Rapidshare'de Beklemeye Son!

by_erdal21

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Rapidshare bir hizmet veriyor ve para kazanmak başlıca amacı.Free kullanacaksan bekliyeceksin yada modem reset(tabi hız düşüyor).21 TL verip beklemekten kurtulabilirsiniz.Herşeyin bir bedeli var.Yoksa rapid rapid olmazdı.

say55

Asistan
Reaksiyon puanı
1
1.png
buda aynı işi yapıyor bir dosyayı indirdikten sonra sizin yernize bekliyor kopyaldığınız likleri siz yokken indiriyor...
RapidShare Downloader

k@NLekeSİ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beklemeye son derken aradaki 15 dakikayı mı yok ediyor,
Yoksa 15 dakika sonra kendisi faaliyete mi geçiyor?
Neyse en iyisi denemek, öğrenmek..;)
Hacı belliki sen internetle yeni yeni tanışıyon.... bu gibi şeylerle eğer ben ilgilenirim hemen kaparım diyosan....... o zaman sana tavsiyem jdownloader.. Ben 1.5 yılı aşkın bir süredir bunu kullanıyorum ve hala bi yamuğunu görmedim keratanın... :D daha önce cryptloadı da kullandım ve aslında rotayı değiştirmem pek fazla uzun sürmedi.... neyse artık....
cryptload ve diğer programlar hakkında söyliyceğim çok bişey yok diyceğim sadece şu kadarıyla sınırlı.. Çok geniş altyapıya sahip kusursuz bir programdır. Özelliklerinden bazıları: Linkleri eklerken karıştırmama, bir sonraki indirmede dur, otomatik rar parolası kullanma, otomatik sistem kapatma, yeni IP alırken bekleme süresini ayarlama.. :dirol: ÖRNEK: bendeki bekleme süresi 30 - 40 saniyedir... :4: Kesinlikle başka programlarla (Orbit, FlashGet, Cryptload) karıştırmayın diyorum Ve Jdownloader ı eğer iyice kavrayabilirseniz hiçbiri yanında boy ölçüşemez :tt2: