Rapidshare'de Beklemeye Son!

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
ama dosyaların hepsinde 15 dakika bi bekleme süresi oluyo...

ozy33

Asistan
Reaksiyon puanı
1
oooo otomatik indirmeye ne gerek var ya o kadar yaşlanmadık ...

intricate

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşlar beklemeye son diye birşey yok herzamanki gibi.
Program sizin verdiğiniz linkleri sıraya koyuyor. Bekleme süreleri sonunda otomatik olarak indirmeye başlıyor. Yani sizi işin hamallığından kurtarıyor.
Yoksa premium indirme felan yapmıyor.

olsun PC başında bekletmesin de.. Çalışsın yeter.. :)

ennteresan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
jdonwloader öneririm bunun yerine. modem bilgilerini girince otomatik modem resetliyor. girmessen yine 15 dk. bekliyor dosya başına.

kuyuduzu

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Cyptload'ın kullanımı kolaydır. Kuruluma ihtiyaç duymaz. Sürekli güncellenir. Türkçe desteği vardır. Sanırım modemleri de tanıyor.
jDownloader de Cyptload gibidir. Modem konusunda ise daha iyidir bence. Birçok modeli tanır. O da Türkçe olup kuruluma ihtiyaç duymaz, güncellenir.
Bana kalırsa jDownloader daha iyi.
Ayrıca bu programlarla indirdiğim dosyalar şu ana kadar hiç hatalı inmedi. İndirme yöneticisi olarak Orbit kullanırım. Orbite hız sınırı koyup internette gezemiyorum. Hız sınırlı olduğu halde internet çok yavaş oluyor; ancak hem jDownloader hem de Cyptload'a hız sınırı koyunca internette rahatça gezebiliyorsunuz.
Nasıl kullanıldıklarına dair bilgiye Google'dan ulaşabilirsiniz. Her yerde anlatılıyor. İyi hoş da son günlerde rapid ücretsiz kullanıcılara "slotlar dolu" diye uyarı veriyor ya o kötü oldu. Bu program da denenebilir. Yeni ise daha zamanı var, geişir diyerek beklemek gerek.

Zealot

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar beklemeye son diye birşey yok herzamanki gibi.
Program sizin verdiğiniz linkleri sıraya koyuyor. Bekleme süreleri sonunda otomatik olarak indirmeye başlıyor. Yani sizi işin hamallığından kurtarıyor.
Yoksa premium indirme felan yapmıyor.

Yuh artık dha ne istiyordun? Bu kadar bedavacı olma yahu seni bekletmiyor işte, sabah çık evden, akşam gel hazır daha ne istedin?:sweatdrop:

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
ya ben bu programı indirdim 3 defa denedim bi kıpırtı yoktu.link ekle dedim 4 link ekledim start dedim ama 1 saat bekledim tık yok.yapmam gereken baska bişey mi var?

rise

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
ya ben bu programı indirdim 3 defa denedim bi kıpırtı yoktu.link ekle dedim 4 link ekledim start dedim ama 1 saat bekledim tık yok.yapmam gereken baska bişey mi var?

"C:\Downloads" klasöründe birşey yok mu?

ennteresan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
1m bağlantı var.
aralık-70
ocak-60
şubat-60 gb
jdonwloader sürekli açık hep yeni link paketleri ekleyip indiriyorum hd film divx vs..

Juggernaut

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Ben denedim ve bozuk eksik olayı görmedim.
Deneyip yazarsanız insanları yanlış yönlendirmemiş olursunuz.
Her biten dosyada saatin yanından bir balonla "tamamlandı abi" diyor.
Hatta biz onun varlığını unutuyoruz, o ise işini yapmaya devam ediyor.

Bu işlevi gören bir çok program var. Çoğu eksik ya da bozuk indiriyor.(Tecrube ile sabittir) Bu program tam indiriyor olabilir. Ama yine de tafsiye etmem.

rise

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Bu işlevi gören bir çok program var. Çoğu eksik ya da bozuk indiriyor.(Tecrube ile sabittir) Bu program tam indiriyor olabilir. Ama yine de tafsiye etmem.

Söylediklerinde sonuna kadar haklısın.
Bu türden programların çoğuna itibar etmem, kurmam bilgisayara..
Bu program iyi çalıştı bende hepsi bu

cagdasnas

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar jdownloader isimli program var. Bu programdan daha kullanışlı hem daha hızlı ama nette bulmakta büyük marifet. İndiriyosun demo çıkıyo adamı hasta ediyo :D

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
arkadaşlar bir filmin linklerini ekliyorum sırasıyla tüm linklerde dosya bulunamadı diyor.Değişik filmler denedim aynı uyarıyı verdi.Siteden linke tıklıyorum link çalışıyor..

Yar bana bi çaree?

kuyuduzu

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar jdownloader isimli program var. Bu programdan daha kullanışlı hem daha hızlı ama nette bulmakta büyük marifet. İndiriyosun demo çıkıyo adamı hasta ediyo :D
Program ücretsiz. Nasıl olur da demosunu indirirsin, anlamadım.

myefsane

Dekan
Reaksiyon puanı
49
USDownloader da aynı işi yapıyor ayrıca bir çok upload sitesini destekliyor :)

credo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dün gece programı indirip kullandım. İndirilen dosyalar sorunsuzdu. Açıkcası hoşuma gitti, gerçekten böyle bir programa ihtiyacım varmış.Teşekkürler :happy:

talatcaner

Asistan
Reaksiyon puanı
0
jdownloader diyen arkadaşlar,yerden göğe haklı,şimdiye kadar kullandığım en iyi indirme yöneticisi,sırf rapid değil,megaupload,megashare,filefactory,netload gibi 105 adet download linkini tanıyor,aynı zamanda rapid-netload-filefactory dosyalarını indirebiliyor,rapid 15 dk.,netload için 30 dk. bekletiyor.Kullanımı kolay, türkçe,süper bir program.

intricate

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Dün gece programı indirip kullandım. İndirilen dosyalar sorunsuzdu. Açıkcası hoşuma gitti, gerçekten böyle bir programa ihtiyacım varmış.Teşekkürler :happy:
Evet benim de.. Şimdiye kadar sunulan programların çoğunda sorun vardı. Bunu dün gece denedim gece bıraktım indiriyor. dosya boyutlarında bir eksiklik görünmüyor şimdilik.

PC başına mahkum etmiyor. Monitoru kapatıyorum kendi işme bakıyorum..:icon_:

neresionline

Asistan
Reaksiyon puanı
2
jdownloaderın modeme reset atması için modem şifresini bilmek gerekiyormuş
ben şifreyi değiştirdim ve hatırlamıyorum
şimdi modeme reset atıp yeniden yüklemek olmaz:)

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
j downloader indirdim sağolun işime yarayacak inşallah.

murat250

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Bende jdownloader kullanıyorum, memnunum şu anda.Bu programı da deneyeceğim.Berbat diyeceğim bir program var majorshare downloader.İnternet ayarları ile oynuyor.3 sekmeden fazla açamıyorum.Formatsız çözemedim sorunu..:angry:

hakan272004

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla arkadaşlar bu program bence 15 dakikayı bitiremiyor.

Ama benim kullandığım Programın adı Jdownloader. gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra 1 partın indirimini bitirince modemi otomatik olarak kendisi resetliyor ve modem açılınca kaldığı yerden indirmeye devam ediyor bence siz bunu bir deneyin ayrıca bu program türkçe ve tamamen ÜCRETSİZ.

home [JDownloader]

Buda programın linki bence deneyin ben daha bir program indirirken hiç bilgisayar başında beklemiyorum artık. :))

Ugur.pc

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Deneyen oldumu arkadaşlar bu zamana kadar bu tür şeyler çok verildi ama maalesef henüz rapidi kandırmayı başarabilen yok!
valla arkadaşlar bu program bence 15 dakikayı bitiremiyor.

Ama benim kullandığım Programın adı Jdownloader. gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra 1 partın indirimini bitirince modemi otomatik olarak kendisi resetliyor ve modem açılınca kaldığı yerden indirmeye devam ediyor bence siz bunu bir deneyin ayrıca bu program türkçe ve tamamen ÜCRETSİZ.

home [JDownloader]

Buda programın linki bence deneyin ben daha bir program indirirken hiç bilgisayar başında beklemiyorum artık. :))
Dediğin programı birader kullanıyor çok güzel yapmışlar gerçekten (programın adını senin verdiğinmi tam bilmiyoum) Download bittiği zaman reset atıyor modeme ve tekrar indirmeye başlamadan önce sana ttnet kota sorgulamada çıkan pencere gibi lütfen güvenlik kodunu girin diyor sen sadece güvenlik kodunu giriyosun bu kadar diğer herşeyi program hallediyor ama beklemeye son biraz zor gibi koskoca rapid 3 mb lik programlara kalmadı :D

hakan272004

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Deneyen oldumu arkadaşlar bu zamana kadar bu tür şeyler çok verildi ama maalesef henüz rapidi kandırmayı başarabilen yok!

kardeş benim yazdıklarımı okusan diyorum. ben bu programı kullanıyorum şu an ve modemime kendisi reset atıyor ve kaldığı yerden devam ediyor.

ayrıca senden kod felan istemiyor. sen sadece linkleri veriyorsun ondan sonra tatile git isersen geldiğinde hepsini indirmiş olarak buluyorsun eğer istersen indirmeler bitince rar dan çıkarıyor ve senin kullanımına hazır hale getiyiyor

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
Ben hiç reset attığını görmedim? Çok uzun süredir kullanıyorum.

Ugur.pc

Profesör
Reaksiyon puanı
5
kardeş benim yazdıklarımı okusan diyorum. ben bu programı kullanıyorum şu an ve modemime kendisi reset atıyor ve kaldığı yerden devam ediyor.

ayrıca senden kod felan istemiyor. sen sadece linkleri veriyorsun ondan sonra tatile git isersen geldiğinde hepsini indirmiş olarak buluyorsun eğer istersen indirmeler bitince rar dan çıkarıyor ve senin kullanımına hazır hale getiyiyor
Dediğin programın yazısını okudum ve az önce yazdığımı editledim zaten bence sen benim yazdığım yeri tekrar oku ;)

hakan272004

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
doğru kardeş biraz önce yazımı editledikten sonra senin yazdığını gördüm. Yanlış anlaşılma özür. :)