Reyes, Forlan, Ujfalusi borsaya bildirildi! Ujfalusi Galatasaray'da!

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Burası sörvayvir beyler! :D

by efsane

Rektör
Emektar
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,135
ben merak ediyorum ki. Terim maçta hata yaparsa nasıl seslenecek? :D bu adama bi isim bulalım ya, ben adını bir türlü söyleyemedim. Deliricem en son. Ufalusi midir, ujfalusi midir :p

anamur

Asistan
Reaksiyon puanı
3
A.Madrid'i kutluyorum. Galatasaray'a şahane bir kazık attı. 33 yaşındaki bir defans oyuncusunu 2M€'ya sattılar.

Bu adamın Lucas Neil'den ne özelliği iyi?

kurtuba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Transferler -gerçekleşen ya da gerçekleşme ihtimali yüksek olanlarla birlikte hepsi- güzel, başkanımızı ve ekibini tebrik ederim. Geçen sene veya son 10 senedir böyle heyecanlanmamıştım. Güven telkin eden, gelirleri yönetme kabiliyeti olan bir başkanımızın olması içinde bulunduğumuz durum için çok gerekliydi ve tam ihtiyaca göre nasip oldu.

Bence önceki 10 seneyi bir çok açıdan çok iyi incelememiz lazım. Ders çıkarmak açısından.

Örneğin, ekonomik açı: 2000 yılında UEFA şampiyonu olmuş bir takımın gelirleri ister istemez artar. Hem o zenginlik gitmiş hem de 300 küsür milyar dolar borcumuz oluşmuş. Eski hesapları da, bugün üyelere özel sayfalarda sunulan mali tabloyu ortaya çıkaran şirkete bir inceletsin başkanımız. Enteresan bir sonuç ortaya çıkacaktır. Derinlere giderse koltuktan ederler adamı hemen, o başka. Yoksa arada bir spor haberlerine bakan benim gibi biri bu işlerden anlamıyor mu? :)

Transfer konusunda araya sıkıştırıverdim yukarıdakileri, kusura bakmayın.

Fatih Terim, istediği futbolcular alınmadan imza atmayacak herhalde. Bu konuda bilgisi olan var mı? Yoksa imza haberini kaçırdım mı?

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
A.Madrid'i kutluyorum. Galatasaray'a şahane bir kazık attı. 33 yaşındaki bir defans oyuncusunu 2M€'ya sattılar.

Bu adamın Lucas Neil'den ne özelliği iyi?
Niang'ı kaça aldınız siz? Bu adamın özelliği, Sabri'ye bir şey olduğunda sağ bekte de oynayacak olması. Serkan'dan çok çektik bu sene.

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
@masterbaba, Lugano nasıl oynuyor bu ligde git ona kafa yor sen. Bize laf atıp durma.

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
Simdi bu adam quaresmadan topu alamayinca direk sakatlar :( quaresmayi oynatmasinlar gs macinda :D
servet - ujfalusi... ne diyeyim, bu sene bol bol kasap havası dinleyeceğiz gibi geliyor bana, haksız mıyım?
Bu arada lugano Ujfalusi' yanında ergün penbe gibi kalır :))

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Irmak Kazuk: Reyes Galatasaray'dan haber bekliyor. Çağırdıkları zaman İstanbul'a gelip sözleşme imzalayacak.

Forlan'ın menajeri Cumartesi ya da Pazar Galatasaray'la görüşecek.

Drogba'nın menajeri Bülent Tulun'a haber gönderip teklifi değerlendireceğini bildirdi.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Irmak Kazuk diyoruz yahu NTV Spor muhabiri ne kaynağı olacak daha? :) Adam canlı yayına bağlandı az önce.

anamur

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Niang'ı kaça aldınız siz? Bu adamın özelliği, Sabri'ye bir şey olduğunda sağ bekte de oynayacak olması. Serkan'dan çok çektik bu sene.

1. Ben Galatasarlıyım.
2. Neil da yeri geldiğinde sağ bekte oynadı.
3. 33 yaşındaki defans oyuncusuna sen 2M€ veriyorsan,ve her sene 2.5M€ alacaksa, Yüksek maliyetli bulunana Misimovic bedavaya gelmiş bu ülkeye resmen.
4.Benim bildiğim bu adam stoperlikten sağ tarafa geçmiş. (Yani biraz Ali turan vari bir olay olmuş).Sabri gibi veya Gökhan Gönül gibi akın akın kanatları kullanamamakta.
5.Lucas Neil oyunu geriden başlatabilmekteydi(Hagi bu yüzden orta sahada oynatmıştı).Bu arkadaşın bu özelliğide yok.

Benim için bu kadar sorunlar içeren bu oyuncu adına diyebileceğim tek şey hayırlısı olsun demek.

sonmodel06

Profesör
Reaksiyon puanı
4
AliA kusura bakma ben işitme engelliyim yani adamın canlı yayında söylediğini duymadığımdan onu bilmiyorum. Şimdi öğrendim sağol. :)

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
1. Ben Galatasarlıyım.
2. Neil da yeri geldiğinde sağ bekte oynadı.
3. 33 yaşındaki defans oyuncusuna sen 2M€ veriyorsan,ve her sene 2.5M€ alacaksa, Yüksek maliyetli bulunana Misimovic bedavaya gelmiş bu ülkeye resmen.
4.Benim bildiğim bu adam stoperlikten sağ tarafa geçmiş. (Yani biraz Ali turan vari bir olay olmuş).Sabri gibi veya Gökhan Gönül gibi akın akın kanatları kullanamamakta.
5.Lucas Neil oyunu geriden başlatabilmekteydi(Hagi bu yüzden orta sahada oynatmıştı).Bu arkadaşın bu özelliğide yok.

Benim için bu kadar sorunlar içeren bu oyuncu adına diyebileceğim tek şey hayırlısı olsun demek.

Bu adamın kaç maçını izledin de böyle kesin yorumlar yapabiliyorsun merak ettim.
Ayrıca Neil Galatasaray'ı kafasında bitirmişti. Gördük ikinci yarıdaki performansını. Adamlar milli takımda canavar gibi oynuyo geliyolar bizim ligde mumla arıyosun.
Neymiş Sözleşme uzatmamışlar. Çaba harcasaylardı elbet uzatılırdı.
Hem bize düşmez ne kadar verdikleri. Adam bi oynasın bi görelim ondan sonra yorum yapalım.
Biz şimdiden yıpratmaya başlarsak basın napmasın. Bekleyip görelim

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Habere gel! :D

Yabancı basına Ünal Aysal tuzağı

14383_843_21062011_3.jpg

İspanyol As gazetesinin internet sitesi as.com ve Fransız L'equipe gazetesinin internet sitesi www.lequipe.fr Galatasaray'ın Atletico Madrid'in İspanyol yıldızı Jose Antonio Reyes'i transfer ettiğini duyurdu.

Ancak iki sitede bu habere kaynak olarak Ünal Aysal'ın twitter'ından yazdıklarını gösterdi. Aysal'ın olduğu iddia edilen twitter hesabından, "Jose Antonio Reyes transferi zaten bitti. Ufak tefek pürüzler kaldı. Reyes önümüzdeki sezon Galatasaray formasını giyecek bu kesin." açıklaması geldi.

Ancak bu iki sitenn bilmedikleri ise Galatasaray Başkanı Ünal Aysal adına açılan twitter hesabı sahteydi ve yapılan açıklamalarda tamamen yalandı.

Hala açık olan sahte twitter hesabını kullanan şahıs ise kandırdığı sitelerin sayısıyla övünüyor.

Ünlüler twitter kullanmaya başladığından bu yana futbolcular, teknik adamlar ve yöneticiler adına sahte hesaplar açan kişiler hem basını hem de kamuoyunu yanlış yönlendirmeye devam ediyor.

14383_843_21062011_2.jpg

14383_843_21062011_1.jpg

Onur Güler / dha.com.tr

Persona Grata

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
53
http://www.clubatleticodemadrid.com/Web/noticia/template_noticia/noticia1.php?idnoticia=24791&previo=0

:(

Google Translate çevirisi:

Tomas Ujfalusi, Jose Antonio Reyes ve Diego Forlan: Geçen hafta Club Atletico de Madrid üç oyuncu için Galatasaray bir teklif aldı.Varlık Manzanares Çek savunma oyuncusu ekonomik koşullar Atletico Madrid tarafından gerekli olanlar olduğu gibi Türk Uzun ile yaptığı sözleşme müzakere özgürlük verdi.

José Antonio Reyes ise, kulüp toplantıdan sonra rapor mümkün olduğunu menajeri Mariano Aguilar ve şirketin mevcut sportif direktörü José Luis Pérez Caminero ile Sevilla, 21 Haziran Salı günü yapılan oyuncu Tüm taraflar oyuncu Utrera de Galatasaray'ın teklifini reddetmek kabul etmiş ilk takım Atletico Madrid'in gelecek sezon bir parçasıdır.

micoli27

Doçent
Reaksiyon puanı
1
evet adamın biri salladı sahte profille, beleş habercilerde hemen.... flaş flaş flaş reyes galatasaray da...

Persona Grata

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
53
@umutofkeli

Forlan ....nin daha önce 4 seneliğine kesin olarak anlaşıldığı söylenen Reyes'in de aklını çeldiği söyleniyor.

:glare:

micoli27

Doçent
Reaksiyon puanı
1
ali dürüst: resmi bir açıklama olsaydı haberimiz olurdu. biz görüşmelere devam ediyoruz

ntvspor dan son dakika haberi olarak yayınlandı