Reyes, Forlan, Ujfalusi borsaya bildirildi! Ujfalusi Galatasaray'da!

Bu konuyu okuyanlar

komoon

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Lucescu söylemişti bu Rumen atasözünü: Köpekler istedi diye atlar ölmez...

MasterFather

Müdavim
Reaksiyon puanı
59
zoruna mı gidiyor.gerçekleri görmek.Ayrıca ben kimsenin şahsına yönelik bir şey yazmıyorum.sen direk bana hakaret ediyon.bu arada yazdıklarına bakarak yaşının kac olduğu belli.

y_ates

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Son durum şu, rakip takımların taraftarlarında korku dolu bir bekleyiş hakim :D

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Madrid yöneticisi açıklama yaptı. Forlan 4 Temmuz'a kadar gitmezse mecburen bizde kalacak dedi.

Persona Grata

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Alan alacağını almış, diğer takım taraftarları neden sürekli laf sokma çabasında? Nedense bu ülkede sadece Galatasaray'ın yaptığı veya yapacağı transferler gündemi belirliyor. Beşiktaş Tabata'ya 8 milyon euro verirken, Fenerbahçe Emenike'ye 9 milyon euro verirken kimse konuşmuyor ama biz Ujfalusi için 2 milyon euro verince kıyamet kopuyor.

adrasa

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
Alan alacağını almış, diğer takım taraftarları neden sürekli laf sokma çabasında? Nedense bu ülkede sadece Galatasaray'ın yaptığı veya yapacağı transferler gündemi belirliyor. Beşiktaş Tabata'ya 8 milyon euro verirken, Fenerbahçe Emenike'ye 9 milyon euro verirken kimse konuşmuyor ama bizim Ujfalusi için verdiğimiz 2 milyon euro bazılarını rahatsız etmiş.

Nedense bu sezon aynı lafı bende kullandım takımım şampiyonluğa oynarken.Şimdi durumu anlamışsınızdır umarım.Bu arada bu konuya girip tartışma çıkarma gibi bir durumda değilim.Hatta yapılan transferleri tebrik bile ediyorum. :yes:

teknomax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu saaten sonra ne forlan gelir ne reyes , reyes 3.5 milyon euroya gelmedi ise forlan da bi 5 milyon euro ister birde 3 yıllık desen 15 milyon euro. el insaf yahu bu kadar para verilir mi şu ulflasi ye bile 2.7 milyon euro veriliyormus yıllık Real madrid mesut'a ne kadar veriyor, Hamite ne kadar veriyorlar veya nuri Şahine ne kadar veriyorlar. Bizim türkler işi bilmiyor Verilen paralara yazık

micoli27

Doçent
Reaksiyon puanı
1
yav ayıp söylemesi 14 milyon dolarmıydı, yoksa daha fazlamı hatırlamıyorum ama sahi bu guiza nerelerde.... ama bizim neredeyse bedava aldığımız mehmet topal valencia takımına 5 milyon euro ya gitti.

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
235
bu transferler yalan oldu... :) ancak drogbayı getirirlerse kendilerini affettirebilirler bence... :)

Reyes ile forlan gerçekten çok büyük isimlerdi ama ujfalusi için aynı şeyi söylemek zor, tek biten transferde o... :)

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
81
kaç gündür bu konu açık ama arkadasların hicbiri piayasada yoktu pısmıslardı yusuflamıslardı, simdi transfer yattı haberleri gelince bjk fener hepsi burda demekki iyi yapmısız alamasak bile aldık haberleri bunlara yetmis:) 108 yıllık tarihinde yıldız futbolcu görmemis takımların taraftarının bu yıl ilk defa yıldız görüp bide burdan ahkam kesmeleri yokmu:D

SARKAT

Müdavim
Reaksiyon puanı
68
Suyu çıktı bu işin. Yönetimde kesin değil madem niye taraftarı heyecanlandırıyor anlamadım.

suyat

Asistan
Reaksiyon puanı
2
kaç gündür bu konu açık ama arkadasların hicbiri piayasada yoktu pısmıslardı yusuflamıslardı, simdi transfer yattı haberleri gelince bjk fener hepsi burda demekki iyi yapmısız alamasak bile aldık haberleri bunlara yetmis:) 108 yıllık tarihinde yıldız futbolcu görmemis takımların taraftarının bu yıl ilk defa yıldız görüp bide burdan ahkam kesmeleri yokmu:D

Sizin başkanınız diyorki daha görüşmelere başladık siz diyorsunuz hepsini aldık yani siz kendi kendinizi kanırıyorsunuz. bu sene transferi unutun hiç haber okumuyorsunuz 350 milyon dolar borcunuz var stadın 4 yıllık geliri harcandı sponsorlardan gelicek 3-4 yıllık para harcandı siz bunun farkında degilsiniz.

Ben Fenerbahçe liyim ama o 108 yıllık takımın bu sene getirdigi kadar yıldızı siz getirebildiginizmi hagi den başka?

Bu sorudan sonra Fenerbahçeye yıldız lafı atma boğulursun. Alex Pier Ortega Anelka ve daha birçoğu.

Persona Grata

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Sizin başkanınız diyorki daha görüşmelere başladık siz diyorsunuz hepsini aldık yani siz kendi kendinizi kanırıyorsunuz. bu sene transferi unutun hiç haber okumuyorsunuz 350 milyon dolar borcunuz var stadın 4 yıllık geliri harcandı sponsorlardan gelicek 3-4 yıllık para harcandı siz bunun farkında degilsiniz.

Ben Fenerbahçe liyim ama o 108 yıllık takımın bu sene getirdigi kadar yıldızı siz getirebildiginizmi hagi den başka?

Bu sorudan sonra Fenerbahçeye yıldız lafı atma boğulursun. Alex Pier Ortega Anelka ve daha birçoğu.

Tamam, en büyük Fenerbahçe.

y_ates

Müdavim
Reaksiyon puanı
65

Bu çocuğa acıyorum bazen :D

onursevim

Müdavim
Reaksiyon puanı
62

Biz yıldız getirmiyoruz genelde yetiştiriyoruz.

Son 4-5 senede kaç tane yıldız geldi GS ye ben taraftar olarak sayamadım. Hiç mi haber okumadın takip etmedin hangi boyuttasın acaba.

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383
Yıldız anlayışlarımız farklı demek ki. Ben de suyat'a katılıyorum ama boş bir tartışma olacağı için devam ettirmiyorum. :)

Paramore

Müdavim
Reaksiyon puanı
27

Fb, Bjk ya da diğer takım taraftaları niye GS'den korksun ki? Bir Fenerli olarak Gs'nin yaptığı iyi transferleri hep takdir etmişimdir. Ama şimdi bir belirsizlik var siz oyuncular gelmeden aldık diyorsunuz, durumlar kötüye gidince haliyle dalga geçen insanlara da laf atıyorsunuz. Ama önce kendinize bir bakmanız lazım. Zaten sizin borç ve sponsor gelirlerinizin nasıl kuruduğu anlatılmış Suyat tarafından. İstediğiniz futbolcuyu alın bunun maddi zararı kimseye olmayacak kendinize olacak. -ki ben Gs'nin muhasabecisi de değilim derler ya para cebinden mi çıkıyor diye- Gs'nin durumu da ortada. Ayrıca 100 yılı aşmış üç büyük kulüpde yeterince yıldız görmüştür rahat olun. Bir tarafta; Alex, Niang, Emre, Lugano, diğer tarafta; Guti, Q7, Simao, Fernandes varken Gs'de Yekta, Zapata, Culio ve Insua vardı. :4:

y_ates

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Galatasaray'ın muhasebecisi değilsen önce kendi takımının Emenike ve Guiza transferlerini düşün :) O saydığın isimler arasında Arda ile Baros'u unutmuşsun sanırım, kesin dalgınlığına gelmiştir :D Ligin en iyi Türk oyuncusu ve en iyi santraforuna sahibiz, yıldızımız olmasa da olur :D Ayrıca, Lugano'ya da yıldız dedin ya, o ancak çirkeflik konusunda yıldız olur :D

GS'ı eleştirecek adam önce kendi takımına bakacak, bugün biz Riva'yı satsak yine borcumuz olmaz ki kulübün başka gayrimenkulleri de var hatta yenileri alınıyor. Stad da tamamlandı. Bizim bir derdimiz yok, bir Forlan-Reyes geliyor diye hasetinizden çatladınız :D Sezer, Orhan, Serdar, Emenike gibi yıldızlar aldınız, biz size bir şey dedik mi tebrik ettik :D

Persona Grata

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Komik tartışmalar hala devam ediyor. "Bak benim yıldız oyuncum var, senin yok hahahah" gibisinden konuşmaların seviyesi hangi boyutta sizin takdirinize bırakıyorum. Tabiri caizse "sidik yarışına" döndü iş. İki oyuncu gelmedi diye Galatasaray'a küçük takım yaftasını yapıştıran zihniyet kendini sorgulamalı. Fenerbahçe veya Beşiktaş taraftar forumlarında veya haberlerinde genelde bir Galatasaraylının yorum yaptığını görmek çok nadirken, bu konu başladığı günden bu yana iki takım taraftarının da konuyu bir şekilde baltalamaya çalıştığı çok açık. Bütün bu komik eleştirileri yapıp, ben Galatasaray'ın bu transferleri yapmasını istiyorum aslında demek de kendiyle ne kadar çeliştiğini gösteriyor.

Paramore

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Sezer, Orhan, Serdar, Emenike gibi yıldızlar aldınız, biz size bir şey dedik mi tebrik ettik :D

Bize laf yaptın galiba. :D :D Fener yıldız almasın ne biliyim çok da ihtiyacı yok kadronun Türkiye için. Ama avrupa için çok oyuncuya ihtiyaç var. Bende Gs'yi tebrik ettim sizin centilmence tebrik ettiğiniz gibi. Gs'nin yıldız oyuncu alması Drogba, Reyes, Forlan gibi beni korkutmaz bende zevkle izlerim kendilerini. Ama benim cevabım Gs'nin başarısız transfer politikasını diğer takımlara laf atarak gizlemeye çalışanlara.

y_ates

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Biz başarısız olduğumuzu ve önceki senelerdeki transfer politikalarının yanlış olduğunu her zaman söylüyoruz zaten. Fenerbahçe de bu sene hariç son yıllarda gayet olumlu transferler yapıyor, ona da bir şey demedik. Ama çoluk çocuk gelip sizin kadroda yıldız yok demesi komik oluyor.

onursevim

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Gelip de bizde tutmayan bir sürü adam geldi. Elano , Misi , Geldiği ilk sene Gol kralı olan Baros. Bu sene sözleşme yenilemediğimiz Kewell. Hala hali hazırda bulunan Arda. Taraflı tarafsız herkesin Türkiye'nin en iyi oyun kurucusu dediği bi Selçuk inan alındı. Bu isimler varken siz Gs ye ne yıldız geldi derseniz ve yıldız anlayışımız farklı derseniz sadece komik olursunuz.
En kötü sezonunda bile en çok Milli takımlara oyuncu gönderen takımlardan biri olduk GS olarak. Siz bizim kime ne kadar verdiğimizi bize kim ne gelmiş diye bakacağınıza madem birşey irdelemek istiyonuz bunu irdeleyin :D

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
uzun süredir nete giremiyordum. 36 sayfanın tümünü okdum. soru hala aynı: reyes ve forlan gelcek mi? :D

onursevim

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
‘Reyes bitti ama açıklamayın’

İspanyol basını, Reyes transferinin kesin yattığını hatta yıldız futbolcunun Madrid’de kalmasında teknik direktör Gregorio Manzano’nun kilit isim olduğunu iddia ederken, G.Saray’ın içi rahat. Çünkü transfer çoktan bitti. Açıklanmamasının sebebi ise kurumsal olarak büyük değişim içinde olan A.Madrid’in en büyük hissedarı ve yönetim kurulu başkanı Miguel Angel Gil’in “Beni zor duruma bırakırsınız. Lütfen biz söyleyinceye kadar transferi açıklamayın” diyerek ricada bulunması.

Vatan / Gökmen Özdemir

http://radyospor.com/News.aspx?ID=144582

SARKAT

Müdavim
Reaksiyon puanı
68
Bende gs liyim ama bizim iş tam da buna döndü.:)

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Madem Galatasaraylısın öyle şeyler eklemezsen iyi olur.