Reyes, Forlan, Ujfalusi borsaya bildirildi! Ujfalusi Galatasaray'da!

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
GALATASARAY SPORTİF SINAİ VE TİCARİ YATIRIMLAR A.Ş. / GSRAY [] 16.06.2011 20:30:35

Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

Club Atletico de Madrid futbolcuları Diego Forlan, Tomas Ujfalusi ve Jose Antonio Reyes'in Profesyonel Futbol Takımımıza transferi için görüşmelere başlanmış olup gelişmelerden kamuoyu haberdar edilecektir.

KAP

B_10327_b.jpg

spacer.gif

Club Atletico de Madrid İle Görüşmelere Başlandı

Galatasaray Sportif A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) gönderdiği açıklamada Club Atletico de Madrid futbolcuları Diego Forlan, Tomas Ujfalusi ve Jose Antonio Reyes için görüşmelere başladığını bildirdi.

Açıklama şu şekilde:

"Club Atletico de Madrid futbolcuları Diego Forlan, Tomas Ujfalusi ve Jose Antonio Reyes'in Profesyonel Futbol Takımımıza transferi için görüşmelere başlanmış olup gelişmelerden kamuoyu haberdar edilecektir."

Galatasaray Spor Kulübü

Süper Üçlü Galatasaray'da!

gstransfer3_MKFLR.jpg

Galatasaray, Atletico Madrid'in 3 yıldız oyuncusu Forlan, Reyes ve Ujfalusi için Madrid ekibi ile kesin olarak anlaşmaya vardı.

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal ve yöneticiler, bu sabah saat 11:00'de Madrid'e hareket etmişti. Atletico Madrid'in üç yıldız oyuncusu için kulüp başkanı Enrique Cerezo ile görüşen Ünal Aysal, sarı kırmızılıların merakla beklediği transferleri bitirdi.

Teknik direktörlüğe Fatih Terim getirildikten sonra kadrosuna Bolton'dan Elmander, Trabzonspor'dan Selçuk İnan ve Ceyhun Gülselam'ı transfer eden Galatasaray, Madrid seferinden mutlu sonla dönüyor.

Sarı-kırmızılı takım, İspanyol ekibinin yıldızları Jose Antonio Reyes, Tomas Ujfalusi ve Diego Forlan için Atletico Madrid'in başkanı Enrique Cerezo ile kesin olarak anlaşmaya vardı.

JOSE ANTONIO REYES

Jose Antonio Reyes, ligde 34 maçın 34'ünde de ilk onbirde yer alırken, İspanya Kupası'nda 5 maçın 4'ünde ve UEFA Avrupa Ligi'nde de 4 maçın 3'ünde ilk onbirde forma giydi. 28 yaşındaki yıldız oyuncu ligde rakip filelere de 6 gol atmayı başardı.

TOMAS UJFALUSI

33 yaşındaki Tomas Ujfalusi de bu sezon Atletico Madrid'de oynadığı 32 lig maçında, İspanya Kupası'nda 5 maçta ve UEFA Avrupa Ligi'nde de 4 maçta forma giydi. Tecrübeli oyuncu oynadığı tüm maçlarda sahaya ilk onbirde çıktı.

DIEGO FORLAN

Yıldız oyuncu Diego Forlan da daha önce Beşiktaş ile anılmış ancak siyah-beyazlı takım bu transferi gerçekleştirememişti. Forlan bu sezon Atletico Madrid'de ligde oynadığı 32 maçın 23'ünde ilk onbirde yer alırken, rakip filelere de 8 gol kaydetti. 32 yaşındaki tecrübeli yıldız, İspanya Kupası'nda 3 maçın 3'ünde de ilk onbir ve UEFA Avrupa Ligi'nde de 6 maçın 5'inde ilk onbide sahaya çıktı. Forlan İspanya Kupası'nda ve UEFA Avrupa Ligi'nde de 1'er gol atmayı başardı.

NTV Spor

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Forlan, Reyes ve Ujfalusi transferleri için gitti Madrid şehrinden dönüşünün ardından Atatürk Havalimanı'nda basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

aysal44_ZYS7G.jpg

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Forlan, Reyes ve Ujfalusi transferleri için gitti Madrid şehrinden dönüşünün ardından Atatürk Havalimanı'nda basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Ünal Aysal yaptığı açıklamada,"Arkadaşlar; bu normal, standart bir transfer çalışması. Müsbet bir başlangıcımız var ama şuan kolay ve birdenbire sonuçlanmış bir çalışmamız yok ama çalışıyoruz, müzakereler devam ediyor. Bunun bir takım standart şeyleri var. Kontratları vesaire. Bunlar zaman alacak bir şey. İsterseniz prensip anlaşmasına varıldığını söyleyin ama bence önümüzdeki bir kaç gün daha çalışmamız gerekiyor."

Üç oyuncunun ismi, Ujfalusi, Forlan, Reyes kesin mi? sorusunun üzerine Aysal, "Şu etapta öyle ama başka çalışmalarımız da var" şeklinde cevap verdi.

Sadece kulüp ile mi, yoksa oyuncularlada mı görüşülüp görüşülmemesinin sorulması üzerine Ünal Aysal şu açıklamalarda bulundu: "Her iki taraf ile de görüşme devam ediyor. Önce kulüp ile görüştük sonra da oyuncular ile."

Inter'de forma giyen Arjantinli Esteban Cambiasso iddiasıyla ilgili olarak Aysal, "Şu anda öyle bir girişimimiz yok. Kaleci arayışlarımız da devam ediyor ama bu seyehatte onun ile ilgili bir çalışmamız olmadı" diye konuştu.

"BÜTÜN OYUNCULAR GALATASARAY'DA OYNAMAK İSTİYOR"

Forlan haricinde diğer oyuncuların özellikle Galatasaray'da oynamaya çok sıcak baktığının söylenmesi üzerines Aysal, "Galatasaray'da oynamak için bütün oyuncular istekli. Yani, isteksiz olanı yok. Bütün mesele burda birkaç taraf var. Aracı var, kulüpler var bir de oyuncular var. Bunların hepsinin menfaatlerini aynı ölçüde birleştirip, herkesi mutlu edecek, bizi de mutlu edecek bir formülün bulunması gerekiyor. Buda tabi biraz zaman alan, formaliteleri olan işler. Ama çalışmaya başladık. Müsbet gidiyor" dedi.

Diego Forlan, Jose Antonio Reyes ve Tomas Ujfalusi'nin maliyetlerinin 35 milyon avro olacağı iddiları hakkında ise Ünal Aysal, "Maliyet hesaplarken bütün sene alacaklarını içine kattığınız veya katmadığınız şekliyle bakmak lazım. Ben o türlü bir hesap yapmadım. Ama bazı oyuncular 3 senelik, bazı oyuncular 4 senelik bir anlaşma ile geliyorlar. Bazıları 2+1. Buna göre bir düzenleme yapıyoruz" ifadelerini kullandı.

"TARAFTARIN GÖNLÜ RAHAT OLSUN"

Galatasaray taraftarının içi ferah olsun denilebilir mi? sorusuna ise Ünal Aysal, "Her halükarda Galatasaray taraftarının içi çok ferah olsun. Bu sene onlara çok iyi bir takım kazandıracağız. Evvelcede bu sözü vermiştim, bugün tekrarlıyorum. Burda hiçbir sorunumuz olmayacak ve yok" şeklinde cevap verdi.

3 oyuncuyu İstanbula ne zaman getirmek istedikleri konusunda ise Aysal, "Hepimizin çalışması şuanda bu ay sonundan önce futbolcuların kampa katılabilcek şekilde hazır olmaları şeklinde" şeklinde ifaleler kullandı.

Futbolcular ile bire bir görüşmeler yapılabildi mi? sorusunun yöneltilmesi üzerine Aysal'ın açıklamaları şu şekilde oldu: "Bunu ilgili arkadaşlar yapıyor. Bir kulüp başkanı olarak benim böyle bir görüşme yapmamı heralde beklemiyorsunuz."

Sporx

Bu da videosu...

[SDNTV3]http://ntvmsnbc-video.mncdn.net/FlvFiles/0000030119.flv[/SDNTV3]

1863__wallpaper-tomas.jpg

B_10345_Tomas%20-%20B.jpg

spacer.gif

Tomas Ujfalusi'nin Transferine İlişikin Görüşmelere Başlandı

Bugün İstanbul'a gelen Tomas Ujfalusi'nin Profesyonel Futbol Takımımıza transferi için görüşmelere başlanmış olup, gelişmelerden kamuoyu haberdar edilecektir.

Galatasaray Sportif AŞ

Tomas Ujfalusi'nin Florya Metin Oktay Tesisleri'ni ziyaret ettiği fotoğraflar...

B_7b6931426aa8115cca9168cea4a4b755.jpg

B_02da2bc8a8eb0539ff84cf1e71286266.jpg

B_52425ce5b0a740e1ff63d68fc83a5572.jpg

B_22feb8b3aafe8e393a03b33fd9860e11.jpg

B_99514c6ca7ce83bad3fd2bd761dad0f0.jpg

B_554a8302f67c8d1241d8580006753fd5.jpg

GALATASARAY SPORTİF SINAİ VE TİCARİ YATIRIMLAR A.Ş. / GSRAY [] 20.06.2011 17:56:56

Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

Club Atletico de Madrid, S.A.D. Profesyonel Futbol Oyuncusu Tomas Ujfalusi ile 2011-2012 futbol sezonundan başlamak üzere 2 futbol sezonu boyunca sözleşme imzalanmış olup Club Atletico de Madrid, S.A.D.'ye bonservis bedeli olarak 2.000.000 Euro ödenecektir. Oyuncunun kendisine ise;

2011-12 sezonu için 2.200.000 Euro Garanti ücreti, 15.000 Euro maç başı ücreti,
2012-13 sezonu için 2.200.000 Euro Garanti ücreti, 15.000 Euro maç başı ücreti,

ödenecektir.

KAP

B_10358_B.jpg

spacer.gif

Tomas Ujfalusi Galatasaray'da

Galatasaray, Club Atletico de Madrid, S.A.D. Profesyonel Futbol Oyuncusu Tomas Ujfalusi ile 2011-2012 futbol sezonundan başlamak üzere 2 futbol sezonu boyunca sözleşme imzaladı.

Tomas Ujfalusi, bugün Florya Metin Oktay Tesisleri'nde kendisini 2 yıllığına Galatasaraylı yapan sözleşmeye imza attı.

Yeni sporcumuza Galatasaray kariyeri boyunca üstün başarılar dileriz.

B_cca35d5d26fa6a6fd8fbac2845beac98.jpg

B_7f08603ff5f8090e70b0f13754f1d021.jpg

B_b872eba2855b7b98509d57914c9fd609.jpg

B_40ebfc60ec807357b611d1034123a2f2.jpg

B_edb622f20f6ff30d4549ac4670baabd2.jpg

B_2e8eff26e1d6108256297b1ebe75e8d1.jpg

B_e40b9518999dfdd07e21a8d6e8700919.jpg

B_d5101ca47c4df5346731b2ca38483c6f.jpg

B_488aa3c4804c31b2442ea52c7f4cb53f.jpg

Galatasaray Sportif AŞ

B_10360_Ujfalusi%20-%20B.jpg

spacer.gif

Bilgi: Tomas Ujfalusi

Çek Cumhuriyeti’nin Bruntál bölgesindeki Rymařov kentinde 24 Mart 1978 günü dünyaya gelen TomᚠUjfaluši, futbol kariyerine doğduğu şehrin takımlarından TJ Rymařov amatör olarak başlamıştı. Ancak Ujfaluši’nin yetenekleri, yaklaşık 9000 kişinin yaşadığı Rymařov kenti sınırlarını aşmak için sadece üç sene kadar bekleyebilecekti. Rymařov ve Olomouc arasında fazla mesafe yoktu. Ve TomᚠUjfaluši, 13 yaşına geldiğinde, ülkesinin en büyük takımlarından Sigma Olomouc’un altyapısında futbol eğitimi almaya başlıyordu.

Çek Cumhuriyeti Milli Takımı, Kasım 1995’te Lüksemburg’u 3-0 yenerek tarihinde ilk kez Avrupa Şampiyonası’na katıldığında henüz 17 yaşında olan TomᚠUjfaluši, sadece birkaç ay içerisinde profesyonel hayata ilk adımını atacaktı. Genç oyuncu, futbolu seven birçok kişinin gönlüne hitap eden ve Karel Poborský, Vladimír Šmicer, Patrik Berger, Pavel Nedvěd gibi efsaneleri bünyesinde bulunduran takımı o günlerde televizyondan izliyordu. Ancak kariyerindeki gelişmeler, kendisinin de kısa bir zamanda bu seviyeye ulaşabileceğini müjdeliyordu adeta. 1996-97 sezonunda Sparta - Slavia rekabetinin gölgesindeki Gambrinus Liga’yı sekizinci sırada tamamlayan Sigma Olomouc adına 2000 yılı sonuna kadar 100 maça çıkan TomᚠUjfaluši’nin ünü, 21. yüzyılla birlikte artık Çek Cumhuriyeti sınırlarını da aşıyordu.

Avrupa’daki İlk Deneyim - Hamburg
Başarılı savunma oyuncusu, kariyerindeki yeni gelişmeleri Almanya’nın Hamburg takımı ile birlikte yaşayacaktı. Başlarda işler pek yolunda gitmemişti. Devre arasında Hamburg’a katılan Ujfaluši, 17 lig maçının 16’sında sahadaydı. Ancak sezon sonunda 13. sırada kalan Hamburg, 2001-02 sezonunu da puan tablosunun 11. basamağında bitererek hedeflerinin çok altında kalıyordu. TomᚠUjfaluši’nin bireysel yetenekleri iyice gözler önündeydi yine de. Bir sonraki sezon ligde dördüncü olan Hamburg, ligin kalesinde en az gol gören üç takımından biriydi. Ve Ujfaluši’nin liderliği, takımın bu başarıdaki yol göstericisi oluyordu.

UEFA Kupası’ndaki sürpriz Dnipro mağlubiyetiyle başlayan 2003-04 sezonunda Hamburg, Bundesliga’da bir kez daha rakiplerine en az 50 tane gol atma fırsatı veren takımlardan biri olacaktı. Ujfaluši, kariyerinde yeni bir eşiği aşmak üzereydi. Almanya’daki futbol yaşantısı sırasında ilk kez 2001 yılında Çek Cumhuriyeti A Milli Takımı’na çağrılan futbolcu, 2004 Avrupa Şampiyonası’nda ülkesinin formasını giyecekti. Sekiz sene önce final oynayan takımı uzaktan izleyen TomᚠUjfaluši, Euro 2004’te yarı finale kadar yükselen Çek Cumhuriyeti ile dört maça çıkıyordu. Hollanda, Almanya ve Letonya’nın olduğu gruptan namağlup lider çıkan Çek Cumhuriyeti, çeyrek finalde de Danimarka’yı 3-0 yenmişti. Turnuvadaki tek mağlubiyetini yarı finalde, birinci uzatma devresine ait kayıp zamanda yediği golle, Yunanistan’a karşı alan Çekler, 1996 yılında olduğu gibi, gönüllerde taht kurararak turnuvaya veda ediyorlardı.

Fiorentina ve Atlético Madrid Kariyeri
Avrupa Şampiyonası’nın ardından İtalya’nın Fiorentina takımına transfer olacaktı TomᚠUjfaluši. Fiorentina’daki ilk sezonunda iki ayrı teknik direktör ile çalışan Çek oyuncu, 2005-06 sezonunda takımın başına gelen Cesare Prandelli ile birlikte yükselişe geçiyordu. Bir önceki sezon belirsizlikler içerisindeki Fiorentina’ya sezon sonunda lig dördüncülüğü ve UEFA Şampiyonlar Ligi’ne katılma hakkı kazandıran Prandelli yönetiminde sağ bek özelliklerini de kullanan Ujfaluši, artık Avrupa’nın en tecrübeli savunma oyuncularından biri hâline gelmişti. İtalya’da yaşanan karışıklıkların ardından UEFA Şampiyonlar Ligi kontenjanını kaybeden ve 2006-07 sezonuna -15 puanla başlayan Fiorentina’da toplam dört sezon geçiren Çek savunmacı, bu defa 2008 Avrupa Şampiyonası’nın ardından yeni bir transfer yapacaktı. Grup aşamasında Türkiye ile de mücadele eden Çek Cumhuriyeti ile üç maça çıkan oyuncu, turnuva sonrasında İspanya’nın Atlético Madrid takımına geçti.

UEFA Avrupa Ligi Şampiyonu
İlk sezonunda La Liga’yı dördüncü sırada tamamlayan Atlético Madrid için 33 lig maçında forma giyen TomᚠUjfaluši, sezonun %86’lık bölümünde sahada kaldı. UEFA Şampiyonlar Ligi’ne katılma aşamasında Yunanistan’ın Panathinaikos takımını eleyen Atlético Madrid, grup maçlarında galibiyet alamasa da, üç puanla UEFA Avrupa Ligi’ne geçiş yaptı. Ve Panathinaikos önünde grubunu lider bitiren Galatasaray ile üçüncü turda eşleşti.

İspanya’da 1-1’lik beraberlikle sonuçlanan maçın ardından Ali Sami Yen Stadı’nda Diego Forlan’ın son dakika golüyle üst tura yükselen Atlético Madrid, en sonunda UEFA Avrupa Ligi şampiyonluğuna kadar uzandı. Finalde yine Forlan’ın iki golü ve Fulham’a karşı alınan 2-1’lik galibiyet vardı. Ancak Atlético Madrid için yeni bir başarı daha vardı ufukta. 2009-10 sezonunu UEFA Şampiyonlar Ligi Şampiyonu olarak tamamlayan Inter’i Monaco’daki karşılaşmada mağlup eden Madrid temsilcisi, UEFA Süper Kupası’nın da sahibi olacaktı.

Çek Cumhuriyeti Milli Takımı formasını 78 defa giyerek bu alanda en fazla sahaya çıkan sekizinci oyuncu olan TomᚠUjfaluši, 2009 senesinde milli takımı bırakmıştı. La Liga’da 2010-11 sezonunu yedinci sırada bitiren Atlético Madrid adına 32 lig maçında görev yapan 1.85 metre boyundaki Çek oyuncu, savunmadaki lider vasfıyla beraber çalıştığı teknik direktörlerin yardımcılığını yapabiliyor. Stoper ve sağ bek pozisyonlarında görev alabilen Ujfaluši, mücadeleci yapısıyla taraftarla arasında özel bağ kuran oyunculardan.

Galatasaray Spor Kulübü

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Aynen. :)

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
evet bugün radyospor da da bayağı bir üzerinde durdular.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
drogba ve reyes aynı mevki oyuncularımı? ayrıca senin ısrarla her galatasaray transfer konusuna hani drogba yazman canımı sıkmaya basladı gelmiyor drogba alamadık, beceremedik, chelsea birakmadı boşluğu kafana göre doldur ne dersen de, sende rahatla artık bi ohh cekebilirsiniz.. Barca Gökhan gönülü izlemeye gelmiste, resmi teklifte bulunmusta, aziz bırakmamısta zaten gokhan alves varken gitmezmişte vs vs siz bunlara ciddi ciddi inanıyorsunuzda bizim drogbaya teklif götürebileceğimize mi inanmıyorsunuz ama biz tek kelime etmiyoruz. bu seferde bisey demiyim diyorum ama sen her gs konusunda ısrarla devam ediyorsun arkadas.. her tarafımı sardı bu liseliler...

SeeYouInHell

Doçent
Reaksiyon puanı
3
drogba ve reyes aynı mevki oyuncularımı? ayrıca senin ısrarla her galatasaray transfer konusuna hani drogba yazman canımı sıkmaya basladı gelmiyor drogba alamadık, beceremedik, chelsea birakmadı boşluğu kafana göre doldur ne dersen de, sende rahatla artık bi ohh cekebilirsiniz.. Barca Gökhan gönülü izlemeye gelmiste, resmi teklifte bulunmusta, aziz bırakmamısta zaten gokhan alves varken gitmezmişte vs vs siz bunlara ciddi ciddi inanıyorsunuzda bizim drogbaya teklif götürebileceğimize mi inanmıyorsunuz ama biz tek kelime etmiyoruz. bu seferde bisey demiyim diyorum ama sen her gs konusunda ısrarla devam ediyorsun arkadas.. her tarafımı sardı bu liseliler...

1. liseli değilim bilip bilmeden yorum atma, 2. her konuya drogba yazıp yazmamam seni ilgilendirmez, rahatsız ediyorsa okumadan geçersin yorumları. 3. her konuda muhalefet olan kişilik sensin. bi kerede çok güzel, bunun iyi olacağına inanıyorum gibi bi mesaj at. hep mi karşıt görüş bildirir insan. başkalarını eleştireceğine kendini düzelt bence.

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Bu konuda Aykut haklı bence, sürekli Drogba denilmesi beni de rahatsız ediyor. Ama sen araya kaynamışsın, sen değil de başka biri diyordu sürekli. :) Sonuçta kimse GS'den büyük değildir, gelmezse kendi kaybeder. Ancak, fikirleri açıklarken biraz daha ölçülü davranmakta fayda var tabii ki. Ama bazı arkadaşlar yüzünden bazı şeyler birikiyor, sonuçta hiç olmayacak birine patlıyoruz. Kalp kırmaya değmez bu tür ufak meseleler için.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
liseli değilsen öyle davran arkadasım nice liseli var forumda konusmasını bilen...zaten okumadan geçiyorum ama senin sacma mesajlarının sonu gelmiyor mübarek. Benim karsıt görüş bildirmemle senin sacmalamanın ne gibi bi alaksı var rahatsız oluyorsan kendi deyiminle okumadan gecersin yorumlarımı öyle değilmi. Ayrıca karşıt görüş bildirdiğim bi konuda sende fikrini belirtirsin fikrimi çürütürsün olur biter senin gibi ezbere cünkü... ceza puanım sınırda olduğu için daha uzatamıyorum sen dök içini, ins olmaz dediğin mucize olur o zaman bi daha konusuruz.

SeeYouInHell

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Herkes mi bana patlıyor yahu, ona ne! Yazarsam yazarım, forum kurallarında drogba yazmak ceza sebebi diye birşey var mı. Gitsin artisliğini başkasına taslasın

liseli değilsen öyle davran arkadasım nice liseli var forumda konusmasını bilen...zaten okumadan geçiyorum ama senin sacma mesajlarının sonu gelmiyor mübarek. Benim karsıt görüş bildirmemle senin sacmalamanın ne gibi bi alaksı var oluyorsan kendi deyiminle okumadan gecersin yorumlarımı öyle değilmi. Ayrıca karşıt görüş bildirdiğim bi konuda sende fikrini belirtirsin fikrimi çürütürsün olur biter senin gibi ezbere cünkü... ceza puanım sınırda olduğu için daha uzatamıyorum sen dök içini, ins olmaz dediğin mucize olur o zaman bi daha .

öyle sallamakla olmuyor bu işler, topla mesajlarımı yolla bana. ben sana söyleyeyim bi sdn galatasaray sayfasına drogba yazdım. yazmamın nedenide galatasaraylı olmam, işi şakaya döküp bir mesaj atıyoruz foruma senin gibi illa bi özürlü çıkacak. günlük işlerinizden kaptığınız agresifliği gelip nette herhangi birine sallamayın.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
forumun lanet sorunu yüzünden mesajımda eksik kelimeleri bile düzeltemiyorum...

Suicide Veil

Profesör
Reaksiyon puanı
4
İyi olur bu adam da kim bilir ne kadar isteyecekler bonservisine..

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Bu adam merkez santrafor değil, pek ihtimal vermiyorum alınacağına. Gelirse Pino gider bence.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
kime patladığımı gayet iyi biliyorum takip ediyordum cünkü bu ilk olsaydi bende ilk gibi davranırdım.

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Tamam Gs'ye saygı duyuyorumda.. Biraz gerçekçi olalım kardeşim Reyes kim Gs kim? Yok Fabregası alsın Gs.

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Tamam Gs'ye saygı duyuyorumda.. Biraz gerçekçi olalım kardeşim Reyes kim Gs kim? Yok Fabregası alsın Gs.
İstersek alırız, asıl Galatasaray'ın isminin geçtiği yerde Reyes kim? Fabregas ayrı konu, üç kulüp birleşsek gene alamayız onu. Zaten o Barça'ya gidecek.

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Galatasaraya pek yararı olacağını sanmıyorum

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Bak buna bende olur derim. Kewel gibi yakışır takıma.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Reyes'e bakıp nasıl Drogba yalan oldu diyorsunuz hiç anlamıyorum. Gören de aynı yerde oynuyorlar sanacak.

Persona Grata

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Reyes'e bakarak söylemiyoruz bunu. Konusu burası değildi onun ama arkadaş bahsedince ben de konuyla alakasız bir yorum yaptım. İkisi de farklı bölgelerin oyuncuları zaten.

Drogba konusunda gerek basında çıkan haberler, gerekse transfer konusunda bir aşama kaydedilmemiş olması benim ümidimi azalttı biraz. Hala net olarak belli değil Drogba'nın durumu. Gelmesini çok istiyorum ama şartlar el vermeyecek gibi. Maddi açıdan bu transfer takımdaki dengelerin de bozulmasına neden olabilir. Ama yönetime güveniyorum, hala bu transfer olacak gibi bir his var içimde. :)

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Kolay transfer değil sonuçta. Herkes bekliyor. Olmazsa olmaz.

Temmuz'u bile bulur bu iş.