Rapid Share Downloader 4.8 [ Son Versyon ]

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Rapidshare.com adresinden, bilgisayar başında beklemeden daha kolay bir şekilde dosya innDirmenizi sağlayan ücretsiz bir programdır.

Programın kullanımı oldukça basit. Program çalışırken rapidsharede bulunan dosyanın bağlantı adresini farenizle seçip kopyalıyorsunuz. Program panoya kopyalanan rapidshare bağlantılarını otomatik olarak algılayıp innDirme listesine ekliyor. Listesindeki dosyaları da sırayla innDiriyor.

Rapidshare'in son sistemine göre her innDirme arasında bir süre (15 dk. gibi) beklemeniz gerekiyor. Daha sonra da innDirmenin başlaması için yine bir 30-60 saniye kadar bir bekleme süresi var. Sonra da bir sunucu seçip innDirebiliyorsunuz. Bu program sizin yapmanız gereken müdahaleleri ortadan kaldırıp, tüm bu işlemleri otomatik olarak yapıyor. Yani size düşen sadece dosya adreslerini listeye eklemek, innDirme işlemini başlatmak ve programı açık tutmak.

4.8 sürümüyle gelen yenilikler:
Bazı bug düzeltmeleri.(v4.8)
RapidShare.com dosya arama bölümü eklendi.(v4.8)
Sürücü ve klasör seçimi en basit hale getirildi.(v4.8)
İndirme işleminin bitmesi için kalan süre özelliği eklendi.(v4.8)
Bilgi kutucuğu eklendi.(v4.8)
İndirme listesi uzun bağlantılar için düzenlendi.(v4.8)
Premium Login bölümü değiştirildi.(v4.8)

Rapidshare'den sık sık dosya innDirenler için oldukça kullanışlı bir program. Üstelik Türkçe desteği de var. Bunun dışında İngilizce, Almanca, Fransızca gibi toplam 7 dili destekliyor.

Not: Vista kullanıcılarının MSINET.OCX hatası ile karşılaşmaları durumunda;

Masa üstünüzdeki "RapidShare Downloader" simgesine sağ tıklayın ve programı yönetici olarak çalıştırın.

Download : http://www.majorshare.com/msrsd/download/setup.exe

Ugur.pc

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Ellerine klavyene sağlık :) Bu hafta premium alacaktım ama bu download programının yenisini çıkmasını bekliyordum hemen gidiyim ben bankaya :D

zedge61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Rapid Manager kullanıyordum, birdebunu deneyelim. Özellikle RapidShare.com dosya arama bölümü harika olmuş.