Rapid Share Downloader 4.8.1 [ Son Versyon ]

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Rapidshare.com adresinden, bilgisayar başında beklemeden daha kolay bir şekilde dosya innDirmenizi sağlayan ücretsiz bir programdır.

Programın kullanımı oldukça basit. Program çalışırken rapidsharede bulunan dosyanın bağlantı adresini farenizle seçip kopyalıyorsunuz. Program panoya kopyalanan rapidshare bağlantılarını otomatik olarak algılayıp innDirme listesine ekliyor. Listesindeki dosyaları da sırayla innDiriyor.

Rapidshare'in son sistemine göre her innDirme arasında bir süre (15 dk. gibi) beklemeniz gerekiyor. Daha sonra da innDirmenin başlaması için yine bir 30-60 saniye kadar bir bekleme süresi var. Sonra da bir sunucu seçip innDirebiliyorsunuz. Bu program sizin yapmanız gereken müdahaleleri ortadan kaldırıp, tüm bu işlemleri otomatik olarak yapıyor. Yani size düşen sadece dosya adreslerini listeye eklemek, innDirme işlemini başlatmak ve programı açık tutmak.

4.8.1 sürümüyle gelen yenilikler:

Listeyi kaydetme düğmesi hatası düzeltildi.(v4.8.1)

Rapidshare'den sık sık dosya innDirenler için oldukça kullanışlı bir program. Üstelik Türkçe desteği de var. Bunun dışında İngilizce, Almanca, Fransızca gibi toplam 7 dili destekliyor.

Not: Vista kullanıcılarının MSINET.OCX hatası ile karşılaşmaları durumunda;
Masa üstünüzdeki "RapidShare Downloader" simgesine sağ tıklayın ve programı yönetici olarak çalıştırın.

PREMIUM hesabınızı kullanarak dosya indirebilme!
Sorunsuz indirilmiş olan dosyaların listesini görebilme!
RapidShare'den silinmiş ve indirilemeyen dosyaların listesini görebilme!
Notlarım bölümü ile indirdiğiniz şifreli dosyaların şifrelerini, web sitelerini ve notlarınızı kayıt edebilme!
İndirme listesini .TXT olarak kayıt edebilme ve .TXT dosyasından bağlantıları alabilme!
Windows başlangıcında RapidShare Downloader'i otomatik çalıştırma ayarı!

Download: http://www.majorshare.com/msrsd/download/setup.exe

taka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyide 15 dakka beklemektense jdownloader modeme reset atıyor..

sevindi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Benim bildiğim JDownloader da 15 dakika bekletiyor...

metehan760

Asistan
Reaksiyon puanı
7
CryptLoad dan üstün bir yanı var mı? bence yok. o zaman neden kurayım ki. Crypload zaten kurmadan o işi bundan daha güzel yapıyor.

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
CryptLoad dan üstün bir yanı var mı? bence yok. o zaman neden kurayım ki. Crypload zaten kurmadan o işi bundan daha güzel yapıyor.

Programı kötüleyene kadar programdan yararlansan daha iyi değilmi,gece uyumadan açık bırak istediğin herşeyi yüklesin işte....

ByPsychooo

Doçent
Reaksiyon puanı
15
Benim bildiğim JDownloader da 15 dakika bekletiyor...

demekki yanlış biliyormuşsun..

jDownloader ile Modeme Nasıl Reset Atılır? (Rapidshare vb. için)

Artık Rapidshare vb. üyeliğiniz olmadan
uyurken bile download yapabilirsiniz. jDownloader ücretsiz Rapidshare vb. kullanıcıları için modeminize otomatik olarak reset atarak siz bilgisayar başında değilken bile dosyalarınızı indirmeye devam eder. Bunun için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

(*) 7. Adım Açıklaması: Öncelikle Firefox 3 yüklü değilse buraya tıklayarak indirip kuruyoruz.

Live HTTP Headers 0.14 eklentisini buradan kurduktan sonra Firefox u yeniden başlatıyoruz.
5. Adımda bize verdiği "Router IP" sini Firefox adres çubuğuna yapıştırıp sayfayı açıyoruz.
Kullanıcı adı ve şifreyi girdikten sonra tamam diyoruz.
Sayfa açıldıktan sonra Firefox daki "Araçlar" sekmesinden
"Live HTTP Headers" eklentisini çalıştırıyoruz.
Firefox penceresine dönerek modemimizin kontrol panelinde
"Yeniden Başlat, Yeniden Bağlan (Reconnect)" vb. isimli butonu bulup tıklıyoruz.
Yeniden bağlanma başarılı olduktan sonra
"Live HTTP Headers" eklentimize dönüyoruz.
"Save All" diyerek herhangi bir isimle text dosyası olarak kaydediyoruz. (Örneğin: "modem.txt")
"http://cryptload.info/clr/" adresine giderek "Next Step" butonuna tıklıyoruz.
Karşımıza gelen ekranda "Routername" yazan kısma modem markasını yada
herhangi bir isim yazdıktan sonra tekrar "Next Step" diyoruz.
Daha önceden kaydetmiş olduğumuz text dosyasını (modem.txt) açarak içindekilerin hepsini kopyalayıp
Firefox pencerimizde açılan büyük yazı kutusuna yapıştırıyoruz ve "Next Step" butonuna basıyoruz
.
İki çizgi arasında bize verilen tüm kodları kopyalayıp jDownloader programında
7. adımda gösterilen yere yapıştırıyoruz ve 8. adıma geçiyoruz.

Alıntı: http://divxm.com/jdownloader-ile-modeme-nasil-reset-atilir-rapidshare-vb-icin-t64035.html

hakki900

Asistan
Reaksiyon puanı
1
biz 3 kişi, bağlanıyoz her indirmeden sonra reset atsa o 2 kişide bana reset atar
bence gayet güzel bu program

mc92001

Doçent
Reaksiyon puanı
16
cryptload tek geçiyorum. sadece rapid değil birçok siteden otomatik indiriyor. hele premium hesap varsa indirmede tavan yapıyor. neyse çok reklam oldu.

desende_asi

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Ben bu konu için USDownloader kullanıyorum... 15 dk beklemek yerine modeme reset:D

sempaty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar tp-link 8840t modeme restart atma kodlarini bulan varsa yazsin çok makbule geçer simdiden tesekkur

ulash

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Arkadaslar tp-link 8840t modeme restart atma kodlarini bulan varsa yazsin çok makbule geçer simdiden tesekkur
Jdownloader'in en son sürümünü indir. Orda modeme reset atmak için ayar geçerken kodları kendi de oluşturabiliyor. Sadece senden modemin menüsüne girip modemi restart etmeni istiyor. O sırada program yaptığın işlemi kaydediyor. Böylece kod felan aramak zorunda kalmıyorsun.

sempaty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeşş çookk saolll 15 dakka beklemekten bıkmıstım valla helal olsun