Red! Filmi Youtube'da!

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Bağımsız Sinema Merkezi tarafından dün Youtube'da yayınlandı.

[video=youtube;nf-24WuN--Y]http://www.youtube.com/watch?v=nf-24WuN--Y[/video]

İçimden bir ses, filmdeki grafik işlerinin bu hackerlar tarafından yapıldığını söylüyor.

Reaksiyon puanı
31
Belgesel tadında bir film oldukça başarılı buldum :)

aloisnebel

Profesör
Reaksiyon puanı
4
RedHack'i konu alan bi' film bildiğim kadarıyla. Ayrıca RedHack'in haklı davasını her zaman desteklerim...

Strake

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Bende izledim ve çok beğendim. :)

Reaksiyon puanı
31
RedHack'i konu alan bi' film bildiğim kadarıyla. Ayrıca RedHack'in haklı davasını her zaman desteklerim...
En son olarak YÖK'teki yolsuzluklar basın tarafından bir şekilde örtbas edildi veya gereğince dillendirilmedi gündemden kayboldu buna benzer bir çok olaya film'de değinmişler bir saatinizi ayırıp bakmanızda fayda var :)

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Yalnız film değil belgesel dememiz gerekmiyor mu? Çünkü film dediğimiz şey senaryolu, kurgulu olur diye biliyorum..
Kendileri hakkında zaten bilgim vardı ve takip ediyordum, belgesel de gayet güzeldi.

Şirine de öyle. :p

Reaksiyon puanı
31
Yalnız film değil belgesel dememiz gerekmiyor mu? Çünkü film dediğimiz şey senaryolu, kurgulu olur diye biliyorum..
Kendileri hakkında zaten bilgim vardı ve takip ediyordum, belgesel de gayet güzeldi.

Şirine de öyle. :p
O değilde seninde söylediğin gibi bu sesleri bir çok animasyon filminden hatırlıyorum tanıdık geliyor. Anlam veremedim bu işe özellike şirin baba'nın sesi :D

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
O değilde seninde söylediğin gibi bu sesleri bir çok animasyon filminden hatırlıyorum tanıdık geliyor. Anlam veremedim bu işe özellike şirin baba'nın sesi :D
:) Aynen, hatta ilk gördüğümde bunların oyuncu değil gerçek RedHack üyeleri olduğunu düşündüm, ama tam adamlarını bulmuşlar ha, oyuncu seçimi tam oturmuş..
Geçen gün bizim okulun arkasında duvarda kocaman RedHack sembolünün sprey boyayla çizildiğini görmüştüm..

BeyaZayeB

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Biraz izledim. Daha öncede biraz görmüştüm. Redhack benim gözüm de bir hiçtir. Filmide bir hiçtir.
Özalı emperyalis Kendi halkını öldüren katil Rus pisliğini kahraman gösteren film benim iin saçmalığın daniskasıdır. Kominizm propagandası yapan film benim gözümde bir hiçtir.
Ve bu film siyasi içeriklidir.
Forum da yasaktır !

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Biraz izledim. Daha öncede biraz görmüştüm. Redhack benim gözüm de bir hiçtir. Filmide bir hiçtir.
Özalı emperyalis Kendi halkını öldüren katil Rus pisliğini kahraman gösteren film benim iin saçmalığın daniskasıdır. Kominizm propagandası yapan film benim gözümde bir hiçtir.
Forum da yasaktır !
Film değil, belgesel. Terör örgütü ilan edildiği halde sinemada gösteriminin yapılması yasak olmayan bir belgesel, burada yasak olmaz raad olalım genşler. ;)

Empatik

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Film izlenmeli mi ? :D 1saat zaman kaybı olmasın :D

Reaksiyon puanı
31
Forum da yasaktır !
Sen sadece görmek istediklerini görüyorsun 1 saatlik belgeselin içinden sadece bu dediklerini seçiyorsan bir şey diyemiyorum sana müdür eyvallah sen haklısın:)

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Film izlenmeli mi ? :D 1saat zaman kaybı olmasın :D
Film değil, belgesel. :D
Eğer önyargıyla izlersen beğenmezsin, ama vaktin varsa izlemekle bir şey kaybetmezsin, sadece dediklerini anlamaya çalışmak lazım, dertlerini.. :)

BeyaZayeB

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Benim aklım fikrim var.
Gördüğümü anlayabiliyorum.
Bu Film yada belgesel denilen şey resmen kominizm propagandası yapıyor.
Bunun bir saati beş dakkası yok.
Daha başında belli ne olduğu müdür.

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Çocuk değilsiniz beyninizin yıkanabilecek hali yok, ben sırf görüşümün tam tersi propaganda yapan filmleri bol bol izlerim. Hep merak ederim, bunlar niye benimle aynı şeyi düşünmüyorlar diye, ben mi yanlışım? Onlar mı doğru? diye düşünüp daha çok ters filmler izlerim.. :)

BeyaZayeB

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Beynim yıkanacak diye korkmuyorum merak etme :)
Sadece fikirimi söyledim.
Size iyi seyirler ..

Felix Dzerjinski

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Doğru her yerde doğrudur.

Komünist, müslüman, ateist, yahudi veya başka bir inanıştan olan birinin ağzından çıkmış olması doğruluğunu değiştirmez.

Belgeseli kısmen izledim. Geniş bi vaktimde tamamını seyredeceğim. Teşekkürler nikney.

aloisnebel

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Bu parça yüzünden Suavi'ye soruşturma açılmıştı...

[video=youtube;dgFiC5POxkM]http://www.youtube.com/watch?v=dgFiC5POxkM[/video]

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Bu adamın konserine gitmiştim ben, Neredesin Sen şarkısını söylemişti, felaket bir şey.

BeyaZayeB

Profesör
Reaksiyon puanı
19
İşim var çok fazla. Beni lafa tutma müdür :)

Sonra tartışırız :)

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
Çocuk değilsiniz beyninizin yıkanabilecek hali yok, ben sırf görüşümün tam tersi propaganda yapan filmleri bol bol izlerim. Hep merak ederim, bunlar niye benimle aynı şeyi düşünmüyorlar diye, ben mi yanlışım? Onlar mı doğru? diye düşünüp daha çok ters filmler izlerim.. :)

Merak ettiğim için soruyorum da hangi filmleri izledin mesela?

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Merak ettiğim için soruyorum da hangi filmleri izledin mesela?
Sorun değil, yalnız bugüne kadar izlediğin filmleri bana say desem sayabilir misin? Sadece en son izlediklerini hatırlarsın. :)
Şu film bile yeterli sanırım.

dhaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Anlayamadığım Şu: Sen Bu Filmi İzledin mi İzlemedin mi ? Zira İzlemediğin Birşey Hakkında Bu Kadar Kesin Konuşman Doğru mu ?
Nitekim Yapılan Birşey Doğruysa Haksızlığa Karşıysa Bilmemneizm Olması Önemli mi ?????