RESMİ AÇIKLAMA! Türk Telekom'dan Yeni ADSL Hızları ve ADSL Fiyatları

Bu konuyu okuyanlar

Ozgurky

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
1 Mbps limitsiz var 49 liraya çıkıyormuş o da yuh ya. NETLİMİTSİZ'e mi geçsek ne yapsak 25 gB olmuş adil kullanım.

Champion78

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Santrale yakın olanlar son hız download yapsın o hız bize ulaşmadan düşmeye başlasın sizde bende aynı parayı vereyim ama siz daha hızlı kullanın.İyiymiş yav

iyi de burda santrale yakın olanın suçu ne ki?? suç yine ttnetin, ona da sana da aynı hızı sağlayabilmesi lazım. ah şu 3g biraz daha ucuz olaydı :)

ilkercelik1990

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
1 Ocak 2011 tarihinden itibaren geçerli, TTNET ADSL ve VDSL2 paketlerindeki düzenlemeler

2011_degisen_tarifeler_sari.jpg

hope

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Biz indirim beklerken zam gelmiş :cursing:

MeOMaN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar sınırsızlar eskisi gibi sınırsızmı kalcak ?

cobra11

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
indirim bekliyoz biz adamlar zam yapmışlar ya :mad: şu an çok çeşitli küfürler ürettim ttnet e hak etti bunu ama burda paylaşamıyorum

Demnesia

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Hahahaha Dimyata prince giderken evdeki bulgurdan olmak buna denir işte, ne güldüm ya, "Ooo süper olmuş, hemen 16mbitlik pakete 100mblik pakete geçicem" diyen arkadaşlar nerde şimdi? :D

Altair

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Sayın troy beyfendi.Hani nerde yeni tarifeler hani nerde indirimler.Hani 5 yıllık yayın hayatınızda bütün duyumlarınız doğru çıkmıştı.TTnet size bunları söyletip bizi kandırmak için para mı verdi.Katıldığınız toplantıda bunların hiçbiri söylenmedi mi?

emre85

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öncelikle bindirim hayırlı olsun.
bu kota uygulaması çok canımı sıkmıyor ama çok düşük olması kötü. mesela bana alık 100 gb yeterli ama uygun fiyatlarda öyle bir seçenek yok. şimdi ne yapacağımı düşünüyorum.
ayrıca aylık 700 gb indiren birinin iyi niyetli olduğunu pek düşünmüyorum. hiç kimse aylık 700gb lık filmi, diziyi izleyecek ve o kadar oyunu oynayacak zamanı bulamaz. ya kenarda dursun diye indiriyordur ya da bu işten para kazanıyordur.
bu yüzden kota uygulamasına karşı değilim ama 25-50 gb hiç kimseye yeterli değil.

cobra11

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
ztn yeterince pahalı kullanıyoz neti adamlar bide bindirme yapmış ya helal olsun ne diyelim.....

Demnesia

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Bakın ne güzel TTNet bize yılbaşı hediyesi verdi, seviyoruz TTNeti değilmi :p

Champion78

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Sayın troy beyfendi.Hani nerde yeni tarifeler hani nerde indirimler.Hani 5 yıllık yayın hayatınızda bütün duyumlarınız doğru çıkmıştı.TTnet size bunları söyletip bizi kandırmak için para mı verdi.Katıldığınız toplantıda bunların hiçbiri söylenmedi mi?

+1 :)

Hakan Akkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Allahim yarabim soyliyecek bir sey bulamiyorum artik bunlara 8 mbits limitsiz kullaniyorum 99 TL idi onada Ocak 2011 den itibaren zam geliyomus 109 TL oluyomus bunlar nedir abicim alikesen baskoparan midir nedir ? Turkiye bir hukuk devleti diyoruz diyoruz adamlarin onune hic bir kurum hic bir yargi organi gecemiyor nasil bir ulke olduk biz boyle! Millet olarak bize cok sey dusuyor ancak ne yazikki biz zamanin gencleri TEMBELİZ!

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155

Altair

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Burada 8 megabit sınırsız internet sunulmuş. Fiyat da 10 TL artmış sanırım. Eski fiyat 99 TL idi. Yeni fiyat 109 TL olmuş.

Türk Telekom, "ISP'ler kendileri bu seçeneği farklı fiyatlarla dahil edebilirler" demişti.
Benim soruma da cevap verseniz?

DumanlıPars

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Allahim yarabim soyliyecek bir sey bulamiyorum artik bunlara 8 mbits limitsiz kullaniyorum 99 TL idi onada Ocak 2011 den itibaren zam geliyomus 109 TL oluyomus bunlar nedir abicim alikesen baskoparan midir nedir ? Turkiye bir hukuk devleti diyoruz diyoruz adamlarin onune hic bir kurum hic bir yargi organi gecemiyor nasil bir ulke olduk biz boyle! Millet olarak bize cok sey dusuyor ancak ne yazikki biz zamanin gencleri TEMBELİZ!
Önümüzdeki kampanyanın akibeti belli oldu.

Altair

Doçent
Reaksiyon puanı
18
zamanla güncelliyorlar, türk telekom yalan söyleyecek değil ya :D

25. Sayfanın sonundaki mesajımı kastetmiştim

Valla öyle de bi yalan soylerlerki baksanıza sizi bile kandırmışlar görün artık nasıl adamlar olduğunu

Ay Parçası

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
ya boşuna beklemeyin yıllardır ne yapmışlarda şimdiden sonra yapacaklar olan yine kullanıcıya oldu Allah cezalarını versin ne diyelim başka umut fakirin ekmeği inşallah başka bahara:)

karacabey01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Süper lig maçlarının Naklen yayın haklarını almak için ihaleye girdiler, iyi de direndiler, Keşke Digitürk bu kadar abartmasaydı da ihale türk telekom 'a kalsaydı, HD naklen yayın yapmaktan bahsediyordı, O yayını hangi abone hangi paketle seyredecekti :S çok merak ediyorum...

SiLGEC

Asistan
Reaksiyon puanı
12
1limitsiz kullanıyorken 4-5 lira vereyim Netlimitsiz'e geçeyim diye geçen ay tarifemi değiştirmiştim. İlk başta 4 mbit kullandım, baktım hız da düşmüyor 15 gb'dan sonra. Fakat bağlantı düşüyor sık sık :) 2 mbit'e düşürttüm hattı.

Az önce zammı görünce hiç düşünmeden 1limitsiz'e geçtim tekrar. Zaten yılbaşından sonra yeni kullanıcı alımına kapalıymış. 5 lira az kazansınlar benden. Ondan sonra hız düştü mü düşecek mi diye düşünmem hiç diilse.

ffgul

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
>>8 mps 25gb lık olanın fiyatı verilmemiş bilen varmı fiyatını??

crewd0x

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Abi ttneti aradım fakat adsl2+ 16 mbps kadar diye bi paket yokmuş ?