R10.net Davetiye Dağıtımı

Bu konuyu okuyanlar

karakule_66

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Dikkat: Davetiyeler @karakule_66 arkadaşımız tarafından değil elinde olan üyelerimiz tarafından gönderilmektedir, Davetiye için konuya aşağıdaki şablona göre mesaj yazarsanız davetiyeler elinde olanlar tarafından iletilecektir.

R10.net davetiye dağıtım ve istekleri bu konu başlığından yapılır.

Önemli hatırlatma 1:

Ücretsiz e-mail hizmeti veren hotmail, gmail, mynet, yahoo, aol, mail, dcmail vb. yerlerden alınan mail hesapları R10.Net sitesine üyelik başvurusun da geçersizdir. Yukarıda yazdığım e-mail hesaplarından hiçbiri ile üye olamazsınız. Üyeliğiniz banlanır.

Davetiye alabilmeniz için jenerik mail adreslerine sahip olmanız lazım. Yani; kendi sitenizin domaini taşıyacak bir e-mail hesabıyla başvurulması gerekiyor. Örneğin; [email protected], [email protected] veya kendi sitenizin e-mail hesabı ...

Önemli Hatırlatma 2:

E-mail adreslerinizi forumda alenen yazmamaya özen gösteriniz. Bu başlık altında davetiye isteğinizi belirtip, özel mesaj yoluyla davetiye almanızı tavsiye ederiz. Çünkü; e-mail adreslerinizi Mailing List hazırlayanlar, kötü niyetle kullanabilirler. Adreslerinize spam mesaj gelmesi muhtemeldir. Ancak yine de e-mail adresinizi paylaşmak istiyorsanız, aşağıdaki formatta paylaşınız.

Örnek: deneme -at- shiftdelete.net

R10.NET, Davetiye İsteme Şekli:

• Arkadaşlar, davetiye isterken;

A - R10.Net'e neden üye olmak istiyorsunuz?
    B - Hangi site veya forumun yöneticisiniz?
    C - Şimdiye kadar Web'de ortaya koyduğunuz proje / iş var mı? Varsa linkleri ile paylaşabilir misiniz?
    D - Ne kadar süredir, web proje / işiyle ( Grafik, programlama, webmaster vs. ) profesyonel olarak ilgileniyorsunuz? Bu konu da referans verebilmeniz mümkün mü?

Bu bilgileri azami düzeyde vererek, davetiye istediğin de bulununuz. Davetiye paylaşacaklara samimi olduğunuz izlenimini verecektir. Çünkü; üyelerimizin birçoğu R10.Net'e sadece elimde üyelik olsun, zamanı gelir işime yarar düşüncesiyle davetiye isteyebilmektedir. En önemlisi ise; üyeler size kefil olacağından sizi yakından tanımak isteyeceklerdir. Çünkü; R10.Net'ten yanlış birşey yapıp, banlanırsanız, sizi davet eden kişi; ya ceza alır, ya da sizin gibi banlanır. Bu sebeple yukarıda belirtilen bilgileri vermeye özen gösteriniz. Buna uyduğunuz zaman kısa süre de davetiye alabileceğinizi düşünüyoruz.

Saygılar.

neresionline

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bi bakayım hacı varsa davetiyem yollarım

edit:davetiye hakkım yok.ayrıca site uzantılı bi adres kullanman gerekiyor diye biliyorum

GKHNCKR

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
neyin nesi bu r10.net. biri anlatsın hele... yeniliyorsa bende isteyim :)

blow18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
neyin nesi bu r10.net. biri anlatsın hele... yeniliyorsa bende isteyim :)

Çok büyük webmaster forumu gerçekten weble uğraşıyorsan çok yararlı bir site üyelik içinde üye olan birisinin davetiyesi lazım lütfen davetiyesi olan varsa pm atabilirmi gerçekten. Bu sitede %40 davetiyesi vardır lütfen davetiye için pm yollayın

FY2005

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Bende üyelik varda davetiye yok. Niye acaba?

Ekleme: Davetiye yollayabilmek için rep puanı almanız almanız gerekiyormuş. Bende rep puanı yok tabi ki.

Karsak

Asistan
Reaksiyon puanı
2
biri davetiye yollasın bızde ona rep verelım daha cok kısıye davetıye yollasın

coni85

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Banada davetiye atarsanız sevinirim

elimde bir adet arenatr davetiyesi vardır bana davetiye atan kişiye atıcam

CYBERstix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
olan arkadaş varsa pm atarsa çok sevinirm.benimde çok ihtiyacım var:(

SuNGuRS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar elinde r10.net davetiyesi olan varsa gönderebilirmi şimdiden teşekkürler
olan arkadaşlar bana ö.m göndresinler

PRlNCESS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kaç aydır arıyorum ama yok :( forumlara yazıyorum konumu siliyorlar.Üye tanıdığım da yok.
Yollamak isteyen Pm atsın lütfen :(

Altair

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Davetiyeye ihtiyacım yok ama millet neden bu kadar meraklı bu r10 sitesine anlayamadım

antika781

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selam banada r10 davetiye lazım. inanın çok gerekli yardımcı olursanız sevinirim.

ŞaLeN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bildigim kadarıyla hotmail/gmail uzantılı mail adresilerine davetliye gönderilemez..Sitenizin uzantısı olan bir mail adresi olmalı.. @shiftdelete.net gibi..

Bilgilendirmek istedim..

Altair

Doçent
Reaksiyon puanı
18
VPS hakkında bilgi almak için foruma üye olmam lazım.Davetiyesi olan varsa bana özel mesaj atabilir.Karşılığında rapid premium verebilirim

loveslave

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bende de turktorrent davetiyesi var r10 davetiyesi atana atabilirim karşılıklı ... pm ile ulaşsın isteyen r10 davetiyesi ile birlikte :) Turktorrent davetiyesini hazır bilsin cebinde :) e-mailim [email protected] elinde fazla olan varsa atarsa sevinirim tabi....

İnternet

Doçent
Reaksiyon puanı
1
bende istiyooooooommmmmmmmmmmmmm.:turned: Banada yollayın:flowers:

Son mesajlar