimdeydi 2500 tl aldım . ürün öncelikle çok güzel . 25 Mp kamera , full hd süper amoled ekran , 15 çekirdekli işlemcisi bir harika incelemeye alıcam birazdan şiddetle bulursanız tavsiye ediyorum

http://n1306.hizliresim.com/1b/k/p8s6l.jpg

Yanında kayganlaştırıcı jel de alsaydın. İnsanların vaktini, dikkatini heba edeceğine S5 inin tadını çıkarırdın.

Reaksiyon puanı
2,146
Açılan S4 aldım konularına tepki olarak açılmış bir konu.
Anlamamış olamazsınız.

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Anlamamış olamazsınız.
Ben anlamadım anlamakta istemedim. Burası forum insanlar elbetteki konu açacak. Evet kimi zaman benzer konular açılabiiyor ama yapacak birşey yok. En azından insanlar ciddi şekilde ya yardım istiyor ya bilgi veriyor. Veya mutluluğunu,üzüntüsünü paylaşıyor. Bende on tane konuya tepki yazayım biri daha yazsın derken ortam forumluktan çıksın yani ? Katılmıyorum size.

Reaksiyon puanı
2,146
Ben anlamadım anlamakta istemedim. Burası forum insanlar elbetteki konu açacak. Evet kimi zaman benzer konular açılabiiyor ama yapacak birşey yok. En azından insanlar ciddi şekilde ya yardım istiyor ya bilgi veriyor. Veya mutluluğunu,üzüntüsünü paylaşıyor. Bende on tane konuya tepki yazayım biri daha yazsın derken ortam forumluktan çıksın yani ? Katılmıyorum size.

Ben bi fikir belirtmedim bu konu ile ilgili, neye katılmıyorsunuz? :)

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Ben bi fikir belirtmedim bu konu ile ilgili, neye katılmıyorsunuz? :)

Haklısınız neye katılmadığımı belirtmemişim :)
Tepki olarak bu tarz konuların açılmasını doğru bulmuyor ve tepki konularının açılabileceği fikrine katılmıyorum.
Siz yazmamışsınız ama fikrinizi ben anladım şimdiden katılmadım yani :D

Reaksiyon puanı
2,146
Haklısınız neye katılmadığımı belirtmemişim :)
Tepki olarak bu tarz konuların açılmasını doğru bulmuyor ve tepki konularının açılabileceği fikrine katılmıyorum. :cool:

Onunla da ilgili birşey demedim bu konuyu haklı veya haksız bulmadım sadece bu konu tepki için açılmış demiştim. :)

Mg.

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Ben de S5 ile i6 arasında kararsız kaldım

ouzdoan68

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Allah mutlu mesüt etsin kardeş o zaman =) bende alıcağımda taksit ile evin kirasi ile biraz zor olacak gibi

Chriminal

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Anlamamış olamazsınız.

:) :) Sen anlandın ama diğerleri anlamadı kardeş ciddiye alanlar bile var :)

-----------------------------------------
Diğer üyeler , yanlış anlamayın ama son günlerde çok artı bu konular bende kucuk espiri yaptım bu konuyla ilgili. Konuların hepsi aynı. "S4 aldım mutluyum , S4 Çok güzelmiş ,S4 mutiş birsey ,S4 Harikaymış " bunlar sadece s4'un kendinde olduklarını varsayıp hava atanlar grubu yorumlarda bir havalar . Cihazla ilgili bir sorun olur yardım alırsın konu açarsın ona birsey demiyordum da cihaz aldın diye hava atmada neymiş forumda. bizde s5 aldık havanın alası bizde şimdi....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bir şey aldığı belli belli olmasına da neyi aldığı pek değil açıkcası.
Tahmini olanlar?

Reaksiyon puanı
16,118
s6'da casper'ın kindeki gibi intel atom cpu olur onbord ekran kartını bununda kimse beğenmez windows phone9 ile çığır açan bir devri bitirip yenisini başlatır hackerlara çığır açan bir akıllı telefon olur cpu'su i7-3770k ayarında gpu'su hd4000 ayarında olur taplet ve notebookları piyasadan silermiş...

ebuyusuf

Asistan
Reaksiyon puanı
0
:) :) Sen anlandın ama diğerleri anlamadı kardeş ciddiye alanlar bile var :)

-----------------------------------------
Diğer üyeler , yanlış anlamayın ama son günlerde çok artı bu konular bende kucuk espiri yaptım bu konuyla ilgili. Konuların hepsi aynı. "S4 aldım mutluyum , S4 Çok güzelmiş ,S4 mutiş birsey ,S4 Harikaymış " bunlar sadece s4'un kendinde olduklarını varsayıp hava atanlar grubu yorumlarda bir havalar . Cihazla ilgili bir sorun olur yardım alırsın konu açarsın ona birsey demiyordum da cihaz aldın diye hava atmada neymiş forumda. bizde s5 aldık havanın alası bizde şimdi....

Sana katılıyorum kardeş geçen sene yere göğe sığmayan s3 bu sene ''kaka oldu pis oldu'' bunun doyum noktası yoktur ,bu sene s4 seneye s5 ondan sonra s6...
teknoloji iyidir hoştur ama arkası yoktur bunlar şirketlerin para kazanma politikası..Ayrıca herkesin elindeki telefon kendine güzeldir yetse de yetmese de ,''hala symbian kullanıyordur '' diye bir yazı gördüm.Ne var yani ben de hala symbian kullanıyorum benim işimi görüyor...

senbilme

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kırk Yıllık tinerciyim böyle kafa görmedim :p hacı içtiğin ayranın markasını verde deli danalarla muhatap olmayalım...S6 çıktığında S10 falan için foruma konu açmazsın umarım bu geyik oralara kadar sürmez dilerim :)

fyodor

Asistan
Reaksiyon puanı
2
O değil de beyler seneye bu apple samsung birbirine isim konusunda dava açmasın. Biri Galaxy S5 olacak diğeri iPhone 5S :D

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
jxvk5.gif

qwerty67

Asistan
Reaksiyon puanı
0
iPhone 6 aldım; Bim'de indirimli !!! 1.999. TL

5.0 Ghz İntel Atom 2 işlemci
15 Çekirdek
8 gb Kingston Ram
2 gb Nvidia Ekran Kartı
32 ultrapx kamera
Full HD Super Amoled 3D Hologram Ekran
500 gb dahili hafıza
100 gb e kadar genişletilebilir hafıza
iOS 9
9 inç. Ekran
Full Çelik Kasa
Bluetooth 7.0
Batarya; bekleme süresi 1-2 yıl, konuşma 5-6 ay, telefon kapalı iken sonsuza kadar dayanıyor.
LTE 500 / 8G
Micro+micro+micro sim 1mm küçüklüğünde

Telefon süper bişey,kutudan çıkardım ve masanın üstüne koydum çekirdek hızından telefonun uçtuğunu gördüm.Çok sağlam kalkan olarak kullanabilirsiniz.Kamera quantum teknolojisi ürünüdür, çektiğiniz fotoların içine girebiliyorsunuz. Ses kalitesi 7.1 eşdeğer etki. En önemli özelliği ise beyninizi okuyabiliyor, mesela bir düşündüğünüz olayı ekrana yansıtıyor.Siriye bırakın Türkçeyi, şiveleri bile eklendi.

Şuan kutu açılımı video koycam...

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Bende syimbian kullanıyorum ve 2014 kadar yeni telefon almaya kalksam bütçe de Açık vereceğim .

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Adam tepkisini belli etmek için dalga amaçlı konu açmış, çoğunluk bunu anlamadığı gibi üstüne de 3 sayfa espri üretilmiş. Daha ne kadar gider kim bilir... :) Ne tatlı bi yer oldu burası yahu.

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Adam tepkisini belli etmek için dalga amaçlı konu açmış, çoğunluk bunu anlamadığı gibi üstüne de 3 sayfa espri üretilmiş. Daha ne kadar gider kim bilir... :) Ne tatlı bi yer oldu burası yahu.

Yok yav anladık ta bu buhranlı günlerden geçerken biraz neşe kaynağı olsun gırgır şamata amaç eğlenmek.

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6

15 Çekirdek
8 gb Kingston Ram
2 gb Nvidia Ekran Kartı
32 ultrapx kamera
500 gb dahili hafıza
iOS 9
9 inç. Ekran
Full Çelik Kasa
Bluetooth 7.0
Batarya; bekleme süresi 1-2 yıl, konuşma 5-6 ay, telefon kapalı iken sonsuza kadar dayanıyor.
LTE 500 / 8G

Telefon süper bişey,kutudan çıkardım ve masanın üstüne koydum çekirdek hızından telefonun uçtuğunu gördüm.Çok sağlam kalkan olarak kullanabilirsiniz.Kamera quantum teknolojisi ürünüdür, çektiğiniz fotoların içine girebiliyorsunuz. Ses kalitesi 7.1 eşdeğer etki. En önemli özelliği ise beyninizi okuyabiliyor, mesela bir düşündüğünüz olayı ekrana yansıtıyor.Siriye bırakın Türkçeyi, şiveleri bile eklendi.

Çok iyi :D

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61

15 Çekirdek
8 gb Kingston Ram
2 gb Nvidia Ekran Kartı
32 ultrapx kamera
500 gb dahili hafıza
iOS 9
9 inç. Ekran
Full Çelik Kasa
Bluetooth 7.0
LTE 500 / 8G

bunları yazarken hiç mi üşenmedin :) ağır işsiz diye espiri yapacağım ama neyse :D